تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 63 از 138 اولاول ... 135359606162636465666773113 ... آخرآخر
نمايش نتايج 621 به 630 از 1371

نام تاپيک: یاد ایام بخیر : كارتون‌های دوران كودكی ( پروفسور بالتازار و... )

در آغاز فعالیت Violet.S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

درسته اسم آشپزه نانی بود ... یادمه توی کارتونش جن و پری و روح هم بود ! نانی و اون آقاهه هم همیشه با هم دعوا می کردن ... نانی هم خیلی ترسو بود ! فکر کنم اردکه یه اشراف زاده هم بود تو یه قصر ...

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من عاشق اين كارتون «‌ گـــامبا » بودم

تيتراژ اولش رو هم خيلي دوست داشتم ، خيلي خوب يادمه

تازه يه راوي هم داشت ( من راوي خيلي دوست دارم )

« گامبا » موشي بود كه توي يكي انبار با چند تا موش ديگه آشنا شد و وقتي صحبت از سرزمين رويايي موشها كه پر از غذاست به ميان اومد همگي تصميم گرفتند به اونجا برن.
    اين سرزمين يك جزيره بود.
    دشمن يك « راسوي سفيد » بود كه تمام منابع غذايي رو از بين برده بود و حالا بر جزيره حكمراني مي كرد و موشهاي جزيره را مي كشت و زندگي رو براشون تلخ كرده بود

گامبا تو اين سفر با هفت موش ديگه همراه بود ؛ بوبو (همون كه يه چشم داشت) ، يويشوي فروشنده، چوتاي آسيب‌ديده و زخمي (همون پيره) ، گاكوشاي دانشمند (عينكيه) ، ايكاساماي غرغرو و آن موش دكتر و آن يكي موش دائم‌الخمر .

اون قايقي كه با بطري نوشابه ساخته بودن هم خيلي با حال بود

نكته جالب اينكه كارگردان گامبا يعني اوساما دزاكي، همون كسي است كه بعدها كارتون فوق‌العادة « يونيكو » رو ساخت.

چه جالب! من اصلا نمی دونستم!
    یعنی می خوای بگی گامبا از یونیکو قدیمی تره؟؟؟
    باورم نمی شه
    بچه که بودم یونیکو رو می پرستیدم
    هنوزم دلم می خواد ببینمش واقعا یه کارتون بی نظیر بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه CAnZO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بچه که بودم یونیکو رو می پرستیدم
    هنوزم دلم می خواد ببینمش واقعا یه کارتون بی نظیر بود
    Fantastic_Adventures_of Unico
    تورنتش هست ولي ضبط تلويزيونيه.
    mininova.org
    Last edited by CAnZO; 23-12-2007 at 10:17.

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

يه اردك بود در نقش دراكولا

سلام
    فکر کنم اسم آشپزه "نانی" بود
    یه نون های (بیسکویت!) درست میکرد که برای خراب کردن دیوار ازش استفاده میکردن
    درسته اسم آشپزه نانی بود ... یادمه توی کارتونش جن و پری و روح هم بود ! نانی و اون آقاهه هم همیشه با هم دعوا می کردن ... نانی هم خیلی ترسو بود ! فکر کنم اردکه یه اشراف زاده هم بود تو یه قصر ...

اين رو به اسم قلعه هزار اردك به ما نشون ميدادن
    زياد قديمي نيست ، جمعه صبح ها پخش مي شد
    داستان در مورد يه دراكولا بود كه دوباره زنده شده بود و گياهخوار هم شده بود !
    دراكولاي اردك گياه خوار ! بايد مسخره باشه ولي مخاطب با فضاي نا ملموس كارتون چه بايد ميكرد ؟
    اسم خدمتكار مرموزش " ايگور " بود و گياهخوار بودن كنت رو مايه شرم خاندان مي دونست و مي خواست هر جور شده اين ارباب مسخره رو سر به نيست كنه
    خدمتكار ديگرش " ناني " بود كه معلوم نشد چرا از اول تا آخر كارتون دستش توي گچ بود و كلوچه هاش هم كه از قدرت تخريب بالايي برخوردار بود !
    يك كاراكتر ديگه هم بود كه دشمن "ارباب داك " محسوب مي شد و با بالن پرنده اش هر چند وقتي سر وكله اش پيدا مي شد
    كل فضاي هر قسمت هم پر بود از جر وبحث ها و پر حرفي هاي شخصيت ها كه سر آدم رو مي بردند
    من خودم اون تيكه تيتراژ اولش رو دوست داشتم كه :
    اين سه تا داشتن ماده اي براي برگردوندن كنت دراكولا (ارباب داك) درست مي كردند و
    ايگور مي گفت : معجون گياهان وحشي
    ناني مي گفت : خودم ترتيبش رو ميدم ارباب داك
    و بعد معجون رو اشتباهي ميداد و ...
    اين ناني هم خيلي با حال بود ها

اسم اصلي كارتون هم همونطور كه فهميديد count duckula بود ! « كنت داكولا » !! داكولا يه چيزي بين دراكولا و داك هست !

شخصيت هاي اصلي كارتون :

اينم كه مال كارتون نيست ولي جالبه :

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

اين رو به اسم قلعه هزار اردك به ما نشون ميدادن
    زياد قديمي نيست ، جمعه صبح ها پخش مي شد
    داستان در مورد يه دراكولا بود كه دوباره زنده شده بود و گياهخوار هم شده بود !
    دراكولاي اردك گياه خوار ! بايد مسخره باشه ولي مخاطب با فضاي نا ملموس كارتون چه بايد ميكرد ؟
    اسم خدمتكار مرموزش " ايگور " بود و گياهخوار بودن كنت رو مايه شرم خاندان مي دونست و مي خواست هر جور شده اين ارباب مسخره رو سر به نيست كنه
    خدمتكار ديگرش " ناني " بود كه معلوم نشد چرا از اول تا آخر كارتون دستش توي گچ بود و كلوچه هاش هم كه از قدرت تخريب بالايي برخوردار بود !
    يك كاراكتر ديگه هم بود كه دشمن "ارباب داك " محسوب مي شد و با بالن پرنده اش هر چند وقتي سر وكله اش پيدا مي شد
    كل فضاي هر قسمت هم پر بود از جر وبحث ها و پر حرفي هاي شخصيت ها كه سر آدم رو مي بردند
    من خودم اون تيكه تيتراژ اولش رو دوست داشتم كه :
    اين سه تا داشتن ماده اي براي برگردوندن كنت دراكولا (ارباب داك) درست مي كردند و
    ايگور مي گفت : معجون گياهان وحشي
    ناني مي گفت : خودم ترتيبش رو ميدم ارباب داك
    و بعد معجون رو اشتباهي ميداد و ...
    اين ناني هم خيلي با حال بود ها

اسم اصلي كارتون هم همونطور كه فهميديد count duckula بود ! « كنت داكولا » !! داكولا يه چيزي بين دراكولا و داك هست !

شخصيت هاي اصلي كارتون :

اينم كه مال كارتون نيست ولي جالبه :

سلامممممممممم.
    واااااااااااااایییییییییی یییییی من عاشق این بودم بخدا.
    لینک دانلودی پیدا نمیشه ازش ؟

داره خودمونی میشه nazila_nanaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    اصفهان نصف جهان

پيش فرض

ای ول آره

کلی چیزای دیگش هم یادم اومد

خیلی باحال بود خداییش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام من یه دوبلرم خیلی خوب بود که شما عزیزان در مورد دوبله هم می گفتید ( بخوانید تایپ میکردید) من بجای مسافر کوچولو حرف زدم اون موقع 19 سالم بود.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام من یه دوبلرم خیلی خوب بود که شما عزیزان در مورد دوبله هم می گفتید ( بخوانید تایپ میکردید) من بجای مسافر کوچولو حرف زدم اون موقع 19 سالم بود.
    سلام
    دستتون درد نكنه ( بخوانيد گلوتون درد نكنه) كاراي دوبله شده يه چيز ديگه ست واسه يه سن خاص البته چون اين تاپيك فكر كنم بيشتر جنبه نوستالژيك داره.
    ( من صداتون رو خيلي يادم نيست فكر ميكنم كاراكتر آرومي داشت با صداي دلنشين. اگه درباره كارهاي جديدتر يه نظرخواهي انجام بدين ميتونه جالبتر هم باشه )
    Last edited by CAnZO; 25-12-2007 at 19:18.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

راستي كسي راجع به اين كارتون چيزي مي دونه؟ فكر كنم يه كارتون عروسكي بود .
    شعر آهنگش اينطوري بود :
    قلي و بابا حكيم روي الاغ سوارن
    توي الاغ سواري ديگه لنگه ندارن
    جالبه كه شما اين سريالو ( قلي و باباعلي ) از روي آهنگش بياد آوردين ( جنبه بياد موندني ترش تكيه كلام مادر بزرگه بود- من آهنگشو يادم نبود )

«هادی و هدی» و «قلی و بابا علی» هم از دیگر مجموعه‌های موفق عروسکی به شمار می‌آیند. عرضة عروسک‌های هادی و هدی در بازار و دهان به دهان چرخیدن اصطلاح «قلی جون این یه ضرب المثله» بین مردم، خود گواهی بر این مدعاست.
    و اما:
    اين يكي هم كارتون قشنگي بود:

يكي از كارتونهاي قشنگ قديمي داستان آقاي خرگوشي بود كه براي آوردن سيب به يه جزيره ميرفت و گرفتار يه گرگ بي سروپا ميشد.گرگه ردشو ميگرفت ،ميگفت: « گرمتر شد! گرمتر شد! ». از اونور زن و بچه ش تو خونه منتظرش بودن يه كلاغ بدسگال! هم بود كه مدام ته دلشونو خالي ميكرد. خرگوشه آخرش بزحمت از دست گرگه در ميره و مياد خونه. خلاصه گوشته ميپره! بنده خدا گرگه هم بدبخت بود.صبح فرداش هم دوستشون كه فكر كنم خرس بود يا گوركن؟ در ازاي محبتي كه قبلأ بهش كرده بودن كلي ميوه ( سيب؟) براشون آورد. اون صبحو كه نشون ميداد فكر ميكردم از يه كابوس راحت شدم
    بنظرم روسي بود.
    Last edited by CAnZO; 25-12-2007 at 19:22.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    يه چيز خوب پيدا كردم . كارتون چوبين براي فروش با كيفيت دي وي دي . البته نمي دونم دوبله هست يا زيرنويسه .
    اين لينكشه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •