تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 138 اولاول ... 142021222324252627283474124 ... آخرآخر
نمايش نتايج 231 به 240 از 1371

نام تاپيک: یاد ایام بخیر : كارتون‌های دوران كودكی ( پروفسور بالتازار و... )

آخر فروم باز Master's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    Somewhere nearby,Who Cares

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط somayeh_63
    چيكار كردي مستر جان؟ يهو مفاتيج رو ميچپوندي تو نامه ديگه

در ضمن دروغ چرا من كماكان نيستم >>>>> ما جمعی از فرزندان ایرانیم که در گذشته ای نه چندان دور بیننیده پر و پا قرص بر نامه های ویژه ی کودکان این شبکه بوده ایم و کما کان نیز هستیم .

شرمنده من معلم انشا نيستم بگم خوبه يا بد
    بقيه بچه ها بگن چي به چيه منم ميفرستم براشون با شصتادتا ايميل
    سلام سمیه خانوم یعنی تو شبکه ی دو رو اصلا ندیدی ؟ تو اصلا 60000 ساعت تو عمرت نشد پای شبکه 2 بشینی(جمع کلو گفتما هم فیلم هم اخبا رو هم 100 تا کوفت دیگه ) پس دیدی خوب چرا میگی نیستی؟ پس هستی . بابا باید یکم پیاز داغشو زیاد میکردم یا نه ! مگه اخبار نمی بینی به خدا تا ثیر داره من همین بسم الله رو که نو شتم یه چیزی یادم اومد بعدی رو نوشتم یه چیز دیگه اونیکی رو نوشتم بقیه یادم اومد . خوبه . بابک جون کجا رو ویرایش کردی ؟ همش هست که . در کل یالا ایمیل بزنین رکوردو تو ایران بشکنیم . بعد اسممونم بگن تو اخبار .

پروفشنال somayeh_63's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

خب منم این نامه ی آقا مستر عزیز رو ادیتش کردم. فقط جاهایی که با فونت قرمز و تو پرانتز نوشتمو حتما حذف کنید، یه وقت اون طوری میفرستید ضایع میشه ها. در ضمن برای انصافآ کلمه ی معادلی پیدا نکردم (البته ترکیشو پیدا کردم فارسیشو نه)
    بعدشم درمورد امضامون هم یه فکری بکنید، همون که اعضای پی سی ورلدیم و اینا.
    اگر متن من هم مشکلی داشت زودی درستش کنید تا فردا نگن این بچه های دیروز و جوانان برومند امروز چقده بیسواتن

به همه ی اعضا هم لینک اینجا رو بدید تا خیلی تا ایمیل بفرستیم مجبور بشن حتما پخش کنن

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت تمامی دست اندر کاران و مسئولین زحمت کش و موفق شبکه ی دوم سیما.

به استحضار می رساند؛ ما جمعی از فرزندان ایرانیم که در گذشته ای نه چندان دور بیننده ی همیشگی ِ بر نامه های ویژه ی کودکان این شبکه بوده ایم و کماکان نیز هستیم . (ای دروغگو فکر کنم اینو ننویسیم بهتره)
    ما کودکان دیروزیم. کودکانی که شما برای فراهم آوردن سرگرمی های مفرح و آموزنده، خدمات شایانی را مبذول داشته اید. و انصافا هم در این زمینه سنگ تمام گذاشته؛ (این انصافآ یه ریزه ناجور میزنه) و قابل تقدیر می باشید.

حال این کودکان دیروزی به هرسو که نظاره میکنند، سرشار از خاطرات شیرین کودکی ست. که شاید تنها یکی از این خاطرات و یادگار هایی که بر جای مانده است برنامه های کودک شبکه دوم سیما باشد؛ خاطراتی جاویدانی که برای تمامی فرزندان ایران فراموش نشدنی است.
    شبکه ی دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران با برنامه های فوق العاده مفرح در زمینه های گوناگون بالاخص در زمینه ی برنامه های مرتبط با کودکان همواره پیشتاز و پیشگام بوده است. (به این میگن پاچه خاری)

حال این جمع درخواست دارد بر نامه هایی که در گذشته ای نه چندان دور پخش میشدند را مجددآ در تعطیلات نوروز پخش نمایید و کودکان نسل امروز را با دنیای کودکی ما در گذشته پیوند داده و باعث یادآوری خاطرات شیرین و جاودان گذشته ی کودکان دیروز باشید.
    برنامه های از قبیل :علی کوچولو، دژفضایی، بچه های کوه الپ، کماندارنوجوان (اینو حیف بود ننویسم اخه عاشقش بودم)و...
    با یادآوری این مطلب که متاسفانه این گونه بر نامه ها در بازار موجود نمی باشد و تنها از عهده ی شبکه ی دوم سیما این عمل بر می آید. همگی خواهشمندیم؛ به این در خواست کودکانه ی کودکان گذشته همچون گذشته عمل کنید.

با تشکر از زحمات بی دریغتان. (دوستدار شما پی سی ورلدیها)
    (آخرشم حتما بنویسیم بچه های پی سی ورلد تا یه وقت فکر نکنن کمیم، خواستن دودره مون کنن بشینیم گریه کنیم)

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

اهان دوتا چیز دیگه یادم رفت
    اول اينكه من یکی که نمی تونم برنامه هایی رو که عید نشون میدنو ببینم. چون یا میریم مسافرت یا مهمونی و عید دیدنی یا مهمون داریم و اصلا نمیتونم بشینم تلویزیون ببینم. شايد خيليا مثل من باشن کسی میتونه زحمت اینارو بکشه و..... اینا و اینا دیگه(اوخ خجالتمند شدم)
    اگرم نرم فزارشو خواستید شاید بتونم پیداش کنم

دوم اينكه كارتون قشنگي يادتون افتاد بگيد اون تو بنويسيم كه برندارن به جاي دژ فضايي و كماندار نوجوان ميتي كومان يا سرندي ژيتي به خوردمون بدن. به اندازه ي كافي تو روزاي وفات اينارو نشون ميدن. بايد اسم كارتونا رو دقيق بنويسسم يعني دوسه تا كارتون به اسم و و.... رو ننويسم تا هر چي دلشون خواست نشون ندن اين نامردا
    پس اون قسمت اسم كارتونها رو بنويسيم دژ فضايي و كماندار نوجوان (بعد ديگه چي؟)

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    Video Games !!!

پيش فرض

کسی شهر موش ها رو یادش میاد !
    اسمشو نبر و آقای معلم و غیره ........

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط somayeh_63
    خب منم این نامه ی آقا مستر عزیز رو ادیتش کردم. فقط جاهایی که با فونت قرمز و تو پرانتز نوشتمو حتما حذف کنید، یه وقت اون طوری میفرستید ضایع میشه ها. در ضمن برای انصافآ کلمه ی معادلی پیدا نکردم (البته ترکیشو پیدا کردم فارسیشو نه)
    بعدشم درمورد امضامون هم یه فکری بکنید، همون که اعضای پی سی ورلدیم و اینا.
    اگر متن من هم مشکلی داشت زودی درستش کنید تا فردا نگن این بچه های دیروز و جوانان برومند امروز چقده بیسواتن

به همه ی اعضا هم لینک اینجا رو بدید تا خیلی تا ایمیل بفرستیم مجبور بشن حتما پخش کنن

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت تمامی دست اندر کاران و مسئولین زحمت کش و موفق شبکه ی دوم سیما.

به استحضار می رساند؛ ما جمعی از فرزندان ایرانیم که در گذشته ای نه چندان دور بیننده ی همیشگی ِ بر نامه های ویژه ی کودکان این شبکه بوده ایم و کماکان نیز هستیم . (ای دروغگو فکر کنم اینو ننویسیم بهتره)
    ما کودکان دیروزیم. کودکانی که شما برای فراهم آوردن سرگرمی های مفرح و آموزنده، خدمات شایانی را مبذول داشته اید. و انصافا هم در این زمینه سنگ تمام گذاشته؛ (این انصافآ یه ریزه ناجور میزنه) و قابل تقدیر می باشید.

حال این کودکان دیروزی به هرسو که نظاره میکنند، سرشار از خاطرات شیرین کودکی ست. که شاید تنها یکی از این خاطرات و یادگار هایی که بر جای مانده است برنامه های کودک شبکه دوم سیما باشد؛ خاطراتی جاویدانی که برای تمامی فرزندان ایران فراموش نشدنی است.
    شبکه ی دوم سیمای جمهوری اسلامی ایران با برنامه های فوق العاده مفرح در زمینه های گوناگون بالاخص در زمینه ی برنامه های مرتبط با کودکان همواره پیشتاز و پیشگام بوده است. (به این میگن پاچه خاری)

حال این جمع درخواست دارد بر نامه هایی که در گذشته ای نه چندان دور پخش میشدند را مجددآ در تعطیلات نوروز پخش نمایید و کودکان نسل امروز را با دنیای کودکی ما در گذشته پیوند داده و باعث یادآوری خاطرات شیرین و جاودان گذشته ی کودکان دیروز باشید.
    برنامه های از قبیل :علی کوچولو، دژفضایی، بچه های کوه الپ، کماندارنوجوان (اینو حیف بود ننویسم اخه عاشقش بودم)و...
    با یادآوری این مطلب که متاسفانه این گونه بر نامه ها در بازار موجود نمی باشد و تنها از عهده ی شبکه ی دوم سیما این عمل بر می آید. همگی خواهشمندیم؛ به این در خواست کودکانه ی کودکان گذشته همچون گذشته عمل کنید.

با تشکر از زحمات بی دریغتان. (دوستدار شما پی سی ورلدیها)
    (آخرشم حتما بنویسیم بچه های پی سی ورلد تا یه وقت فکر نکنن کمیم، خواستن دودره مون کنن بشینیم گریه کنیم)
    بابا چرا سوتی می دی اخه کی کماندار نو جوان از شبکه ی دوم پخش شد که این دوومیش باشه . اگه اینو بفرستیم که دستمون رو میشه . بابا ایول داره تو انگار شبکه ی دو رو اصلا نگاه نمی کنی . شایدم حافظت خوب نیست از علایم پیریه این کارو بسپر به ما جوونا ننه (نا سلامتی 19 سالمه ) . به هر حال خوبه ولی سوتی ندین . او ضاع بیریخت میشه . میزنن همین 4 تا کارتونیم مه الان پخش میشه پخش نمی کنن . اونوقت خر بیارو با قالی بار کن . کجا بریم کارتون ببینیم . (یه مو قع به خودت نگیریا شو خیدم )

دوم :
    QUOTE=somayeh_63]اهان دوتا چیز دیگه یادم رفت
    اول اينكه من یکی که نمی تونم برنامه هایی رو که عید نشون میدنو ببینم. چون یا میریم مسافرت یا مهمونی و عید دیدنی یا مهمون داریم و اصلا نمیتونم بشینم تلویزیون ببینم. شايد خيليا مثل من باشن کسی میتونه زحمت اینارو بکشه و..... اینا و اینا دیگه(اوخ خجالتمند شدم)[/QUOTE]
    این یه رقمو بسپر به بابک جون (بابک کینگ ) خوره ی کارای غیر قانونیه (منظورم فیلمهای تلوزیونی اپلود کردنه ,یه موقع فکر بد نکنین پسر اقا تر از بابک سراغ ندارم به مولا )
    Last edited by Master; 12-03-2006 at 20:34.

داره خودمونی میشه maziar_543's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خیلی عالی بود دست همتون درد نکنه

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

اقایون بجنبین دیگه . چیکار دارین می کنین . ایمیل بزنید دیگه . عید شد . چند بار بگم . ..

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

ااا...ااااا.........ااااااااا راس ميگي؟ دونشون نميداد كماندارو؟
    خب س هركدوم نشون ميداد اينو دوباره ميل كنيم اون شبكه اونم نشون بده اخه خيلي دلم ميخواد بازم ببينمش نخ سوزن ماريا رو با اون موهاي طلايي و بلند خوشگلش
    فكر كنم همه جيم شدن
    من و اقاي مستر بايد ايميل بزنيم فقط
    پس كوشين شما؟
    بياين نامه مونو اديت كنيد ميخوايم ميل كنيم
    يالا زود باشيد

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

اي داد اي بيداد من جا موندم . من عاشق كارتونم تام و جري و خيلي هاي ديگه منم پايه هستم بشينيم ميل بزنيم اعتصاب غذا بكنيم بريم منفجر كنيم اما از حق نبايد گذشت كه انرژي هسته اي حق مسلم ماست

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

امین قاط زدیا ؟ خبراییه ؟ عاشق شدی ؟ بابا جون هر کسو دوست دارین بیاین این نامه رو پست کنیم ]همون میل کنیم ) . بچه ها من از امروز ضرب العجل رو برای نظر دادن در مورد متن نامه دادم . تا فردا وقت دارید هر کسی نظری داره بده و اصلاح کنه وگرنه همین متن ارسال میشه . امروز ساعت 400 شروع شد . فردا همین موقع متن میل میشه . بابکم کجایی پسر . نیستی؟ سمیه خانوم شما هم کم پیدایی سایت سنگین شده ؟ چه خبره از ما رنجیدی (که گفتم سنی ازتون گذشته .. بابا بی خیال شو خی کردم . ) شما دیگه این تاپیکو به حال خودش نذار. امین تو هم همینطور .و بقیه بچه ها ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •