تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 135 از 138 اولاول ... 3585125131132133134135136137138 آخرآخر
نمايش نتايج 1,341 به 1,350 از 1371

نام تاپيک: یاد ایام بخیر : كارتون‌های دوران كودكی ( پروفسور بالتازار و... )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سریال پل کوچولی رنگی بود سیاه و سفید نبود
    یه سریال بود ساخت فرانسه که شبکه اول پخشش میکرد
    جمعه ها بعد از اخبار ساعت 2 یادش بخیر بعد از ناهار میخابیدیم بابای خدابیامرزم موقع برنامه کودک بیدارم میکرد
    اینم آدرس تیتراژش
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از shiari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

با سلام.
    من دنبال اسم 2تا کارتون بودم که اگر هم در موردش صحبت کردین بین 135 صفحه پیداش نکردم,بنابراین اگر سوالم تکراریه ببخشید.
    1کارتون بود که من خیلی بچه بودم میدیدم برای همین ماجراش کامل یادم نیست میدونم 4تا سگ شوالیه بودن(یکیشونو مطمئنم سگ بود) که شعارشون این بود:یکی برای همه ,همه برای یکی.کسی میتونه راهنماییم کنه که اسمش چی بود؟
    1کارتون دیگه بود که اونم شوالیه ای و شمشیرزنی و اینا بود که یه پسری میره به یک گروه شمشیرزن ملحق میشه(فکر کنم سر جمع 3 نفر میشن)یه پسر بچه هم باهاشون بود.چیز زیادی ازش یادم نیست فقط میدونم یکی از اعضای گروه موطلایی بود با قیافه دخترونه فکر کنم هم دختر بود خودشو شکل پسرا کرده بود که مبارزه کنه بعد هم گرفتنش که اون پسر تازه وارده و پسر بچه هه جایی که زندانیش کرده بودنو پیدا میکنن که یادم نیست چه بلایی میخواستن سر اون موطلاییه بیارن ولی از قسمت بعدش رو فکر نکنم پخش کرده باشن یا حداقل من ندیدم دیگه!آخه نمیدونستم کی پخش میشد!!میدونم اطلاعاتم خیلی خوب نیست آخه اونموقع من خیلی بچه بودم...کسی اسم این کارتون رو میدونه؟
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی درمورد این دو کارتون به من بدین

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض سه تفنگدار

سلام
    مطالب شما اشاره دارد به رمان بسیار معروف سه تفنگ دار اثر نویسنده مشهور فرانسوی الکساندر دوما (پدر) که به وقایع زمان پادشاهی لویی سیزدهم-چهاردهم ام می پردازد از جمله آثار دیگر ایشان میتوان به رمان "کنت مونت کریستو" اشاره کرد.
    که هر کدام از این آثار بارها و بارها و بعضاً از آغازین روزهای سینما ، بازسازی و تولید شده اند و تاریخچه ای به قدمت سینما دارند.

نام دقیق کارتون مدنظر شما احتمالاً Dogtanian and the Three Muskehounds 1981 است.

در خصوص کارتون دوم هم اطمینان ندارم ولی بعید نیست منظورتان بازسازی دیگری از "سه تفگدار" باشد:

-----

از جمله نسخه های تاحدودی جالب توجه سینمایی که الآن ذهنم یاری میکند و دیدنش را به دوستان پیشنهاد میکنم، فیلم "مردی با ماسک آهنی" است که مجموعه ای از ستارگان سینما مانند، ژراردوپاردیو در نقش پورتس-گابرین بیرن بابازی زیبایی در نقش دارتانیان-لئوناردودیکاپریو در نقش لویی چهاردهم و برادرش و... در آن بازی میکنند.

موفق باشید.
    Last edited by _H2_; 24-06-2014 at 02:13.

5. 3 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ممنونم از شما.دقیقا همینا بود...
    کنجکاوم کردین مردی با ماسک آهنی رو هم ببینم.
    باز هم تشکر میکنم.
    Last edited by nanaz1212; 24-06-2014 at 10:39.

آخر فروم باز Dark Soul's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    Forgotten Empire

پيش فرض

من دوران کودکی هر کارتونی را نمی دیدم ، یکی از کارتونهای مورد علاقم Count Duckula بود که اسمشو گذاشته بودند قلعه هزار اردک .
    خیلی دوس دارم بتونم دوباره ببینمش البته کامل ولی متاسفانه به نظر میاد 37 قسمت از 65 قسمتش بیشتر دوبله نشده .

امیدوارم یه مترجم مثل من به این کارتون علاقه داشته باشه و ترجمش کنه ( آرزو بر جوانان عیب نیست ) البته دوبله خوبی هم داشت مخصوصا کنت ،هنوز صداش یادم نرفته
    Last edited by Dark Soul; 27-07-2014 at 22:31.

8. 5 کاربر از Dark Soul بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام من سریال نانی و مانی رو دارم با کیفیت عالی اگر کسی خواست تو همین صفحه بگه تا براش اپلود کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

کارتون خاطره انگیز تام و جری

همان طور که می دانید اغلب بیشتر ماها در زمان های بگی مان خیلی طرفدار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] های بودیم که از تلویزیون پخش می شد بودیم و هم اکنون نیز بچه های حال حاضر نیز همین گونه هستند. یکی از این کارتون های که خیلی از ماها باهاش خاطره های خوب و شیرین و تلخی داریم کارتون زیبا و به یاد ماندنی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست. کارتون ان موش و گربه ای که در کنار هم زندگی می کنند. و نمی توانند دیگری را بر خود ترجیح بدهند و همیشه سعی بر ان دارند تا با نقشه کشیدن بتوانند دیگری را مغلوب خود بکنند. وقتی کارتون را نگاه می کنیم می بینیم که اغلب اوقات موش برنده این بازی هست و گربه خیلی کم برنده می شود. و ماها خیلی ها دوست داریم که گربه بتواند موش را بگیرد ولی موش با نقشه های که می کشد همیشه سعی می کند که گربه را شکست بدهد که بیشتر اوقات نیز موفق هم می شود. یکی از بهترین کارتون های که می توان گفت خیلی از ماها با ان خاطرات خوب و بد داریم همین کارتون تام و جری هست. حالا شاید بپرسید منظور از خاطرات بد چه چیزی هست. منظور از خاطرات بد ان است که مثلا زمانی ما این کارتون را با خواهر یا برادر یا دوست یا اشنا ی خود نگاه می کردیم ولی الان که این کارتون را بعضی از شبکه ها دوباره پخش می کنند دیگر انها شاید در بین ما نباشند. و ای خود به نوعی یک خاطره بد را برای ما تداعی می کند و از نوعی هم خاطره خوب نیز محسوب هم می شود که یاد گذشته ها و خاطره های که با ان افراد داشتیم می افتادیم.
    شما را دعوت می کنیم که این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را نگاه بکنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    مازندران-آمل

پيش فرض

اسم اون کارتونه کا داینا منگنه و اینا بود اینه
    dipoldo-dianasora

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای hossein2801's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Nexus

پيش فرض

یه کارتون قدیما بود یا ماری تو استادیوم گزارشگری میکرد کسی یادشه اسمش چی بود؟

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    گمانم منظورتان کارتون "المپیک حیوانات" است که نام اصلی آن Zoo Olympics (1992) ویا دنباله بعدی آن Zoo Cup (1994) از همان کارگردان است

14. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •