تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 124 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1231

نام تاپيک: گالری عکس خودروهای کلاسیک آمریکایی

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام.
    دوستان یه موقع فکر نکنید من این تاپیک رو فراموش کردم.نه
    متآستفانه دیروز ایمپالا که ایمپالا رو بردم واتر پمپش رو درست کنم موبایلمو گم کردم یعنی رو جلو داشبورد ماشین گذاشته بود که ناگهان دیدم نیست.
    حیف اون همه عکس که تو موبایلم بود.
    برای همین من فعلآ عکس نمیتونم زیاد بزارم اینجا تا یه موبایل بخرم.
    شرمنده.

2. این کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dj.tiesto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

چون کم کم در طول زمان یا به یه اسپم دونی تبدیل میشه .
    من متوجه نمیشم.شما چرا اینقدر بد بین هستید به این تاپیک.

که هر کسی عکس میذاره یا میشه یه تاپیک عین تاپیک آمریکایی ها.
    خب باید عکس بذارند دیگه.پس شما بفرمایید چکار باید انجام بدن. والبته اینکه خواه نا خواه بحث های حول یک اتومبیل خاص از پس لرزه های قرار دادن عکس یه اتومبیل خاص هستش و البته اجتناب نا پذیره ولی به هیچ عنوان موازی هیچ تاپیک دیگه ای نمیشه.

در واقع یا موازی سازی یشه با گالری عکس فتوشاپ
    نمی تونم درک کنم که چطور این تاپیک مثل تاپیک عکس فوقتوشاپ میشه.ایا قراره ما عکس های ویرایش کرده خودمونو اینجا قرار بدیم.؟؟!
    منظور من از عکس خودتون این بود که عکسهای سایت های دیگه نباشه.
    بازم شما حرف خودتون رو میزنی.مگه تا حال عکسی دیدید که از سایت دیگه ای گرفته باشیم.فقط فکر کنم یکی از عکسهایی که از متین گرفته بودم واترمارک شده بود.و الا ما تا به حال از سایت دیگه ای عکس نذاشتیم.

خودتون برای اولین بار آپ کرده باشید، حالا میخواد خودتون گرفته باشید یا دوستتون. مهم اینه مرجع باشن.
    مگه این شدنیه.خود من در 2 فاروم تخصصی اتومبیل عضو هستم که البته از عضو شدنم در اون سایت ها مدت زیادی نمیگذره.ولی این سفارش شما اصلآ شدنی نیست که مثلا یه عکس اینجا باشه و در ...... .com نباشه.مگه ما در روز چنتا ماشین امریکایی میبینیم . از چنتاشون عکس میندازیم که بخواهیم در فقط یک فاروم قرار بدیم.در نتیجه از عکس های ارشیو هم استفاده میشه و نه تنها در یک فروم بلکه هر کس در هر انجمنی که عضو هست تصاویرشو قرار میده چون دوست داره در اون انجمن فعالیت بیشتری انجام بده از سایر اعضا.خودتون هم میدونید اینجا تا تخصصی بشه کار داره (البته جسارت به اعضا نباشه) و این تاپیک از کار امد ترین تاپیک ها برای راهنمایی و افزایش اطلاعات دوستان میباشد چرا؟؟
    حالا براتون توضیح میدم:
    بنده میام عکس یک اتومبیل خیلی خاص رو در اینجا قرار میدم و خیلی ها هم نمیدونند اسم اون ماشین چیه.یک سری از اعضا به خودشون زحمت سوال کردن رو نمیدن یک سری هم که دوست دارند اطلاعاتشون زیاد بشه تو ذهنشون علامت سوال ایجاد میشه که این چی می تونه باشه.پس سوال می کنند و جواب میگیرند.
    این یک نمونه استدلال ساده بود.باز اگه توضیح خواستین در خدمتم.

بزرگه.
    تازه صفحه هم کمی به هم میریزه.
    اگه بخواییم عکس رو مستقیم بذاریم از 640x480 بزرگتر نباید باشه.
    کوچیکش میکنیم.
    همون 640*480
    در ضمن اگه در قوانین وزین فاروم یک قانون و ابزاری بود که عکس های اپلودی رو به صورت thumbnail قرار بدیم خیلی خوب می شد.باز شما پیگیری کنید شاید چنین چیزی هست و من خبر ندارم

حرفت کاملا صحیح و منم در این زمینه باهات موافقم. ولی قانون رو همه باید رعایت کنیم
    به نظر من اینکار نه فعالیت تبلیغاتی.نه دلالیه.نه سودی برای کسی داره.نه فعالیت خرید و فروش انجام میشه.
    صرفآ جنبه اعلان و فراخوان داره.در ضمن اگر برای مدیران اینقدر مهمه که چنین فعالیت های مجرمانه ای صورت نگیره بیان و نظارت کنن.بله اینکه در این فروم یکی بیاد داد بزنه ای سی دی اوردم 3 تا 1000. یا اینکه بیاد بگه بیا موستانگ دارم 4.5 این تبلیغات و فعالیت اقتصادی به حساب میاد.

به هر حال ما از شما به عنوان مدیر بخش و حامی خودمون و مدافع حقوقمون باید تقاضا کنیم که این مسئله رو پیگیری کنید و برای کلوپ اتومبیل و فقط صرفآ جهت اطلاع رسانی مجوز کسب کنید.
    خواهشآ این مورد رو پیگیری کنید.

اگه خواستید این کارو کنید لطفا اول بذارید تا در موردش بحث کنیم بعد به پست اول ببرید و قانونش کنیم.
    احتمالا یک تاپیک جداگانه برای نظر ستنجی از شما دوستان میزنم چون از پستهای بیهوده بدون عکس در این تاپیک جلو گیری کنیم.

شرمنده ولی نمیشه.
    تاپیک مهم شدن شرایطی داره. که این تاپیک فعلا نداره.
    خب هر وقت حائز شرایط این فدراسیون شدیم تاپیک رو مهم کنید چون در روند صعودی تاپیک نقش اساسی داره.

4. این کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

شرمنده بابت پست بدون عکسمون:

ماستنگ 64 کروک

فلییت وود سلطنتی اریا م ه ر

6. 2 کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

خداییش دمتون گرم.خیلی لطف دارید.شرمنده می فرمایید.
    بابا 1 دونه عکس ناقابل نمیتونید اپ کنید که ما رو هم دل سرد نکنید.
    خدا شاهده من تنهایی نمیتونم این تاپیک رو جلو ببرم.یعنی نه اینکه نتونم میتونم.ولی با این وضع رغبتی ندارم برای ادامه ی کار.
    اگه همکاری کنید یه کم راه بندازید تاپیک رو می تونم از 2-3 تا از رفیقام که واقعآ از ارشیو داران قدر ایران هستن خواهش کنم تا تصاویرشون رو اینجا هم قرار بدن.باز هم خودتون می دونید.
    اگه دوست داشتید منو کمک کنید اگه نه که ...
    منم تا جایی که بتونم کارک رو انجام میدم.
    تاجایی که خسته نشم.
    یعنی از این بچه هایی که از این تاپیک دیدن میکنند یه دونه عکس ندارند اینجا اپلود کنند.
    بازم من منتظرم.
    مرام نامه ای رو هم تنظیم کردم که اعظا موظف هستند از اون پیروی کنند.در پست اول قرار دادم ببینید و نظراتتون رو بگید.

اینم فورد ماستنگ مک وان دکتر صالح خو عزیز کهزحمات زیادی برای حمایت از خودرو های کلاسیک میکشند.
    قدرت موتور بنا به گفته خودشون 360 اسب بخار.

8. این کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه fixxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اینم یه فورد که تو یه گاراژ داره خاک می خوره و به جای آشغالدونی ازش استفاده می شه.من عاشق چراغهای عقبشم.کروک هم هستش. کسی می تونه بگه چه مدل و مال چه سالی هستش؟ و اینکه یه عکس از همین مدل منتها ترو تمیزشو بذاره؟

Last edited by fixxer; 13-08-2009 at 09:57. دليل: آپلود دوباره عکس

10. 4 کاربر از fixxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دمت گرم fixxer جان.
    من تا حالا همچین فوردی ندیدم.
    جالبه 2 دره.ولی به نظر میاد کروکش کردن.
    حیف 6 سیلندره.
    ولی ارزش بازسازی داره.
    ازش اطلاعات نگرفتی؟
    نپرسیدی فروشیه؟
    ______
    ______
    اینم یه عکس از کامارو.ببخشید من فعلآ موبایل ندارم که عکس های جدید بزارم.البته اینها رو تا حالا نذاشتم.

12. این کاربر از mohamad.hejazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دمت گرم fixxer جان.
    حیف 6 سیلندره.
    ولی ارزش بازسازی داره.
    ازش اطلاعات نگرفتی؟
    نپرسیدی فروشیه؟
    چاکریم. واقعاً حیف که 6 سیلندره. اگه 8 بود عالی میشد. فابریک هم کروک بود یعنی کروکش نکرده بودن.بدنه فوق العاده سالمی داشت. یه ذره پوسیدگی و مشکل نداشت.موتورش هم به ظاهر بدون مشکل میومد. لچکی دراش بالابر داشت. دستگیره دراش پدالی بود. خلاصه بدجور دل من یکی رو برد. اشکالش هم این بود که 6 سیلندر بود و دنده دستی.شیشه جلو ترک داشت. جلو پنجره و سپر جلو هم نداشت.
    صاحب گاراژ میگفت جدیداً صاحبش پیدا شده و فروشنده هستش.البته صاحب اصلیش مرده و دست ورثه هستش. متاسفانه یه مشکلی داره و اونم اینکه سندش گم شده! یعنی باید سند المثنی بگیری. قیمت رو هم که پرت میگن. میگن 3.5. البته صاحب گاراژ می گفت که اگه برین سره معامله پایینتر میان. شاید بشه 2.5 معامله کرد.
    Last edited by fixxer; 09-08-2009 at 06:52.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

دمت گرم fixxer جان.
    حیف 6 سیلندره.
    ولی ارزش بازسازی داره.
    ازش اطلاعات نگرفتی؟
    نپرسیدی فروشیه؟
    ______
    ______
    اینم یه عکس از کامارو.ببخشید من فعلآ موبایل ندارم که عکس های جدید بزارم.البته اینها رو تا حالا نذاشتم.
    به خاطر غیبت چند روزه خودم عذر می خوام.یه مسافرت برام پیش اومده بود.
    میبینم که هنوز تاپیک متروکست.
    بگذریم.
    در مورد این فورد باید بگم که من تابحال نمونش رو ندیدم.
    فکر میکنم تاندربرد باشه باز از دوستام میپرسم و جوابش رو همینجا قرار میدم.
    فابریک کروکه این ماشین.
    راستی صاحب این کامارو رو هم میشناسم.

چاکریم. واقعاً حیف که 6 سیلندره. اگه 8 بود عالی میشد. فابریک هم کروک بود یعنی کروکش نکرده بودن.بدنه فوق العاده سالمی داشت. یه ذره پوسیدگی و مشکل نداشت.موتورش هم به ظاهر بدون مشکل میومد. لچکی دراش بالابر داشت. دستگیره دراش پدالی بود. خلاصه بدجور دل من یکی رو برد. اشکالش هم این بود که 6 سیلندر بود و دنده دستی.شیشه جلو ترک داشت. جلو پنجره و سپر جلو هم نداشت.
    صاحب گاراژ میگفت جدیداً صاحبش پیدا شده و فروشنده هستش.البته صاحب اصلیش مرده و دست ورثه هستش. متاسفانه یه مشکلی داره و اونم اینکه سندش گم شده! یعنی باید سند المثنی بگیری. قیمت رو هم که پرت میگن. میگن 3.5. البته صاحب گاراژ می گفت که اگه برین سره معامله پایینتر میان. شاید بشه 2.5 معامله کرد.
    کاری نداره که. خودت می تونی 8 سیلندرش کنی.
    البته دنده دستی در این ماشین نه تنها ایراد نیست بلکه یک امتیاز به حساب میاد.
    و البته مال ورثه ای خیلی مکافات داره.
    من یه دونه بنز 180 سراغ داشتم ورثه ای بود مفت هم میشد بخری ولی چون دو سه بار تو همچین معامله هایی به مشکل خورده بودم سمتش نرفتم.

کامارو از دوستم امیر:

و ایمپالا1966:

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

قبول دارم که دنده ای بودن تو اینجور ماشینها یه مزیته. اما به نظر من عشق ماشینهای امریکایی به فرمون هیدرولیک و گیربکس اتوماتیک و نرمیشون هستش.(نظر کاملاً شخصی)
    راستی عکسهات هم نمیاد.
    اینم یه ایمپالای 76.شایدهم کاپریس!! آخه خیلی شبیه همن! همه تزییناتش هم روش بود. طرف هم فروشنده نبود.

Last edited by fixxer; 13-08-2009 at 10:02.

16. 2 کاربر از fixxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

[QUOTE=dj.tiesto;4079718]به خاطر غیبت چند روزه خودم عذر می خوام.یه مسافرت برام پیش اومده بود.
    میبینم که هنوز تاپیک متروکست.
    راستی صاحب این کامارو رو هم میشناسم.
    dj.tiesto جان مثل اینکه تاپیک آمریکایی رو نخوندیا.
    صاحبش منم دیگه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •