تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 124 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1231

نام تاپيک: گالری عکس خودروهای کلاسیک آمریکایی

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام خدمت شما دوست عزیز
    معلومه از کاربر های قدیمی هم هستین
    منم با اجازتون چند تا نکته رو بگم :
    چرا باید تاپیک به این مفیدی پاک بشه؟
    وقتی سر فصلی به نام اتومبیل داریم چرا باید این تاپیک رو به گرافیک پیوند بدیم.
    پس کلوپ امریکایی جدا . گرافیک جدا و این تاپیک جدا
    معمولا توی تاپیک های عکس خیلی بی نظمی و شلوغ کاری پیش میاد
    و قوانین زیر پا گذاشته میشن
    و معمولا کسی سراغ پست اول نمیره که قوانین رو بخونه یه راست میره چند تا عکس پیدا میکنه و میذاره( چه داخلی و چه خارجی)
    من میدونم که منظور شما کلی بود ولی اگر هم به من بود من عکس هایی رو که گذاشتم رو همونطور که گفتم از دوستان خوبم و با اجازه از خودشون یعنی عکاس گرفتم و اینجا قرار دادم.دوست داشتید میتونم بهتون ثابت کنم.
    نیاز به ثابت کردن نیست
    نباید خیلی زود واکنش نشون داد
    به نظر من عکس ها رو با سایز 600*800 به صورت thumb بزارید تا فضای کمتری بگیره و زود تر لود بشه.
    سایز استاندارد 640×480 هست.
    مثلا همین عکس 800 × 600 که گذاشتین
    حدود 180 کیلوبایت حجم داره
    برای دوستان دایال آپی که فکر کنم سرعت دانلودشون حدود 5 - 7 کیلو بایت باشه این عکس در حدود 36 ثانیه طول میکشه تا باز شه و اگه 4 - 5 تا عکس باشه خیلی طول میکشه
    پس هرچی عکس سبک تر باشه و جزئیات درش واضح تر باشه بهتره
    مثلا عکس زیر :
    از سایت carnp گرفته شده
    حجمی حدود 40 کیلو بایت داره و به نظرم ضمن کم حجم بودن از کیفیتقابل قبولی هم برخوردار هست

محتوای مخفی: عکس نمونه 

اق فرشاد به نظر بنده ی حقیر هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه چرا که هیچ سودی برای کسی که اطلاعات رو در اختیار ما قرار میده نداره.چون دلالی که نمیخواد بکنه بنده خدا.اصلآ خود من قصدم از اینکه قیمت اون ایمپالا 76 رو زدم اینه که یه موقع یه بنده خدایی مثل خود من دنبال یه ماشین خاص میگرده.در نتیجه قیمت و اینکه فروشی بوده یا نه به نظر من باید معلوم بشه و در تاپیک قرار بگیره.در واقع اگر با این مورد مخالفتی صورت بگیره به نوعی بی انصافیه.
    این جزو قوانین فروم هستش
    مثلا همین کار شما :
    فورد ماستنگ کوپه 1973 کسی خواست پی ام بده.
    نقض قوانین هستش
    در اخر اقای فرشاد عزیز از شما یه تقاضا دارم اونم اینه که این تاپیک رو مهم کنید .من به شما این اطمینان رو میدم که به 2 ماه نرسیده با همت شما و بچه ها پر بازدید ترین تاپیک انجمن اتومبیل میشه.
    نظر خود من این هست که تاپیک هایی مثل عکس تصادفات داخلی که خود کاربر عکسشو گرفته باشه میتونه خیلی جذاب تر از این باشه ولی.................
    -----------------------
    ادیت :
    آقا این سایت picbaran هنگام آپلود ارور میده لطفآ یه سایت خوب آپلود معرفی کنید.تا تو همین پست عکس کاپریس رو بزارم.
    محمد جان سایت :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به نظرم سایت خوبی هست
    Last edited by D r i v e r; 01-08-2009 at 08:09. دليل: بردن عکس در اسپویلر :دی

2. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال scope82's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

صفحه ی اول عالی بود ولی بعد دوستان کم لطفی کردن
    از دوست خوبمون dj.tiesto خواهش میکنم به کارش ادامه بده
    مرسی

4. 2 کاربر از scope82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dj.tiesto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

معمولا توی تاپیک های عکس خیلی بی نظمی و شلوغ کاری پیش میاد
    و قوانین زیر پا گذاشته میشن
    و معمولا کسی سراغ پست اول نمیره که قوانین رو بخونه یه راست میره چند تا عکس پیدا میکنه و میذاره( چه داخلی و چه خارجی)
    امیر خان, البته به نظر بنده افرادی که به این تاپیک سر میزنند در وجهه ی اول به دنبال تماشا ی عکس های ارسالی دوستان هستند و در بعد بعدی در صورت رضایت بالا ی 100 در صد از تاپیک خود را ملزم به همکاری با سایر دوستان میدانند.
    پس..
    کسی که میخواد عکس ها رو دانلود کنه از صفحه ی اول استارت میزنه.پس در نتیجه مرامنامه ی ما رو خواهد دید.

و اگر انسان قانون مندی باشه به آن احترام و اگر هم خدای نا خواسته نباشه قوانین رو زیر پا میزاره.

نیاز به ثابت کردن نیست
    نباید خیلی زود واکنش نشون داد
    شما به بنده لطف دارید من برای روشن شدم موضوع گفتم.

سایز استاندارد 640×480 هست.
    مثلا همین عکس 800 × 600 که گذاشتین
    حدود 180 کیلوبایت حجم داره
    برای دوستان دایال آپی که فکر کنم سرعت دانلودشون حدود 5 - 7 کیلو بایت باشه این عکس در حدود 36 ثانیه طول میکشه تا باز شه و اگه 4 - 5 تا عکس باشه خیلی طول میکشه
    پس هرچی عکس سبک تر باشه و جزئیات درش واضح تر باشه بهتره
    فرمایش شما کاملآ صادق و از این به بعد با این سایز عکس قرار میدم.من خودم هم دایل اپی هستم به خدا
    من زیاد از نرم افزار های گرافیکی سر رشته ندارم این عکسهای خودم رو هم با نرم افزار ACD see ویرایش میکنم اگه راه کم کردن حجمش رو به من بگید بنده در ارسال های بعدی حتمآ از کمک شما استفاده میکنم.
    ممنون از عکس زیبای ارسالی تون.

این جزو قوانین فروم هستش
    مثلا همین کار شما :
    در مورد ماستنگ 73 کوپه
    نقض قوانین هستش
    خدا شاهده ماشین نه برای منه نه برای پسر خالمه و هیچ اشنای دیگه ای.من این ماشین رو تو گاراژ یکی از دوستان دیدم که البته صاحبش هم به هیچ عنوان نمیشناختم فقط جهت اطلاع ازشون سوال کردم و اینکه شاید اینجا کسی به همچین ماشینی نیاز داشته باشه و اینکه سالها در جستجوی همچین ماشینی بوده باشه.و الا خدا شاهده که هیچ منفعت اقتصادی برای من نداره و فقط جهت اطلاع عمومی بچه ها گفتم.می تونید از دوستانی که به من پیغام خصوصی دادن بپرسید.البته از دوستای قدیمی من هم بپرسید بالای 10 تا ماشین به این صورت برای رفیقام ردیف کردم.پس به نظر من در پاره ای از موارد میشه در قانون دست برد یا اینکه برای اون استثنا قائل شد.

نظر خود من این هست که تاپیک هایی مثل عکس تصادفات داخلی که خود کاربر عکسشو گرفته باشه میتونه خیلی جذاب تر از این باشه ولی.................
    -----------------------
    اینجا اولویت قرار دادن عکس با عکسهایی است که خود کاربر گرفته.نه اینکه بریم از یک سایت برداریم و عینآ بیاریم بزاریم اینجا.چون لزومی بر انجام این کار نیست.خودمون میریم همونجا میبینیم دیگه.
    باز هم من در اینجا اعلام میکنم که در وهله اول عکس هایی رو قرار بدید که خودتون گرفته اید.اگر نشد عکس های دوستانتون رو با اجازه از خودشون میتونید اینجا قرار بدید.

به نظرم سایت خوبی هست
    البته امیرخان من با سایت freeimagehosting.net کار میکنم که سایت خوبیه و سرعته بالایی داره.

صفحه ی اول عالی بود ولی بعد دوستان کم لطفی کردن
    از دوست خوبمون dj.tiesto خواهش میکنم به کارش ادامه بده
    مرسی
    شما لطف دارید به بنده ولی تا تاپیک راه بیفته کار داره.البته در حد 5-6 صفحه.امید است دوستانی هم که از این تاپیک بازدید می کنند اگر ارشیوی از عکس اتومبیل های امریکایی موجود در ایران دارند به مرور در این تاپیک قرار بدهند.ولو اینکه 1 عکس هم باشد.
    خدا شاهده که چه روز هایی تو افتاب , تو برف دنبال ماسل کار رفتم.شاید بگید فلانی مریضه ولی باور کنید عشقه.
    اگه بدونید چه قدر حرف شنیدم از این و اون.

6. 2 کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

شرمنده از اینکه تو پست بالا عکس نذاشتم.
    من تو اسپویلر نتونستم عکس بزارم.ببخشید.

بیوایک ریورا 1973 که ماشین فوقالعاده با ارزشیه از نظر کلاسیک, تقدیم به شما:

پونتیاک ترانز ام فکر کنم 1978
    خیلی زیباست.
    از دوستم امیر:

Last edited by dj.tiesto; 02-08-2009 at 06:44. دليل: تغییر

8. 4 کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

رجوع به پست بعدی.
    Last edited by dj.tiesto; 03-08-2009 at 02:13. دليل: تکرار

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

فورد اسکای لاینر کروک کدل سال 1957 که واقعآ از نمونه ماسل کاهای با ارزش ایران هستش:

دوستان عزیز من هنوز این مشکل رو دارم و نمیتونم به صورت thumbnail (عکس کوچک) فایل ها رو قرار بدم.
    راهنمایی کنید.

11. این کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

دوج رام چارجر که به صورت خیلی ظالمانه ای رها شده.

خدا کنه یکی پیدا بشه نجاتش بده.چون نسبت به بلیزر(البته در ایران) ماشین کمیاب تر و مورد توجه تری هستش.
    Last edited by dj.tiesto; 03-08-2009 at 02:25. دليل: .

13. این کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

رامبلر(همون اریا و شاهین خودمون) صفر کیلومتر:

15. این کاربر از dj.tiesto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تو رینگ SmackDown

پيش فرض

دوستان من هنوز چند تا مشکل نسبتآ اساسی دارم.
    یکی اینکه هنوز نمیدونم چرا اینجا نمیشه به صورت thumbnail عکس قرار بدی.
    یکی اینکه کار کردن با اسپویلر رو بلد نیستم.و اینکه من به تنهایی نمیتونم این تاپیک رو پیش ببرم و اینکه به کمک شما هم احتیاج دارم تا با هم دیگه یکی از پر طرفدارترین تاپیک ها رو راه بندازیم و ادامه بدیم.البته نه اینکه نتونم منظورم اینه که وقتی ادم تنهایی یه کاری رو میخواد انجام بده رغبتش خیلی کمتره تا اینکه کار گروهی باشه.باز منتظر عکس های ارسالی شما و راهنمایی هاتون هستم.

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

چرا باید تاپیک به این مفیدی پاک بشه؟
    چون کم کم در طول زمان یا به یه اسپم دونی تبدیل میشه که هر کسی عکس میذاره یا میشه یه تاپیک عین تاپیک آمریکایی ها. در واقع یا موازی سازی یشه با گالری عکس فتوشاپ، یا موازی میشه با تاپیک امریکایی ها.

من میدونم که منظور شما کلی بود ولی اگر هم به من بود من عکس هایی رو که گذاشتم رو همونطور که گفتم از دوستان خوبم و با اجازه از خودشون یعنی عکاس گرفتم و اینجا قرار دادم.دوست داشتید میتونم بهتون ثابت کنم.
    منظور من از عکس خودتون این بود که عکسهای سایت های دیگه نباشه. و خودتون برای اولین بار آپ کرده باشید، حالا میخواد خودتون گرفته باشید یا دوستتون. مهم اینه مرجع باشن.

به نظر من عکس ها رو با سایز 600*800 به صورت thumb بزارید تا فضای کمتری بگیره و زود تر لود بشه.
    بزرگه.
    تازه صفحه هم کمی به هم میریزه.
    اگه بخواییم عکس رو مستقیم بذاریم از 640x480 بزرگتر نباید باشه.

اق فرشاد به نظر بنده ی حقیر هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه چرا که هیچ سودی برای کسی که اطلاعات رو در اختیار ما قرار میده نداره.چون دلالی که نمیخواد بکنه بنده خدا.اصلآ خود من قصدم از اینکه قیمت اون ایمپالا 76 رو زدم اینه که یه موقع یه بنده خدایی مثل خود من دنبال یه ماشین خاص میگرده.در نتیجه قیمت و اینکه فروشی بوده یا نه به نظر من باید معلوم بشه و در تاپیک قرار بگیره.در واقع اگر با این مورد مخالفتی صورت بگیره به نوعی بی انصافیه.
    حرفت کاملا صحیح و منم در این زمینه باهات موافقم. ولی قانون رو همه باید رعایت کنیم:

در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ذکر شده :

منع فعالیت تبلیغاتی :
    هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد
    در موراد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ است !
    و :
    18- هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده براي هميشه محروم خواهد شد !
    و:
    19- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد .

بنده در حال تنظیم یک اساسنامه هستم که به محض پایانش در پست اول قرار میدم.
    اگه خواستید این کارو کنید لطفا اول بذارید تا در موردش بحث کنیم بعد به پست اول ببرید و قانونش کنیم.

در اخر اقای فرشاد عزیز از شما یه تقاضا دارم اونم اینه که این تاپیک رو مهم کنید .من به شما این اطمینان رو میدم که به 2 ماه نرسیده با همت شما و بچه ها پر بازدید ترین تاپیک انجمن اتومبیل میشه.
    شرمنده ولی نمیشه.
    تاپیک مهم شدن شرایطی داره. که این تاپیک فعلا نداره.

18. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •