تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: بهترین گوشی دو سیم کارته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

قیمتش چنده d980 ?
    مشکل هنگ کردن نداره ؟ باتریش چند ساعت شارژ داره ؟ توضیح بدید ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض گوشی 2 سیمکارته ایرانی GLX

یه گوشی ایرانی وجود داره که تمام این امکانات رو داره و قیمتش هم بسیار مناسبه

البته بهترین مدلش GLX 2680C هست

مشخصات:

دو سيم كارت هم زمان فعال
    قابليت پشتيباني رم تا 8 گيگ
    قابليت قفل صفحه کليد با رمز
    قابليت اخفاي رم
    زبان انگليسي و فارسي و عربي
    دوربين وضوح بالا
    (MP3-3GP-AVI)قابليت پخش فايل هاي تصويري و موزيك
    اندازه صفحه نمايش 2 اينچ 3 بعدي بطوري كه در نور مستقيم آفتاب نوشته ها كاملاً ‌واضح است
    حافظه داخلي 500 كيلوبايت و قابليت ارتقاء تا 8 گيگابايت رم ميكرو
    (GPRS) قابليت اتصال به اينترنت
    باتري 1050 مگاهرتز با قابليت ماندگاري بالا
    قابليت پخش عكس و فيلم تماس گيرنده
    قابليت پشتيباني بلوتوث ورژن 2 و پخش موزيك از طريق بلوتوث - وارد شدن به گوشي هاي ديگر البته با اجازه ي طرف مقابل
    قابليت كنترل كامپيوتر به طوري كه مي توان از آن به جاي صفحه كليد و موس استفاده نمود .وسيله ي ارتباطي با كامپيوتر بلوتوث مي باشد
    باتري و شارژر اين گوشي طوري طراحي شده است كه با باتري و شارژر نوكيا يكي بوده و در تمام مغازه هاي تلفن همراه كشور موجود مي باشد
    راديو اين گوشي نياز به وصل هنسفري ندارد و داراي جستجوي فركانس به صورت اتوماتيك مي باشد
    اين گوشي داراي موزيك پلير حقيقي مي باشد و مي توان موزيك را به اندازه ي دلخواه جلو و عقب نمود
    از خصوصيات ديگر گوشي صداي بلند و واضح آن مي باشد
    قابليت ساپورت بلوتوث ورژن2 و پخش موزيک از طريق بلوتوث-وارد شدن به گوشيهاي ديگر
    قابليت کنترل کامپيوتر به طوري طراحي شده است که با باطري و شارژر نوکيا يکي بوده
    راديو اين گوشي نياز به وصل هنزفري ندارد و داراي جستجوي فرکانس به صورت اتوماتيک مي باشد
    قفل صحفه کليد و وارد کردن رمز ورود به هنگام استفاده از صفحه کليد
    دادن رمز ورودي به هنگام روشن شدن گوشي
    قابليت تغيير صدا مرد به زن و بلعکس
    .(TXT) فايل هاي متني بر روي اين گوشي قابل اجرا مي باشد
    قابليت ضبط مکالمه- انتظار تماس- يادداشت شماره- تماشاي SMS در ضمن مکالمه
    همراه با يك سال گارانتي و خدمات پس از فروش

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/User/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG]

آدرس سایت سازنده :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از ahmadx4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pulp_152's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

glx یکی از دوستام گرفته راضی نیست و داره میفروشه اگه میخوای میتونم باهاش صحبت کنم اگه تا حالا نفروحته باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

قیمت d980 رو من گرفتم 360 تومن بود...D880 هم 240 تومن.... راستی یه سری گوشیه چینی اومدن 73 اینا قیمتشونه.... فروشنده که خیلی تعریفشونو میکرد میگفت تنها گوشیه چینی که من میارم همیناس. هر چی هم فروختم تا حالا کسی نبوده که ناراضی باشه..... آها فک کنم k600 , K300 بود که میگفت..... کلی هم امکانات داشت .....به قول معروف فقط یخچال و آب گرم کن نداشت !...کسی داره یه ثوضیح بده؟ با توجه به قیمتش وسوسه شدم بخرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

من D980 دارم ولی فقط از دفترچه تلفنش راضی نیستم اونم به دلیل اینکه من زیاد با دفترچه تل کار دارم و جستجوش لحظه ای نیست و زمان زیادی برای جستجو صرف می کنی اونم تازه اگه بررسی.جستجوی Nokia عالی ترینه نمی دونم این KS660 چی آیا اونم مثل D980 است؟؟؟

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

من اصلا GLX رو پیشنهاد نمی کنم!
    Last edited by armin_software; 04-12-2009 at 16:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

دوستان سلام
    LG GX200

هرچند شايد ديگه اين گوشي بنظر قديمي بياد اما چون من يكساله ازش استفاده مي كنم و خيلي خوب برام جواب داده گفتم بهتره كليه مزايا و معايب گوشي رو براتون بنويسم.
    مزايا :
    1- باطري عالي : براي من كه تا حالا 8 نوع گوشي از انواع ماركها داشته ام و اونها 2 تا 4 روز شارژ رو نگه مي داشتند واقعا اين گوشي باطريش فوق العاده است و تا 14 روز شارژ رو نگه ميداره يعني 2 هفته
    2- آنتش خيلي خوبه و در جاهاي مختلف تست كرده ام و خيلي خوب جواب داده
    3- قابليت خاموش كردن هر كدام از سيمكارتها يا هر دو سيمكارت (آفلاين)
    4- صداي اسپيكر(گوشي) براي مكالمه بسيار بلنده و در مكانهاي پر سرو صدا براحتي مي توانيد صداي طرف مقابل را بشنويد و اگر هم خواستيد براحتي با دكمه هاي بغل مي توانيد در حين مكالمه كم يا زياد كنيد.
    5- دوربينش 1.3 واقعي است نه مثل بعضي گوشيهاي نوكيا مثل C5 كه 5MP است ولي در حد 3MP هم نيست.
    6- فلاش دوربين را بجاي چراغ قوه ميتوان بكار برد كه خيلي بدرد ميخورد.
    7- صداي اسپيكرش براي گوش دادن به موسيقي بلنده هرچند كيفيتش در صداي بلند كمي پايينه
    8- با يك دكمه كه بغل گوشي است براحتي ميتوان موقع تماس انتخاب كرد كه با كدام سيمكارت تماس بگيرد
    9- شارژر گوشي طوري است كه كابل آن جدا مي شود و ميتوان بعنوان كابل ديتا بكار برد كه در اين صورت با اتصال به كامپيوتر هم ميتوان باطري را شارژ كرد و چون ولتاژ شارژر و USB هر دو 5 ولت است بنابراين هيچ مشكلي ندارد.
    10- قابليت اختصاص آهنگ تماس و پيامك مجزا براي هر سيمكارت
    11- قابليت نصب برنامه جاوا (برنامه هاي بانكها – ديكشنري و چند برنامه كاربردي ديگر را نصب كرده ام) برخلاف كليه گوشيهاي دو سيمكارته سامسونگ كه مجموعا بيش از 4MB نمي توانيد برنامه نصب كنيد!!!!
    12- دارا بودن دو LED آبي و قرمز براي نمايش سيمكارت فعال
    13- قابليت ضبط نامحدود صدا
    14- قابليت ضبط مكالمه ها بطور اتوماتيك البته با استفاده از يك كد. اين كد كه منوي پيشرفته گوشي است كارهاي زيادي انجام مي دهد كه در زير به آ نها اشاره مي كنم كد را به اين صورت وارد كنيد 2945 بعد # بعد * بعد #
    حال بعد از وارد كردن كد براي
    فعالسازي ضبط مكالمه ها :
    Audio
    Auto record setting
    Auto speech record
    On
    البته وقتي شما off را مي بينيد يعني اين قابليت فعال است

نمايش درجه حرارت و ولتاژ باتري- ولتاژ و جريان شارژر :
    Device
    ADC
    توجه كنيد كه اگر گوشي شما مدتي مثلا 20 دقيقه در محيط بماند دماي محيط را بطور دقيق نشان مي دهد بشرط اينكه به شارژر متصل نباشد چون در اين حالت داغ مي شود. عبارت VBAT ميزان ولتاژ باطري است كه در حالت پر حدود 4.16 ولت و در حالت خالي حدود 3.4 مي باشد كه اين خود مقدار دقيقي از ميزان شارژ باطري است.

فورمت گوشي بطور كامل :
    Format NVRAM but keep k

معايب :
    1- زمان شارژ طولاني است حدود 3 ساعت
    2- كيفيت پايين صفحه نمايش
    3- بجز 7 نوع آهنگ پيامك كه كارخانه گذاشته نميتوان آهنگ ديگري اختصاص داد
    4- در برنامه هاي بانكها كه احتياج به ارسال پيامك دارد با اجراي برنامه نمي پرسد كه با كدام سيمكارت مي خواهيد پيامك ارسال شود كه در اين حالت مجبوريم آن سيمكارتي را كه نبايد با آن ارسال شود خاموش كنيم اما در گوشيهاي سامسونگ موقع اجراي اين قبيل برنامه ها در ابتدا از شما مي پرسد كه با كدام سيمكارت مي خواهيد پيامك ارسال شود. همينطور در برنامه هايي كه با GPRS كار مي كنند مثل برنامه هواشناسي
    5- برنامه هايي كه بصورت كتاب هستند مثل برنامه هايي كه با نرم افزارهاي كتابچه – كاتب – پرنيان – fbook و ... ساخته شده اند در اين گوشي اجرا مي شوند اما متنها نمايش داده نمي شوند
    6- نداشتن EDGE در نتيجه سرعت اينترنت كمتر است
    7- متن پيامك و شماره تلفنها خيلي ريز است كه البته براي فقط افرادي كه دچار پيرچشمي هستند مشكل ساز است نه براي همه و من خودم اين حالت را بيشتر دوست دارم

در نهايت با اين قيمت ، من بسيار راضيم و مخصوصا بخاطر باطري فوق العاده اش هنوز نمي توان از آن دل بكنم و كسي را هم نديده ام كه از اين گوشي ناراضي باشد براي مثال مي توانيد به اين ادرس مراجعه كنيد و نظرات كاربران را بخوانيد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by atguli; 04-02-2012 at 17:10.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •