تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 432 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 4315

نام تاپيک: ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    جزيره قناري

پيش فرض

از من نصيحت كه پودماني نريد كه حداقل 3 يا 4 سال بايد درس بخونيد
    رفيقام همه پشيمونند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

ممنون جناب آنتونیو...
    ولی موضوع تاپیک دوره های ترمی هست...
    .........................
    من نمیدونم این دانشگاه چرا 2 روز یک بار یا ثبت نام میکنه یا داره کارت ورود به جلسه پخش میکنه...!!!!
    امروز(پنجشنبه) داره کارت ورود به جلسه توضیع میکنه...
    کسی میدونه مربوط به چه آزمونی میشه؟؟؟؟
    میترسم آخرش دوره های ترمی رو از دست بدیم...
    تو سایتشم که چیزی ننوشته...

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ممنون جناب آنتونیو...
    ولی موضوع تاپیک دوره های ترمی هست...
    .........................
    من نمیدونم این دانشگاه چرا 2 روز یک بار یا ثبت نام میکنه یا داره کارت ورود به جلسه پخش میکنه...!!!!
    امروز(پنجشنبه) داره کارت ورود به جلسه توضیع میکنه...
    کسی میدونه مربوط به چه آزمونی میشه؟؟؟؟
    میترسم آخرش دوره های ترمی رو از دست بدیم...
    تو سایتشم که چیزی ننوشته...

کارت ازمون جامع ارزیابی هست برای کسانی که پودمانی می خونین اخرش 3 تا ازمون می گیرن اگر در 3 تا قبول بشن اونوقت مدرک بهشون می دین
    راستی کارنامه ها توی سازمان سنجش گذاشتن

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

علیک سلام
    خوبی ؟
    در ضمن چرا توی دوره های پودمانی شرکت نکردی من شرکت کردم اگر از رشته دلخواهم دربیام حتما می رم ارزش نداره 1 سال دیگه ادم علاف بمونه امیدوارم از دوره های ترمی دربیای به امید حق و موفقیتت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2005

پيش فرض

علیک سلام
    خوبی ؟
    در ضمن چرا توی دوره های پودمانی شرکت نکردی من شرکت کردم اگر از رشته دلخواهم دربیام حتما می رم ارزش نداره 1 سال دیگه ادم علاف بمونه امیدوارم از دوره های ترمی دربیای به امید حق و موفقیتت
    ممنون عزیز . قربونت
    ثبت نام پودمانی که اردیبهشت بود و متاسفانه من ثبت نام نکردم اینه که الان میخوام ترمی ثبت نام کنم و از بهمن کلاسها شروع میشه . یعنی نمیمونه واسه سال بعد.
    من که هر طور شده انشالا امسال میرم دانشگاه چون 3 سالی عقبم!!!
    bini2007 عزیز لطف داری شما. ممنون امیدوارم شما هم موفق باشید.
    راستی من از دانشگاه که پرسیدم گفت شما میتونی تابستون هم واحد بگیری و فشرده در 3 ترم تمومش کنی!!! (فوق دیپلم)اگر اینجوری بشه به نظر من ترمی خیلی بهتر از پودمانی هست چون گویا پودمانی کم کم 2 سال طول میکشه.
    .........
    من سعی میکنم هر موقع خبری شد همینجا اطلاع بدم.
    دوستان دیگه هم لطفا" اگر خبری از ثبت نام دوره های ترمی دریافت کردن همینجا اطلاع بدن
    ممنون
    Last edited by soccer_18; 04-11-2007 at 00:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sina818's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

این پودمانی اصلا مال کیاست؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Never Hood

پيش فرض

آقا منم چند روز پیش پودمانی ثبت نام کردم چون اون رشته ای که مد نظرمه توی دانشگاه علمی کاربردی شهرمون بود.الانم منتظر نتایجشم.ولی پستای شما عزیزانو که خوندم یه جورایی تو ذوقم زده شد.جدا یعنی پودمانی ارزش نداره؟ میشه بگین چرا؟ پس یعنی بی خیال بشم؟ تو رو خدا راهنماییم کنین.همین حالاشم 24 سالمه میدونین چند ساله عقبم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

آقا منم چند روز پیش پودمانی ثبت نام کردم چون اون رشته ای که مد نظرمه توی دانشگاه علمی کاربردی شهرمون بود.الانم منتظر نتایجشم.ولی پستای شما عزیزانو که خوندم یه جورایی تو ذوقم زده شد.جدا یعنی پودمانی ارزش نداره؟ میشه بگین چرا؟ پس یعنی بی خیال بشم؟ تو رو خدا راهنماییم کنین.همین حالاشم 24 سالمه میدونین چند ساله عقبم؟

منم توی پودمان شرکت کردم و ارزش هم داره ولی کمی سختر هست چون بعد تموم کردن درست 3 تا باید ازمون جامع بدی ولی اگه توی کاردانی به کارشناسی سراسری دربیای اونوقت کارت راحته ولازم نیست این 3 تا ازمون و بدی نمی دونم شما دخترین یا پسر ولی اگه پسر هستین و می خواین کار هم بکنین این براتون خیلی خوبه چون برای شاغلین کلاسهاش روز های تعطیل و عصر ها هست در صورتی که در اومدی برو من خودم می رم
    امیدوارم موفق باشی

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ممنون عزیز . قربونت
    ثبت نام پودمانی که اردیبهشت بود و متاسفانه من ثبت نام نکردم اینه که الان میخوام ترمی ثبت نام کنم و از بهمن کلاسها شروع میشه . یعنی نمیمونه واسه سال بعد.

من سعی میکنم هر موقع خبری شد همینجا اطلاع بدم.
    دوستان دیگه هم لطفا" اگر خبری از ثبت نام دوره های ترمی دریافت کردن همینجا اطلاع بدن
    ممنون

اخه soccer_18 عزیز مگه ندونستی که دفتر چه های پودمانی و از 1 ابان تا 9 ابان دادن تو چرا نفهمیدی هیچ کس مگه بهت نگفته بود من فکر می کردم می دونی امیدوارم که در دوره های ترمی دربیای راستی نمی خوای توی تکمیل ظرفیت 28 ابان شرکت کنی ؟؟؟دفتر چه های ترمی احتمالا اواخر ابان یا اوایل اذر می یاد
    امیدوارم همین قدر که عقب موندی دو برابرش جلو بیفتی به امید موفقیت همه و هردو مون

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Never Hood

14

منم توی پودمان شرکت کردم و ارزش هم داره ولی کمی سختر هست چون بعد تموم کردن درست 3 تا باید ازمون جامع بدی ولی اگه توی کاردانی به کارشناسی سراسری دربیای اونوقت کارت راحته ولازم نیست این 3 تا ازمون و بدی نمی دونم شما دخترین یا پسر ولی اگه پسر هستین و می خواین کار هم بکنین این براتون خیلی خوبه چون برای شاغلین کلاسهاش روز های تعطیل و عصر ها هست در صورتی که در اومدی برو من خودم می رم
    امیدوارم موفق باشی
    با تشکر از راهنماییتون... این آزمونی که میفرمایین چطور آزمونیه؟ ترمی این آزمونو نداره؟ چه درسایی رو شامل میشه؟ میشه معایب و مزایای ترمی و پودمان رو برام توضیح بدین؟ممنون...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •