تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 430 از 432 اولاول ... 330380420426427428429430431432 آخرآخر
نمايش نتايج 4,291 به 4,300 از 4315

نام تاپيک: ✦ مباحث مرتبط با دانشگاه جامع علمي و کاربردي

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام

دوستان کسی میدونه چرا جواب داشنگاه جامع علمی کاربردی رو نذاشتن هنوز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه الان 5 مهر هست و ما از شهریور ثبت نام کردیم ( ولی تو سنجش خبری نیست ) من واسه ترم یک ثبت نام کردم
    Last edited by Zachyrock; 26-09-2016 at 09:11.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Zachyrock's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

......................

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

امسال به دلیل فراخوان هایی که مدام تمدید میشد سرشون شلوغ بوده گویا ولی این تاخیر دیگه خیلی طولانی شده.

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام

دوستان یک تجربه ای دارم براتون ! پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان دانشگاه علمی کاربردی رو برای تحصیلتون انتخاب نکنید . به قدر اساتید ضعیف ، اساتید تازه کار و با سطح علمی واقعا پایین ، امکانات کم ، قوانین به شدت به ضرر دانشجو ، فضای محدود و .. داره که وقتی واردش بشوید میفهمید به نظرم پیام نور و آزاد بهترند و ارزش علمی مدارکشون بالاتره . وقتتون و عمرتون رو تو این دانشگاه به درد نخور تلف نکنید . وقتی وارد این دانشگاه شدید روزی به عقیده من می رسید .
    Last edited by mojt90; 13-10-2016 at 19:49.

پروفشنال mahdi1323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام

دوستان یک تجربه ای دارم براتون ! پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان دانشگاه علمی کاربردی رو برای تحصیلتون انتخاب نکنید . به قدر اساتید ضعیف ، اساتید تازه کار و با سطح علمی واقعا پایین ، امکانات کم ، قوانین به شدت به ضرر دانشجو ، فضای محدود و .. داره که وقتی واردش بشوید میفهمید به نظرم پیام نور و آزاد بهترند و ارزش علمی مدارکشون بالاتره . وقتتون و عمرتون رو تو این دانشگاه به درد نخور تلف نکنید . وقتی وارد این دانشگاه شدید روزی به عقیده من می رسید .
    داداش حرف تو درسته ولی همشون که اینجوری نیستن من تبریز درس میخونم استادای دانشگاه ما که عالین

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

داداش حرف تو درسته ولی همشون که اینجوری نیستن من تبریز درس میخونم استادای دانشگاه ما که عالین
    اگر استاد ها را راحتی و به اصطلاح کیلویی نمره بدهند که همه دانشجویان به این استاد عالی می گویند . در این صورت دانشجویان در هنگام ورود به بازار کار میفهمند که هیچ چیزی در دانشگاه نیاموخته اند .
    من تجربیاتم رو گفتم حتی انتقالی گرفتم گفتم رفتم استانی دیگر ولی ... به هر حال هر کسی که در این دانشگاه تحصیل کند این موضوع را درک میکند.
    Last edited by mojt90; 13-10-2016 at 21:47.

پروفشنال mahdi1323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اگر استاد ها را راحتی و به اصطلاح کیلویی نمره بدهند که همه دانشجویان به این استاد عالی می گویند . در این صورت دانشجویان در هنگام ورود به بازار کار میفهمند که هیچ چیزی در دانشگاه نیاموخته اند .
    من تجربیاتم رو گفتم حتی انتقالی گرفتم گفتم رفتم استانی دیگر ولی ... به هر حال هر کسی که در این دانشگاه تحصیل کند این موضوع را درک میکند.
    من که اینجا کیلویی نمره نگرفتم حتی تو یک درس به خاطر 75. صدم افتادم خیلی سخت گیرن اینجا

تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت

پيش فرض

من که اینجا کیلویی نمره نگرفتم حتی تو یک درس به خاطر 75. صدم افتادم خیلی سخت گیرن اینجا
    فقط یک مورد استاد بود . مورد های دیگر براتون اتفاق نیافتاده است که

قبل از امتحانات ، برای صدور کارت باید شهریه را کامل پرداخت کنید وگرنه اجازه حضور در امتحان را نمیدهند !
    برای حذف یک درس بر خلاف کلیه دانشگاه های داخل ایران باید حتما گواهی پزشکی ارائه داد !
    دروس را ارائه نمی دهند تا شما ترم هایتان بیشتر شود و در نتیجه شهریه بیشتری پرداخت کنید !
    مدارک تان مهم پرونده تحصیلیتان را به راحتی گم می کنند (پیشنهاد می شود همیشه از هر مدرکتون یک نخسه کپی داشته باشید)
    سیستم نرم افزاری طوری طراحی شده که به علت خطا ناگهان انتخاب واحدتان از سیستم حذف می شود !
    تنها یک استاد برای برخی دروس ارائه می شود !
    در هر لحظه و هر ساعت برخی دروس به چارت درسی شما اضافه و یا حذف می شود !
    در هر لحظه و هر ساعت قوانین عوض می شود !
    حذف اضطراری به طور خنده داری در اکثر دانشگاه های علمی کاربردی ارائه نمی شود !
    و .... که وقت ندارم توضیح بدم . (لطفا نقل قول نکنید .)

من حرف هامو زدم . افراد میل خودشون هست . این تجربه من بود . حال وقتی وارد این دانشگاه بشوید به صحت این حرف ها پی میبرید .
    روز خوش
    Last edited by mojt90; 14-10-2016 at 00:03.

9. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوستان کسی از نتایج دوره کارشناسی ناپیوسته اطلاع داره که کی میاد؟ الان مهر تموم شد، ما کی ثبت نام کنیم کی بریم دانشگاه؟

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان کسی از نتایج دوره کارشناسی ناپیوسته اطلاع داره که کی میاد؟ الان مهر تموم شد، ما کی ثبت نام کنیم کی بریم دانشگاه؟
    اره بخدا کلافه کردن گفتن بعد عاشورا اینا میاد ولی هنوز نیومده نمیدونم چرا انقدر دارن کش میدن این ورودی ها رو

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •