تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 45

نام تاپيک: The Simpsons/ بحث و حواشی

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

میدونید چیه , بحث درباره یه چیزهایی خیلی سخته چون یا برای خود فرد مشکل ساز میشه یا برای سایت یا شاید کاربرهای دیگه که بعدها وارد بحث میشند و ظرفیت بحث رو ندارند و شاید هم دچار سوءتفاهم میشند و...
    برای همین من سعی کردم که نوشتارم رو جوری جمع کنم که کار به این جاها نکشه یحث بیشتر سر سریال و سرگمی و توصیف حالت سریال و نوع مخاطب باشه تا ... من سعی میکنم جوری صحبت کنم که جهت گیری به موضوع داده نشه که بعدا مشکلی به وجود نیاد. و حتی بعضی پستها که میتونه برای بعضی ها بعدا مفید باشه شاید احیانا پاک بشه و هم برای خود نویسنده موضوع مشکل بوجود بیاره و هم بحث سرد بشه و از جریان گفتگو بین کاربر قطع بشه و...
    بعد درباره دیدن سریال من که از همون سن نوزادی که نمیدونستم چی هست همینی که تلویزیون روشن میشد توسط بقیه اعضاء خانواده خودش می اومد من هم خود به خود میدیدم. ولی خب کم کم خودم هم دنبال میکردم. با افزایش سن دیگه فقط خودم تو خطش بودم.
    ولی به هر حال جنس سریالش طوری هست که آدم رو خسته نمیکنه و چند بار دیدنش اصلا آزار دهنده نیست.
    من خودم شخصا بعضی فیلم ها و سریالها رو توصیه میکنم حتما یک بار خودش رو با حوصله ببینید یعد یک بار با directory ببینید
    متاسفانه یا خوشبختانه همیشه دانلود فایل هر قسمت 160MB و یا خریدن CD به قیمت 1000 تومن زرنگی نیست و به نفع فرد علاقه مند تموم نمیشه.
    گاهی پشت صحنه مصاحبه با عوامل سازنده مراسمهای ملی که حتی شخصیتهای سریال توش ازشون حضور پیدا شده و استقبال مردم و...
    و از همه مهمتر صحبت دست اندرکاران سریال در هنگام پخش قسمت به قسمت سریال اصلا دید ادم رو تغییر میده و تازه آدم میفهمه که چه منظورهایی داشتند و حواسشون به چه جزئیاتی بود وچه نکاتی در هر قسمت کاشتند که اگه از زبون خود کارگردان نشنوی خودت مهاله متوجه بشی و همراهی با اونها در دیدن سریال واقعا زیبایی اون رو دو چندان میکنه و حتی خنده دار تر.
    بحر حال من اکیدا توصیه میکنم که دوستاران این سریال حتما DVD منو دار با Directory این سریال رو پیدا کنند( حد اقل چند قسمت) که مطمئن باشید تازه سریال براتون رنگ و رو پیدا میکنه.
    Last edited by peaceful1; 27-08-2011 at 19:10.

2. 4 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

قسمت اول فصل 23 به نام The Falcon and the D'ohmanسوم مهر پخش میشه. نتیجه ی نظر سنجی اینکه ند با ادنا بمونه یا نه پخش میشه. همونطور که میدونید، در قسمت آخر فصل 22، از تماشاچی ها خواسته شد تا به سایت برند و در مورد اینکه دوست دارند ند با ادنا بمونه یا بهم بزنه نظر بدند.

4. 3 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

این هم سایت جالبی هست همه تخته سیاه هایی که بارت مینویسه رو آرشیو میکنه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
      محتوای مخفی: 24 در سمپسون  

تو این قسمت کلی سریال 24 رو مسخره میکنه.
    مثلا یه جا میگه دیگه ارتباط بیسیم ناامنتر از هدست بلوتوث که نداریم(جک همیشه هدست بلوتوث داشت) بعد مثلا یه ارگان خاص امنیتی بود.

Last edited by peaceful1; 16-09-2011 at 11:23.

6. 2 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

این هم سایت جالبی هست همه تخته سیاه هایی که بارت مینویسه رو آرشیو میکنه:
    کد:
      محتوای مخفی: 24 در سمپسون  

تو این قسمت کلی سریال 24 رو مسخره میکنه.
    مثلا یه جا میگه دیگه ارتباط بیسیم ناامنتر از هدست بلوتوث که نداریم(جک همیشه هدست بلوتوث داشت) بعد مثلا یه ارگان خاص امنیتی بود.

کدوم اپیزوده؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

فصل 18 قسمت 21

کد:

9. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

فصل 18 قسمت 21

کد:
    خیلی جالب بود، قسمت های دیگه ای هم اگه هست که دوستان فکر میکنند نباید از دست داد، بفرمایید دانلود کنیم.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوستان پخش فصل جدید از دیشب شروع شده!

12. این کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز babak2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

تمدید سیمپسون ها برای 2 فصل دیگر

بعد از کلی گفتگو و بحث بر سر کاهش دستمزد بین صدا پیشگان این اثر با FOX بلاخره صدا پیشگان کاهش دستمزد رو قبول کردند و دیروز FOX اعلام کرد که سیمپسون ها برای دو فصل دیگر یعنی فصل 24 و 25 تمدید شد.

مشروح خبر :

کد:
    Last edited by babak2002; 08-10-2011 at 11:01.

14. 3 کاربر از babak2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

خیلی جالب بود، قسمت های دیگه ای هم اگه هست که دوستان فکر میکنند نباید از دست داد، بفرمایید دانلود کنیم.
    اگه منظور شما رو درست متوجه شده باشم قسمت ها اقتباسی این سریال زیاد هستند مثلا تو همین فصل 19 که یه نمونش رو گفتم یه قسمت اقتباس از فیلم هیچکاک و یکی دیگه هم مسخره کردن فیلم departed به اسم debarted هست و یکی از قسمت ها هم مستندهایی که درباره گروه های زیر زمینی مثل فراماسون ها ساخته شده رو مسخره میکنه. و....
    Last edited by peaceful1; 09-10-2011 at 19:40.

16. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    karaj

1 تولید قسمت های جدید انیمیشن سیمپسون ها

علی‌رغم انتشار خبر توقف ساخت کارتون «سیمپسون‌ها» برای همیشه، شبکه تلویزیونی فاکس اعلام کرد که به زودی دو قسمت جدید این انیمیشن از این شبکه پخش خواهد شد.

با آن که عوامل کارتون «سیمپسون»، طولانی‌ترین سریال کارتونی جهان، هفته گذشته در اعتراض به کمی دستمزدهای‌شان دست به اعتصاب زدند و تهدید کردند که به ساخت این کارتون برای همیشه پایان خواهند داد، شبکه تلویویزنی فاکس روز گذشته اعلام کرد که دو قسمت جدید از این کارتون به زودی از این شبکه پخش خواهد شد.

شبکه فاکس پیش از این اعلام کرده بود که با هزینه‌های گزافی که ساخت چنین انیمیشنی برای آنها در بر دارد قادر نخواهند بود که تحت چنین شرایط مالی تولید آن را ادامه دهند و مجبورند تا ۴۵ درصد دستمزد بازیگران این سریال را کاهش دهند.

این در حالی است که بازیگران (صداپیشگان) این سریال مدعی هستند که سریال «سیمپسون‌ها» در سال بیش از ۵ میلیون پوند درآمد عاید سازندگانش می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، «هری شیرر»، بازیگری که به جای شخصیت آقای برنز در سریال سیمپسون‌ها، صحبت می‌کند، در بیانیه که روز جمعه منتشر شد، اعلام کرد که حاضر شده است ۷۰ درصد از دستمزد خود را کاهش دهد ولی در ازای آن در سود سالانه این سریال شریک شود.

منبع :
    کد:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •