تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 45

نام تاپيک: The Simpsons/ بحث و حواشی

آخر فروم باز Little Sparrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

والا کل سریالش به نظر من خنده دار بود ولی همین صحنه های خفه کردن بارت توسط هومر خیلی خنده داره هومر هم
    هی میگه? why you little یعنی توی کوچولو؟همون اتیش پاره به لحن ایرانی.کلا خیلی خنده داره.البته این دوپ گفتن هومر هم
    خیلی خنده داره.
    موفق باشید.

پروفشنال swamp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    * TEHRAN *

پيش فرض

"The Simpsons" Treehouse of Horror XVI یا یه عبارتی دیگر the Simpsons 1704 ویا به عبارت دیگر The.Simpsons.S17E04
    اگر دوستان زیر نویس انگلیسی یا فارسی این قسمت رو دارن بذارن ممنوم میشم

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو *IN*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    New North Korea                     In The Name of Father

پيش فرض

سیزن 22 هم چند شب پیش شروع شد

پروفشنال jomong666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من این انیمیشن رو خیلی دوست دارم .

بامزه است

کاربر فعال انجمن تلویزیون و رادیو shahab_f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

6

خواستم تایپک این سریال رو ایجاد کنم که دیدم قبلا وجود داشته، برای همین دوباره آوردمش بالا. برای شروع چند نکته خواندنی راجع به این سریال 22 ساله!

* آهنگ این سریال توسط «دنی الفمن» تنها در دو روز ساخته شده
    *نویسندگان سیمپسونز، یک تیم 16 نفره اند که از ابتدای دسامبر شروع به نوشتن قسمت های هر فصل میکنند.
    * 6 گوینده ی اصلی تا سال 98 برای هر اپیزود 30 هزار دلار دستمزد میگرفتند، امروزه نفری 400 هزار دلار برای هر اپیزود (20دقیقه) میگیرند!
    *در این سریال تا به حال بیش از 600 بازیگر مهمان وجود داشتند. کاراکتر های معروفی که در نقش خودشون حرف زدند (از دوبلور جایگزین استفاده نشده) عبارت اند از :

میشل اوباما، تونی بلر، جی کی رولینگ، فیفتی سنت، تام هنکس، التون جان، کیم بسینگر، استفان هاوکینگ، لبرون جیمز، رونالدو، بریتنی اسپیرز، استینگ، روپرت مورداک، و ...
    *سیپمسونز به زبان های مختلفی از جمله عربی ترجمه شده و در ترجمه ی عربی ، هومر سیمپسون، به جادی آبجو، سودا میخوره!
    *لغت D'oh که اختراع خود دوبلور سیمپسون هست، به دیکشنری آکسفورد اضافه شده.
    *دوبلور هومر سیمپسون، نقش های بارنی، پدر سیمپسون، کراستی و شهردار رو هم میگه. دوبلور بارت نیز یک خانمه.
    *از سال 2001 که فیلمنامه ی فیلم سینمایی سیمپسونز (simpson's the movie) نوشته شده تا نهایی شدن، 100 بار بازنویسی شد.
    *بیش از 150 کاراکتر در این سریال وجود دارند:

6. 4 کاربر از shahab_f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

من خیلی این سریال رو دوست دارم, سال 86 میلادی بدنیا اومدم 89 هم پخش این به عنوان تیزر شروع شد بعد شد سریال باهاش بزرگ شدم هنوز بهترن انتخاب هست برام هیچ وقت ازش خسته نمیشم.
    خیلی جالبه قسمتی بوده که از 21 سال پیش دیدم وهنوز برای چندومین بار میبینم باز خسته نمیشم.
    -------------------------------------------------
    راستی دیروز داشتم فصل 15 رو میدیدم یه چیزی یه لحظه روش رفت به نظرم جالب اومد.

homer میگه اونی که دنبالش بودم نتونستم پیدا کنم ولی شماره نیوز وییکی که میگه چرا آمریکا سال 86 میلادی صدام حسین رو دوست داره تونستم ته کمد پیدا کنم.

8. 2 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

من خیلی این سریال رو دوست دارم, سال 86 میلادی بدنیا اومدم 89 هم پخش این به عنوان تیزر شروع شد بعد شد سریال باهاش بزرگ شدم هنوز بهترن انتخاب هست برام هیچ وقت ازش خسته نمیشم.
    خیلی جالبه قسمتی بوده که از 21 سال پیش دیدم وهنوز برای چندومین بار میبینم باز خسته نمیشم.
    -------------------------------------------------
    راستی دیروز داشتم فصل 15 رو میدیدم یه چیزی یه لحظه روش رفت به نظرم جالب اومد.

homer میگه اونی که دنبالش بودم نتونستم پیدا کنم ولی شماره نیوز وییکی که میگه چرا آمریکا سال 86 میلادی صدام حسین رو دوست داره تونستم ته کمد پیدا کنم.

شما از اون موقع سیمپسونز میدیدین ؟
    این تیکه نفهمیدم چی شد؟
    Last edited by shahab_f; 27-08-2011 at 12:57.

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

شما از اون موقع سیمپسونز میدیدین ؟
    یله از سه سالگی میدیدم و الان بیست وشش سالم هست.
    این که چیزی نیست بعضی ها چند دهه از زندگیشون رو با سریال هایی مثل
    General Hospital
    Days of Our Lives
    One Life to Live
    All My Children
    گذراندند
    این تیکه نفهمیدم چی شد؟
    نمیدونم چطور بگم
    کانال فاکس تو خبر رسانی به حرفه ایی گری CNN و BBC نیست مثلا بالای 75 سال پیش که BBC اساس نامش نوشته شده بود گفته بودند که گزارشگر حق نداره یه مسول رو با القاب صدا بزنه حتی ملکه انگلیس( چون تاثیر گذاری خبر رو کم میکنه). برای همین حتی مسولین ایران قبل انقلاب هم با این کانال مصاحبه نمیکردند حتی یک دونه مسول هم مصاحبه نکرده بود.
    فاکس کمی هالیوودی هست احساس گاهی جای حرفه ایی بودن رو پر میکنه و چون مال جمهموری خواه ها هست که همه جنگ ها رو راه انداختند معمولا خیلی نقد پذیر نیست.
    خیلی جالبه این کارتون که مال فاکس هست گاهی از استانداردهای شبکه کمی عبور میکنه و گاهی (زیاد پیش میاد) خود کانال فاکس رو مسخره میکنه.
    تو این عکس هومر میگه خانوم چیزی که گفتی دنبالش بگردم پیدا نکردم ولی جلدی از مجله نیوز ویک که مال سال 1986 هست( وسط جنگ ایران و عراق ) پیدا کردم که رو جلدش میگه چرا آمریکا عاشق صدام حسین هست(عمو سام نماد آمریکا داره با صدام حسین یخ در بهشت میخوره) بعد تولید و پخش این قسمت مال زمان اوج جنگ آمریکا با عراق بوده.
    همین نکته ها و اشاره های ریز هست که این کارتون رو از سال 1989 تا الان سر پا نگه داشته.
    Last edited by peaceful1; 27-08-2011 at 14:26.

11. 2 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

بله، اخه تو ایران سریال بین حرفه ای که سالها یه سریال رو دنبال کنه ندیده بودم.
    و درباره ی سیمسونز هم موافقم، سریالیه که باج نمیده به هیچ جریان خاصی، الان مصداقش توی ذهنم نیست اما هر کی چندین قسمت نگاه کنه متوجه میشه. مثلا شما شخصیت کراستی رو نگاه کن، یه یهودی سرمایه داره که واقعا ویژگی مثبتی هم نداره، توی سایر سریالها اما سعی میکنند یه دید مثبتی نسبت یه یهودی ها ایجاد کنند. من اصلا مثل رسانه ملی مون توهم توطئه ندارم، اما یه چیزایی مشخصه؛ سریال های محبوب رو نگاه کن، مثلا فرندز یا بیگ بنگ تئوری، یه شخصیت اصلی رو یهودی میذارند که به مردم بگن اینا هم یه آدمایی اند مثه شما. یا مثلا سریال 24 که دقیقا زمانی که رسانه ها روی شکنجه ی water boarding حساس شدند، سریالی رو میسازند که توش شکنجه وسیله ایه که هدف مهمتر یعنی نجات مردم امریکا، اون رو توجیه میکنه. در حالی که توی سیمپسونز یه قسمت هست که بارت با یه پسر مسلمون آشنا شده، هومر یه سریال شبیه 24 میبینه و متقاعد میشه که عربا خطرناکند و باید بارت رو از اون پسر محافظت کنه!
    البته همه جریان ها سیاسی نیست، حمایت از سیاه پوست ها یا همجـنس گرا ها هم توی سریال ها هست که باز هم توی سیمپسونز جایی نداره.

آخر فروم باز Little Sparrow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

من خودم 3 سال تقریبا میشه سیمپسون ها رو می بینم و تا فصل 21 رو دارم.
    خیلی سریال جالبیه ولی از فصل های میانی کمی افت کرد.
    ولی هنوز هم خیلی پرطرفداره.
    یادمه یه قسمت بود این دیالوگ رو داشت و حالا که ماه رمضان هست گفتم خوبه بزارمش اینجا:
    اموزش دهنده بادی گارد به هومر میگه:
    As a bodyguard your only loyalty is to your protectee; not to your family, not to your country, not to Muhammad.
    به عنوان یه بادی گارد تنها وفاداری تو به کسی هست که ازش محافظت میکنی.نه به خانوادت،نه به کشورت،نه به محمد.
    که هومر میگه:
    Even during Ramadan؟
    حتی در رمضان؟
    موفق باشید.

14. 4 کاربر از Little Sparrow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •