تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 30 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 292

نام تاپيک: كلوب براويا

اگه نباشه جاش خالی می مونه IMAN SD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ببخشید که باز هم سوال میکنم
    اولا من شنیدم تصویر full hd در تلوزیون های 32 اینچ فول hd فرق چندانی با تلوزیون های hd نداره و ثانیا اگه شما در مورد کیفیت تصاویر hd صحبت میکنیحالا چقدر کیفیتش در تلوزیون های سونی افزایش پیدا میکنه ایا می ارزه ادم سراغ یه همچین چیزی بره
    شما اگه منظورت v400 كه بله اين مدل سوني با اينكه در تبليغاتش نوشته hd ready ولي قادر به پخش 1080p است و مي تونه مثل مدل هاي ديگه اين نوع تصاوير رو پخش كنه.
    در مورد اينكه مي ارزه يا نه كاملا به خودت بستگي داره .اولا بايد ببيني چقدر مي خواي خرج بكني دوما از تلويزيون چه استفاده اي مي خواي داشته باشي.من پيشنهاد مي كنم به يك فروشگاهي بري كه انحصارا نمايندگي برند خاصي نباشه و فروشندش تعصب خاصي هم نسبت به برندي نداشته باشه.
    اگه بازم كمك خواستي بگو ما بهت كمك مي كنيم كه بهترين رو انتخاب كني.

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

شما اگه منظورت v400 كه بله اين مدل سوني با اينكه در تبليغاتش نوشته hd ready ولي قادر به پخش 1080p است و مي تونه مثل مدل هاي ديگه اين نوع تصاوير رو پخش كنه.
    در مورد اينكه مي ارزه يا نه كاملا به خودت بستگي داره .اولا بايد ببيني چقدر مي خواي خرج بكني دوما از تلويزيون چه استفاده اي مي خواي داشته باشي.من پيشنهاد مي كنم به يك فروشگاهي بري كه انحصارا نمايندگي برند خاصي نباشه و فروشندش تعصب خاصي هم نسبت به برندي نداشته باشه.
    اگه بازم كمك خواستي بگو ما بهت كمك مي كنيم كه بهترين رو انتخاب كني.
    40 اینچ و 46 اینچ سری v فول اچ دی هست 32 اینچ اچ دی . فول نیست .

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

40 اینچ و 46 اینچ سری v فول اچ دی هست 32 اینچ اچ دی . فول نیست .
    همانطوري كه گفتم در تبليغات سوني گفته شده كه فول نيست اما در عين حال تمام فرمتهاي پخشي كه 40 و 46 اينچ اين سري پخش ميكنند رو قادر به اجراست

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

همانطوري كه گفتم در تبليغات سوني گفته شده كه فول نيست اما در عين حال تمام فرمتهاي پخشي كه 40 و 46 اينچ اين سري پخش ميكنند رو قادر به اجراست
    دوست عزیز در سایت رسمی سونی کاملا قید شده full Hd هست 40 و 46 اینچ سری ,و فقط 32 اینچ hd هست و full hd نیست . من نمی دونم شما این حرفا رو از کجا می زنی !

من خودم این تلویزیون رو داشتم 46 اینچش و از زیر و بم آن کاملا اطلاع دارم و در کاتو.لوک و جعبه به بزرگی 1080p نوشته شده بود.یه سری فرقا هم مدل 32 اینچ داره علاووه بر فوال اچ دی نبودن کنتراس کمتری داره .

سری v 32 inch

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

# سازگاری با کیفیت HD
    # موتور براویا 2
    # تقویت کننده کنتراست پیشرقته بهبود یافته(ACE )
    # سیستم کاهنده نویز تصویر MPEG
    # تصویر هوشمند
    # صدای فراگیر S-Force
    # عملکرد سازگار با سینمای خانگی براویا
    # حالت تئاتر و سینمای واقعی 24P
    نسبت کنتراست
    15000:1
    میزان کنتراست پانل
    1800:1

سری v 46 icnh

کد:
    تلویزیون LCD براویا Full HD سری V400A اندازه 46 اینچ

* Full HD 1080
    * موتور براویا 2
    * تقویت کننده کنتراست پیشرقته بهبود یافته(ACE )
    * سیستم کاهنده نویز تصویر MPEG
    * تصویر هوشمند
    * صدای فراگیر S-Force
    * عملکرد سازگار با براویا
    نسبت کنتراست
    33000:1
    میزان کنتراست پانل
    3000:1

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز در سایت رسمی سونی کاملا قید شده full Hd هست 40 و 46 اینچ سری ,و فقط 32 اینچ hd هست و full hd نیست . من نمی دونم شما این حرفا رو از کجا می زنی !

من خودم این تلویزیون رو داشتم 46 اینچش و از زیر و بم آن کاملا اطلاع دارم و در کاتو.لوک و جعبه به بزرگی 1080p نوشته شده بود.یه سری فرقا هم مدل 32 اینچ داره علاووه بر فوال اچ دی نبودن کنتراس کمتری داره .
    3000:1
    دوست عزيز من كه خودم گفتم سوني 32 اينچ رو فول اچ دي معرفي نكرده تو اين هم شكي نيست.حتي علاوه بر سايت سوني ايران توي جشنواره سوني هم نوشته شده قابليت اچ دي بالا (براي 32 اينچ-ننوشته فول اچ دي)
    اما حرف من اينه كه تمامي فرمتهايي كه 40 و 46 پخش مي كنند 32 هم ساپورت ميكنه.
    با اين بخش حرف من موافقي؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

دوست عزيز من كه خودم گفتم سوني 32 اينچ رو فول اچ دي معرفي نكرده تو اين هم شكي نيست.حتي علاوه بر سايت سوني ايران توي جشنواره سوني هم نوشته شده قابليت اچ دي بالا (براي 32 اينچ-ننوشته فول اچ دي)
    اما حرف من اينه كه تمامي فرمتهايي كه 40 و 46 پخش مي كنند 32 هم ساپورت ميكنه.
    با اين بخش حرف من موافقي؟
    نوشته شده توسط IMAN SD

شما اگه منظورت v400 كه بله اين مدل سوني با اينكه در تبليغاتش نوشته hd ready ولي قادر به پخش 1080p است و مي تونه مثل مدل هاي ديگه اين نوع تصاوير رو پخش كنه
    دوست عزیز وقتی تلویزیون full hd نیست چطور توانایی نمایش full hd رو داراس ؟اگر شما تصویری full hd در تلو.یزیون hd ببینی تلویزیون با رزلوشن 720p نمایش میده نه 1080p !! چون حداکثر رزلوشن تلویزیون 720p هست !

_
    منظور شما از پخش همه فرمت ها در 32 و 46 ساپورت میکنه من متوجه نشدم ؟!
    Last edited by Ami R 940; 09-08-2009 at 13:03.

تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوست عزیز وقتی تلویزیون full hd نیست چطور توانایی نمایش full hd رو داراس ؟اگر شما تصویری full hd در تلو.یزیون hd ببینی تلویزیون با رزلوشن 720p نمایش میده نه 1080p !! چون حداکثر رزلوشن تلویزیون 720p هست !

_
    منظور شما از پخش همه فرمت ها در 32 و 46 ساپورت میکنه من متوجه نشدم ؟!
    شما اگه كاتالوگ اين تلويزيون رو داري برو به صفحه 35 (مشخصات فني)و اگر هم نداري مي توني از سايت سوني ايران دانلود كني. تو اونجا براي ورودي كامپونت كه البته اسمش رو ننوشته و فقط عكس يك فلش گذاشته و همچنين hdmi in 1 2 3 فرمتهاي ساپورتي براي 32 و 40 و 46 رو نوشته كه براي هيچ كدام فرقي از لحاظ توانايي ساپورت نذاشه و اين از 480i شروع شده تا 1080p همه فرمتها رو نوشته. البته خودم هم فيلم فول اچ دي كه از طريق hdr-xr200 با وضوح 1080*1920 گرفته بودم رو تونستم با 32 اينچ v-400 ببينم.
    Last edited by IMAN SD; 26-08-2009 at 22:44.

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

شما اگه كاتالوگ اين تلويزيون رو داري برو به صفحه 35 (مشخصات فني)و اگر هم نداري مي توني از سايت سوني ايران دانلود كني. تو اونجا براي ورودي composite كه البته اسمش رو ننوشته و فقط عكس يك فلش گذاشته و همچنين hdmi in 1 2 3 فرمتهاي ساپورتي براي 32 و 40 و 46 رو نوشته كه براي هيچ كدام فرقي از لحاظ توانايي ساپورت نذاشه و اين از 480i شروع شده تا 1080p همه فرمتها رو نوشته. البته خودم هم فيلم فول اچ دي كه از طريق hdr-xr200 با وضوح 1080*1920 گرفته بودم رو تونستم با 32 اينچ v-400 ببينم.
    ای آقا شما باز حرف خودت رو می زنی . من سایت رسمی سونی رو دادم به شما نوشته شده سایز 32 اینچ این مدل full hd نیست . بعد به من می فرمایی برو سایت سونی ببین !!

شما انگار متوجه نشدید در تلویزیون crt هم تصویر full hd بگزاری نمایش میده و لی نه در رزلوشن اصلی 1080p .

شما هم در تلویزیون hd ready تصویر full hd گذاشتی فک می کنی چون نمایش داده تلویزیون در رزلوشن 1080p نمایش داده در صورتی که اینطور نیست و شما تصویر فول اچ دی رو تصویر اچ دی گرفتی تلویزیون رزلوشن فول اچ دی رو نداره !!!

بهتر بگم کاملا متوجه بشی به زبان ساده تر

من چند وقت پیش یه تصویرshow با کیفیت ful hd 1080p از اینترنت دانلود کردم.مانیتور lcd من hd هست .به راحتی تصویر full hd رو نشون داد اما د ر رزلوشن 720p نه 1080p که رزلوشن اصلی هست .چون توان ساپورترزلوشن فول اچ دی رو نداره.

شما هم با دوربین تصویر فول اچ دی گرفتی به تی وی اچ دی زدی فک می کنی چون نمایش داده حتما تلویزیون فول اچ دی هست !!

نمی دونم متوجه شدید با نه دیگه خیلی ساده گفتم !!

دوست عزیز ساپورت که می گفتی ورودی خروجی ها منظورت بود ؟؟!!!!!!!!!! . همانطور که قبلا ذکر کردم در مدل 32 و 40 46 فرق بین کنتراس و فول اچ دی بودن یا نبودن هست .باقی چیزاها مشابه هست .!!

سرچ در گوگل + سایت رسمی سونی ! .یه سایت از فول اچ دی بودن این سایز 32 ندیدم !
    کد:
    کد:
    Last edited by Ami R 940; 09-08-2009 at 22:03.

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    با با اينقدر بحث نكنيد،اصلان تو سايز 32 اينچ اگر فول اچ دي هم باشه،شما نميتونيد تفاوت رو تشخيص دهيد.

10. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    با با اينقدر بحث نكنيد،اصلان تو سايز 32 اينچ اگر فول اچ دي هم باشه،شما نميتونيد تفاوت رو تشخيص دهيد.
    دقیقا درسته زیر 40 اینچ تفاوت محسوسی رو احساس نمیکنی تا 36 اینچ چه برسه 32 ! . و البته کل مدل های full hd در سایز 32 از کل برندها شاید به 5-6 تا هم نرسه !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •