تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 22

نام تاپيک: " ال 90 بايد 8 ميليون به مردم عرضه می‌شد"

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض " ال 90 بايد 8 ميليون به مردم عرضه می‌شد"

يك عضو كميسيون اصل 90 قانون اساسي مجلس هشتم گفت: براساس قرارداد انجام شده خودروي ال 90 بايد هشت ميليون تومان به مردم عرضه مي‌شد، اما اكنون بيش از 12 ميليون فروخته مي‌شود.

حسين اسلامي با بيان اين‌كه بحث قرارداد خودروي ال‌90 در كميسيون اصل 90 مورد بررسي قرار گرفته است،افزود: بحث خودروي ال 90 جديد نيست و به سال‌ها قبل بازمي‌گردد .

وي با بيان اين‌كه قرارداد خودروي ال90 از زمان مهندس جهانگيري كه وزير صنايع و معادن بود، در مجلس مطرح بوده است گفت: در آن زمان دو نفر از نمايندگان نسبت به ماهيت قرارداد شكايت كرده بودند و بر روي قيمت‌ها و همچنين آپشن‌هايي كه قرار بود ارائه شود بحث داشتند.

وي تصريح كرد: در آن زمان مسوولان وزارت صنايع و معادن توضيح دادند كه اين خودرو با قيمت همان هشت ميليون تومان ارائه خواهد شد؛ اما در آن زمان آقاي طهماسبي كه در مركز پژوهش‌هاي مجلس بود به عنوان يكي از مخالفان سرسخت قرارداد ال‌90 با اين موضوع برخورد مي‌كرد.

وي افزود:‌ اين در حالي بود كه پس از آنكه آقاي طهماسبي وزير صنايع و معادن شد به جرگه‌ي طرفداران اين قرارداد پيوست و در آن زمان بنده به ايشان گفتم كه چگونه است كه شما وقتي در مركز پژوهش‌ها بوديد مخالف اين قرارداد بوديد و اكنون با آن موافق شده‌ايد كه وي جواب داد بنده اين قرارداد را اكنون به صورت كامل مطالعه كردم و همه جوانب آن را ديده‌ام و مشكلي وجود ندارد.

وي با اشاره به اين‌كه وزير بعدي صنايع و معادن نيز معتقد است كه قرارداد مشكلي ندارد، افزود: اما مساله‌اي كه اكنون در كميسيون اصل 90 مطرح است، آن است كه قرار بود قيمت اين خودرو هشت ميليون تومان به مردم ارائه شود، اما مي‌بينيم بالاي 12 ميليون فروخته مي‌شود.

وي با اشاره به توجيهاتي كه مسوولان مربوطه و طرف قرارداد عنوان مي‌كنند، گفت: اگر بخواهيم به تورم جهاني نگاه كنيم، مي‌بينيم كه تا اين اندازه تورم نمي‌توانسته در افزايش قيمت اين خودرو تاثيرگذار باشد، لذا قيمت آن و ماهيت اين قرارداد در كميسيون همچنان جاي بحث دارد.

2. 3 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

یعنی امکان داره این ماشین ارزون بشه؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یعنی امکان داره این ماشین ارزون بشه؟
    سمند
    رانا
    l90
    همه قرار بود 50 درصد پائین تر بدهند

داره خودمونی میشه mb2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

بنظر من اینا اگه بتونن با همین قیمت هائی که دولت اونها را مجاب کرده بفروشند خیلی شاه کارکردن ، حالا ارزون کردنش بمونه
    اگه دقت کرده باشید مدل های ال 90 که جدیداً پیش فزوش آنها از سوی پارس خودرو و امروز هم ایران خودرو شروع کرده یه سری آپشن هائی روی برخی مدل ها اضافه کرده و طبق معمول قیمت نهائی اون رو هم اعلام نکردن ، بنظر من به بهانه اضافه کردن آپشن ها باز هم به یه قیمت من در آوردی به مردم غالب میکنند.

6. این کاربر از mb2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم vroom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Atl

پيش فرض

این قسمتش قشنگه:

وي افزود:‌ اين در حالي بود كه پس از آنكه آقاي طهماسبي وزير صنايع و معادن شد به جرگه‌ي طرفداران اين قرارداد پيوست و در آن زمان بنده به ايشان گفتم كه چگونه است كه شما وقتي در مركز پژوهش‌ها بوديد مخالف اين قرارداد بوديد و اكنون با آن موافق شده‌ايد كه وي جواب داد بنده اين قرارداد را اكنون به صورت كامل مطالعه كردم و همه جوانب آن را ديده‌ام و مشكلي وجود ندارد.

8. 3 کاربر از vroom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mehdi-2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    I R A N--E S F A H A N

پيش فرض

عزیز خیلی چیزها قرار بود کمتراز قیمت هایی که الان به مردم انداخته می شوند باشند ولی نشدند این هم جز اونا.
    راستی وقتی پراید تومملکت ماداره 8تومان خرید وفروش میشه شما انتظاردارید تندرهم 8 میلیون باشه . اگه این طور باشه اونوقت کی حاضره 13-14 میلیون بده پارس وسمند و405 وریو ووووو بخره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب اگه اين بشه 8 تومن خوب سمند هم ميشه 6 تومن !!! پارس كه بايد 4 الي 5 تومن بشه !!!
    و اينجوري مردم ما ذوق مرگ ميشن !!! (‌پس بهتره براي جلوگيري از مرگ و مير زياد همون 15 تومن بندازنش به مردم)

11. 4 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

بنظر من اینا اگه بتونن با همین قیمت هائی که دولت اونها را مجاب کرده بفروشند خیلی شاه کارکردن ، حالا ارزون کردنش بمونه
    اگه دقت کرده باشید مدل های ال 90 که جدیداً پیش فزوش آنها از سوی پارس خودرو و امروز هم ایران خودرو شروع کرده یه سری آپشن هائی روی برخی مدل ها اضافه کرده و طبق معمول قیمت نهائی اون رو هم اعلام نکردن ، بنظر من به بهانه اضافه کردن آپشن ها باز هم به یه قیمت من در آوردی به مردم غالب میکنند.
    شرایط جدید فروش چیه ؟ چه آپشن هایی داره ؟

داره خودمونی میشه mb2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

شرایط جدید فروش چیه ؟ چه آپشن هایی داره ؟
    اینم شرایط جدید ایران خوردو
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

منم با ذوق مرگ دست جمعي مخالفم.

15. 2 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •