تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: کمک برای خرید لپ تاپ 13 اینچ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

ذوست عزيز من قصد جسارت ندارم
    اما شما خودت تصور كن محصولي با اين سطح چه مراحلي رو طي مي كنه تاييد ميشه براي توليد انبوه؟؟؟
    مراحل تست استاندارد براي نوت بوك تدوين شده كه حتي شامل سقوط از ارتفاع هم ميشه
    نگرانيها بي مورده مگر اينكه يك فردي به طور غير منطقي كار بكشه ار نوت بوك
    يك بابايي نوت بوكش 4 روز پيوسته روشن بود..چون چه انتظاري بايد داشته باشه
    من یه سوال دارم ..چرا این همه موج منفی پشت 1340 هست و تو سایتهای خارجی هم این مسائل مطرح میشه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

من یه سوال دارم ..چرا این همه موج منفی پشت 1340 هست و تو سایتهای خارجی هم این مسائل مطرح میشه؟
    XPS های 13 اینچی نوت بوک های فوق العاده ای بودند ... من از سال 86 که اولین سری اش اومد 1.800.000 کلی فروش داشتند

فقط مشکل همیشگی اش گرافیکش بوده ! از اون قدیم مشکل می آورد !

در طراحی این نوت بوک مشکلی هست که هنوز دل قصد نکرده آن را تصحیح کند و یا همون مشکلات قبلی ارائه داده برای همین همه ایراد می گیرند به عرضه و فروش آن

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

يك بابايي نوت بوكش 4 روز پيوسته روشن بود..چون چه انتظاري بايد داشته باشه
    بابا من خودم 1340 دارم 6 ماهه لپ تاپم صبح تا شب روشنه. به ندرت پیش میاد خاموشش کنم
    کدوم سایت خارجی از 1340 بد گفته؟ سایت اصل کاری notebookcheck هست دیگه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

بابا من خودم 1340 دارم 6 ماهه لپ تاپم صبح تا شب روشنه. به ندرت پیش میاد خاموشش کنم

کدوم سایت خارجی از 1340 بد گفته؟ سایت اصل کاری notebookcheck هست دیگه.
    ماشاا... بترکه چشم حسود...آقا من ماشاا... گفتم اگه دویصت سال دیگه لپ تاپت طوریش شد نگی چشش زدن....اینم سایت خارجی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوستان دیگه کسی نظر نداره؟
    Last edited by balaban25; 08-09-2009 at 12:20.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

ماشاا... بترکه چشم حسود...آقا من ماشاا... گفتم اگه دویصت سال دیگه لپ تاپت طوریش شد نگی چشش زدن....اینم سایت خارجی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همچین گفتی سایت خارجی گفتم حالا چی بوده اون سایت.
    دوست عزیز. اینی که شما دیدی فروم هست. خاصیت فروم هم اینه که افرادی مثل من و شما توش میان نظر میدن. وقتی من راجع به چیزی نظر میدم احتمال این که اغراق یا نظر شخصی خودمو با واقعیت قاطی کنم و تحویل شما بدم هست. اون وقت شما که اون مطلبو میخونی با خودت فکر میکنی که اینقدر وضع این لپ تاپ خرابه که اگه بذاریش رو پات دچار سوختگی درجه 3 میشی! در نتیجه می ترسی این لپ تاپ مشکل حاد ایجاد کنه واست و اصلا نمیری سراغش. همون کسی که این حرفا رو زده اومده کلی از توشیبا تعریف کرده. شما برو لپ تاپ های توشیبا رو نگاه کن برو ببین کدومشون اصلا مشخصاتشون نزدیک به این مدله که حالا بیایم راجع به گرماشون نظر بدیم.
    البته نه که مشکل گرما وجود نداشته باشه. وجود داره. ولی باید واقع بین باشیم. اولا که این گرما برای لپ تاپ هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه بر خلاف چیزایی که بعضیا میگن. دوما اگه تنظیمات باتری روی power saver باشه اصلا این مساله وجود نداره. اگه شما لپ تاپت به شارژ نباشه و روی پاتون باشه و در حال کار کردن باهاش باشی حالت معقولانه اینه که بذاریش روی power saver که باتری کمتر مصرف شه. سوما توجه داشته باش حتی موقعی که داری ازش حسابی کار میکشی (بازی) اون قسمتی که دستت باهاش تماس داره به هیچ وجه داغ نمیشه. تنها جایی که داغ میشه یه قسمت کوچک گوشه ی سمت چپ بالا هست که هرگز با دست تماس نداره. هیچ جای نگرانی هم نیست.

6. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه نوت بوک چک با این همه عظمت و اعتبارش یک مشکل دارد : اغراق و مانور بر سر اشکالات جزئی !

همه می دانند نوت بوک های اچ پی بیشتر از سایرین داغ می کنند و باتری سری اول آنها کمی ضعیف تر بود ! هنوز که هنوزه این سایت این را به عنوان یک مشکل بیان می کند با اینکه در سری DV6 و محصولات جدید تا حد زیادی فع شده است !

این از ریووها بود .. حالا خودتان وضعیت forum و user written را ببینید !

8. این کاربر از REGISTERED USER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز متاسفانه نوت بوک چک با این همه عظمت و اعتبارش یک مشکل دارد : اغراق و مانور بر سر اشکالات جزئی !

همه می دانند نوت بوک های اچ پی بیشتر از سایرین داغ می کنند و باتری سری اول آنها کمی ضعیف تر بود ! هنوز که هنوزه این سایت این را به عنوان یک مشکل بیان می کند با اینکه در سری DV6 و محصولات جدید تا حد زیادی فع شده است !

این از ریووها بود .. حالا خودتان وضعیت forum و user written را ببینید !
    بازم ممنون دوست دارم دوستان دیگه هم نظر بدن مخصوصا اونایی که 1340 دارن ....
    برای 1340 باطری 9cell وجود داره؟؟؟و اینکه آیا دل جدیدا توی 1340 تغییری ایجاد کرده مثل گرافیک و غیره ...
    می خوام ببینم اگه اینجوری صبر کنم.....
    بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

باتری 9 سل هم میشه گذاشت روش ولی من ندیدم تا حالا.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

یکی از دوستام مرتب میره دبی و میاد گفته اگر لپ تاپ می خوام بگم برام بیاره گفتم گارانتی چی و اگه خراب بشه چی؟؟؟؟گفت میفرستم اونور واسه تعمیر..حالا به نظر شما کار خوبی هست؟1340 مدل جدیدتر نداده بیرون؟ بازم همون مدل بگم بیاره؟محاسن و معایب 1310 و 1320 هم میشه بگین؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

یکی از دوستام مرتب میره دبی و میاد گفته اگر لپ تاپ می خوام بگم برام بیاره گفتم گارانتی چی و اگه خراب بشه چی؟؟؟؟گفت میفرستم اونور واسه تعمیر.
    من بعید بدونم بفرسته برای تعمیر !!! غیر از اینکه هر هفته بیاد و بره !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •