تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: گالری عکس دوچرخه های اعضا ==> قبل از ارسال عکس حتما پست اول را بخوانید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض گالری عکس دوچرخه های اعضا ==> قبل از ارسال عکس حتما پست اول را بخوانید

سلام توی این تاپیک عکس دوچرخه هاتونو با توجه به قوانین زیر قرار بدید .

حتما به نکات زیر توجه کنید :

1. عکس/عکسها حتما مربوط به دوچرخه خودتون باشه . همچنین سعی کنید از قسمت های مختلف دوچرخه مثل شانژمان و کمکم ها عکس بزارید . ( عکس ها بیشتر از 5 تا نباشه ، تا تاپیک سنگین نشه . )
    2. مشخصات دوچرخه ، مثل مارک و مدل رو حتما ذکر کنید .
    3. گذاشتن عکس از دوچرخه هایی که قبلا داشتید هم بلامانست !
    4. ابعاد عکسها به هیچ وجه از 800x600 بزرگتر نباشند. اگر بزرگتر بودن حتما به صورت لینک قرار بدید .
    5. ترجیحا توضیحاتی هم برای عکس بدین ( مثل تاریخ خرید و مشکلاتی که با دوچرخه داشتید ) .
    6. بحث های خرید و فروش به این تاپیک کشانده نشود .

برای آپلود عکس میتونید از لینکای زیر استفاده کنید :

upload.--------.com
    night-skin.com/up
    dehcadeh.com/upload
    uploadr.com
    picfa.ir
    freeimagehosting.net
    picbaran.com
    بعضی از قوانین نقل قول شده از تاپیک عکس های ماشینهاست ، با تشکر از فرشاد عزیز .

موفق باشید .

2. 5 کاربر از e.khafan! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال babak-online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اول از خودم:
    این دوچرخه عمری حدود 8 سال داره ولی بهش خیلی رسیدم. المپیا هست، 3 تا کمک داشت که الان شده 2 تا. توی یک تصادف مرگبار دو شاخ جلو که کمک داشت خم شد و به طور موقت یه دو شاخ معمولی انداختم که تا امروز عوض هم نشده. 2 کمک دیگه هم یکی زیر فرمون و یکی هم زیر زین هست. 21 دنده هست همه هم مال شیمانو هستن. دسته دنده ها وسپایی بودن که بعدا فرسوده شدن و 2 تا دسته دنده معمولی انداختم. انصافا دوچرخه سبکی هست، من دوچرخه به این سبکی ندیدم. سایز دوچرخه هم که 26 هست.
    مانورپذیری عالی ای داره. انصافا توی سرعت های بالا خوب جواب داده. ترمزها هم معمولی (لقمه ای) هست. دیگه خدمتتون عرض کنم که انصافا دوچرخه خوبیه!

نمای کلی دوچرخه:

دنده جلو:

کمک های زیر فرمون:

توپی جلو و اهرم قفل کننده چرخ به دو شاخ:

کمک های زیر زین:

شانژمان که انصافا کیفیتش حرف نداره:

4. 11 کاربر از babak-online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم از دوچرخ من ...

حدود یک ماهه گرفتمش ( یخورده بیشتر ) ، اولش خیلی اذیت کرد ، اونم تقصیر منتاژ کا حرفه ای و با وجدانی بود که منتاژش کرده ..

با دنده هاش مشکل داشتم (تنظیم نبود ) ، بعدن فهمیدم که ترمز عقب رو هم برعکس بسته ، بعدش دوچار پنچری های پی در پی شدم ( لاستیک دور طوق عقب رو ننداخته بود ) ، بعدم دیدم میله ای که توپی عقب رو به چرخ میبنده کج شده ! چون واشرش رو ننداخته بود ، با چکش تا اونجایی که میشد صافکردم و بعد واشر انداختم ، جدیدا هم که درش اوردم دیدم کامل صاف شده ، خلاصه یک بار کلا عقب دوچرخه رو اوردم پایین دوباره جمعش کردم ، که الان خیلی خوبه .

cannondell - Racer2

خود دوچرخه :

( رو به نور بود بد شد )

شانژمان :

توپی جلو :

ترمز عقب :

دنده جلو :

موفق باشید

6. 6 کاربر از e.khafan! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال babak-online's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

@e.khafan!

به نظر میاد خورشیدی های عقب اصلا تا به حال رنگ روغن را ندیدن. یه ذره روغن بزن ثواب داره!!

8. 2 کاربر از babak-online بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه tatu_lover1366's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

میشه دوچرخه هاتون رو که عکسش رو میندازین , قیمتش هم بگین که اگر کسی از مدل دوچرخه خوشش امد و خواست بخره قیمت داشته باشه
    با تشکر از کار قشنگتون

10. 4 کاربر از tatu_lover1366 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

محتوای مخفی: عکس 

یکمی عکس بزرکه ولی خوب هر جاشو میخواین زوم کنید و خوبب بینید
    البته چرخ ماله 5 ساله پیشه ولی چون خیلی باهاش خاطره دارم و خیلی شهرا باهاش رفتم دلم نمیاد بفروشمش
    ولی من خیلی باهاش راحتم اندازمه
    Last edited by Farshadd; 06-09-2009 at 23:07. دليل: انداخت عکس در اسپویلر به دلیل سایز بسیار بزرگ

12. 2 کاربر از cao-cao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cao-cao's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ناکجا اباد

پيش فرض

اینم از دوچرخ من ...

حدود یک ماهه گرفتمش ( یخورده بیشتر ) ، اولش خیلی اذیت کرد ، اونم تقصیر منتاژ کا حرفه ای و با وجدانی بود که منتاژش کرده ..

با دنده هاش مشکل داشتم (تنظیم نبود ) ، بعدن فهمیدم که ترمز عقب رو هم برعکس بسته ، بعدش دوچار پنچری های پی در پی شدم ( لاستیک دور طوق عقب رو ننداخته بود ) ، بعدم دیدم میله ای که توپی عقب رو به چرخ میبنده کج شده ! چون واشرش رو ننداخته بود ، با چکش تا اونجایی که میشد صافکردم و بعد واشر انداختم ، جدیدا هم که درش اوردم دیدم کامل صاف شده ، خلاصه یک بار کلا عقب دوچرخه رو اوردم پایین دوباره جمعش کردم ، که الان خیلی خوبه .

cannondell - Racer2

خود دوچرخه :

( رو به نور بود بد شد )

شانژمان :

توپی جلو :

ترمز عقب :

دنده جلو :

موفق باشید
    دوست من دوچرختون چند تا اشکال داره جسارت من رو بپذیر
    1 دوست من سیم ترمز عقب و جلوتو جاش استباس باید عوض کنید تا تو یه مسیر مستقیم قرار بگیره
    یعنی ار محل کتی عوض کن این طوری میشه که دست چپ ترمز جلو میشه
    سیم ترمز عقبتون هم بلنده باید روکش رو کمی کوتاه کنی تا ویبزگ اوجوری میلش خم نشه رو به پایین
    3 نوک زینتون بالاس
    4 میله زینتون کوتاه
    من احساس میکنم هنگام پا زدن رانوتون زیاد خم میشه
    5 کتیهای ترمز چرختون یکمی سربالاس اونجوری که من تو عکس گذاشتم یکمی سرش رو پایین بیارید یعنی پیچ زیر رو شل کنید و حدود 40 درجه بیارید پایین که وقتی دستتون رو فرمون هست با 2تا انگشت بتونید ترمز کنید
    میل زامن چرخ رو به بالا بسته میشه
    اون لاستیکی که روی سیم ترمز روی خود ویبرگ هست بر عکی هست اون باعث میشه که خاک و اب روی سیم تو روکش نره

14. این کاربر از cao-cao بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست من دوچرختون چند تا اشکال داره جسارت من رو بپذیر
    1 دوست من سیم ترمز عقب و جلوتو جاش استباس باید عوض کنید تا تو یه مسیر مستقیم قرار بگیره
    یعنی ار محل کتی عوض کن این طوری میشه که دست چپ ترمز جلو میشه
    سیم ترمز عقبتون هم بلنده باید روکش رو کمی کوتاه کنی تا ویبزگ اوجوری میلش خم نشه رو به پایین
    3 نوک زینتون بالاس
    4 میله زینتون کوتاه
    من احساس میکنم هنگام پا زدن رانوتون زیاد خم میشه
    5 کتیهای ترمز چرختون یکمی سربالاس اونجوری که من تو عکس گذاشتم یکمی سرش رو پایین بیارید یعنی پیچ زیر رو شل کنید و حدود 40 درجه بیارید پایین که وقتی دستتون رو فرمون هست با 2تا انگشت بتونید ترمز کنید
    میل زامن چرخ رو به بالا بسته میشه
    اون لاستیکی که روی سیم ترمز روی خود ویبرگ هست بر عکی هست اون باعث میشه که خاک و اب روی سیم تو روکش نره
    ممنون از راهنماییات عزیز .
    1- خوب شد گفتی اصلا حواسم نبود ، بخاطر همینم یه مقدار سفته ... وقت کنم درست میکنم .
    1-2- اینم نگا میکنم اگر شد درست میکنم ، اگر درست نکنم آسیب میزنه ؟
    3-زینمو درست کردم ، هم ارتفاع هم زاویه .
    5- اینو درستکردم ، ولی بازم فکر میکنم یکمی بالاست ، دوباره یدستی روش میکشم .
    6- میشه راجع به این بیشتر تضیح بدی ، متوجه نشدم .

بازم ممنون عزیز

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

12

دوستان این هم عکس های دوچرخه بنده که با راهنمایی دوستان همین انجمن خریدم.
    دوچرخه Giant Boulder SE است به تاریخ خرید 29 تیر ماه 88 می باشد (عکس ها حدود 1 ماه و 1 هفته بعد از خرید گرفته شده).
    عکس ها سایز بزرگ هستند و چون متاسفانه انجمن اجازه قرار دادن Thumbnail رو نمیده، به صورت لینک قرار داده شده اند. برای دیدن سایز اصلی لینک ها رو وارد کنید و بعد در صفحه ای که میاد روی عکس کلیک کنید.

عکس خود دوچرخه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

عکس از شانژمان:

کد:

عکس از جلوی دوچرخه:

کد:

مشکلات دوچرخه تا به حال: 1 بار افتادن زنجیر به دلیل گذاشتن روی دنده نامناسب - یک بار از تنظیم خارج شدن ترمز عقب به دلیل زمین خوردن.
    قربون همگی.
    Last edited by mahi58; 27-08-2009 at 14:11.

17. 5 کاربر از mahi58 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوچرخه من یه 300 وات برقی چینی هست . نهایت سرعتشمتغیره ولی برای من حدود 30 کیلومتره که اگه پدال بزنید بیشتر هم می شه . ترمزهای جلو و عقبش دیسکی هستند . مدت شارژش بستگی به پا زدن شما هم داره ولی 2 ساعتو دوام می آره . سر بالایی ها رو می شه با قدرت برق رفت و سرازیری رو پا می زنم تا شارژ شه . قیافش بدک نیست . به سن و سال من می خوره و مسخرم نمی کنند این اگه اصل بود قیمتش حدودا 1 میلیون و 200 هزار تومان بود . من خریدم 500 هزار تومان . بشکل سافارشی برام وارد کردندش . پول گمرکی و حمل و نقلم دادم .

خدمات پس از فروش و اینا اصلا نداره . هیچ کدوم از قطعات اصلیش هم تو تهران پیدا نمی شه . باید مراقب باشم خراب نشه بخصوص بخش باتریش و موتورش . جون می ده واسه سر بالایی

19. 16 کاربر از piremard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •