تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نکات مهم / Firmware جدید گوشی های نوکیا را از کجا دریافت کنیم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    یک گوشه از خاک ...

پيش فرض نکات مهم / Firmware جدید گوشی های نوکیا را از کجا دریافت کنیم ؟

دارندگان گوشی‌های نوکیا برای بروزرسانی Firmware دستگاه‌های خود باید از برنامه Nokia Software Updater (NSU) استفاده کنند، این برنامه پس از نصب به اینترنت متصل می شود و در صورت یافتن آپدیت جدید آن را بصورت خودکار دریافت کرده و روی گوشی نصب می‌کند. استفاده از این روش برای افرادی که اینترنت پرسرعت دارند بسیار مناسب و کم خطر است اما از آنجایی که شرایط اینترنت ما در کشور بحرانیست نمی‎توانیم از این روش استفاده کنیم چون اولاً حجم فایل دریافتی زیاد است و ثانیاً اگر در هنگام کار اتصال اینترنت قطع شود امکان دارد با مشکل مواجه شویم.

برای رهایی از این وضعیت راه حل آپدیت آفلاین وجود دارد که ابتدا فایل‌های مورد نیاز بصورت جداگانه دانلود و سپس توسط یک برنامه‌ی واسطه و بدون نیاز به اتصال به اینترنت برروی گوشی نصب می‌شوند که روش‌های انجام آن نیز مفصل است و در این مطلب جایی برای توضیح آنها نیست، آنچه که می‌خواهیم در موردش صحبت کنیم نحوه دریافت فایل‌های آپدیت Firmware گوشی‌های نوکیا است که برای بروزرسانی به آنها نیاز داریم.

به طور معمول فایل آپدیت مدل‌های پرطرفدار مثل 5800، N95 و… در انجمن‌های اینترنتی مثل موبایلستان یافت می‌شود که می‌توانید با مراجعه به تالارهای مربوطه آنها را دانلود نمایید. اما مدل‌های زیادی هستند که فایل آنها در اینگونه انجمن‌ها پیدا نمی‌شود پس خود باید بدنبال یافتن آن باشید.

برای این کار 3 راه به شما معرفی می‌کنیم که از طریق آن خواهید توانستد نسخه‌های مختلف Firmware گوشی‌های نوکیا را به تفکیک مدل، Produce Code، Produce ID و Region دریافت کنید.

Nokia Firamwares: این سایت از یک صفحه ساده تشکیل شده که انواع مدل‌های نوکیا را همراه با Product Code و Produce ID لیست کرده است. مقابل نام هر گوشی عبارت Check دیده می‌شود که با کلیک بر روی آن آخرین نسخه‌های موجود نشان داده خواهد شد. با انتخاب هر نسخه به صفحه دیگری می‍‌روید که این‌بار فایل‌ها بر اساس Produce Code و Region دسته‌بندی شده اند. خوبی سایت اینست که لینک‌ها مستقیماً به سایت نوکیا برمی‌گردند و از نظر اصالت قابل اطمینان است.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Blue Nokia: سایت دیگریست که فایل‌های مورد نظر خود را می‌توانید از آن دریافت کنید. برای این کار کافیست تا از منوی کشویی بالا مدل گوشی خود را انتخاب کرده تا فهرست Firmware های آن نمایش داده شود. فایل‌های موجود در این سایت بصورت EXE می‌باشند.

کد:

Navifirm: نام برنامه‌ایست که برای دریافت فایل‌ها می‌توانید از آن کمک بگیرید. نحوه استفاده از آن بسیار آسان است، ابتدا مدل گوشی خود را پیدا کرده و در ادامه با انتخاب شماره نسخه و Region مورد نظر فایل‌های آپدیت قابل دانلود خواهند بود.

کد:

توجه: قبل از دانلود فایل‌ها، حتماً Produce Code، Produce ID و Region گوشی خود را با لینک‌ها چک کنید و تنها از فایل‌های مربوط به گوشی خود استفاده نمایید.

دکمه موجب دلگرمی ما است !!!

تقدیم به همه کاربران عزیز P30World
    Last edited by NaKhoda BiBaK; 10-02-2010 at 18:52.

2. 7 کاربر از NaKhoda BiBaK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت mohsenj68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    At My Desk

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    لان من نوع فایلی رو که برای نوکیا N73 باید دانلود کنم رو میدونم کدومه
    اما اول اینکه من فایل دانلودم تو نوکیا گفته که 71 MB هستش
    اما اینجا اونا رو تیکه تیکه کرده ! و در چند تا فایل زده
    نحوه نصبش رو شما اطلاع دارین که بگین؟؟؟

0527009
    RM-133 CUST.TRX EURO 1 (Deep Plum)
    کد:

---------- Post added at 07:44 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

اگه از اینجا بگیرم فایلش رو باید با برنامه Phoenix_2009.34.7 نصبش کنم رو گوشیم یا نه ، یه جور دیگست؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون

در آغاز فعالیت mohsenj68's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    At My Desk

پيش فرض

یا حتی از برنامه JAF نیز میشه استفاده کرد؟
    کدومشون به درد این فایل هایی که این سایت ارائه میکنه بهتره؟
    من الان نسخه مربوط به خودم رو دانلود کردم

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

Product Code و Region رو از کجای گوشی گیر بیارم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •