تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: HDMI ... ال سی دی تی وی بخرم؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza82N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض lcd tv or 2284f or ...????

با سلام ,

• دوستان اولین سوالم اینه که HDMI چیه ؟

• دوم اینکه lcd tv مثل la22a450c1 رو به عنوان lcd برای پی سی بخرم یا lcd بدون تی وی بخرم ؟

مشخصات LA22A450C1 که HDMI ندارد! (دوستان مشخصات رو بخونید و نقاط ضعف و قوتشو بگید ممنون میشم من اطلاعاتم در زمینه LCD زیاد نیست )
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    • حالا کلا نظر دوستان درباره ال سی دی چیه بودجه تا 300؟ من بیشتر فیلم می بینم و کارای عادی (GAME کم بازی می کنم)

• چندتا تاپیک دیدم درباره 2284 lg و ال سی دی های سامسونگ صحبت شده بود نظرتون چیه ؟ راستش من کلا با برند ال جی رابطه خوبی ندارم ولی خوشحال میشم نظر اساتید رو بدونم

ممنون از همه.(پیشاپیش)
    Last edited by Reza82N; 20-07-2009 at 00:52.

پروفشنال fouad-pes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اينكه HDMI چيست و به چه كاري مي‌آيد همان چيزي است كه ذهن اغلب خريداران را به خودش مشغول مي‌كند. باید بدانيد كه HDMI نوعي پورت ارتباطي است كه قابليت انتقال تصوير و صدا با كيفيت بالا را تنها با استفاده از يك كابل به كاربران مي‌دهد. پورت HDMI كه اولين بار در سال 2002 طراحي و در سال 2003 عرضه عمومي شد، درواقع مخفف عبارت High-Definition Multimedia Interface است كه مي‌تواند كارايي اين پورت را به خوبي توجيه كند.
    درحقيقت آنچه يك پورت HDMI انجام مي‌دهد، به وسيله سه كابل Component-video و شش كابل انتقال صداي آنالوگ انجام‌پذير است.
    اين پورت امكان انتقال تصاوير با وضوح بيش از 1080پيكسل و سرعت 60فريم در هر ثانيه را داشته و صدا را در هشت كانال با فركانس 192كيلوهرتزي منتقل مي‌كند. پورت HDMI در سال‌هاي اخير در دستگاه‌هاي ديجيتال مانند سينماي خانگي، تلويزيون‌هاي با وضوح تصوير بالا (HDTV)، دوربين‌هاي فيلمبرداري ديجيتال و... به كار مي‌رود. اين پورت مانند پورت USB در اندازه كوچك‌تر يا mini HDMI هم وجود دارد كه غالبا در محصولات و دستگاه‌هاي كوچك قابل حمل به كار برده مي‌شود.

3. 2 کاربر از fouad-pes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza82N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

دوستان منظور من از سوال دوم اینه که وقتی LCD Tv رو به جای LCD در PC استفاده کنیم چون داریم LCD TV رو از فاصله نزدیک می بینم ضرر برای چشم ها نداره؟

کلا LCD معمولی بخرم یا LCD TV?

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوست عزیز LCD مثل تلویزیونهای لامپ تصویر از خودش تشعشعات نداره که به چشم ضرر بزنه اما تصویر لرزشهای بسیار ریزی داره که باعث خستگی ماهیچه های چشم میشه و به مرور ممکنه چشم رو خسته و ضعیف کنه. یعنی آسیب به علت تشعشعات نیست.
    تصاویر ال سی دی کامپیوتر بسیار ثابت و بدون کوچکترین لرزش هستند و این باعث میشه چشم اصلا خسته نشه!

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

به نظر من همچین کاری رو نکنید و یک مانیتور بخرید
    چون اکثر LCD Tv ها دارای Input Lag هستن که اذیتتون میکنه .

پروفشنال inno3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان منظور من از سوال دوم اینه که وقتی LCD Tv رو به جای LCD در PC استفاده کنیم چون داریم LCD TV رو از فاصله نزدیک می بینم ضرر برای چشم ها نداره؟

کلا LCD معمولی بخرم یا LCD TV?
    سلام
    اکثر lcd tv ها کیفیت تصویر پایینتری نسبت به مانیتورها میدن.
    ومشکل بزرگتر این هست که response time بالا lcd tv ها باعث میشه در گیم به مشکل بخورید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

به نظر من همچین کاری رو نکنید و یک مانیتور بخرید
    چون اکثر LCD Tv ها دارای Input Lag هستن که اذیتتون میکنه .
    سلام

مز به یه مشکل اساسی برخوردم. ما جای کافی برای میز کامپیوتر و تلویزیون نداریم.تصمیم گرفتیم یه مانیتور تلویزیون بخریم و حالا که پولش جور شده با توجه به کامنتهای شما دارم از خریدش پشیمون میشم
    چند تا سوال دارم:
    این Input lag چی هست؟
    اگر مانیتور تی وی با مشخصات پایین رو بخریم (23 اینچ) وقتی به عنوان مانیتور ازش استفاده می کنیم چشم رو اذیت می کنه از فاصله نزدیک؟
    به غیر از ال جی برندهای دیگه هم مانیتور تی وی دارن؟
    ممنون که کمک می کنید و خانواده ای رو از نگرانی نجات میدین

"M2394A LG مانيتور تلويزيوني23 اينچي وايد و FULL HD بوده كه از پانل LCD با كيفيت A مثبت با وضوح تصوير 1920 × 1080 پيكسل برخوردار است.
    اين نمايشگر همچنين امكان اتصال به كنسول‌هاي بازيهاي رايانه‌اي از قبيل Xbox-360,PS3 را دارا بوده و زمان پاسخ‌دهي سريع 5 m/s آن هيجان زيادي براي دوستداران بازي هاي رايانه اي فراهم مي‌سازد."

آخر فروم باز ardalan_zapata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ̿̿̿ ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(•̪●)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

پيش فرض

سلام

مز به یه مشکل اساسی برخوردم. ما جای کافی برای میز کامپیوتر و تلویزیون نداریم.تصمیم گرفتیم یه مانیتور تلویزیون بخریم و حالا که پولش جور شده با توجه به کامنتهای شما دارم از خریدش پشیمون میشم
    چند تا سوال دارم:
    این Input lag چی هست؟
    اگر مانیتور تی وی با مشخصات پایین رو بخریم (23 اینچ) وقتی به عنوان مانیتور ازش استفاده می کنیم چشم رو اذیت می کنه از فاصله نزدیک؟
    به غیر از ال جی برندهای دیگه هم مانیتور تی وی دارن؟
    ممنون که کمک می کنید و خانواده ای رو از نگرانی نجات میدین

"M2394A LG مانيتور تلويزيوني23 اينچي وايد و FULL HD بوده كه از پانل LCD با كيفيت A مثبت با وضوح تصوير 1920 × 1080 پيكسل برخوردار است.
    اين نمايشگر همچنين امكان اتصال به كنسول‌هاي بازيهاي رايانه‌اي از قبيل Xbox-360,PS3 را دارا بوده و زمان پاسخ‌دهي سريع 5 m/s آن هيجان زيادي براي دوستداران بازي هاي رايانه اي فراهم مي‌سازد."
    با سلام
    دوست عزیز منظور بنده تلویزیون LCD بود
    این مدلی که شما فرمودید مانیتور هستش و اون مشکلی که من گفتم رو نداره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •