تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 407 از 416 اولاول ... 307357397403404405406407408409410411 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,061 به 4,070 از 4160

نام تاپيک: لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اینهمه سوال یکیشم جواب نداشت؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام خدمت اساتید
    تا حالا کنسول نداشتم و چون توی خونه تنهام قصد خرید یه کنسول دارم تا سرگرم بشم
    نمی دونم چی بگیرم
    زیاد نمی تونم واسه بازی ها هزینه کنم( اما الویت اصلیم این نیست)
    می خوام همه بازی ها رو بتونم انجام بدم و دلی از عزا در بیارم، چون خیلی وقته بازی درست و حسابی نکردم
    به نظرتون PS4،PS3 یا Xbob 360 بگیرم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    برای کدوم یک از این موارد فوق به ال سی دی نیاز هست؟
    سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

اینجا کسی جواب نمیده !!!
    منم خودم دست به کار شدم و تجربه و دیدگاه شخصیمو عرض میکنم خدمتتون
    به نظر من PS4 بگیرین چون تا چندین سال روی بورس هست و ساپورت میشه ولی تا اونجایی که من فهمیدم PS3 و XBOX360 تا 2015 ساپورت رسمی میشن و بعد از اون بازی های اختصاصیشون یا نمیاد یا با تاخیر میاد!
    اون چیزی هم که الان تویه بازار مشاهده میشه اختلاف قیمت نسبتآ کم PS4 و PS3 هست (علارغم تفاوت سخت افزاری فاحششون) که دلیلشم کپی خور بودن و ارزونی بازی های PS3 هست و به نظر من برای مشکل گرونی بازی هایش PS4 یه راه حلی که هست و تقریبا همه PS4 دارها ازش استفاده میکنن خرید یه بازی اولیست و تعویض اون با بازی های دیگه! (که البته این روش برای بازی های جدید چون تازه اومدن و گرون هستن تقریبا جواب نمیده یا هزینه تعویضش بالاست و باید برای بازی کردن بازی های جدید 2،3 ماهیی صبر داشته باشید!)

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه بخواین یک کنسول رو انتخاب کنید حتما ps4 رو انتخاب کنید به چند دلیل
    360 ps3 که کلا از رده خارج هستند حتی بازی های 2012 رو هم به زور اجرا میکنند مثلا فارکری 3 روی پی سی کجا رو این کنسولها کجا کلا انگار یک بازی دیگه هست
    x1 هم همونجور که میدونید از گرافیک خیلی ضعیفی بهره میبرد شاید حدود 7790 که همین الان هم برای ساختن بازی براش مشکل دارند و بازی های سنگین روش 720p اجرا میشه که اونایی که مانیتور فول اچ دی دارند تفاوت 720 با 1080 رو میدونن چقدر زیاده تازه این اول کاره حالا فرض کنید سال 2018 میخوان فارکری 6 رو چجوری رو x1 بیارن بالا

بهترین کنسول در حال حاضر همین ps4 میباشد که دارای گرافیک نسبتا خوبی هست بین 7870 و 7850 (من میگم 7860) که حداقل سخت افزار مناسب برای بازی های فول اچ دی میباشد البته این جور که به نظر میاد این نسل از لحاظ سخت افزار خیلی ضعیف هستند و هنوز اول راهه همه چی رو وا دادند این نسل فکر کنم زود تموم بشه

5. این کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ps4 رجیون 2 اروپا مشهد 1380 تا 1400

7. 2 کاربر از mmf66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه conficker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

می خواستم ps4 بخرم به نظرتون کی کپی خور میشه؟؟
    ممکنه تا تابستون کپی خور شه؟؟
    از نظر قیمت چی ارزون میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirrezan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    من الان ایکس‌باکس 360 دارم میخواهم بپرسم به نظرتونه الان نسل بعدی رو بخرم یا بزارم برا بعد فرق زیادی دارن الان از نظر کیفیت اجرایی بازیها؟

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام
    من الان ایکس‌باکس 360 دارم میخواهم بپرسم به نظرتونه الان نسل بعدی رو بخرم یا بزارم برا بعد فرق زیادی دارن الان از نظر کیفیت اجرایی بازیها؟
    سلام دوست عزیز

خب ببینید کنسول ایکس باکس 360 در سال 2005 عرضه شده و تکنولوژی اون حتی بر میگرده به سال های 2003 و 2004 !!

اما کنسول های نسل هشتم برای سال 2014 هستن و خب این 10 سال خیلی تغییرات رو شامل میشه .

البته بنده پیشنهادم در حال حاضر کنسول PS4 هست که برای داخل ایران مقداری به صرفه تر و بی دقدقه تره . میتونید بازی هارو هم با هزینه نسبتا پایین تهیه و بازی کنید و دوباره بازی رو تعویض کنید .

11. این کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Argada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

اگه بخواین یک کنسول رو انتخاب کنید حتما ps4 رو انتخاب کنید به چند دلیل
    360 ps3 که کلا از رده خارج هستند حتی بازی های 2012 رو هم به زور اجرا میکنند مثلا فارکری 3 روی پی سی کجا رو این کنسولها کجا کلا انگار یک بازی دیگه هست
    x1 هم همونجور که میدونید از گرافیک خیلی ضعیفی بهره میبرد شاید حدود 7790 که همین الان هم برای ساختن بازی براش مشکل دارند و بازی های سنگین روش 720p اجرا میشه که اونایی که مانیتور فول اچ دی دارند تفاوت 720 با 1080 رو میدونن چقدر زیاده تازه این اول کاره حالا فرض کنید سال 2018 میخوان فارکری 6 رو چجوری رو x1 بیارن بالا

بهترین کنسول در حال حاضر همین ps4 میباشد که دارای گرافیک نسبتا خوبی هست بین 7870 و 7850 (من میگم 7860) که حداقل سخت افزار مناسب برای بازی های فول اچ دی میباشد البته این جور که به نظر میاد این نسل از لحاظ سخت افزار خیلی ضعیف هستند و هنوز اول راهه همه چی رو وا دادند این نسل فکر کنم زود تموم بشه
    من خودم ps4 رو ترجیح می دم اما دیگه باید واقعیت رو هم گفت...درسته که x1 ضعیفتر هست اما نه خیلی ضعیف...فقط کمی ضعیف تر هست!

داره خودمونی میشه Argada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

دوستان چه رجینی رو باید گرفت که به درد ایران بخوره!

شرمنده دو تا پست شد می خواستم ویرایش کنم حواسم نبود پست جدید دادم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •