تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 406 از 416 اولاول ... 306356396402403404405406407408409410 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,051 به 4,060 از 4160

نام تاپيک: لیست قیمت + مشاوره خرید کنسول های بازی و لوازم جانبی ( پست اول خوانده شود ! )

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من بعد از تحقیقات زیاد فهمیدم الان بهترین انتخاب تو نسل جدید و قدیم میتونه ps3 باشه...ایکس باکس به درد نمیخوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Danitondar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من بعد از تحقیقات زیاد فهمیدم الان بهترین انتخاب تو نسل جدید و قدیم میتونه ps3 باشه...ایکس باکس به درد نمیخوره
    موافقم به شرطی که قیمت مناسب بذارن.
    ایکس باکس دلیلش یکی قیمتش بود (۲۸۰) یکی هم اینکه چون قبلا خودم داشتم راحترم

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نفهمیدم چی گفتی اما الان که ps3 -- شده و بازی های انحصاری جالبی داره بهتره

داره خودمونی میشه acetaminophen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام
    همه ی بازی هایی که واسه ی xbox one عرضه می شه برای 360 هم عرضه میشه ؟ یا با وجود one دیگه برای 360 قرار نیست بازی ای بیاد؟

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

واقعا دیگه از بچه های p30worlďdddddانتظاری ندارم...الان یه تایپیکی تو بخش پلی 3درست کردم 2هفتست تو هوا معلقه

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

واقعا دیگه از بچه های p30worlďdddddانتظاری ندارم...الان یه تایپیکی تو بخش پلی 3درست کردم 2هفتست تو هوا معلقه
    کدوم تاپیک معلقه دوست عزیز ؟

همه ی تاپیک ها به سرعت رسیدگی میشن

اگر مشکلی بود میتونید با پیغام خصوصی در میون بزارید

داره خودمونی میشه Hamid_pro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه wii بگیرم ولی از اونجا که تا حالا باهاش کار نکردم اونایی که کار کردن اگه نظرشون رو بگن ممنون میشم.
    خیلی کیفیت تصویر برام مهم نیست بلکه جذابیت بازیها و gameplay اهمیت نیشتری دارن. و همینطور در دسترس بودن بازیها.

داره خودمونی میشه Hamid_pro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام یه wii بگیرم ولی از اونجا که تا حالا باهاش کار نکردم اونایی که کار کردن اگه نظرشون رو بگن ممنون میشم.
    خیلی کیفیت تصویر برام مهم نیست بلکه جذابیت بازیها و gameplay اهمیت نیشتری دارن. و همینطور در دسترس بودن بازیها.
    انتخاب بعدیم ps3 هست.
    Last edited by Hamid_pro; 20-08-2014 at 09:18.

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

سلام.
    نمیدونم این رو اینجا باید مطرح میکردم یا جای دیگه:
    من یه 360 الایت (3 ، 4 سالیه کار کرده ، یک ساله داره خاک میخوره) با کینکت (یکی دو ساله دارمش ، یک هفته کار کرد ، از اون موقع داره خاک میخوره) ، یه دسته سیم دار و یه دسته وایرلس (دسته وایرلس انالوگ سمت راستش تو بازی های شوتر یه مقدار دوربین رو به سمت بالا میاره و نمیزاره بازی کنی ولی باهاش فیفا و ... رو میشه بازی کرد) و حدود 200 تا بازی دارم ...
    حالا می خواستم تو دست بفروشمش ، چه قیمتی بدم عادلانه هست ؟
    ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

با سلام
    من قصد خرید کنسول رو دارم و اول قصد خرید ps4 رو داشتم که بدلیل قیمت بالا و بازی های گرون و مشخص نبودن زمان هَک شدنش از خریدش تقریبا منصرف شدم (مگه اینکه دوستان با نظرشون باعث تغییر نظرم بشن!)
    حالا من قصد خرید بین ۳۶۰ و پی اس۳ رو دارمو مردد موندم توی انتخاب ، من خوره گیم نیستم و به بازی خاصی تعصب ندارم که بخوام بخاطرش کنسول رو انتخاب کنم و انتظاراتم ایناست"گیم پلی ساده،راحتی دستیابی به بازی ها،عدم نیاز به آپدیت و اینترنت و -- متداوم،طول عمر بالا،عاقلانه بودن قیمت نسبت به لوازم و امکانات کنسول!"
    راستی کینکتیا موو هم میخوام همراه کنسول انتخابی بگیرم که البته بدلیل ندیدن و بازی نکردن نمیدونم کدوم بیشتر و کاربردی تره و فقط در حد خوندن مقالات حس میکنم کینکت بهتره و البته کلا در مورد نوع کار با موو و کاراییش هم هیچ اطلاعاتی ندارم
    راستی اگه بخوام دسته دوم یا نو بگیرم آخرین و بهترین مدل توی این دو کنسول چه مدل و چند گیگه؟؟
    در مورد این اپدیتها و ورژنهاشونم هیچ اطلاعاتی ندارم،نوع یا ورژن آپدیت مهمه توی خرید؟؟
    ببخشید زیاد سوال پرسیدم آخه در مورد این کنسولها تقریبا هیچی نمیدونم و نمیخوام از خرج کردن پولی که سخت بدست اومده پشیمون بشم...
    یه سوالیم الان به ذهنن رسید! ؛ پلی ۴ یا ایکس وان دیسکهای بازی کنسولهای قدیمیشونم اجرا میکنن؟؟
    Last edited by alidj66; 22-08-2014 at 08:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •