تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: راهی متفاوت برای برگرداندن پارتیشن پاک شده از طریق disk Management سراغ دارید؟؟!؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dkhx2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    جنوبی ترین نقطه استان فارس

3 راهی متفاوت برای برگرداندن پارتیشن پاک شده از طریق disk Management سراغ دارید؟؟!؟

برگرداندن پارتیشن پاک شده از طریق disk Management ؟؟!؟

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام
    یه مشکل برای من پیش اومده که گفتم اینجا مطرحش کنم ببینم راه حل متفاوتی هم وجود داره؟

در اثر یه اشتباه درایوهای E , F لپتاپ من توی disk Management پاک شدند که حجم هر کدومشون حدود 200 گیگابایت هستش (هارد 500 ساتا) و اگه دقت کرده باشین وقتی یه پارتیشن رو توی disk Management پاک می کنین در عرض چند ثانیه پاک میشه یعنی اطلاعات یه جورایی هستش (ضمن اینکه system Restore) هم خاموش بوده یعنی در هر صورت باید بی خیال این امکان بشین.

خب اگه من بخوام از سریعترین راه اطلاعاتم رو برگردونم بدون اینکه اونها خراب بشند یعنی بدون استفاده از نرم افزار های ریکاوری که همشون از یه راه می رند که باید یه هارد به سیستم وصل کنی و اطلاعاتت رو بریزی روی اون و ...

راهی یا نرم افزاری هم هست که من بتونم پارتیشن ها رو یکجا برگردونم؟

با تشکر

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

11

برگرداندن پارتیشن پاک شده از طریق disk Management ؟؟!؟

--------------------------------------------------------------------------------

با سلام
    یه مشکل برای من پیش اومده که گفتم اینجا مطرحش کنم ببینم راه حل متفاوتی هم وجود داره؟

در اثر یه اشتباه درایوهای E , F لپتاپ من توی disk Management پاک شدند که حجم هر کدومشون حدود 200 گیگابایت هستش (هارد 500 ساتا) و اگه دقت کرده باشین وقتی یه پارتیشن رو توی disk Management پاک می کنین در عرض چند ثانیه پاک میشه یعنی اطلاعات یه جورایی هستش (ضمن اینکه system Restore) هم خاموش بوده یعنی در هر صورت باید بی خیال این امکان بشین.

خب اگه من بخوام از سریعترین راه اطلاعاتم رو برگردونم بدون اینکه اونها خراب بشند یعنی بدون استفاده از نرم افزار های ریکاوری که همشون از یه راه می رند که باید یه هارد به سیستم وصل کنی و اطلاعاتت رو بریزی روی اون و ...

راهی یا نرم افزاری هم هست که من بتونم پارتیشن ها رو یکجا برگردونم؟

با تشکر

سلام.

نرمافزارهای Active Partition Recovery و TestDisk به راحتی پارتیشن هارو بر می گردونن. شرایط شما هم بسیار مطلوبه و اطلاعات دست نخورده درون پارتیشن ها خواهد بود. فقط وقتی لیست پارتیشن های تشخیص داده شده رو نشون دادن دقت کنید که درست انتخاب کنید. نرم افزار Active Partition Recovery حتی قبل از برگردوندن پارتیشن ها, به شما لیست فایل ها و فلدر های درونش رو کامل نشون میده تا مطمئن بشید.

درون مجموعه Hiren's BootCD هم هر دو وجود دارن و حتی اگر کل پارتیشن های یک هارد (شامل خود سیستم عامل) پریده باشه براحتی برمیگرده.

موفق باشید.

3. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeed.izadi1989's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

سلا دوست عزیز
    به شما پیشنهاد می کنم از نرم افزار زیر هم استفاده کنید شاید مثمر ثمر باشه
    paragon partition

5. این کاربر از saeed.izadi1989 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafait's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام...

دوستان عزیز برنامه Active Partition Recovery به صورت 100% و بدون ناقصی بر میگردونه؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

منم همین مشکل پیش اومده دوتا درایو پاک شدن!! یکی میاد اون یکی نه؟! کمک ، paragon که فقط 1کیش رو میاره!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

با سلام به شما دوست عزیز
    برای من یک مشکل پیش آمده بیشتر این تاپیک ها رو خوندم اما راستش جوابی پیدا نکردم
    ممنون میشم پاسخ منو بدی
    من یک هارد اکسترنال 1 ترا داشتم وصل کرده بودم به لپتاب میخواستم یک بک آپ از لپ تاب بگیرم
    اشتباه کردم و مسیر هارد اکسترنال رو دادم بعدش فقط دو پارتیشن برام مونده یکی ریکاوری و بقیه هم خالی
    با این نرم افزار ها ریکاوری کردم از یک قسمت اون ریکاوری که نشون میداد رو غیر فعال کردم
    حالا که به کامپیوتر میزنم دیگه هیچ چیزی نشون نمیده
    میخواستم کمک کنید که اولا دوباره پارتیشن های قبل از ریکاوری برگرده

اصلا آیا نرم افزاری است که بشه پارتیشن های قبلی رو باز گردوند؟ چطوری
    برای اطلاعات ریکاوری مهم نیست ولی اطلاعات قبل از ریکاوری که در هارد داشتم خیلی مهم است
    ممنون میشم پاسخ منو بدید
    هزاران تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام من ی مشکل دارم ..
    من وقتی داشتم ویندوز نصب میکردم اشتباهی یکی از پارتیشن هامو پاک کردم و کلا دادم پارتیشن c
    یعنی روش ویندوز نصب کردم ..
    اگه با این نرم افزار بخوام بگردونم بر میگرده یا باید چیکار کنم !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •