تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: مشکل: عدم مکش کاغذ پرینتر

داره خودمونی میشه nazanin66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض مشکل: عدم مکش کاغذ پرینتر

سلام
    خسته نباشید
    پرینتر من چند وقته بازی در میاره یعنی اینکه می خوام وقتی فایلی رو پرینت بگیرم اصلا کاغذ نمیکشه....نرم افزارشو دوباره نصب کردم...کابلشم چک کردم ولی مشکلی نداشت...هر بار باید 100 بار پرینتر رو خاموش و روشن کنم تا یه فایلو پرینت بگیرم.....به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟
    با تشکر
    شاد باشید.

2. این کاربر از nazanin66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه oj2008pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

سلام
    مدلش چیه ؟ منم با 1018 همین مشکلو دارم . فکر میکنم از حافظه پرینتر باشه که کم میاره .

4. 2 کاربر از oj2008pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    بله 1018 هست.
    اما تعداد صفحات زیر 20 تا هست یعنی مشکل از حافظه پرینتر هست؟
    باید چی کار کنم؟
    آخه قدیما این مشکلو نداشت یعنی سالی یه بار اینجوری میشد.
    با تشکر

6. این کاربر از nazanin66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amir_rahmani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

برای من هم این جوری هستش...
    hp

8. این کاربر از amir_rahmani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من متوجه سوال شما نشدم؛ كاغذ نميكشه يعني چي؟ يعني پرينتر Misspic ميكنه؟ (يعني هي زور ميزنه كه كاغذ رو بكشه داخل، ولي نميتونه؟) اين مشكل رو با چه نرم افزار هايي داره؟ Word? Excel? Photoshop? يا ...
    Test Page خودش كه از داخل پوشه Printer & Faxes در Properties پرينتر است رو درست ميگيره؟ وقتي پيرينت ميفرستي، پرينتر چه وضعيتي داره؟ كدوم چراغش چشمك ميزنه يا اصلا چشمك ميزنه؟

10. 2 کاربر از nima1394 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من متوجه سوال شما نشدم؛ كاغذ نميكشه يعني چي؟ يعني پرينتر Misspic ميكنه؟ (يعني هي زور ميزنه كه كاغذ رو بكشه داخل، ولي نميتونه؟) اين مشكل رو با چه نرم افزار هايي داره؟ Word? Excel? Photoshop? يا ...
    Test Page خودش كه از داخل پوشه Printer & Faxes در Properties پرينتر است رو درست ميگيره؟ وقتي پيرينت ميفرستي، پرينتر چه وضعيتي داره؟ كدوم چراغش چشمك ميزنه يا اصلا چشمك ميزنه؟
    سلام
    مرسی
    ببینید مشکل اینجاست که اصلا چراغش چشمک نمیزنه و انگار بهش فایلی برای پرینت داده نشده ولی در پایین صفحه ،فایل در صف انتظار میمونه با اینکه اصلا من هیچ کاره دیگه ای انجام نمیدم که سی پی یو رو مشغول کنه.یعنی اصلا پرینتر هیچ عکس العملی برای مکش کاغذ انجام نمیده و 2 بار باید خاموش رون کنم تا فایل پرینت گرفته بشه.
    شاد باشید.

12. این کاربر از nazanin66 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amir_rahmani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

برای من فقط الکی زور میزنه ولی نمی تونه بکشه و من مجبورم کاغذ را توش بفرستم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    مرسی
    ببینید مشکل اینجاست که اصلا چراغش چشمک نمیزنه و انگار بهش فایلی برای پرینت داده نشده ولی در پایین صفحه ،فایل در صف انتظار میمونه با اینکه اصلا من هیچ کاره دیگه ای انجام نمیدم که سی پی یو رو مشغول کنه.یعنی اصلا پرینتر هیچ عکس العملی برای مکش کاغذ انجام نمیده و 2 بار باید خاموش رون کنم تا فایل پرینت گرفته بشه.
    شاد باشید.
    شما مشكل كابل داري، كابل USB ت از اين آشغال هاي 1000 تومني است، واسه همين يك خط در ميون Job ها Fail ميشن و مجبوي هي پرينتر رو روشن و خاموش كني و گاهي كامپيوتر رو Restart كني. برو يه كابل USB مارك "دايو" بخر مشكلت حل ميشه. مدل شيلد دارش 7500 تومنه. اگه تهران هستي بگو آدرس مغازه اي كه توي پاساژ ايران اين كابل ها رو ميفروشه بهت بدم.

Amir؛ اگه پرينتر شما هي Misspic ميكنه، به احتمال 90% مشكل غلطك Pickup roller داري، يا بايد غلطك رو تعويض كني، يا با الكل و يه پارچه نخي (مثل پارچه عينك؛ نه دستمال كاغذي!) غلطك رو تميز كني. توصيه ميكنم از كاغذ مرغوب مثل Duble A استفاده كني كه پرز هاي كاغذ تو پرينتر نمونه.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

شما مشكل كابل داري، كابل USB ت از اين آشغال هاي 1000 تومني است، واسه همين يك خط در ميون Job ها Fail ميشن و مجبوي هي پرينتر رو روشن و خاموش كني و گاهي كامپيوتر رو Restart كني. برو يه كابل USB مارك "دايو" بخر مشكلت حل ميشه. مدل شيلد دارش 7500 تومنه. اگه تهران هستي بگو آدرس مغازه اي كه توي پاساژ ايران اين كابل ها رو ميفروشه بهت بدم.

Amir؛ اگه پرينتر شما هي Misspic ميكنه، به احتمال 90% مشكل غلطك Pickup roller داري، يا بايد غلطك رو تعويض كني، يا با الكل و يه پارچه نخي (مثل پارچه عينك؛ نه دستمال كاغذي!) غلطك رو تميز كني. توصيه ميكنم از كاغذ مرغوب مثل Duble A استفاده كني كه پرز هاي كاغذ تو پرينتر نمونه.
    سلام
    مرسی
    آخه کابلش برای خود پرینتر بوده من اصلا جداگانه نخریدمش؟!!
    سر تا سر کابل رو هم چک کردم اما هیچ نقصانی توش ندیدم اما اگه شما فکر می کنید از کابله حتما عوض می کنم.
    بله تهران هستم، پاساژ ایران؟ از پاساژهای الکترونیکی جمهوری بخرم یا بازار رضا بهتر نیست؟
    با تشکر
    شاد باشید.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    مرسی
    اما آخه کابلش برای خود پرینتر بوده من خودم نخریدمش که؟؟؟!!!
    تازه همه کابلشم چک کردم اما نقصانی توش ندیدم اما اگه فکر می کنید برای همینه حتما می خرم.
    بهتر نیست که از بازار رضا یا پاساژای جمهوری بخرم؟
    با تشکر
    شاد باشید.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •