تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 26

نام تاپيک: مشکل: عدم مکش کاغذ پرینتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

روي اين پرينتر هاي ارزون كابل USB نيست. توي سايت HP هم اين نكته قيد شده. قرار نيست كه كابل پاره يا زخمي باشه! منم نميدونم چرا اين كابل هاي ارزون كار نميكنن و اگه قرار نيست كار كنن، اصلا چرا ساخته ميشن؟!!
    شما ميتوني از هر جايي كه كابل "دايو" ميفروشن، اين كابل رو تهيه كني؛ منتهي چون اين كابل ها يكم گرون هستن و مشتريش كمه، مغازه هاي زيادي اين كابل رو ندارن.

2. 2 کاربر از nima1394 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شما مشكل كابل داري، كابل USB ت از اين آشغال هاي 1000 تومني است، واسه همين يك خط در ميون Job ها Fail ميشن و مجبوي هي پرينتر رو روشن و خاموش كني و گاهي كامپيوتر رو Restart كني. برو يه كابل USB مارك "دايو" بخر مشكلت حل ميشه. مدل شيلد دارش 7500 تومنه. اگه تهران هستي بگو آدرس مغازه اي كه توي پاساژ ايران اين كابل ها رو ميفروشه بهت بدم.

Amir؛ اگه پرينتر شما هي Misspic ميكنه، به احتمال 90% مشكل غلطك Pickup roller داري، يا بايد غلطك رو تعويض كني، يا با الكل و يه پارچه نخي (مثل پارچه عينك؛ نه دستمال كاغذي!) غلطك رو تميز كني. توصيه ميكنم از كاغذ مرغوب مثل Duble A استفاده كني كه پرز هاي كاغذ تو پرينتر نمونه.
    سلام
    من p2014 دارم و نميتونه كاغذ رو بالا بكشه و فكر ميكنم مشكل از همين غلطك هست اگه ميشه براي تعويضش يه راهنمايي كن

اگه نباشه جاش خالی می مونه payam hero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

دوست عزيز اگه مطمئن هستي پيكاپ ميكنه ولي كاغذ رو بالا نميكشه ميتوني يه پيكاپ بخري كه قيمتش از 2500 تومان هست تا اصليش 9000 تومان.
    سيني كاغذ رو بيرون ميكشي از زير كه نگاه كني پيكاپ رو ميبيني، يك گيره سفيد سمت چپ هست باز ميكني پيكاپ رو عقب ميكشي بعد گيره سمت راست رو باز ميكني و در مياري، حالا ميتوني پيكاپ رو در بياري، جا زدن پيكاپ جديد هم به همين صورته

5. این کاربر از payam hero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت mariam2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

14 سلام, یه سوال فوری داشتم

سلام,

من امروز تازه عضو شدم, چون دقیقا همین مشکل رو پیدا کردم.
    من تقریبا چند سالی میشه که یه پرینتر سه کاره Hp 1513 خریدم. البته خیلی استفاده نکردم (کارتریج خودش رو با یک کیت شارژ مصرف کردم و مجددا هم یه سری کارتریج جدید گرفتم) البته یه مدت طولانی طول کشید تا دوباره براش کارتریج خریدم و تو این مدت ازش استفاده نکردم. بعد که کارتریج خریدم, بنظرم کاغذ رو خوب نمیکشید و باید مراقبش میبودم. یعنی مثلا اگه حدود 10 تا کاغذ رو با هم تو سینیش میذاشتم نمیتونست جدا بکشه و همه رو با هم میکشید و گیر میکرد و مجبور بودم کم کم بهش بدم و یا حتی خودم توش بزارم تا به مکش پرینتر کمک کنم. الان که بعد از چندین ماه دوباره خواستم ازش استفاده کنم, هر کاری میکنم کاغذ رو نمیکشه. حتی با وجود کمک خودم.
    به نظر شما چیکار کنم؟
    صحبت های قبلی رو خوندم. اولش فکر میکردم شاید از غلتکش باشه ولی حالا با وجود حرفای شما نمیدونم مربوط به چی میشه؟
    میخواستم بدونم امکان داره قبل از اقدام برای خرید (قطعه پیشنهادی) پرینترم رو بیارم نشون بدم؟
    منتظر راهنماییتون میمونم

ممنون

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام,

من تقریبا چند سالی میشه که یه پرینتر سه کاره Hp 1513 خریدم. البته خیلی استفاده نکردم (کارتریج خودش رو با یک کیت شارژ مصرف کردم و مجددا هم یه سری کارتریج جدید گرفتم) البته یه مدت طولانی طول کشید تا دوباره براش کارتریج خریدم و تو این مدت ازش استفاده نکردم. بعد که کارتریج خریدم, بنظرم کاغذ رو خوب نمیکشید و باید مراقبش میبودم. یعنی مثلا اگه حدود 10 تا کاغذ رو با هم تو سینیش میذاشتم نمیتونست جدا بکشه و همه رو با هم میکشید و گیر میکرد و مجبور بودم کم کم بهش بدم و یا حتی خودم توش بزارم تا به مکش پرینتر کمک کنم. الان که بعد از چندین ماه دوباره خواستم ازش استفاده کنم, هر کاری میکنم کاغذ رو نمیکشه. حتی با وجود کمک خودم.
    به نظر شما چیکار کنم؟
    صحبت های قبلی رو خوندم. اولش فکر میکردم شاید از غلتکش باشه ولی حالا با وجود حرفای شما نمیدونم مربوط به چی میشه؟
    میخواستم بدونم امکان داره قبل از اقدام برای خرید (قطعه پیشنهادی) پرینترم رو بیارم نشون بدم؟
    منتظر راهنماییتون میمونم

ممنون

خوش اومدي.
    مشكل اول شما پرينتر ها توي قسمت كاغذكش بخشي دارند تحت عنوان سپريشن پد يا جدا كننده.
    قسمتي كه وظيفه داره نذاره بيش از يك كاغذ داخل بشه داراي يه حالت زبري هست.
    در اثر گرد و غبار ساليان طولاني اين برجستگي ها يكنواخت ميشه كه بايد اون قسمت تميز يا تعويض بشه ولي معمولا با تميز كردن با الكل درست ميشه.
    اما كاغذ نميكشه هم همينه مشكلش غلتك كثيف ميشه و ديگه كارش رو انجام نمي ده.
    راه تر و تميزش استفاده از يه چيزي شبيه گوش پاك كن هست.
    درب پشت دستگاه رو باز كنيد گوش پاك كن رو به الكل آغشته كنيد و كاملا غلتك كاغذ كش رو تميز كنيد.
    قسمت جدا كننده پايين غلتك هست كه كمي دسترسي بهش سخت تره ولي با حوصله ميتونيد پيدا و تميزش كنيد.
    موفق باشيد.

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

با سلام
    من تازگی یکhp1102 گرفتم شاید 20 تا برگه باهاش پرینت نگرفتم حالا اذیت میکنه درایور نصب سرو صدای ابتدای روشن کردن هست اما برگه را نمی کشه داخل چرا/

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوش اومدي.
    مشكل اول شما پرينتر ها توي قسمت كاغذكش بخشي دارند تحت عنوان سپريشن پد يا جدا كننده.
    قسمتي كه وظيفه داره نذاره بيش از يك كاغذ داخل بشه داراي يه حالت زبري هست.
    در اثر گرد و غبار ساليان طولاني اين برجستگي ها يكنواخت ميشه كه بايد اون قسمت تميز يا تعويض بشه ولي معمولا با تميز كردن با الكل درست ميشه.
    اما كاغذ نميكشه هم همينه مشكلش غلتك كثيف ميشه و ديگه كارش رو انجام نمي ده.
    راه تر و تميزش استفاده از يه چيزي شبيه گوش پاك كن هست.
    درب پشت دستگاه رو باز كنيد گوش پاك كن رو به الكل آغشته كنيد و كاملا غلتك كاغذ كش رو تميز كنيد.
    قسمت جدا كننده پايين غلتك هست كه كمي دسترسي بهش سخت تره ولي با حوصله ميتونيد پيدا و تميزش كنيد.
    موفق باشيد.
    ================================================== ===============
    سلام [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خیلی ببخشید که اینقدر دیر جواب میدم. راستش جواب شما رو دیدم ولی چون فرصت نمیکردم امتحانش کنم و همش منتظر بودم که بعد از اعمال پیشنهاد شما پاسخ بدم دیگه اینقدر دیر شد. راستش هنوزم انجامش ندادم و الان میخوام تلاشمو بکنم. البته مشکل اینه که من غلتک پشتی رو هنوز ندیدم و گردش غلتک جلویی رو هم میبینم پس از اون نیست.
    امروز که سایت hp رو نگاه میکردم تو صفحه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دیدم که طرز استفاده از paper feed cleaning kit رو توضیح داده ولی نمیدونم چیه و از کجا میشه تهیش کرد. از توضیحاتش برمیومد که برای مشکل من کاربرد داره!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

سلام,

به نظر شما چیکار کنم؟
    منتظر راهنماییتون میمونم

ممنون

عزیزم نیازی به عوض شدن چیزی نیست
    دستگاه نیاز به سروس دارد.
    اما اگه میتونی پیکاپ زیر که کاغذ را میکشد را با پارچه خیس بشورید

11. این کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیزم نیازی به عوض شدن چیزی نیست
    دستگاه نیاز به سروس دارد.
    اما اگه میتونی پیکاپ زیر که کاغذ را میکشد را با پارچه خیس بشورید
    ================================================== =====
    من میخوام پرینترم رو باز کنم که بتونم کامل تمیزش کنم. دو سمت پهلوش رو جدا کردم ولی بلند شدن تنه اصلیش ظاهرا لنگ قسمتیست که کلید پاور روش هست و نمیدونم چطوری آزادش کنم؟

من هرچی تو اینترنت گشتم نتونستم راهنمایی برای باز کردنش ببینم

میشه کمک کنید.

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

================================================== =====
    من میخوام پرینترم رو باز کنم که بتونم کامل تمیزش کنم. دو سمت پهلوش رو جدا کردم ولی بلند شدن تنه اصلیش ظاهرا لنگ قسمتیست که کلید پاور روش هست و نمیدونم چطوری آزادش کنم؟

من هرچی تو اینترنت گشتم نتونستم راهنمایی برای باز کردنش ببینم

میشه کمک کنید.
    جواب رو تو قسمت خصوصی واست نوشتم.
    اگه شک داری دستگاه را باز نکن برای این کار کل دستگاه باید اوراق شود اون کاری که بت گفتم رو انجام بده
    Last edited by mehran gorji; 25-04-2011 at 07:41.

14. این کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •