تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: اکو دادن به صدای در حال پخش

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض اکو دادن به صدای در حال پخش

با سلام خدمت دوستان گرامی
    می خوام وقتی در حال خوندن یک قطعه با میکروفون هستم صدایی که از اسپیکر ها پخش میشه اکو داشته باشه (همزمان نه اینکه ضبط کنم و بعد با نرم افزار ها بهش اکو بدم).چه تجهیزاتی نیاز هست ؟با قیمت لطفا.

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان گرامی
    می خوام وقتی در حال خوندن یک قطعه با میکروفون هستم صدایی که از اسپیکر ها پخش میشه اکو داشته باشه (همزمان نه اینکه ضبط کنم و بعد با نرم افزار ها بهش اکو بدم).چه تجهیزاتی نیاز هست ؟با قیمت لطفا.
    دوست عزیز

بستگی داره که واسط بین میکروفون شما و اسپیکر چی باشه

اگر خود اسپیکر این قابلیت رو داشته باشه که مشکل خاصی وجود نداره

اگر با کامپیوتر سروکار دارید میتویند با نرم افزار های صوتی حرفه ای یا بعضی پلیر ها مثل JetAudio این کار رو انجام بدید.
    اگر هم هیچ واسطی بین میکروفون و اسپیکر وجود نداره باید از دستگاه هایی مثل آمپلی فایر ها استفاده کنید

موفق باشید

3. این کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست عزیز

اگر با کامپیوتر سروکار دارید میتویند با نرم افزار های صوتی حرفه ای یا بعضی پلیر ها مثل JetAudio این کار رو انجام بدید.
    اگر هم هیچ واسطی بین میکروفون و اسپیکر وجود نداره باید از دستگاه هایی مثل آمپلی فایر ها استفاده کنید

موفق باشید
    ممنون استاد vioman
    این اسپیکر هایی که میگی حدودا چقدر قیمتشه؟

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

ممنون استاد vioman
    این اسپیکر هایی که میگی حدودا چقدر قیمتشه؟
    دوست من سلام

اسپیکر های مورد استفاده در کامپیوتر که معمول ترین نوع اسپیکر هستند معمولا فاقد ورودی با تقویت کننده هستند ، مگر در مدل های گرون قیمت که اون هم اصلا ارزش هزینه نداره .
    چون ورودی این اسپیکر ها مناسب Voice های کامپیوتری هستش.

اسپیکر های مانیتوریگ هم که براشون افت داره که ورودی مستقیم میکروفون داشته باشند
    البته دارند اما مناسب برای اتصال مستقیم نیست ، مدل های نیمه حرفه ای و Home Studio معمولا چند نوع ورودی دارند اما این ورودی ها مناسب برای خروجی کارت صوت یا میکسر هستش.
    (البته ناگفته نمونه ، بعضی از مانیتورینگ ها ورودی مستقیم میک هم دارند اما قیمتشون بالاست)

میمونه اسپیکر های متفرقه و همه کاره که هم برای کاربرد های کامپیوتری استفاده میشه هم مصارف خانگی مثل Home Theater استفاده میشه.
    مارک های مختلف اسپیکر های چینی در بازار وجود داره که قابلیت هایی چون ورودی میکروفون و ... داره و قیمت های معقولی هم داره.

من خودم پارسال همین مشکل رو داشتم ، یک اسپیکر مینگو MG-2100 گرفتم (تا اونجا که یادمه 60 هزار تومان)
    غیر از قدرت و وضوح خوب 2 تا ورودی میکروفون داره و میتونه روی صدا اکو رو ایجاد کنه.

فکر میکردم وقتی این اسپیکر رو بخرم 2 روزه خراب میشه و باید فکر یک مانیتورینگ گرون قیمت باشم اما الحق و والانصاف 1 ساله کار من رو (در کنار یک هدفون خوب) راه انداخته .

البته مارک ها و مدل های دیگه هم وجود داره ، مارک هایی مثل Rock ، Stone! و ... اما زیاد پیشنهاد نمیشه

البته توجه داشته باشید که این مدل ورودی ها یک توسط یک برد آمپلی فایر نچندان قدرتمند تقویت میشند ،اگر با میکروفون داینامیک استفاده بشن برای وکال مناسبند ، البته نه وکال حرفه ای!
    اگر هم بخواهید از میکروفون های استاتیک برای این ورودی ها استفاده کنید باید فانتوم رو از منبع جداگانه تامین کنید که هزینه رو بالا میبره

موفق باشید

6. این کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض نرم افزار برای اکو دادن به صدای در حال پخش

دوست عزیز

موفق باشید
    لطف می کنید اسم نرم افزار اکو را بفرمایید؟ با Jetaudio نمیشه اکو داد شایدم من پیدا نکردم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

منم دقیقا به همین نیاز دارم !
    واسه اینکه موقع حرف زدن توی اتاق های گفت و گو ( چت ) مثل یاهو یا بیلوکس یا اسکایپ ! صدایی که ازم پخش میشه اکو داشته باشه ...

مرسی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض

چطوری میشه با نرم افزار Jetaudio افکت اکو داد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •