تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 15

نام تاپيک: حجم دانلود adsl بر روی کافوی نوری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض حجم دانلود adsl بر روی کافوی نوری

با سلام از دوستانی که اطلاعات موثق درباره اینکه اینترنت ارائه شده از سوی مخابرات بر روی بستر فیبر نوری

حجم دانلود آزاد دارد یا نه خواهش میکنم اطلاعات لازم را به من بدن

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

نه دوست عزیز حجم دانلود اگه بخواد آزاد باشه اون شرکت سرویس دهننده ورشکست می شه
    حجم دانلود ربطی به نوع مسیر ارتباط تا ISP نداره به شرکت سرویس دهندت ربط داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

از دوستانی که در تهران بر روی بستر فیبر نوری اینترنت گرفته اند خواهش میکنم راهنمایی کنند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadshekoohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوست عزیز من دقیقا منظورتون رو نفهمیدم اما فکر کنم منظور شما این بود که بیشتر از 128 هم میشه روی فیبر نوری ارائه بدن ؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نه دوست عزیز منظوره بنده کاملا واضح هستش منظور بنده اینه که مثلا حجم دانلود یا ترافیکش 2گیکه یا 20 گیگه یا

نامحدوده؟؟؟؟؟

پروفشنال chaparman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مگه روی فیبر نوری میشه ADSL داد ؟ من شنیدم که اصلا اگر خط تلفن شما روی فیبر نوری باشه نمیشه بهش ADSL داد و Access نمیده و حتما باید خط تلفن سیم مسی باشه !

کاربر فعال انجمن عکاسی sinaxex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

مگه روی فیبر نوری میشه ADSL داد ؟ من شنیدم که اصلا اگر خط تلفن شما روی فیبر نوری باشه نمیشه بهش ADSL داد و Access نمیده و حتما باید خط تلفن سیم مسی باشه !
    بله درسته اصلا روی فیبر نوری با این بستری که در کشور هست نمشیه adsl داد با وجود اینکه هرچقدر هم پورت رو مرکز مخابراتی باز باشه اما سرور پرسرعت رو فیبر نوری مقدور نیست!!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzadshekoohi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با وجود اینکه هرچقدر هم پورت رو مرکز مخابراتی باز باشه اما سرور پرسرعت رو فیبر نوری مقدور نیست
    با سلام خدمت شما دوست عزیز ببینید مقدور هست و در همه جاها دنیا این تکنولوژی وجود داره اما چون ما بسیار پیشرفته هستیم و تجهیزاتمون مربوط به 15 سال پیش هست احتیاج به خرید یک سری لوازم هست که گرون هم میشه و مخابرات یک نه میگه و خیال خودش رو راحت میکنه . در مراکز جدید به دلیل بالا بودن تجهیزات این انکان وجود داره

9. این کاربر از farzadshekoohi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

با سلام از دوستانی که اطلاعات موثق درباره اینکه اینترنت ارائه شده از سوی مخابرات بر روی بستر فیبر نوری

حجم دانلود آزاد دارد یا نه خواهش میکنم اطلاعات لازم را به من بدن
    دوست عزیز

هنوز که هنوزه برای ارائه ی یک سرویس 512 باید کلی وارد بوروکراسی بشی
    1 مگ که دیگه هیچی

حالا شما داری از بستر گیگ صحبت میکنی اونهم با اتصال فایبر!!!

اتصالات فایبر فقط به شرکت های حقوقی سطح بالا عرضه میشه

پروفشنال chaparman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

5

پس با این اوصاف بحث در این مورد وقت تلف کردنه ! اینجا ایرانه دوستان
    من وقتی می خواستم ADSL بگیرم تلفنم روی فیبر نوری بود با هزار مکافات و پارتی بازی آوردمش روی سیم مسی و بعد این کار فهمیدم که خطوط سیم مسی طرفهای ما مال زمان شاه در به در هست ! و کیفیت ADSL من مزخرف پس بی خیال این حرفها

بله درسته اصلا روی فیبر نوری با این بستری که در کشور هست نمشیه adsl داد با وجود اینکه هرچقدر هم پورت رو مرکز مخابراتی باز باشه اما سرور پرسرعت رو فیبر نوری مقدور نیست!!!!!!!!!!
    با سلام خدمت شما دوست عزیز ببینید مقدور هست و در همه جاها دنیا این تکنولوژی وجود داره اما چون ما بسیار پیشرفته هستیم و تجهیزاتمون مربوط به 15 سال پیش هست احتیاج به خرید یک سری لوازم هست که گرون هم میشه و مخابرات یک نه میگه و خیال خودش رو راحت میکنه . در مراکز جدید به دلیل بالا بودن تجهیزات این انکان وجود داره

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •