تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 41

نام تاپيک: زبانهای برنامه نویسی مناسب در خارج از کشور

حـــــرفـه ای sin2x=2sinxcosx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

حالا اين تعداد اندکي هم که تو ايران از C‌ يا ++C استفاده مي کنن بيشتر يا اساتيدن و يا دانشجوها . چون اکثرا براي درس برنامه سازي پيشرفته يا مباني کامپيوتر ++C تدريس مي شه . مجبور ميشن برن دنبالش .

پروفشنال bahareh_bus's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

حالا اين تعداد اندکي هم که تو ايران از C‌ يا ++C استفاده مي کنن بيشتر يا اساتيدن و يا دانشجوها . چون اکثرا براي درس برنامه سازي پيشرفته يا مباني کامپيوتر ++C تدريس مي شه . مجبور ميشن برن دنبالش .
    اصولآ برنامه نویسان این زبان زمانی که به لحاظ تجربه و تخصص به مرز پختگی می رسند ، خیلی سریع ویزای اونور اب براشون ارسال میشه !

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

به نظرم اساتید دانشگاه ها اطلاعاتشون در حد همون کار کردن با Turbo C مافوق قدیمی باشه

پروفشنال hoax3r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

گفتین استاد!! این ترم بدبختانه استاد ما هم از همین ببو گلابی ها تفکر قدیمی بودده ولی خوشبختانه به خیر گذشت

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خود استاد ما آخرين جلسه درس برنامه سازي پيشرفته به ما گفت ++C‌ رو ول کنين . سعي کنين يه زباني مثل Java‌ يا #C ياد بگيرين که به دردتون بخوره . اين هم طرز تفکر استاد هاست .
    يعني ميخواد بگه که اين يه سالي که اومدين و رفتين ( آخه جالبه که تو مباني هم بهمون ++C گفتن ) هيچي به هيچي . شايدم بشه گفت 2 به صفر باختيم .
    يکي نيست بگه که آخه استاد عزيز ، خوب پس چرا 5 ماه هم وقت خودتو تلف کردي و هم وقت ما رو ؟

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

حالا من یه چیز میگم شاید توی دنیا بی سابقه بوده باشه

ما دروس طراحی الگوریتم ها ، زبانهای برنامه سازی و نظریه زبانها و ماشین ها داشتیم . 2 ترم بود که این درسها خودخوان ارائه می شدند .
    یعنی براشون استاد جور میکردن اما بعد از 2 جلسه استاد خودش با صراحت میگفت این درسها سخت هستند و من نمیتونم تدریس کنم و می رفت .

تا اینکه یک ترم براش یک استاد جور کردن که این استاده هم زن بود . بعد از 2 جلسه گفت بچه بیایید یک کاری بکنیم .

گفتش من به شما به جای این 3 تا درس ویژوال بیسیک یاد میدم و امتحان هم سر کلاس از همین ویژوال بیسیک میگیرم .

شما هم فقط برید و سر جلسه طراحی الگوریتم ها ، زبانهای برنامه سازی و نظریه زبانها و ماشین ها حاضر بشید .

بعدش همه بچه ها توی اون سه تا درس 18 شدند .

واقعا خنده دار بود . به جای سه تا درس پایه ای کامپیوتر اومده بود ویژوال بیسیک درس داده بود .

تازه این یکیش بود . چند تا دیگه هم هست که بگم از خنده روده بر میشید

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آقا حداقل نگين اينو جلوي مردم .
    ولي به نظر من خنده دار نيست . خيلي هم غم انگيزه .

استاد ساختمان گسسته ما هم اون جلسات آخر به جاي اينکه گراف و درخت بگه رفت نظريه زبان درس داد . تو امتحان هم هيچ کدوم ازش سر در نيوورديم .
    نه سرفصل ها مشخصه نه خود درس معلومه چيه . نمي دونم چه انتظاري از اين دانشجوهاي فارغ التحصيل دارن . اگه اين علاقه ها هم تو اين دانشجوها نبود وضع جامعه خيلي خرابتر از اين ميشد .
    باز رحمت به خود دانشجو که ميره مطالب رو از اينترنت و اينور و اونور جمع مي کنه . واقعا دانشجوياني هستند که از خيلي از اين اساتيد ، معلوماتشون بيشتره . ( البته بنده به همه اساتيد جسارت نکردم . خود اين اساتيد هم اين مسائل رو مي دونن . . چه اون استاد نماها و چه استاد تمام ها )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

++C یا C یک زبان خیلی LOW Level هستن و برای کارهای LOW Level استفاده دارن ولی همیشه سرعت حرف اول رو نمیزنه همچین سیستم هایی که با C پیاده سازی شدن خیلی پیچیده هستن پیاده سازی مشکلی دارن و فاز نگهداری هم دردسر زیادی داره و همون بحث های legacy و...، ولی الان جاوا واقعا عالی شده یعنی شاید نه به اندازه C ولی از زبانهای CLR که بشدت سریعتر هستن و پیچیدگی پیاده سازی و نگه داری C رو هم نداره و استفاده ازش خیلی راحت تره و کلی پلتفرم و فریم ورک کد باز هم براش وجود داره پس در این زمینه یکی از بهترین انتخابهاست در ضمن Cross-Platform هم هست.
    الان تو اکثر دانشگاه های دنیا و البته دانشگاهای بزرگ کشور خودمون (شریف، تهران، امیرکبیر) دیگه رفتن تو کار Java و ++C مدتیه قدیمی شده برای استفاده های عادی واقعا کد زدن با ++C جالب نیست دیگه مگه چیکار بخوای بکنی.
    Last edited by milky way; 18-07-2009 at 15:47.

تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

++C یا C یک زبان خیلی LOW Level هستن و برای کارهای LOW Level استفاده دارن ولی همیشه سرعت حرف اول رو نمیزنه همچین سیستم هایی که با C پیاده سازی شدن خیلی پیچیده هستن پیاده سازی مشکلی دارن و فاز نگهداری هم دردسر زیادی داره و همون بحث های legacy و...، ولی الان جاوا واقعا عالی شده یعنی شاید نه به اندازه C ولی از زبانهای CLR که بشدت سریعتر هستن و پیچیدگی پیاده سازی و نگه داری C رو هم نداره و استفاده ازش خیلی راحت تره و کلی پلتفرم و فریم ورک کد باز هم براش وجود داره پس در این زمینه یکی از بهترین انتخابهاست در ضمن Cross-Platform هم هست.
    الان تو اکثر دانشگاه های دنیا و البته دانشگاهای بزرگ کشور خودمون (شریف، تهران، امیرکبیر) دیگه رفتن تو کار Java و ++C مدتیه قدیمی شده برای استفاده های عادی واقعا کد زدن با ++C جالب نیست دیگه مگه چیکار بخوای بکنی.
    سلام .
    اين قدرا هم که ميگين خيلي نيست ها . ( خيلي Low Level ، خيلي پيچيده ) شايد نسبت به Java و #C سطح پايين و پيچيده باشه ولي ديگه اين قدرها هم نه . پس اسمبلي چي ميشه ؟ تازه زبان ماشين هم هست .

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام .
    اين قدرا هم که ميگين خيلي نيست ها . ( خيلي Low Level ، خيلي پيچيده ) شايد نسبت به Java و #C سطح پايين و پيچيده باشه ولي ديگه اين قدرها هم نه . پس اسمبلي چي ميشه ؟ تازه زبان ماشين هم هست .
    دوست عزیز دقت نکردی من چی گفتم من خودمم ++C کد میزدم و میزنم ولی سیستم هایی که با ++C باید طراحی بشن سیستم های پیچیده ای میشن اغلب، خوده زبون که مثلاً چیش پیچیدست، ولی خوب خیلی جاها با وجود پیچیدگی ها ولی راهی بجز استفاده از ++C یا حتی C نیست مثلا کسی اگر فوق معماری بخونه متوجه میشه من چی میگم همش باید بشینن C کد بزنن و بعضاً جاوا و C با هم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •