تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 129 از 129

نام تاپيک: Captain Tsubasa / کاپیتان تسوباسا

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

لینک تورنت برای این World Youth دارید بهم بدین .. یا جایی که بشه دانلود کرد .. تورنت باشه بهتره که شب ها بزارم برای دانلود ..
    فکر کنم که این نسخه در راه 2012 رو داشته باشم باید برم دوباره ببینمش ..( فقط یادمه توی یه جزیره با یه مردی تمرین می کرد تا مسدومیتش برطرف بشه !!!)
    اینقدر انیمه دیدیم که همه رو دارم با هم قاطی می کنم !!!

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

لینک تورنت برای این World Youth دارید بهم بدین .. یا جایی که بشه دانلود کرد .. تورنت باشه بهتره که شب ها بزارم برای دانلود ..
    فکر کنم که این نسخه در راه 2012 رو داشته باشم باید برم دوباره ببینمش ..( فقط یادمه توی یه جزیره با یه مردی تمرین می کرد تا مسدومیتش برطرف بشه !!!)
    اینقدر انیمه دیدیم که همه رو دارم با هم قاطی می کنم !!!
    ورلد یوث انیمه با همین نام نداره اسم انیمه ای که بر اساس مانگای ورلد یوث ارائه شده همون 13 اپیزودی شین کاپتین تسوباسا هست شما تورنت Shin Captain Tsubasa رو گوگل کنید.

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

یه مسئله در مورد انیمه سری کپتین تسوباسا جی:

من چند وقت پیش یه خرید نتی کردم این سری 47 قسمتی جی هم توش بود اصلا دقت نکرده بودم که توی 3 تا دیسک 46 تا فایل گذاشتن یعنی 46 اپیزود کلی ناراحت شدم گفتم ای بابا قسمت آخر رو رایت نکردن برام بعد اومدم نگاه کردم دیدم نه بابا اپیزود 46 ام قسمت آخرشه خلاصه دیروز بعد کلی گشت و گذار توی نت کل ماجرا برام روشن شد در مورد این انیمه...
    این انیمه از اپیزود 1 تا 33 کل ماجرای تسوباسا رو تا زمانی که فینال بین نانکاتسو و میوا برگزار میشه و آخرشم تسوباسا با کمک تارو و واکابایاشی برنده میشه نقل میکنه اپیزود 34 یه اپیزود مخصوص هست و خیلی ها اصلا به عنوان اپیزود رسمی نمیشناسنش یه مرور هست واسه این 33 قسمت یعنی شما 34 رو نبینید هیچی از دست نمیدید اصلا ادامه 33 نیست یه ویژه برنامه اس اسمشم بی ربطه نمی دونم چی چی ورلد کاپ میگه اولش اسم اپیزود رو! اصلا ربطی به جام جهانی نداره! خلاصه متوجه شدم که اینی که من خرید اینترنتی کردم اومده اپیزود 34 رو حذفیده واسه همین آخرین قسمتش اپیزود 46 هست این اپیزودهای 35 الی 47 هم اصلا ربطی به قبلی ها ندارن یعنی داستان اپیزود 35 یهویی شروع میشه انگار قسمت اول یه انیمه دیگه اس و اتفاقا همینطورم هست واسه اولین بار شینگو آئوئی معرفی میشه و تا انتها هم یه جورایی محوریت داستان روی اون هست و شخصیت اصلی داستان شینگو هست... ولی خدائیش حیف شد 8 سال پیش یعنی سال 83 شبکه یک صبح ها پخش کرد این سری رو واسه اولین بارم بود که پخش کرد ولی هم زمانش بد بود و هم من اصلا متوجه نشدم جدیده احساس کردم قیافه هاشون فرق می کنه ولی نمی دونم چرا متوجه نشدم این اصلا اون سری 128 قسمتی قدیمی نیست... دو سال پیش هم که یادتون باشه در راه 2002 رو پخش کرد سری 52 قسمتی که آخریشه تا این لحظه : Captain Tsubasa Saikyou no Teki! Holland Youth که به انگلیسی میشه : Captain Tsubasa: The Strongest Opponent! Holland Youth

پر حرفی هم می کنم ولی تقریبا زدم به سیم آخر! تورنت اون سری 128 قسمتی رو هم گیر آوردم دارم دانلود می کنم تورنتش کلا ژاپنیه حتی اسم فایل اپیزودها هم با خط کاتاکانا نوشته شده کاملا ژاپنیه منم که انیمه زبانش غیر ژاپنی باشه نگا نمی کنم بهش داخل تورنت 4 تا هم از فیلم سینمایی هاش هست فقط اون فیلم سینمایی آخری که براش ساخته شده رو با کیفیت درست حسابی ندارم زیرنویس اینا داره حال نمیده زیرنویسشم آلمانیه قابل برداشتنم نیست اصلا جالب نیست... دیروز کلی گشتم ولی هیچی پیدا نکردم کسی اگه تونست یه با کیفتی و زبان ژاپنی که زیرنویس اینا نشده باشه پیدا کنه خبر بده فقط این یه قلم رو کم دارم کل مجکوعه ام داره کامل میشه

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

امروز اتفاقی متوجه شدم که کارتون کاپیتان سوباسا ( همونی که قدیم دوبله اش پخش شد ) داره از شبکه نمایش پخش می شه .

در قسمت های حدود 2 ساعتی !

از شنبه این هفته تا اخر هفته هر روز ساعت 15 و تکرار ان ساعت 9 صبح روز بعد ...

5. 3 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یه مسئله در مورد انیمه سری کپتین تسوباسا جی:

من چند وقت پیش یه خرید نتی کردم این سری 47 قسمتی جی هم توش بود اصلا دقت نکرده بودم که توی 3 تا دیسک 46 تا فایل گذاشتن یعنی 46 اپیزود کلی ناراحت شدم گفتم ای بابا قسمت آخر رو رایت نکردن برام بعد اومدم نگاه کردم دیدم نه بابا اپیزود 46 ام قسمت آخرشه خلاصه دیروز بعد کلی گشت و گذار توی نت کل ماجرا برام روشن شد در مورد این انیمه...
    این انیمه از اپیزود 1 تا 33 کل ماجرای تسوباسا رو تا زمانی که فینال بین نانکاتسو و میوا برگزار میشه و آخرشم تسوباسا با کمک تارو و واکابایاشی برنده میشه نقل میکنه اپیزود 34 یه اپیزود مخصوص هست و خیلی ها اصلا به عنوان اپیزود رسمی نمیشناسنش یه مرور هست واسه این 33 قسمت یعنی شما 34 رو نبینید هیچی از دست نمیدید اصلا ادامه 33 نیست یه ویژه برنامه اس اسمشم بی ربطه نمی دونم چی چی ورلد کاپ میگه اولش اسم اپیزود رو! اصلا ربطی به جام جهانی نداره! خلاصه متوجه شدم که اینی که من خرید اینترنتی کردم اومده اپیزود 34 رو حذفیده واسه همین آخرین قسمتش اپیزود 46 هست این اپیزودهای 35 الی 47 هم اصلا ربطی به قبلی ها ندارن یعنی داستان اپیزود 35 یهویی شروع میشه انگار قسمت اول یه انیمه دیگه اس و اتفاقا همینطورم هست واسه اولین بار شینگو آئوئی معرفی میشه و تا انتها هم یه جورایی محوریت داستان روی اون هست و شخصیت اصلی داستان شینگو هست... ولی خدائیش حیف شد 8 سال پیش یعنی سال 83 شبکه یک صبح ها پخش کرد این سری رو واسه اولین بارم بود که پخش کرد ولی هم زمانش بد بود و هم من اصلا متوجه نشدم جدیده احساس کردم قیافه هاشون فرق می کنه ولی نمی دونم چرا متوجه نشدم این اصلا اون سری 128 قسمتی قدیمی نیست... دو سال پیش هم که یادتون باشه در راه 2002 رو پخش کرد سری 52 قسمتی که آخریشه تا این لحظه : Captain Tsubasa Saikyou no Teki! Holland Youth که به انگلیسی میشه : Captain Tsubasa: The Strongest Opponent! Holland Youth

پر حرفی هم می کنم ولی تقریبا زدم به سیم آخر! تورنت اون سری 128 قسمتی رو هم گیر آوردم دارم دانلود می کنم تورنتش کلا ژاپنیه حتی اسم فایل اپیزودها هم با خط کاتاکانا نوشته شده کاملا ژاپنیه منم که انیمه زبانش غیر ژاپنی باشه نگا نمی کنم بهش داخل تورنت 4 تا هم از فیلم سینمایی هاش هست فقط اون فیلم سینمایی آخری که براش ساخته شده رو با کیفیت درست حسابی ندارم زیرنویس اینا داره حال نمیده زیرنویسشم آلمانیه قابل برداشتنم نیست اصلا جالب نیست... دیروز کلی گشتم ولی هیچی پیدا نکردم کسی اگه تونست یه با کیفتی و زبان ژاپنی که زیرنویس اینا نشده باشه پیدا کنه خبر بده فقط این یه قلم رو کم دارم کل مجکوعه ام داره کامل میشه
    تگه میخوای زیر نویس نشون داده نشه با kmبازش کن و alt+x رو بزن مخفی میشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

اساتید فوتبالیست ها، یه کار واجب پیش اومده لطفا کمک بفرمایید : )
    چند ثانیه از حرکات برادران تاچیبانا رو می خوام، با دوبله فارسی اردشیر منظم.
    اگه کسی بتونه واسه ام از آرشیوش کات کنه بده که خیلی خوبه ()، اگه نه هم بی زحمت یه قسمتی که اینا توش هستن رو آدرس بدید خودم دانلود کنم.
    تشکر فراوان

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

6

این کلیپ کوتاه رو ببینید
    اجرای تیتراژ سوباسا به صورت زنده

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تفاوت تیم ملی سوباسا با تیم ملی واقعی ژاپن را احساس کنید

9. 6 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

عــالی بود مرتضی !

فقط جا خداداد خالی بود !

11. 2 کاربر از Rolet.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

لینکای دانلود مشکل داره دانلود نمیشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •