تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 13 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 129

نام تاپيک: Captain Tsubasa / کاپیتان تسوباسا

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

عجب کیفی کردم
    سوباسا بسیار سوسول تشریف داره و سازنده ها واقعا مسخرش را در آوردن یک بازی هم نیست که سوبا تو اون سالم باشه 2 دقیقه میدوه بعد 3 ساعت میشینه رو زمین که چی آقا مسدوم تشریف دارن قدرت رو در کاکرو باید ببینی سوباسا با وجود کاکرو معنا پیدا میکنه!!هه هه هه
    حرص آدم را هم این کاتاگاریه کیه در میاره مرتیکه شومپت فقط بلد هست از سوباسا تعریف کنه!
    دقيقا
    مزخرف ترين كاراكتر فوتباليستها خود سوباساست
    يه نفرو گذاشتن اون وسط از بازيكن هاي تيم خودش و حريف گرفته تا تماشاگرا و خبرنگارا و مربي ها و تحليل گرا همه دارن همونو ميپرستن. سوپراستار بازي درآوردن. همه بايد پاس بدن اين گل بزنه.
    سري جديدش كي شروع ميشه به پخش؟

2. 2 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام به همه...
    این تاپیک رو تازه دیدم...
    من هم عشق کاکرو هستم....

می خواستم بدونم که این فوتبالیستهای 52 قسمتی زیرنویس انگلیسی نداره؟
    آخه زیرنویس فارسیش تنظیم نیست و می خواستم از زیرنویس انگلیسیش برای تنظیم زیرنویس فارسی استفاده کنم...

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

منظورت همینه که TV خودمون نشان داره میده
    امیدوارم توهو این بار هم نبازه..................

عجیب شوت ببر آُسای کاکرو یا کوجیرو را فیل نمیتوانه بگیره این دیگه چه خری شده: دی
    من یکی را قدیما داشتم میدیدم اصلا سوباسا نبود یک پسر بود فکر کنم تو ایتالیا رفت و کفش بازکنها را واکس میزد یک همچین چیزی اون کدومش بود اتفاقا از TV خودمون هم میدیدم
    ولی میگم آرمین ماشالا شما هم هر چه انیمه اینا بوده را استاد کردی از این فوتبالیستها
    نه دیگه 4-4 مساوی میشن و هردو قهرمان میشن خیلی جوکه هر دوتا قهرمان میشن. منم بیام قهرمان بشم باهاشون

اونی که تو دیدی چهار پنج سال پیش برای اولین بار نشون داد اون Captain Tsubasa J بود که 54 قسمت بود و داستان رو از اول تا جایی که تسوباسا اینا می رن و توی بازی های مختلف ملی شرکت می کنن و دست آخر با منتخب جهان بازی می کنن هست اون پسره هم شینگو آئویی هست و توی اینتر میلان بازی میکنه البته بعدش به تیم آلبسه توی سری ب میره جریان واکس زدنشم این بود که یکی پولاش رو ازش کش میره در واقع به شینگو میگه ازت پول میگرم و در عوض تو رو می برم وعضو باشگاه اینتر میلان می کنم بعدش شینگو میبینه الکی گفته طرف میفته توی کار واکس و اینا. خدا کنه بعد تموم شدن این سری همون 13 قسمتی شین کاپیتان تسوباسا رو ترجمه و پخش کنه تا حالا نشون نداده اونو. بعدشم بهتره CT J رو بده. اینطوره ترتیب رعایت میشه

حیف شد کاشکی این گلو نمیخورد سوبا.اون ایشی با اون یکی نیومدند کمک سوبا موریزاکی رو بگیرند.واقعا حیف شد مساوی می کنند!!!من گریم در اومد.حق سوبا بود.ولی مساوی مثل برد نمیشه!!!سوباسا .....
    خوب از اول هم قرار بود مساوی کنن (تازه توی انیمه Road to dream 4 گل عقب میوفته تسوباسا نیمه دوم که به بازی میاد 4 تا میزنه مساوی میشن) کلا نویسنده مانگا برای کوجیرو و واکاشی مادزو ارزش قائل هست کن واکاشی مادزو اگه نتونه قهرمان بشه باید فوتبال رو بذاره کنار و به همون ورزش کاراته بپردازه کلا کن پسر با شخصیت مهربون و بسیار عاقل و خونسرد هست و یکی از مثبت ترین نقش های داستان هست. کوجیرو هم پرتلاش و شکست ناپذیر و بسیار پر غم و اندوه هست که زمونه باعث شده یک پسر خود ساخته و قوی و پر قدرت بشه گذشته غم انگیز کوجیرو خانواده فقیرش بیننده رو خود به خود تحت تاثیر قرار میده و این باعث شده طرفدارای زیادی داشته باشه. البته اینم بگم اونایی که از این ناراحت هستند که همه باید به تسوباسا پاس بدن تا بزنه توی گل باید بدونن همین شرایط رو خود کوجیرو هم داره ماتسویاما و جون میسوگی هم همینطور بودن توی تیمشون این مسئله طبیعی هست. مهم توی بازی های ملی هست صبر کنید و بازیهای ملی رو ببینید اونوقت متوجه میشید که تسوباسا رو دست نداره و وقتی پاش به بارسلونا باز میشه واقعا آدم ازش بیشتر و بیشتر خوشش میاد مصمم هست دیگه مصدوم نمیشه قدرت بالایی داره تکنیکش از قبل هم برتر هست و قدرت خاصی توی ارسال پاس های طلایی داره. حتی توی جام جهانی امیدها MVP انتخاب میشه با بیشترین پاس گل و کوجیرو هم آقای گل میشه چون نوک حمله ژاپن هست

عجب کیفی کردم
    سوباسا بسیار سوسول تشریف داره و سازنده ها واقعا مسخرش را در آوردن یک بازی هم نیست که سوبا تو اون سالم باشه 2 دقیقه میدوه بعد 3 ساعت میشینه رو زمین که چی آقا مسدوم تشریف دارن قدرت رو در کاکرو باید ببینی سوباسا با وجود کاکرو معنا پیدا میکنه!!هه هه هه
    حرص آدم را هم این کاتاگاریه کیه در میاره مرتیکه شومپت فقط بلد هست از سوباسا تعریف کنه!
    خوب تسوباسا نابغه فوتبال هست. مصدومیتش هم به خاطر اینه که باز هم برتریش نسبت به کوجیرو اثبات بشه بازی اونها مساوی میشه و این نشون میده وقتی تسوباسا کاندیشن خوبی نداشته باشه کوجیرو با زحمت می تونه باهاش مساوی کنه. این مسئله تا آخر ادامه داره و تسوباسا با اینکه در تیمی مثل بارسا بازی می کنه موفق میشه تبدیل به ستاره تیم بشه ولی کوجیرو توی یونتوس نمیتونه موفق بشه و به تیم دسته دومی رجینا فروخته میشه

دقيقا
    مزخرف ترين كاراكتر فوتباليستها خود سوباساست
    يه نفرو گذاشتن اون وسط از بازيكن هاي تيم خودش و حريف گرفته تا تماشاگرا و خبرنگارا و مربي ها و تحليل گرا همه دارن همونو ميپرستن. سوپراستار بازي درآوردن. همه بايد پاس بدن اين گل بزنه.
    سري جديدش كي شروع ميشه به پخش؟
    مزخرف ترین نیست. توی این انیمه 128 قسمتی که همون اولین سری هست خیلی ندید بدید بازی در آوردن و به قول شما شورشو در آوردن. اصل تیم ملی هست اونجا خیلی منطقی هست

سلام به همه...
    این تاپیک رو تازه دیدم...
    من هم عشق کاکرو هستم....

می خواستم بدونم که این فوتبالیستهای 52 قسمتی زیرنویس انگلیسی نداره؟
    آخه زیرنویس فارسیش تنظیم نیست و می خواستم از زیرنویس انگلیسیش برای تنظیم زیرنویس فارسی استفاده کنم...
    منظور شما از 52 قسمتی همون آخرین انیمه یعنی Road to Dream هست دیگه نه؟

والا این انیمه دیگه الان همه جا هست با فرمت های مختلف زبان ها و زیر نویس ها مال من از بدشانسی زبانش اسپانیایی هست. شکر خدا زیر نویس هم نداره من دنبال تک زبانه ژاپنیش هستم با زیر نویس انگلیسی که بشه به دلخواه بر داشت زیر نویس رو. البته خوب باید توی تهران دنبالش بگردم توی اینجا که نیست. فقط همین بود. اسمی رو هم کلا عوض کرده به تسوباسا اوزازا میگه اولیور آتون یا به کوجیرو هیوگا میگه مارک لندرز و به گنزو واکابایاشی میگه بنجی پرایز و به کن واکاشی مادزو میگه اد وارنر

5. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

منظور شما از 52 قسمتی همون آخرین انیمه یعنی Road to Dream هست دیگه نه؟

والا این انیمه دیگه الان همه جا هست با فرمت های مختلف زبان ها و زیر نویس ها مال من از بدشانسی زبانش اسپانیایی هست. شکر خدا زیر نویس هم نداره من دنبال تک زبانه ژاپنیش هستم با زیر نویس انگلیسی که بشه به دلخواه بر داشت زیر نویس رو. البته خوب باید توی تهران دنبالش بگردم توی اینجا که نیست. فقط همین بود. اسمی رو هم کلا عوض کرده به تسوباسا اوزازا میگه اولیور آتون یا به کوجیرو هیوگا میگه مارک لندرز و به گنزو واکابایاشی میگه بنجی پرایز و به کن واکاشی مادزو میگه اد وارنر
    آره دیگه...
    مال من هم زبانش اسپانیایی است...
    خیلی حال گیریه....
    تنظیم زیرنویسش هم خیلی سخته...

پروفشنال King_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    behind u

پيش فرض

بله من بارها سعی کردم صحنه هدبند ماتسویاما و فوجیساوا رو بذارم اما باید هزارتا کار انجام بدم.فورمت رو تغییر بدم.بقیه جاهای فیلم رو ببرم و در نهایت کارهای دیگه.ولی خوب به زودی من اون تیکه رو میذارم.چون به نظره خودم اوج قوتبالیست هاست.
    مخصوصا اینکه من از ماتسویاما از همه بیشتر خوشم میاد.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

خوب اینم از قسمت 125 فوتبالیست ها نمی دونم فردا قراره چی نشون بده.یادم نیست که دفعه اولی که ایران نشون داده بود چند قسمت نشون داده بود. به نظر نمی رسه که 3 قسمت دیگه باقی مونده باشه ولی گفت ادامه داستان رو در برنامه بعد ببینید. من همش دارم خدا خدا میکنه که شین کاپیتان تسوباسا رو که ادامه همین انیمه هست رو نشون بده فقط 13 قسمته و من قسمت اولش رو دیدم خیلی هیجان انگیز هست

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

خوب تسوباسا نابغه فوتبال هست. مصدومیتش هم به خاطر اینه که باز هم برتریش نسبت به کوجیرو اثبات بشه بازی اونها مساوی میشه و این نشون میده وقتی تسوباسا کاندیشن خوبی نداشته باشه کوجیرو با زحمت می تونه باهاش مساوی کنه. این مسئله تا آخر ادامه داره و تسوباسا با اینکه در تیمی مثل بارسا بازی می کنه موفق میشه تبدیل به ستاره تیم بشه ولی کوجیرو توی یونتوس نمیتونه موفق بشه و به تیم دسته دومی رجینا فروخته میشه
    اتفاقا به نظر من مصدومیتهاش نشان میده که از نظر قوای جسمانی بسیار ضعیفتر از کاکرو هست!تازه یک تیرک هم زد اگه اون گل میشد که الان سوباسا باید گریه میکرد: دی
    بیشتر حرف من اینه که این مصدومیتهاش روی اعصاب رژه میره!

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    behind u

پيش فرض

خوب اینم از قسمت 125 فوتبالیست ها نمی دونم فردا قراره چی نشون بده.یادم نیست که دفعه اولی که ایران نشون داده بود چند قسمت نشون داده بود. به نظر نمی رسه که 3 قسمت دیگه باقی مونده باشه ولی گفت ادامه داستان رو در برنامه بعد ببینید. من همش دارم خدا خدا میکنه که شین کاپیتان تسوباسا رو که ادامه همین انیمه هست رو نشون بده فقط 13 قسمته و من قسمت اولش رو دیدم خیلی هیجان انگیز هست
    تا اونجا که من می دونم یه گزارش با دوبلرها می ذاره.
    مگه امزور تموم شد؟اگه تموم بشه بازی سوبا میره تو سفر و یکم فکر می کنه.کلا می گذره دیگه.اگه امروز بازی تموم شد.پس دو یا سه قسمت دیگه سوبا داره برمیگرده شهرش و کلا توی خواب و خیال تیم ژاپن سر می کنه.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

تا اونجا که من می دونم یه گزارش با دوبلرها می ذاره.
    مگه امزور تموم شد؟اگه تموم بشه بازی سوبا میره تو سفر و یکم فکر می کنه.کلا می گذره دیگه.اگه امروز بازی تموم شد.پس دو یا سه قسمت دیگه سوبا داره برمیگرده شهرش و کلا توی خواب و خیال تیم ژاپن سر می کنه.
    نه کارتون تموم نشد ولی بازی تموم شد. تو مگه DVD این سری رو نداری بگو ببینیم چند قسمتش مونده 3 قسمت؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    behind u

پيش فرض

اره دارم.دی وی دی هاش رو دارم اما قسمت های اخرش رو وقتی بازی تموم شد با سرعت 4x دیدم.چون سوبا داره با قطار برمیگرده به ده خودشون بعد توی راه فیلش یاد هندستون می کنه.فکر می کنه چه روزهایی داشته با واکی یا تارا و ...
    فکر اینم هست ایندش چی می شه.من توی این دی وی دی ام که داشتم یه قسمت هم تهش داشت که دوبلرها رو معرفی می کرد.دوبلر زن ایشی خیلی خنده بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •