تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 129

نام تاپيک: Captain Tsubasa / کاپیتان تسوباسا

آخر فروم باز joey jordison's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آخه میدونی ارمین این کوجیرو یا همون کاکرو یک مردونگی و حس جنگندگی داره که این سوباسای سوسل و ماتسویاما اینا هیچکدوم ندارن!
    راستی دروازبان واکاشیزوما هم هست!؟

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

واکاشی مادزو البته تلفظ درستش هست. بله هست خیلی هم با معرفت و فهمیده هست برخلاف واکابایاشی که خیلی یه دنده هست. و زود جوگیر میشه ولی خوب بهترین دروازبانه. من به کسانیکه مشتاق هستند داستان رو از اول تا آخر بدونن همون road to 2002 رو ببینن حله. همه جا هم گیر میاد چون جدیده

داره خودمونی میشه hady1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بله بله اون صحنه I LOVE U خیلی قشنگ بود.من حدود 20 بار اون صحنه رو دیدم
    آره اون صحنه واقعاً تأثیر گذاره
    توی همین سری که اینروزا داره تلویزیون پخش می کنه هم هست
    آخر بازی ماتسویاما تا سربندشو که در حین بازی از سرش افتاده از ایشی می گیره، چشمش میوفته به اون جمله و یهویی میزنه بیرون
    تلویزیون نه نشون میده چی روش نوشته و نه نشون میده چرا ماتسویامابه جا اینکه دنبال سوبا که دارن میبرش بیمارستان بره یا با خبرنگارا مصاحبه کنه میزنه بیرون

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مگه این یارو ماتسویاما عاشق شده؟نکنه بند کرده به خواهر این یارو میزوگی: دی
    واکاشی مادزو البته تلفظ درستش هست. بله هست خیلی هم با معرفت و فهمیده هست برخلاف واکابایاشی که خیلی یه دنده هست. و زود جوگیر میشه ولی خوب بهترین دروازبانه. من به کسانیکه مشتاق هستند داستان رو از اول تا آخر بدونن همون road to 2002 رو ببینن حله. همه جا هم گیر میاد چون جدیده
    یعنی کاکرو هم با شوت مخصوص خودش نمیتوانه به واکی گل بزنه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مگه این یارو ماتسویاما عاشق شده؟نکنه بند کرده به خواهر این یارو میزوگی: دی

یعنی کاکرو هم با شوت مخصوص خودش نمیتوانه به واکی گل بزنه؟
    نه واکابایاشی شکست ناپذیر میشه آخرای انیمه. حتی کارل هاینز لشنایدر جلوش کم آورده و نمی تونه بهش گل بزنه.

مهران این کارتون 52 قسمتی Road to 2002 رو می گم بگیر یعنی بگیر دیگه اینقدر لج نکن با من خداییش همه داستان رو می فهمی. این ماتسویاما خیلی عشقیه. خواهر میسوگی چیه اون دوست دختر میسوگی هست نه خواهرش. ماتسویاما هم عاشق فوجیساوا هست. کلا هر کی واسه خودش یکی داره. مال تسوباسا هم سانایی ناکازاوا هست. ایشیزاکی هم پیدا می کنه واسه خودش. سر هیچ کس بی کلاه نمونده توی این فوتبالیست ها

6. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مهران این کارتون 52 قسمتی Road to 2002 رو می گم بگیر یعنی بگیر دیگه اینقدر لج نکن با من خداییش همه داستان رو می فهمی. این ماتسویاما خیلی عشقیه. خواهر میسوگی چیه اون دوست دختر میسوگی هست نه خواهرش. ماتسویاما هم عاشق فوجیساوا هست. کلا هر کی واسه خودش یکی داره. مال تسوباسا هم سانایی ناکازاوا هست. ایشیزاکی هم پیدا می کنه واسه خودش. سر هیچ کس بی کلاه نمونده توی این فوتبالیست ها
    میگیرمش حتما!منتظر هستم این که داره تلویزیون میده تمام بشه بعد!
    به به همه ماشالا یکی را انتخاب کردند!واسه کاکرو کی هست!؟
    اون واکی هم همین کاکرو شاخش را میشکنه یک روزی

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

میگیرمش حتما!منتظر هستم این که داره تلویزیون میده تمام بشه بعد!
    به به همه ماشالا یکی را انتخاب کردند!واسه کاکرو کی هست!؟
    اون واکی هم همین کاکرو شاخش را میشکنه یک روزی
    نه دیگه بعد این قرار نیست باهم مواجه بشن. یکی دو باری هم که مواجه میشن واکابایاشی موفق میشه. رقیب واکابایاشی کایزر هست فقط. رقیب تسوباسا کارلوس سانتانا و رقیب تارو میساکی ال سید پیر و رقیب کوجیرو هیوگا هم هرکسی هست که باهاش بخواد در بیفته کلا باحاله این انیمه. فکر کنم دیگه 5 قسمتش مونده. امیدوارم بعدش اون شین کاپیتان تسوباسا رو بده البته فکر نکنم ترجمه کرده باشه ایران. تاحالا از TV پخش نشده فقط CT J که محصول 1994 هست رو 4 سال پیش نشون داد. کاش اول شین رو نشون بده بعدش J رو توی این مدت هم بشینن این Road to Dream رو ترجمه کنن نشون بدن

9. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

فکر کنم دیگه 5 قسمتش مونده
    منظورت همینه که TV خودمون نشان داره میده
    امیدوارم توهو این بار هم نبازه..................
    نه دیگه بعد این قرار نیست باهم مواجه بشن. یکی دو باری هم که مواجه میشن واکابایاشی موفق میشه
    عجیب شوت ببر آُسای کاکرو یا کوجیرو را فیل نمیتوانه بگیره این دیگه چه خری شده: دی
    من یکی را قدیما داشتم میدیدم اصلا سوباسا نبود یک پسر بود فکر کنم تو ایتالیا رفت و کفش بازکنها را واکس میزد یک همچین چیزی اون کدومش بود اتفاقا از TV خودمون هم میدیدم
    ولی میگم آرمین ماشالا شما هم هر چه انیمه اینا بوده را استاد کردی از این فوتبالیستها
    Last edited by joey jordison; 02-09-2009 at 09:15.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حیف شد کاشکی این گلو نمیخورد سوبا.اون ایشی با اون یکی نیومدند کمک سوبا موریزاکی رو بگیرند.واقعا حیف شد مساوی می کنند!!!من گریم در اومد.حق سوبا بود.ولی مساوی مثل برد نمیشه!!!سوباسا .....

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

حیف شد کاشکی این گلو نمیخورد سوبا.اون ایشی با اون یکی نیومدند کمک سوبا موریزاکی رو بگیرند.واقعا حیف شد مساوی می کنند!!!من گریم در اومد.حق سوبا بود.ولی مساوی مثل برد نمیشه!!!سوباسا .....
    عجب کیفی کردم
    سوباسا بسیار سوسول تشریف داره و سازنده ها واقعا مسخرش را در آوردن یک بازی هم نیست که سوبا تو اون سالم باشه 2 دقیقه میدوه بعد 3 ساعت میشینه رو زمین که چی آقا مسدوم تشریف دارن قدرت رو در کاکرو باید ببینی سوباسا با وجود کاکرو معنا پیدا میکنه!!هه هه هه
    حرص آدم را هم این کاتاگاریه کیه در میاره مرتیکه شومپت فقط بلد هست از سوباسا تعریف کنه!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •