تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 13 اولاول ... 78910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 129

نام تاپيک: Captain Tsubasa / کاپیتان تسوباسا

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان من پست اول اين تاپيك رو خلاصه وار خوندم و كلي هم كيف كردم ،اما ميخوام بدونم اين سري از سوباسا كه همه لباس هاي آبي تنشونه و همه بزرگ شدن و... اسمش چيه و آيا تو بازار هست؟ منظورم هموني هست كه بازيش براي ps 1 هست رياللباس آبي تنشونه و آخرين مسابقشون با برزيل هست....
    اگر هم ممكنه لينك دانلودشو بزارين
    با تشكر فراوان
    راستي من الان يه سري گير اودم ميخوام بخرم 2تا divx هست ،اين همون road to 2002 هست؟
    یه مقدار اشتباهی شد:
    برای PS1 دوتا بازی اومده:
    Get in the Tomorrow که ساخت BAN DAI بود و دقیقا برای انیمه Captain Tsubasa J ساخته شده و در واقع سیمولیشن همون کارتون بود انیمه CT J در سال 94 اینا ساخت و پخش شد. توی اون بازی آبی پوشیدن بازیکنان ژاپن ولی بازی آخرشون در مقابل تیم رویایی منتخب جهان هست نه برزیل در واقع اصلا توی اون گیم اصلا برزیلی در کار نیست!

ولی انیمه ای که آخرش Kick off بازی با برزیل هست همین انیمه Road to 2002 هست که ایران داره برای اولین بار از TV پخش می کنه. البته آخرین سکانس آخرین قسمت این انیمه همون صحنه آغاز بازی با برزیل هست که ژاپن در مقابل برزیل قرار گرفته ولی خوب اون بازی وقتی شروع میشه کل انیمه تموم میشه و اونجا آخرین قسمت هست.

اگه شما اونی که گیر آوردی divX اینا با شه تابلو هست که همین Road to 2002 هست. به نظرم عالیه ولی نظر شخصی من اینه که بهترین سری ساخته شده برای این داستان همون Captain Tsubasa هست که 5 سال پیش ایران نشون داد. دیگه بعدش پخش نکرد

بله تازه با کیفیتش کیفت عادی گیر بیاری توی 2 تا DVD جا میشه من ریختم توی یه DVD 9 البته زبانش اسپانیایی هست البته 3 dvd باکیفیت که زبانش اصلی هست رو گیر آوردم که خیلی مرتب منظم هست فرمتش هم MKV هست

2. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

اين قسمتهاي تكراريش تا كي طول ميكشه؟ خسته شدم

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اين قسمتهاي تكراريش تا كي طول ميكشه؟ خسته شدم
    سلام آرام جان چطوری؟ خوبی پارسال دوست امسال آشنا

البته خیلی هم تکراری نیست. خیلی فرق کرده درسته قالب داستان همونه ولی سناریو تغییرات زیاد داشته. نگران نباش خیلی زود تموم میشه اینطور که هر روز نشون میده. اونجا که بازیه توهو با نانکاتسو هست بعد اونجا دیگه بازیها ملی میشن و تسوباسا و کوجیرو هیوگا به تیم های بزرگ اروپا میرن

5. 2 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه ali-07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

دوستان لطفا يكي بگه دقيقا روزا چه ساعتي تلويزيون نشونش ميده؟چون من فقط تونستم جمعه ببينمش روزاي ديگه يا يادم ميره يا دير روشن ميكنم!!
    حالا بنظرتون برم بخرم يا از همين تلويزيون نگاه كنم؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    -^.

پيش فرض

نه توی تلویزیونها ببین طفریش بیشتر است روزهای ذوج نشون می ده نمی دونم ساعت چند

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

بعد از چند وقت ندیدن، دیروز تونستم ببینمش...
    بعد از 2 دقیقه تماشا کردن، اونقدر دوبلش مزخرف بود و رو اعصابم اومد که تلویزیون رو موت کردم و با گوشیم یه آهنگ تکنو گذاشتم،... جالبه که قابل تحمل تر شد!!!

9. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال hpk34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

با سلام خدمت تمام دوستان

منم یکی از طرفدارای این انیمه دیدنی هستم.

حتما میدونید که اکثر انیمه های ژاپنی رو از روی مانگا (مانگا به مجموعه عکسهایی میگن که انیمه رو از روی همون عکسها میسازن) میسازن.

دوستان باید بگم این انیمه ای که الان تلویزیون داره میزاره اسم سری مانگاش Captain Tsubasa - Road To 2002 هست که حدود 40-50 درصدش با مانگا فرق داره و حریف اصلی سوباسا که یه برزیلی به اسم Natureza هست اصلا به هیچ عنوان تو انیمه نمیبینیم در صورتی که توی مانگای این سری که 149 تا قسمت داره حدود 50 قسمت فقط مربوط میشه به مسابقه بین سوباسا و Natureza.

در کل اگه می خواین کامل کامل از این انیمه خبر داشته باشین و همه جزئیاتشو ببینین من به شما پیشنهاد میکنم که حتما مانگاشو هم ببینین.

تا الان 4 سری مانگا اومده که 2 یا 3 سریشو انیمشو ساختن و 1 سری شو هم نساختن.(یعنی سری دومشو رو من انیمشو جایی ندیدم شایدم ساخته باشن)

من خودم سری 2 و 3 مانگاشو کامل دانلود کردم و سری 4 رو هم که هنوز کامل نیومده رو وب و تقریبا هر 2-3 روز یه قسمتش میاد.

میتونید تمام سری مانگا رو از لینک های زیر به ترتیب ببینید:

Captain Tsubasa:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Captain_Tsubasa_-_World_Youth:
    کد:
    Captain_Tsubasa_-_Road_to_2002:
    کد:
    Captain Tsubasa - Golden-23:
    کد:
    با تشکر از همه دوستان
    Last edited by hpk34; 06-03-2010 at 13:59.

11. 4 کاربر از hpk34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه ali-07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    my broken heart

پيش فرض

تاپيك چه سوت و كور شده !!اومدم يه پست بدم هم تاپيك بياد بالا هم اينكه سوالم جواب داده بشه ،بچه ها تو ايام نوروز هم كپتين تسوباسا رو ميزارن يا نه؟چون من خيلي كم پاي تلوزيون ميشينم خبر ندارم !!
    ممنون

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

تاپيك چه سوت و كور شده !!اومدم يه پست بدم هم تاپيك بياد بالا هم اينكه سوالم جواب داده بشه ،بچه ها تو ايام نوروز هم كپتين تسوباسا رو ميزارن يا نه؟چون من خيلي كم پاي تلوزيون ميشينم خبر ندارم !!
    ممنون
    ساعت4 یا 5 ( صفحه قبل یک سر بزن ساعت دقیق نوشتن ) برو نگاه کن ببین پخش می کنه یا نه
    منم دیگر دونبالش نکردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

روز های زوج تو برنامه عمورپورنگ پخش میشه کانل 2
    Last edited by ehsan_1987; 22-04-2010 at 17:40.

15. این کاربر از ehsan_1987 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •