تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 76

نام تاپيک: اپدیت مودم asus am 602

پروفشنال ChaoticHead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

براي g604 نداريد؟
    همين جواب ميده؟
    نه جواب نمی ده. توی سایت asus هست، می تونی دانلود کنی

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اگه ممكنه تاريخ آپديت فايل و ورژن رو در پست اول ضميمه كنيد
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کسی نمی دونه چرا asus 602 از طرف سایت رسمی ساپورت نمیشه؟

پروفشنال ChaoticHead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

کسی نمی دونه چرا asus 602 از طرف سایت رسمی ساپورت نمیشه؟
    توی سایت روسیه هنوز هست. ولی کلا دیگه تولید نمی شه، ایسوس 100 تا مدل جدیدتر از اون داره..

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    خوب هستین من تازه عضو این سایت شدم و همین تاپیک من را به اینجا کشید این از این

اما مشکل من
    در تهران که بودم هیچ مشکلی با این مودم نداشتم تا اینکه الان که سیدنی هستم و adsl 2+ گرفتم نمیدونم چرا کانکت نمیشه چراغ status یا به قول اینها dsl هم روشنه با usb هم به لپتاب وصل میشم مثل همون تهران ولی کانکت نمیشه این ادرسی هم که دادین برای رفتن تو کانفیگ مودم وقتی توو ادرس بار میزنم از من user pass میخواد اینجا هم isp از این مودم سر در نمیاره چون اینها از asus استفاده نمی کنند خلاصه اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم چه اینجا جه با مسنجر یاهو mpzaree

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اما مشکل من
    در تهران که بودم هیچ مشکلی با این مودم نداشتم تا اینکه الان که سیدنی هستم و adsl 2+ گرفتم نمیدونم چرا کانکت نمیشه چراغ status یا به قول اینها dsl هم روشنه با usb هم به لپتاب وصل میشم مثل همون تهران ولی کانکت نمیشه این ادرسی هم که دادین برای رفتن تو کانفیگ مودم وقتی توو ادرس بار میزنم از من user pass میخواد اینجا هم isp از این مودم سر در نمیاره چون اینها از asus استفاده نمی کنند خلاصه اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم چه اینجا جه با مسنجر یاهو mpzaree

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اما مشکل من

آخر فروم باز rasoul2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اما مشکل من
    تو یاهو جوابتونا دادم

موفق باشید

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

درایور USB مودم ASUS AM602 برای XP,Vista,7 32,64 و آخرین firmware در
    http://www.4shared.com/file/44302977/d3962a52/Asus_AM602_USB_Driver_Vista3264_firmware_306061000 __Repacked_100TESTED_WORKING.html
    تاحالا که 30 فروردین 1389 هستش 3620 باراز سراسردنیا دانلود شده
    vip.asus.com/forum/view.aspx?board_id=7&model=AM604g&id=2008020618430 6828&page=1&SLanguage=en-us
    vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20080801023028546&board_id=7&model=AM 602&page=1&SLanguage=en-us

آماده سازی کامپیوتر برای سرویسهای شبانه رایگان بدون نرم افزار یا ماکرو از روشن تا خاموش شدن خودکارفقط توسط BIOS و دستورات ویندوز! در
    http://www.4shared.com/file/68364900/2d1dee43/night.html
    Last edited by Masoud.Neshat; 19-04-2010 at 10:00.

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام این مودم که گفتین وایرلس هست یاadsl?

مگه مودم هم باید اپدیت بشه؟

وایرلس هم نیاز به اپدیت داره؟

یه توضیح بدین ممنون میشم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •