تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 59

نام تاپيک: مقایسه دو CPU

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

دركل منظورم اينه كه GPU هاي امروزه براي پردازهاي گرافيكي قويتر شدند اما كار CPU‌را نمي توانند انجام بدهند و اينو بايد در نظر گرفت كه CPU خيلي سرش شلوغه درگير خيلي از مسائل هست از جمله قطعات يا سيستم عامل

2. این کاربر از Lord_theOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض سوال در باره قدرت cpu?

به نظر من هر کسی که بگه قدت پردازنده معادل قدرت گرافیکه !!! سواد علمی نداره111
    یه سوال دارم :قدرت یک پردازنده 4 هستهای فنوم 2 940 چقدره؟؟

4. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

به نظر من هر کسی که بگه قدت پردازنده معادل قدرت گرافیکه !!! سواد علمی نداره111
    بله به نظر میرسه شما سواد علمیتون خیلی بالا هست...

حالا این قدرت مش قدرت منظورته!؟آخه من سوادم پایینه تو ده ما پردازنده رو با معماری تست های رندر محاسبه عددی و ... ولتاژ و فرکانس پایه قابلیت اورکلاک و ...دما و مصرف و قیمت و ارزش خرید می سنجن...اینکه بگیم قدرت یه سی پی یو چقدره؟! اوج سواد علمی! رو نشون میده...

دركل منظورم اينه كه GPU هاي امروزه براي پردازهاي گرافيكي قويتر شدند اما كار CPU‌را نمي توانند انجام بدهند و اينو بايد در نظر گرفت كه CPU خيلي سرش شلوغه درگير خيلي از مسائل هست از جمله قطعات يا سيستم عامل
    بله موافقم در کل یه سری پردازشگر هستند که باردهی رو از پردازنده میگیرن و به جی پی یو میدن و یه سری بازی ها و بهینه سازی های جدید برای تعداد هسته و ... می تونن باردهی بیشتر به سی پی یو بدن.

6. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BZ7's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Vice City

پيش فرض

خیلی قدرت زیادییییییی داره خیلی زیاد میشه سوارش شد تا ماه رفت و برگشت سوخت هم تموم نمیکنه !!!

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

خیلی قدرت زیادییییییی داره خیلی زیاد میشه سوارش شد تا ماه رفت و برگشت سوخت هم تموم نمیکنه !!!
    بله البته جديدا اگر اورش كني زودتر مي رود و تا سياره تير فكر كنم بره
    دوست عزيز تا شما چي بخواهي يا با كدام CPU مقايسه بكنيد يا براي چه كاريي بخواهيد

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام.
    نمیدونم چرا بعضی ها تو فروم ها که میرم زود ناراحت میشن؟
    ناراحتی ندارهه که!
    جناب میلاد منظوری نداشت شاید شما منظورشو بد فهمیدید!
    فوقش جواب نمیدید.کم کم بهکار به دعوا نکشه خوبه
    کسانی که فکر میکنن اطلاعاتشون خیلی زیاده یا واقعا زیاد خوب به جای این حرف ها جواب قانع کننده بدن که هم یه بحث جالب باشه برای نمایش گزاشتن اطلاعات هم بقیه مثل من هم استفاده کنند

گذر نامه ما از ایران به اون ور جواب نمیده چجوری تا تیر میخواین برین؟
    Last edited by omidbooter; 13-08-2009 at 16:14.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بستگی به کارت سوختت داره

مسعود جان خوب گفتی!
    نمیدونم چرا بعضی ها تو فروم ها که میرم زود ناراحت میشن؟
    چون وقتی اینطوری با هرکسی برخورد کنی ناراحت میشه اینجا اتفاقا خوبه جای دیگه بود تا الان اخطار و بن و ...میشد!

جناب میلاد منظوری نداشت شاید شما منظورشو بد فهمیدید!
    جناب!میلاد اتفاقا خوب منظورشونو رسوندن و استنباط من این بود که شما ها سواد علمی ندارید!!!

فوقش جواب نمیدید.کم کم بهکار به دعوا نکشه خوبه
    نمیشه جواب نداد یه سری چیزا ممکنه باعث گمراهی سایر کاربرا بشه

کسانی که فکر میکنن اطلاعاتشون خیلی زیاده یا واقعا زیاد خوب به جای این حرف ها جواب قانع کننده بدن که هم یه بحث جالب باشه برای نمایش گزاشتن اطلاعات هم بقیه مثل من هم استفاده کنند
    نیازی به هوش و اطلاعات چندانی ندازه که پردازنده های توی بازی زمین تا آسمون با هم تفاوت FPS دارن یا GPU-CPU تناسب باردهی دارن و می تونه گرافیک قوی با پردازنده ضعیف بسیار محدود بشه!

ببین هرکی هرچی گفت که من نمی تونم دو ساع تبراش دلیل و مدرک و ...بیارم و جوابشو بدم که اینطوریه!یه سری چیزا ثابت شده هست و همه قبول دارن و نیازی به گفت و گو نداره...

گذر نامه ما از ایران به اون ور جواب نمیده چجوری تا تیر میخواین برین؟
    پارتی باید داشته باشی!

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

بستگی به کارت سوختت داره

مسعود جان خوب گفتی!

چون وقتی اینطوری با هرکسی برخورد کنی ناراحت میشه اینجا اتفاقا خوبه جای دیگه بود تا الان اخطار و بن و ...میشد!

پس وقتی اومدیم اینجا یادم باشه پوتینامو پام کنم

جناب!میلاد اتفاقا خوب منظورشونو رسوندن و استنباط من این بود که شما ها سواد علمی ندارید!!!

این که گفتم جناب چون هنوز سمیمی نیستم باهاش مثل شما و احتراما جناب گفتم.تعجب نداره!

نمیشه جواب نداد یه سری چیزا ممکنه باعث گمراهی سایر کاربرا بشه

من منظورم از جواب ندادن جواب غیر بحثی بود وگرنه همیشه عجله دارم برای جواب دادن شما ها

نیازی به هوش و اطلاعات چندانی ندازه که پردازنده های توی بازی زمین تا آسمون با هم تفاوت FPS دارن یا GPU-CPU تناسب باردهی دارن و می تونه گرافیک قوی با پردازنده ضعیف بسیار محدود بشه!

خوب هوش ما صعیفه واسه همین باید بپرسیمو بحث کنیم تا بفمیم

ببین هرکی هرچی گفت که من نمی تونم دو ساع تبراش دلیل و مدرک و ...بیارم و جوابشو بدم که اینطوریه!یه سری چیزا ثابت شده هست و همه قبول دارن و نیازی به گفت و گو نداره...

کاملا مخالفم که میگید نیازی به گفت گو نداره.اتفاقا باید کسانی مثل من باشند سوالاته بی ربط بپرسن که یه سری که در اشتباهان با جواب شما روشن بشن.وگرنه هر کی میگفت خوب فلانی گفته گرافیک 5500 از gtx295 بهتره یعنی بهتره شکش نیست و لازم نیست از کسه دیگه بپرسم.

در کل بحث حوصله میخواد و جواب هم زحمت.شما زحمت میکشید اما حوصله کمی دارید

پارتی باید داشته باشی!
    یه پارتی واسه جواب دادن به پست هام داشته باشم عمرا از همین ایرانم بیرون نمیرم

بازم ممنون جواب دادین
    Last edited by omidbooter; 16-08-2009 at 02:11.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

پس وقتی اومدیم اینجا یادم باشه پوتینامو پام کنم
    فرض می کنم منظورتو متوجه نشدم!

این که گفتم جناب چون هنوز سمیمی نیستم باهاش مثل شما و احتراما جناب گفتم.تعجب نداره!
    "دوست عزیز" برادر" عزیز دل"مهندس"استاد و ... میشه استفاده کرد جناب زیادی تحویل میگیری تموم میشه!

من منظورم از جواب ندادن جواب غیر بحثی بود وگرنه همیشه عجله دارم برای جواب دادن شما ها
    سوال درست و محدود بپرس سریع جواب میگیری

خوب هوش ما صعیفه واسه همین باید بپرسیمو بحث کنیم تا بفمیم
    بپرسید ولی دیگه بحث نکنید!بحث سر چیزایی هست که جای بحث داره...منظورم اینه که بحث بیخودی نکنید

کاملا مخالفم که میگید نیازی به گفت گو نداره.اتفاقا باید کسانی مثل من باشند سوالاته بی ربط بپرسن که یه سری که در اشتباهان با جواب شما روشن بشن.وگرنه هر کی میگفت خوب فلانی گفته گرافیک 5500 از gtx295 بهتره یعنی بهتره شکش نیست و لازم نیست از کسه دیگه بپرسم.
    خب همین مورد که 295 اون 5500 رو میل می کنه نیاز به گفت و گو نداره

یه پارتی واسه جواب دادن به پست هام داشته باشم عمرا از همین ایرانم بیرون نمیرم
    تا الان که هرچی پرسیدی من زورم رسیده جواب دادم اگه چیزایی رو جواب نگرفتی سوالت رو تغییر بده یا شاید از قلم افتاده باشه در پروفایل رو تخته کن!

پ.ن:اسپم به طویلی ندیده هیچ مدیری

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

چشم جناب ارباب

اینو شرمندهسوال کلمل میپرسیم

برای شما بله ام برای اماتو هایی که تازه وارد بحث میشن نه!! نمیدونن

ممنون.پروفایل رو نفمیدم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •