تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: // سوال

پروفشنال omidbooter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

سلام ارباب.مشاق بحث خصوصی با شما هستم البته اگه افتخار دهید.

خوب شما میگید گیگا خوبه اما یه سری ارزش پول دادن نداره.چرا؟و جواب منو ندادی که فروشنده راست میگفت کخه گیگا تا 150 ارزش پول دادن داره و کلا ایسوز بهتره؟مثلا 200 تومن گیگا بگیرم یا ایسوز؟

مهمتر ازهمه قابلیت ساپورت هست که میخوام بدونم واسه این قطعات گیگا خوبه یا ایسوز و کدوم مدل؟

گرافیک=GTX275 یاGTX280
    هارد=1TB ساتا
    سی پی یو=intel e8500 یا4هسته ای
    رم=تا16 گیگ و تا باس 1333

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام ارباب.مشاق بحث خصوصی با شما هستم البته اگه افتخار دهید.

خوب شما میگید گیگا خوبه اما یه سری ارزش پول دادن نداره.چرا؟و جواب منو ندادی که فروشنده راست میگفت کخه گیگا تا 150 ارزش پول دادن داره و کلا ایسوز بهتره؟مثلا 200 تومن گیگا بگیرم یا ایسوز؟

مهمتر ازهمه قابلیت ساپورت هست که میخوام بدونم واسه این قطعات گیگا خوبه یا ایسوز و کدوم مدل؟

گرافیک=GTX275 یاGTX280
    هارد=1TB ساتا
    سی پی یو=intel e8500 یا4هسته ای
    رم=تا16 گیگ و تا باس 1333
    افتخار چیه مد ال افتخار هم میدیم

ببین برای p45 بیشتر از 140 حداکثر 150 ارزش خرج کردن ند اره و باقی روی پردازنده و گرافیک و ...باید هزینه بشه

هیچ فر قی نمی کنه من بودم با حدود 115 یه pq5 ایسوز میگرفتم و پردازند ه بهتری انتخاب میکردم !!!!16 گیگ رم م یخوای چی کار!!!؟؟؟خیر حداکثر حداکثر 1200 اونم حالت اورکلاک برات کافیه کاملا کافی!

3. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

12

افتخار چیه مد ال افتخار هم میدیم

ببین برای p45 بیشتر از 140 حداکثر 150 ارزش خرج کردن ند اره و باقی روی پردازنده و گرافیک و ...باید هزینه بشه

هیچ فر قی نمی کنه من بودم با حدود 115 یه pq5 ایسوز میگرفتم و پردازند ه بهتری انتخاب میکردم !!!!16 گیگ رم م یخوای چی کار!!!؟؟؟خیر حداکثر حداکثر 1200 اونم حالت اورکلاک برات کافیه کاملا کافی!

سلام.ممنون ارباب.راستی مدال افتخار که میدین خواهشا ایربورن نباشه که اصلا سی پی یوم نمیکشه

این که گفتم 16 گیگ رم با باس 1333 نه این که از اول با این 16 گیگ شروع به کار کنه و الانم بق قول شما اصلا لازم نیست اما واسه این گفتم که 2 یا 3 سال دیگه که مجبور شدم رم رو بالا ببرم و یا مثلا گرافیک این مادر بورد ساپورت کنه.اصلا خدا رو چی دیدی شاید تو قرعه کشی بانک رم برنده شدم اونم 8 گیگ یعد بخوام بندازم کنار رم های دیگه مشکل پیش نیاد.

راستی این pq5 رم با چه مقدار و چه باسی و چه سی پی یو ساپورت میکنه؟یعنی GTX275 وcpu e8500 رو ساپورت میکنه؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

این pq5 رم با چه مقدار و چه باسی و چه سی پی یو ساپورت میکنه؟یعنی GTX275 وcpu e8500 رو ساپورت میکنه؟؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

این pq5 رم با چه مقدار و چه باسی و چه سی پی یو ساپورت میکنه؟یعنی GTX275 وcpu e8500 رو ساپورت میکنه؟؟
    بله!!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

چنین مقاسیه ای غیر ممکنه اصلا منطقی نیست هر جا هم چیزی در این مو رد شنیدی نشنید ه بگیر!باید رنج قیمت چیپست کاربرد و ...معلوم بشه چند مدل و بر ند هستند اونا با هم مقایسه بشن
    با اين حرف موافقم.

اما اينكه دوستمون ميگه تو مدل هاي بالا ايسوس بهتره منم يه جورايي بهش اعتقاد دارم. هر چند كه گيگابايت رو بيشتر دوست دارم و كمتري از ايسوس استفاده ميكنم. و جديدا از بايوستار استقبال ميكنم.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

با اين حرف موافقم.

اما اينكه دوستمون ميگه تو مدل هاي بالا ايسوس بهتره منم يه جورايي بهش اعتقاد دارم. هر چند كه گيگابايت رو بيشتر دوست دارم و كمتري از ايسوس استفاده ميكنم. و جديدا از بايوستار استقبال ميكنم.
    آخرش از برند ات حمایت کردی

همه برندها خوبن در همه رنجا مگه اینکه خلافش (با مدارک منطقی علمی و دقیق نه تجربه شخصی و ...) ثابت بشه!

کی جنگ برندها تموم میشه؟خدا داند...

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

خوب اگه جنگ برندها تموم بشه كه ديگه پيشرفتي نيست، مثلا گرافيك 8400GS 512mb Soyo كجا و همين مدل از بايوستارش كجا !!!!!!

خوب اينم دو تا برند متفاوته ديگه قابل مقايسه هستن؟؟

زمين تا آسمون فرقشونه، پس مي جنگيم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

خوب اگه جنگ برندها تموم بشه كه ديگه پيشرفتي نيست، مثلا گرافيك 8400GS 512mb Soyo كجا و همين مدل از بايوستارش كجا !!!!!!
    جنگ برندها توسط خودشون نه توسط دیگران!

زمين تا آسمون فرقشونه، پس مي جنگيم
    شما آخرش در این راه کشته میشی

به هر حال مقایسه کلی برند نداریم(من این برند رو تو های اند می پسندم از این خوشم نمیاد تجربه شخصی خوبی از اون ند ارم و ...)

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    در میان عوام زده ها

پيش فرض

pq5 چه مقدار رم و تا چه باسی ساپورت میکنه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •