تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 111

نام تاپيک: تاپیک مخصوص نرم افزار و مقالات ویوتی (KE990 - KU990)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

انگار یادت رفته فایلای اصلی تم ها رو آپ کنی !
    اما تا اینجاشم ممنون.
    اگه اونام بذاری حال دادی !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    واقعا دستت درد نكنه. من تازه ويوتي خريدم و راهنماييات خيلي كمكم كرد.
    فقط يه مشكل دارم: تم Viewty Ultimate رو از همون سايتي كه گفتي دانلود و نصب كردم. اما بعد از اينكه تو گوشي انتخاب ميكنمش به صورت كامل فعال نميشه و يه كد ميخواد!!!! ميشه بگين اين كد چيه يا چنده؟؟
    با تشكر فراوان

پروفشنال almgti_79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

انگار یادت رفته فایلای اصلی تم ها رو آپ کنی !
    اما تا اینجاشم ممنون.
    اگه اونام بذاری حال دادی !
    دوست عزيز متاسفانه اينترنت پرسرعت فعلا ندارم كه بتونم آپ كنم....

سلام
    واقعا دستت درد نكنه. من تازه ويوتي خريدم و راهنماييات خيلي كمكم كرد.
    فقط يه مشكل دارم: تم Viewty Ultimate رو از همون سايتي كه گفتي دانلود و نصب كردم. اما بعد از اينكه تو گوشي انتخاب ميكنمش به صورت كامل فعال نميشه و يه كد ميخواد!!!! ميشه بگين اين كد چيه يا چنده؟؟
    با تشكر فراوان
    يك فايل با پسوند txt درون فولدر تم هست، آنرا باز كنيد و پسورد آنرا از آن بخوانيد....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام . من واقعا ممنونم .
    کمک بزرگی کردید.
    در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام میشه نحوه ی بک آپ گرفتن رو توضیح بدید . تو پست دوم نوشته بودید که تو پست توضیح دادید ولی نبود .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام منم گوشیم موقع بکاپ گرفتن تو صفحه زرد رنگ موندش و جالب که اون فایل گوشی کهlgapهستش رو renameکردم اما دوباره هم فایل toto اومد هم فایل lgapو نمیدونم که فریمور گوشیم چیه من الان باید چی کار کنم.ببرم نمایندگی یا یدونه از این فایلای که گفتهشده رو دانلود کنم

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

سلام منم گوشیم موقع بکاپ گرفتن تو صفحه زرد رنگ موندش و جالب که اون فایل گوشی کهlgapهستش رو renameکردم اما دوباره هم فایل toto اومد هم فایل lgapو نمیدونم که فریمور گوشیم چیه من الان باید چی کار کنم.ببرم نمایندگی یا یدونه از این فایلای که گفتهشده رو دانلود کنم
    ببینید کدام یک از فولدرهای LGAPP یا ،TOTO اصلی هستند, برای اینکه بفهمید کدامیک فایل سیستمی توش است باید اونها را بازکنید و ببینید کدام یک از این دو فقط فولدر ها را دارد و فایلی درون فولدر ها نیست که به احتمال زیاد همین فولدر LGAPP فولدری است که توش همون فولدر های TOTO هست ولی هر فولدری از آن را باز کنید داخلش فایلی موجود نیست...

ایندفعه اگر LGAPP همان فولدر مجازی ای بود که فایلی درونش نیست را ابتدا پاک )delete) کنید و بعد روی TOTO رفته و کلیک راست کرده و Rename را انتخاب کنید و بعد TOTO را به LGAPP تغییر نام دهید و بعد دوباره روی فولدر تغییر نام یافته کلیک راست کنید و ایندفعه گزینه ی Refresh را انتخاب کنید. بعد Disconnect کنید و بعد Yes را بزنید تا گوشیتون ریست بشه...

مطمئن باشید با اینکار که گفتم , گوشیتون میاد بالا ....
    فقط یادتون باشه حتما بعد از تغییر نام, فولدر تغییر نام یافته را Refresh کنید و بعد Disconnect کنید...

اگر درست نشد به نظرم ببری کامتل برات فلش کنن بهتره...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام .من اون دوتا فایل رو بررسی کردم و دیدم محتویاتش یه جوره و یکیشو که totoبودش رو پاک کردم بعد از اون دیگه گوشیمو کامپیوتر نمیشناسه یعنی صدای وصل شدنش به کامپیوتر میاد اما بالا نمیاد .بعدش رفتم یه کافی نت و برنامه فلش گوشی رو دانلود کردم حالا اون برنامه رو نمیتونم باز کنم نمیدونم که چقدر خوش شانسم امروز 5شنبه رفتم کامتل دیدم که امروز اونا تعطیل هستند و خوش شانسی من تکمیل شدش

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران - آرياشهر

پيش فرض

دوست عزيز من كه گفتم به احتمال زياد LGAPP فولدر مجازيه گوشي شماست....

ولي ايرادي نداره، شنبه ببر كامتل كلا يه فلش اساسي گوشيتونو كنن هم سرعتش ميره بالاتر هم گوشيت درست ميشه...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

دوست عزيز من كه گفتم به احتمال زياد LGAPP فولدر مجازيه گوشي شماست....

ولي ايرادي نداره، شنبه ببر كامتل كلا يه فلش اساسي گوشيتونو كنن هم سرعتش ميره بالاتر هم گوشيت درست ميشه...
    سلام.با تشکر از راهنمای تون .شما نمیدونید که این پسوند DZچطوری باز میشه چون من برنامه LGروهم نصب کردم اون برنامه فلش رو نشناختش راستی امروز هم کامتل تعطیله فردا هم که عیده من گفتم اگه بشه و احتیاج به باکس نباشه خودم فلشش کنم البته اگه بشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •