تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 169

نام تاپيک: مقایسه i8510 و n86

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

30 سال بعد :

مقایسه i8510 با N564 نوکیا :
    -دوربین i8510 بهتره با اینکه پیکسلاش کمتره
    -i8510 چیپ گرافیکی داره که اون یکی نداره.
    -طراحی i8510 بی نظیره و خیلی قشنگ تره.
    -باطری i8510 هم روز به روز بهتر میشه ایشالله !
    -در کل i8510 خیلی خوبه که اون یکی نیست

(خواهشن به کسی بر نخوره.طنز بود.)

2. 4 کاربر از mstf666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

i8510 همه از نظره بهتره به غیر از یه سری موارد کوچیک.

4. 4 کاربر از SI-SA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bahador.p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

دوستان واقعا بعضي مواقع نا اميد ميشم از همتون اينكه شما بياي بگي N86 لنز متغيير داره صفحش فلانه چنانه I8510 رو ميزاره تو جيبش واقعا نشان از تعصب بي حدو اندازه نوكياييها داره دوست من 9 ماه طول كشيد تا نوكيا يه 8 بزنه اونم نميزد سنگين تر بود اگه واقعا مردين بياين با M8910 مقايسه كنين درسته اون 12 ولي با هم تقريبا اومدن ولي 8510 مال 9 ماه پيشه اون موقع نوكيا تو كف N96 بود به نظر من هر چي بگين ياوه هست چون 9 ماه زمان كمي نيست تازه بياد فريمور مسخره بده بيرون چي بعدش آپ كنين همچين بشه همچون بشه خوب مثل آدم يه فريمور آدمي بده اومديم يارو چه همه پولشو جمع كرد رفت ايون خريد با 100000 تا اميد و آرزو بعد اصلا ندونه آپديت چيه به نظر شما بايد چيكار كنه بعدش I8510 هنوز بعد از 9 ماه ميتونه N86 رو مقلوب كنه شما وسط فيلم برداري اصلا ملق بزن پشتك وارو بزن به چه دردي ميخوره بدتر براي فشردين دكمه دوربين يه لرزش هم توي فيلم ايجاد ميكني كن راحت قدرت خريد و پول خريد اين گوشي رو دارم ولي به نظرم تو سطل آشغال بريزمش اينو نميخرم چون I8510 دارم با‌S8300 كه همون باترشون اندازه كل اين گوشي ارزش داره

6. 2 کاربر از Bahador.p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

کسی هم برای شما دعوتنامه نفرستاده بیا تورو خدا 86 بخر !!
    برو با همون8510 ات خوش باش

آخر فروم باز Vamp!r3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    توی فکرای سمی !

پيش فرض

من با هر دو كار كردم...8510 يه سروگردن بالاتره...كيفيت ساختش فوق العادس...

9. این کاربر از Vamp!r3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض یادم رفت نقل قول بزارم

در جواب به اقای Bahador.p :

دوست عزیز شما یه مقدار زیاده روی کردی.
    من موافقم که 8510 با توجه به ال سی دی و قیمتی که داره گزینه ی خوبیه ولی نباید از این هم چشم پوشید که ان86 در یه سری از جهت ها گرچه کوچک و زیاد مهم نیست ولی در یه سری نکات ریز از 8510 برتره..........
    Last edited by merikh_merikh; 15-07-2009 at 13:57.

پروفشنال aran khan95's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوستان واقعا بعضي مواقع نا اميد ميشم از همتون اينكه شما بياي بگي N86 لنز متغيير داره صفحش فلانه چنانه I8510 رو ميزاره تو جيبش واقعا نشان از تعصب بي حدو اندازه نوكياييها داره دوست من 9 ماه طول كشيد تا نوكيا يه 8 بزنه اونم نميزد سنگين تر بود اگه واقعا مردين بياين با M8910 مقايسه كنين درسته اون 12 ولي با هم تقريبا اومدن ولي 8510 مال 9 ماه پيشه اون موقع نوكيا تو كف N96 بود به نظر من هر چي بگين ياوه هست چون 9 ماه زمان كمي نيست تازه بياد فريمور مسخره بده بيرون چي بعدش آپ كنين همچين بشه همچون بشه خوب مثل آدم يه فريمور آدمي بده اومديم يارو چه همه پولشو جمع كرد رفت ايون خريد با 100000 تا اميد و آرزو بعد اصلا ندونه آپديت چيه به نظر شما بايد چيكار كنه بعدش I8510 هنوز بعد از 9 ماه ميتونه N86 رو مقلوب كنه شما وسط فيلم برداري اصلا ملق بزن پشتك وارو بزن به چه دردي ميخوره بدتر براي فشردين دكمه دوربين يه لرزش هم توي فيلم ايجاد ميكني كن راحت قدرت خريد و پول خريد اين گوشي رو دارم ولي به نظرم تو سطل آشغال بريزمش اينو نميخرم چون I8510 دارم با‌S8300 كه همون باترشون اندازه كل اين گوشي ارزش داره
    درسته
    تو قسمت نقد و بررسی موبایل هم مقایسه کردیم I8510 برتر به نظر می اومد
    جواب به اقای Bahador.p :

من موافقم که 8510 با توجه به ال سی دی و قیمتی که داره گزینه ی خوبیه ولی نباید از این هم چشم پوشید که ان86 در یه سری از جهت ها گرچه کوچک و زیاد مهم نیست ولی در یه سری نکات ریز از 8510 برتره..........
    به نظر من ایشون به هیچ وحه زیاده روی نکردند
    برتری I8510 نسبت به N86 کاملا مشخصه
    اگه من بودم به خاطر اوئن نکات ریز نمی رفتم که گوشیی رو بخرم که اسمون ابی رو ارغوانی میندازه

12. این کاربر از aran khan95 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Bahador.p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کارمانیا

پيش فرض

در جواب به اقای Bahador.p :

قبول برتر
    ميخواستي بعداز 9 ماه بياد 1100 بده بيرون دوست من , من اصلا زياده روي نكردم ما (خودم رو هم ميگم) عادت داريم تا يكي بر خلاف عقايد يا باور هاي هر چند غلط ما صحبت ميكنه ميگيم متعصبه هيچي نميفهمه زياده روي ميكينه و....
    شما بعد از 9 ماه ميگي برتري هاي كوچيك ديگه دوست من سامسونگ بعد از 9 ماه ديگه داره كم كم 8 مگ رو ميزاره كنار تازه نوكيا اومده زده كه فيلم با رزوليشن VGA ميگيره و هزاران عيب ديگه كه دوستان چشم به آپديت گوشي دوختن مگه اون گند نوكيا(N96) هي همه نگفتن آپديتش بياد درست ميشه و..... شد اينم مثل اون
    دوست من يه زماني ميگفتي تلويزيون ميگفتن سوني
    ميگفتي ضبط ميگفتن سوني
    ميگفتي لپ تاپ ميگفتن سوني
    و هزاران چيز ديگه اما به نظرت الان با وجود اين همه غول توي بازار چه Tv چه ضبط چه لپ تاپ كسي ميگه سوني چرا قبول ندارين ديگه نوكيا اون نوكيا نيست الان Se هست Sami هست Lg هست و.....
    همين Lg داره 12 ميزنه نوكيا تو كف آپديت 8 مگش مونده
    يكم انصاف داشته باشين و متعصب نباشين
    جناب آقاي علي ريسر برام دعوت نامه ندادن منم يه مشتري هستم كه خيلي گوشي عوض ميكنم نوكيا بعد از 9 ماه ميبايست گوشي رو ميزد كه من به خاطر كاريش برم سامي رو بفروشم و اونو بخرم نه اينكه بعد از 9 ماه به گوشيم افتخار كنم
    Last edited by Bahador.p; 15-07-2009 at 22:53.

14. این کاربر از Bahador.p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

جناب آقاي علي ريسر برام دعوت نامه ندادن منم يه مشتري هستم كه خيلي گوشي عوض ميكنم نوكيا بعد از 9 ماه ميبايست گوشي رو ميزد كه من به خاطر كاريش برم سامي رو بفروشم و اونو بخرم نه اينكه بعد از 9 ماه به گوشيم افتخار كنم
    بنده هم همین رو عرض کردم شما برو با همون سامسونگ حال کن یا همون باتری های عزیزش !
    با همون تکنولوژی برترش (و البته یوزر رویو های جالبترش !)

ضمنا این جمله معروف امیر سامسونگ هستش نه من
    کسی برای شما دعوتنامه....

الحمدولله حق انتخاب آژاده و کسی کسی رو مجبور نمیکنه بره نوکیا یا... بگیره !!

16. این کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه Ali_BlueBoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ته ران...!!!

پيش فرض

بابا بیخیال شید ....به نظر من جفتشون خوبه....(ولی 810 بهتره...: دی)

ولی سامسونگ چقدر طرفدار پیدا کرده یه زمانی من و مهیار و امیر با کل جماعت سونی ونوکی بحث میکردیم .... و حالا...

واین نشون میده سامسونگ داره توی ایران جای خودشو باز میکنه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •