تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: مناسب ترین انتی ویروس برای ایران

راي دهنده
299. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Kaspersky

82 27.42%
  • NOD32

124 41.47%
  • Norton

17 5.69%
  • Avira

35 11.71%
  • Avast

24 8.03%
  • Dr.Web

2 0.67%
  • McAfee

12 4.01%
  • Panda

3 1.00%
صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 91

نام تاپيک: مناسب ترین انتی ویروس برای ایران

پروفشنال B.i.r.i.y.a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    در حال حاضر اصفهان...

پيش فرض EXCUSE ME !

منظورتون رو از شرایط خارج از ایران متوجه نشدم.اگه بحث قیمت و پشتیبانی و خدمات پس از فروش رو می فرمایید
    من هم اونا رو اصلا ملاک قرار نمیدم.سایت های معدودی هستن که این ها رو در نظر نمی گیرن و بیشتر روی قدرت
    و قابلیت های نرم افزار مانور میدن.مثل سایت av-comparatives.org که از سایت های بسیار معتبر هست.
    در ضمن من اکثر انتی ویروس ها از نورتون و مکافی و کسپرسکی و....تا QuickHeal و Sophos رو تست کردم و سعی می کنم
    هر سال تست کنم.با این اوصاف در آخر بسته ی امنتی کسپرسکی اینترنت سکیوریتی رو انتخاب کردم.
    از سال 2007 تا حالا به نظر من بهترین و کارامدترین بسته ی امنیتی موجود بوده.بحث در این مورد زیاده و نمی خوام پست رو طولانی کنم.
    به نظر منم بهتره كشش نديم...
    اميدوارم از من ناراحت نشده باشي دوست عزيز...
    بهرحال اگر هم باعث ناراحتيت شدم :
    به بزرگيه خودت ببخش...
    موفق باشي...

آخر فروم باز MR.Punisher's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    None of your Business

پيش فرض

به نظر منم بهتره كشش نديم...
    اميدوارم از من ناراحت نشده باشي دوست عزيز...
    بهرحال اگر هم باعث ناراحتيت شدم :
    به بزرگيه خودت ببخش...
    موفق باشي...
    نه دوست من برای چی ناراحت بشم.داشتیم در مورد موضوعی صحبت می کردیم که دانسته هامون بالا بره
    و همون طور که گفتم انتخاب آنتی ویروس شخصی هست.هر کس با توجه به سلیقه و نیازهاش اونو انتخاب
    می کنه.موفق و سربلند باشی.

3. این کاربر از MR.Punisher بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

doostan che joori mishe symantec ro uninstall kard???

پروفشنال MaMaD LooTi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز. اونقدر از این بحث سر در نمیارم که بخوام نظر فنی بدم. کل پستهای دوستان رو مطالعه کردم. راستش رو بخواید یه حرف هست که خیلی وقتا برخی از بزرگان میزنن من میخوام توی هر موردی این حرف رو صادق بدونم. و اون حرف اینه که هر چیز که معایبش کمتر باشه بهترینه. میشه گفت اکثر انتی ویروس ها خوب با کمی بالا پایین یک کار رو انجام میدن یکی سریعتر و بهتر یکی چند درجه کمتر یا بیشتر از قبلی. به نظر من مهم اینه که این وسط کدوم نرم افزار معایب کمتری نسبت به بقیه داره یا اصلا عیب نداره. و خوب تا اونجایی که من هم از انتی ویروس استفاده میکنم و میشه گفت اکثرا رو نصب کردم باید بگم که کم عیب ترین و کم نقص ترینشون ناد 32 هستش. خوب اینم یه نظره. و صد البته نظر تمامی دوستان برای من محترم. شرمنده سرتون رو به درد اوردم. موفق و سربلند باشید.

پروفشنال ALI16437's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام .
    به همه دوستان هرکس از هر محصولی که استغاده میکنه معتقد اون بهترینه.
    وگرنه از اون استفاده نمکد.
    من با 4 محصول تا حالا کار کردم .
    اولینش norton نسخه nis اون هست بیش از چند سال مداوم از 2002 تا امروز
    اگثرا امنیت قابل قبولی ارائه داده و در نسخه های جدیدش مشکل کند کردن سیستم
    واستفاده از منابع سیستم را تا حد قابل قبولی کاهش داده.
    اما در نسخه2009 آخرین ورژن یک اتفاق عجیب برای من افتاد انتی ویروس پس از ناتوتان
    شدن توسط کابر باید بتونه حداقل ازخودش محافظت کنه تا زمانی که تیک محافظت از خود رو بر داری
    ولی این اتفاق برای من نیفتاد و این از نورتون واقعا عجیبه چون تو تمام این سالها چنین اشتباهی من
    ازش ندیده بودم . واین یک ضعف بسیار بزرگ از یک محصول قدرتمند قابل اغماز نیست.
    البته من هنوز هم اون رو به عنوان یکی از بهترینها قبول دارم.

کاسپر من با نسخه های 2008 و 2009 کار کردم ولی با 2010 بیشتر از بقیه کار کردم که فکر میکنم درنسخه2010
    پیشرفت قابل ملاحضه ای کرده خیلی از سایتهای که کار سنجش تواناییهای یک kis رو انجام میدنند در این باره اعتراف
    کردنند.
    اما محصولی که خیلی وقت ازش استفاده نکردم McAfee_VirusScan_Enterprise_8.7i_Anti_Spyware محصول مکافی است
    که اون هم به نوع خودش محصول قدرتمند و خوبی است فقط باید تنظیماتش رو تغییر داد از مزایا اون آرام و استفاده کم از منابع
    سیستم میباشد. ولی در کل با norton و کاسپر قابل قیاس نیست.
    .
    اما محصولی که من الان ازش استفاده میکنم ESET Smart Security 4 است که هنوز برای اظهار نظر زود هست باید صبر کرد و
    دید.
    اینا نظر من است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

با سلام
    انتخاب آنتی ویروس برای ملت ما که همیشه به یه چیزی متعصب میشن شده یک ناموس.
    واقعیت مساله اینه که همه آنتی ویروسهای قوی در صورتی که آپدیت باشند شبیه به هم عمل میکنند. ما در ایران بدلیل سرعت کم اینترنت مجبوریم که از محصولی استفاده کنیم که علاوه بر قدرت و سبکی دارای آپدیتهای کم حجم و قابل انتقال باشه.
    توی این مدت من با آنتی ویروسهای زیادی کار کردم
    1- avast نرم افزار خوب و بی اذیتیه ولی مشکلش اینه که ورژن آپدیتش رو نمینویسه و آپذیتش قابل انتقال نیست. و در عین حال به قدرت آنتی ویروسهای تراز اول نمیرسه
    2- Mcafee نرم افزار خوبیه ولی بسیار سنگین وآپدیت نسبتا مشکل و نازیبا و قدزتش بد نیست ولی کرکها رو بطور کامل معمولا پاک میکنه
    3- Avira نرم افزار بسیار خوبیه با آپدیت کم و بسیار قوی و سبک ولی مشکلش اینه که بیش از حد خشنه و میزنه خیلی از فایلهایی که نمیخوایم پاک بشن رو کامل دیلیت میکنه که این خودش ضغف بزرگیه.
    4- کسپر نرم افزار قویه ولی یک سری مشکلات داره 1- آپدیتش زیاد راحت نیست 2- کرک دائمی نداره 3- آپدیتاش سنگین هستند 4- یوزر و پس پیدا کردن براش سخته 5- در مقابل با کرکها بسیار خشن برخورد میکنه و بسیار سنگینه. 5- تعریف استثنات فایلها و آدرس سابتها براش سخته
    5- bitdefender نرم افزار بسیار خوبیه با آپدیت ساعتی و ورژن 2009 اون با کرک عالی و سرعت خوب و مشکلاتش ار این قراره.1- آپدیتهایش خیلی سنگین هستند. 2- در مقابله با کرکها به خشونت avira و کسپر نیست ولی هنور هم خشن عمل میکنه.
    6- eset نرم افزار خوبیه و آپدیت راحت و کرکهای دائمی داره و سرعت بالا و سبک هستش. در مقابله با کرکها عالی برخورد میکنه بطوریکه اونا رو میفرسته توی قرنطینه و اگه لازم داشته باشی راحت برش میگردونی. استثتات راحت توش تعریف میشن و آپدیتهاش راحت منتقل میشن و سبکترین آپدیتها رو داره.
    در ضمن یهترین سایت مقایسه آنتی ویروسها رو در تمام دنیا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هستش.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

6

اگه میتونی پاکش کن اونوقت کل کامپیوترت رو میریزه بهم اخرش هم درست پاک نمیشه
    از همه بهتر avira است
    اگه avira داشته باشی کامپیوترت اصلا ویروسی نمیشه!!

کاربر فعال انجمن عکاسی Spak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

ای بابا ما که گیج گیج شدیم . من از nod32 & avast استفاده کردم . دوتاشون خوب بودن . میخوام بدونم با ویندوز7 و 4گیگ رو چی نصب کنم بهتره ؟

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

ای بابا ما که گیج گیج شدیم . من از nod32 & avast استفاده کردم . دوتاشون خوب بودن . میخوام بدونم با ویندوز7 و 4گیگ رو چی نصب کنم بهتره ؟
    منظورتون از 4گیگ, رم دیگه؟ نه؟
    خوشبختانه شما میتوانید هر آنتی ویروسی که راضی هستین نصب کنید!
    مال خودم کاسپرسکی هست رو ویندوز 7, همون Avast رو خیلی ها تو ایران نمیشناسین چه میکنه این Avast. avast خیلی هم آنتی ویروس خوبیه!

11. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن عکاسی Spak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    شیـــــــــــراز . .

پيش فرض

منظورتون از 4گیگ, رم دیگه؟ نه؟
    خوشبختانه شما میتوانید هر آنتی ویروسی که راضی هستین نصب کنید!
    مال خودم کاسپرسکی هست رو ویندوز 7, همون Avast رو خیلی ها تو ایران نمیشناسین چه میکنه این Avast. avast خیلی هم آنتی ویروس خوبیه!

موافقم . avast کارش درسته . البته این هم یادمو باشه که :

avast! 4 Professional Edition مجموعه ای از برترین تکنولوژی های روز برای محافظت کامل سیستم از ویروس های کامپیوتری. قدرتمندترین و برترین آنتی ویروس دنیا که در رده بندی جدید سایت Comparatives مقام اول را کسب نموده و آنتی ویروس های معروفی مانند Kaspersky Anti-Virus 6.0.2 , McAfee VirusScan 11.1 , Symantec Norton Anti-Virus 14.0 , ESET NOD32 Anti-Virus 2.70.23 , BitDefender Professional Plus 10 و Dr.Web for Windows 95-XP 4.33.2 را در یک رقابت تنگاتنگ به زانو درآورده است. از دانلود این آنتی ویروس مقتدر و توانا برای محافظت همه جانبه از سیستم خود غافل نشوید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •