تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 46 از 46

نام تاپيک: Setup is starting windows پیغامی که هرگز عملی نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    گرمای جنوب

پيش فرض

اعصاب خودتو بهم نریز منم درکت می کنم چون این بلاها سر خودمم خیلی اومده ولی دفعه بعد که خواستی مادربرد بخری یا از giga بگیر یا از dfi مخصوصا برای amd انشاءالله این مشکلات دیگر پیش نیاید
    ممنون دوست عزیز
    البته ناراحت هم نیستم. این نشد یکی دیگه. ولی واسه دفعه بعد به هیچ مادربوردی غیر از گیگا فکر نمیکنم چون حد اقل در زمینه مادربورد حرف اول رو میزنه و فعلا مونده تا شرکتهای دیگه بهش برسن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    مثل همین مشکل هم برای من پیش امده موندم یعنی راهی براش نیست تو ظاهر همه چی ساله ولی نه ویندوز بالا میاد نه نصب میشه تمام قطعات تست کردم تو تنظیمات هم هیچ مشکلی نیست فقط تو مرحله نصب ویندوز تو قسمت setup is starting windows گیر میکنه مادر برد منم مدل t41 hd بایوس استار

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام دوستان
    مثل همین مشکل هم برای من پیش امده موندم یعنی راهی براش نیست تو ظاهر همه چی ساله ولی نه ویندوز بالا میاد نه نصب میشه تمام قطعات تست کردم تو تنظیمات هم هیچ مشکلی نیست فقط تو مرحله نصب ویندوز تو قسمت setup is starting windows گیر میکنه مادر برد منم مدل t41 hd بایوس استار
    این روشها رو برین ببینید برای شما مثمرثمر هست ابتدا بایوس مادربورد حتما آپدیت کنید بعدش تمامی اتصالات کیس چک کنید منظورم کابلی که از مادربورد به هارد خورده حتما تست بشه اگر مقدور بود عوض بشه درمرحله بعد دمای cpu رو از داخل بایوس چک کنید بعد سیدی خودتونم حتما چنج کنید اگر مقدور ویندوز از طریق فلش نصب کنید درمرحله آخرم قبل از نصب ویندوز تمامی کارتهایی که داخل اسلات pci مادربورد قرارداره رو کلا دربیارین به غیر ازگرافیک بعد اگر ویندوز که نصب شد وسایلی که از تو اسلات pci درآوردین سر جاش قراربدین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

این روشها رو برین ببینید برای شما مثمرثمر هست ابتدا بایوس مادربورد حتما آپدیت کنید بعدش تمامی اتصالات کیس چک کنید منظورم کابلی که از مادربورد به هارد خورده حتما تست بشه اگر مقدور بود عوض بشه درمرحله بعد دمای cpu رو از داخل بایوس چک کنید بعد سیدی خودتونم حتما چنج کنید اگر مقدور ویندوز از طریق فلش نصب کنید درمرحله آخرم قبل از نصب ویندوز تمامی کارتهایی که داخل اسلات pci مادربورد قرارداره رو کلا دربیارین به غیر ازگرافیک بعد اگر ویندوز که نصب شد وسایلی که از تو اسلات pci درآوردین سر جاش قراربدین
    تمام این کارا کردم تمام قطعات حتی پاور تست کردم همه سالمند مشکل از مادربرد ولی در ظاهر اونم کار میکنه خیلی راحت بایوس اپدیت میشه ولی نمیدونم چشه که این مادربورد

حـــــرفـه ای jafarian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تمام این کارا کردم تمام قطعات حتی پاور تست کردم همه سالمند مشکل از مادربرد ولی در ظاهر اونم کار میکنه خیلی راحت بایوس اپدیت میشه ولی نمیدونم چشه که این مادربورد
    باطری مادربورد وقتی سیستم خاموشه 5 مین بردارین ازنوع بعد سرجاش قراربدین بعدشم که سیستم روشن کردین به داخل بایوس برین تنظیمات بابوس به حالت دیفالت دربیارین بعد سیو کنید بیاین بیرون همونطوری هم که گفتم هرچی تو اسلات pci دارین جدا کنید شما ویندوز ازطریق فلشم نصب کنید ببینید به همون صورته برای اینکارم از برنامه WinSetupFromUSB استفاده کنید که لینکش پایین قراردادم ورژنی که حجمش 16 مگ هست باید بگیرین درضمن هارد تا بحال پارتیشن بندی کردین بعد ازاین مورد ؟ دمای قطعات چک کردین بخصوص cpu - چیپست مادربورد با گرافیک ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض من هم مشکل این

سلام دوستان من هم مشکل این دوستمون رو دارم تمام کارهای این دوستمون رو من هم انجام دادم ولی درست نشد
    با 10 تا ویندوز آزمایش کردم به setup is starting windows میرسم هنگ میکنه

هارد رو تغییر دادم درست نشد سیدی رام دیگه نشد رم دیگه نشد

تو گوگل کلی جستجو کردم فقط این دوستمون مانند من مشکل داشت الان تا آخر رو بخونم ببینم راه حل توش هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •