تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 8 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 80

نام تاپيک: نمونه کار های من «reza2kn»

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

این افکت گل حاضر و آماده است و کسی درستش نکرده
    فکر کنم جواد جان لینک دانلودش را گذاشته
    یک موقعه نری درستش کنی دی:

2. این کاربر از masoudtr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه kamyfares's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مياندوآب

پيش فرض

ممنون مسعود جان بخاطر راهنماییت.
    آخه براشهای گل فتوشاپ زیاده هر طرحی که خواستی فقط مونده همون افکتی که از ریشه شروع میکنه و تک تک ساقه هارو انیمیت میکنه.
    یعنی با هیچ برنامه ای نمیشه اینارو ساخت؟
    پس اگه کسایی که اینارو درس میکنن جطوری و با چه برنامه ای میسازن؟
    نمیشه که دستی و فریم به فریم نقاشی کنند !!!
    من مطمئن هستم که طرحاش از براش های فتوشاپه و فقط موند انیمیتش که نمیدونم با چه نرم افزاری این افکت رو میدن؟
    من خودم تو چن تا از این سایتا (مخصوصا سایتای فروش CD)نوشته بودن که آموزش های AE و آموزش رویش گل و گیاه با AE.
    مسعود جان ببخشید که همش سوال کردم.
    بچه ها کمکم کنید خیلی به اینا احتیاج دارم.

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

ممنون مسعود جان بخاطر راهنماییت.
    آخه براشهای گل فتوشاپ زیاده هر طرحی که خواستی فقط مونده همون افکتی که از ریشه شروع میکنه و تک تک ساقه هارو انیمیت میکنه.
    یعنی با هیچ برنامه ای نمیشه اینارو ساخت؟
    پس اگه کسایی که اینارو درس میکنن جطوری و با چه برنامه ای میسازن؟
    نمیشه که دستی و فریم به فریم نقاشی کنند !!!
    من مطمئن هستم که طرحاش از براش های فتوشاپه و فقط موند انیمیتش که نمیدونم با چه نرم افزاری این افکت رو میدن؟
    من خودم تو چن تا از این سایتا (مخصوصا سایتای فروش CD)نوشته بودن که آموزش های AE و آموزش رویش گل و گیاه با AE.
    مسعود جان ببخشید که همش سوال کردم.
    بچه ها کمکم کنید خیلی به اینا احتیاج دارم.
    برای انیمیت کردن :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

والا تو فلش خیلی راحت میشه این گل ملا رو ساخت

کافیه یه عکس بزاری و چند تا ماسک روش بندازی

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza2kn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    عجبستان سفلا!

12

سلام داداش خیلی خیلی شرمنده یه مدت نبودم. عزیز برای اون گل ها اون ها آماده هستن. یعنی ویدئو آماده. خود گل برای خودش می رویه! من فقط یه Glow بهش دادم و رنگش و Mode رو تغییر دادم. همین. بابت اون ویدئو هم که قولشو داده بودم شرمده. فعلا به مشکل برخورده!!!
    Last edited by reza2kn; 18-07-2009 at 17:13.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مياندوآب

پيش فرض

جواد جان از تو بخاطر لینک و علی جان و رضا جان از شما هم بخاطر راهنماییتون ممنونم.
    داداش علی در مورد راهنماییت باید بگم که من همونی رو گفته بودی رو تو AE انجام دادم و از effect>translation>liner wipe رو بهش دادم ولی خیلی تابلو درامده 200 کیلوبایته دانلودش کن ببینش.
    من فکر میکنم که باید یه پلاگین مخصوص داشته باشه.
    علی جان اگه بلدی این کارو تو فلش انجام بدی آموزششو بزار بقیه هم یاد بگیرن.
    Last edited by kamyfares; 19-07-2009 at 18:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza82N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    خراسان رضوی

پيش فرض

ایول باحال بود نخسوزن آخریش

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مياندوآب

پيش فرض

بابا کجاش ایول داشت داداش !!!!!؟؟؟؟؟
    خیلی خیلی تابلو بود.
    اگه داداش رضامون آموزش اون کلیپ FlyBy (همون پرواز) رو بزارن خیلی خوب میشه تا همه یاد بگیرن.
    حداقل راهنمایی کنند که افکتی که خودشو از زمین جدا میکنه کدوم افکته؟
    داداش ای کاش آموزش تک تک اون کلیپاتو بزاری ما ابتدائی ها هم یه چیزی یاد بگیریم.(مخصوصا اون پرواز)

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza2kn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    عجبستان سفلا!

12

سلام به همه دوستان گلم
    بازم شرمنده که خیلی خیلی دیر میام. چون جمعه کنکور دارم . برام دعا کنید قبول شم
    داش من دستت درد نکنه برای اون گل ها ولی یه مشکلی که هست. این هست که میدونمLeanear Wipe دادی بهش. ولی مثل این میمونه که یک سولید مشکی رو از روش ببری بالا . یکم ضایع شده. بازم میگم که این نه هیچ افکتی میخواد.نه هیچ پلاگینی . نه هیچ کاری. یه محصول هست به اسم Evolution که همه جااز جمله همین سایت گیر میاد. توش انواع گل ها از نوعی که من استفاده کردم تا ریشه انگور و همه جور مدل و فلش های قشنگ (منظورم پیکان هستا از فلش) توش هست با کیفیت و سایز بالا و فیلم هست. بک گراند هم نداره . خیلی هم مناسبه. شما یکی شو که دوست داری میندازی تو پروجت اون برای خودش رویش می کنه نیاز به هیچ کاری نیست.
    راجع به آموزش ها هم اینکه من خودم این راه ها رو ابتکاری انجام ندادم از روی آموزش بوده. منم استاد نیستم که بابا منم ابتدایی هستم. با وجود ایتاد های واقعی مثل آرش ایرانی (که دیگه نمیاد ) و ... ما هیچ وقت خودمون رو بالاتر از ابتدایی نمیدونیم. که آموزش ویدوئی انگلیسی رو میذارم اینجا 100% میفهمین ولی اگه هم متوجه نشدین من کنکورمو که دادم سعی می کنم براتون درست کنم آموزش رو
    یکم هم راجع به پرواز توضیح بدم برای دوستانی که ممکنه نتونن ببینن ویدئو رو. ببینید دوست من میاد میپره هوا.کات.یه شات دیگه میگیرم که دوربین میره بالا بعد به راست وای میسه کات.بعد اون فریمی که دوستم میپره هوا. پاش از زمین جدا میشه. یک عکس میگیرم . وارد افتر می کنیم. بعدفیلم رو تا اونجا کات می کنیم . یعنی شیفت رو بگیرید. ته فیلمتون رو بکشید عقب تا دم عکس. اونجوری میاد میپره تو هوا ثابت میمونه. بعد دیگه یه خورده بلار عمودی بهش میدید و یکم گاوزین بلار (فکرکنم) طبیعی تر شه. بعدم اونو خودتون برای پوزیشون کی فریم بذارید و ببریدش هوا و این ور و اونور!!!!. برای قشنگ تر شدن ویدئو هم میتونید روش صدا بذارید.
    ولی یه نکته ای که مهم ترین نکته هست این هست که. اون فیلم اولی که طرف می پره. و اون فیلمی که از درو دیوار و آسمون میگیرد دقیقا باید یه جا باشه مثا اگه یکم بالا تر یا پاینن تر باشه کلیپ دومی جاش تغییر کنه ضایع میشه.من با گوشی 100 بار گرفتم تا شد. پیشنهاد میکنم از پایه استفاده کنید که عالی شه.
    در ضمن برای بار آخری که رد میشه بهتره بزرگ ترش کنید (همون کاری که من کردم) تا به دوربین نزدیک تر شه امیدوارم خیلی بد نبوده باشه آموزشم شرمنده بچه ها من اون پروازرو تو یوتیوب دیدم و الان با وجود مشکالی که هست گشتم نبود. ولی اگر واژه "After Effects Flying Tutorial" رو بزنید حتما یه چیزی گیرتون میاد

اینم آموزش ویدئو رعد و برق :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by reza2kn; 21-07-2009 at 13:13.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مياندوآب

پيش فرض

یه مژده دارم به همه دوستان اونم اینکه من آخرش تونستم اون گلارو درست کنم.
    نمیدونید چقدر سخته !!!!!!!!
    من یه نمونشو میزارم که خودم در عرض 1 ساعت طول کشید درست کنم اگه ببینید متوجه میشید که زیاد حوصله به خرج ندادم اگه دقت میکردم میتونستم خیلی زیبا درش بیارم ولی همون که راهشو فهمیدم که چطوری ساخته میشه این خودش واسم یه دنیاست.
    به قول داش رضامون این کنکور ما تموم بشه منم هر کمکی از دستم دربیاد دریغ نمیکنم 5شنبه تموم میشه.
    داداش رضا در مورد اون راهنماییت هم واقعن ممنون تقریبا گرفتم جطوری پرواز میکنه.
    بعد کنکور در خدمتتونم.
    بازم اگه کلیپ جالب نشده به بزرگی خودتون ببخشید چون زیاد حوصله به خرج ندادم فقط یه تیکه اولشو ساختم دیگه حوصله نکردم بقیه شاخ و برگاشم درست کنم.
    Last edited by kamyfares; 21-07-2009 at 16:33.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •