تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 77

نام تاپيک: 12 مگا پیکسلی ال جی LG GC990

آخر فروم باز apoosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوبه hd شما 24 فريم ميگيره gc990 ما 30 فريم ميگيره!bl40
    اولا سامسونگ ماله بابای من نیست که میگه سامسونگه شما!! من خودم گوشیم هم سامسونگ نیست. کارم بررسی تخصصی گوشیه ، اینها هم که میگم بخاطر اطلاعاته شماست ونه کل کل کردن
    یه لطفی هم کن این گوشی gc99 را الان تو بازار بهم نشون بده تا با hd مقایسه کنم!!!(تا زمان تولید gc99 سامسونگ از اون بهتر را هم زده، بحث در زمان حال هستش و نه گذشته و آینده. الان LG چی در چنته داره؟)

براي جاوا 150 تا هم كافيه!
    سامسونگ پول زياد داره بايد هم اين كارا رو بكنه!bl40
    پس خودت اعتراف کردی که سامسونگ یه جورایی قدرت بیشتری داره! دیروز تو هتل هما همایش مایکروتل بود که این گوشی را اونجا به همه نشون داد. بقدری سعتش بالاست که جت درمقابلش کم میاره! این یعنی قدرت(البته 800 تا واسه جاوا زیاد هستش اما این فعلا زیاده. نگاه سامسونگ به آینده است که حتی بازیهای جاوا هم cpu بالای 500 نیاز خواهند داشت)

انویدیا رو چه به چيپ هاي كوچيك!
    همون داغون كردن ps3 براش بس بودش!bl40
    تروخدا این حرف را جایی نزنی بهت می خندنا!! دیگه همه اینرا می دونن nvidia و Ati دو غول بزرگ صنعت گرافیک دنیا هستن!

برادر كيفيت نه سايز تصوير!
    در ضمن ميشه بگين يه 20 دقيقه فيلم گرفتن چند مگ ميشه و كجا بايد جا دادشbl40
    20دقیقه فیلمش اگه با حساب شما هم بگیم میشه 6 گیگ! خب جاش میده تو حافظه 16 گیگابایتش! یا مموری 16 گیگابایتی جانبیش. یعنی راحت تا 2ساعت فیلم فقط تو حافظه های خود گوشی جا میشه. فکر کنم این برای هرکسی کافی باشه(قرار هم نیست نه شما همیشه 2ساعت فیلم بگیری و نه این 2ساعت را با خودت حمل کنی)

2. 5 کاربر از apoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

تروخدا این حرف را جایی نزنی بهت می خندنا!! دیگه همه اینرا می دونن nvidia و Ati دو غول بزرگ صنعت گرافیک دنیا هستن!
    زرشك!
    منم تاييد كردم!
    ببين NVIDIA در GPU هاي كوچيك نسبت به ATI خيلي ضعيفتره!
    نمونش هم شما ATI HD 4850 رو با NVIDIA 8800 GTX مقايسه كن ميبيني كه هم GPU و هم دماي NVIDIA دو برابر ATI هستش!
    در ضمن XBOX 360 كاره ATI و PS3 كار NVIDIA هستش!
    خودت بگو كدوم موفق تر بودش!

4. 3 کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رو زمین ... !

پيش فرض

20دقیقه فیلمش اگه با حساب شما هم بگیم میشه 6 گیگ! خب جاش میده تو حافظه 16 گیگابایتش! یا مموری 16 گیگابایتی جانبیش. یعنی راحت تا 2ساعت فیلم فقط تو حافظه های خود گوشی جا میشه. فکر کنم این برای هرکسی کافی باشه(قرار هم نیست نه شما همیشه 2ساعت فیلم بگیری و نه این 2ساعت را با خودت حمل کنی)
    خوب ايا شما ميدونستي همين حجم با AVI با اين ابعاد حجمش 1/4 اين ميشه؟
    حتی بازیهای جاوا هم cpu بالای 500 نیاز خواهند داشت)
    جان؟؟؟

6. 3 کاربر از 4870x2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Michael Ropy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

آخه این چه بحثیه راه انداختین مثل قضیه ی استار و کوکی! قبول سامسونگ بهتره! خوب چیش به ما میرسه.

8. 3 کاربر از Michael Ropy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

زرشك!
    منم تاييد كردم!
    ببين NVIDIA در GPU هاي كوچيك نسبت به ATI خيلي ضعيفتره!
    نمونش هم شما ATI HD 4850 رو با NVIDIA 8800 GTX مقايسه كن ميبيني كه هم GPU و هم دماي NVIDIA دو برابر ATI هستش!
    در ضمن XBOX 360 كاره ATI و PS3 كار NVIDIA هستش!
    خودت بگو كدوم موفق تر بودش!
    میبینم که دیگه زدی تو جاده خاکی!! اولا من بگم که خودم ati را بیشتر دوست دارم اما باز قبول میکنم که nvidia یه غوله. تازشم ، شماانگار دقت نمیکنی بحث واسه زدن کارت گرافیک برای موبایل هستش و نه یه کنسول حرفه ای بازی! بااینکه جاش هم نیست میگم که PS3 بخاطر سیاستهای سونی ضرر کرد تا گرافیک. nvidia هیچ مشکلی برای ps3 ایجاد نکرد و هکه اذعان دارند که کیفیت بازیهای ps3 فوق العاده ست. در بنچ مارکهای کارت گرافیک خیلی جاها هم nvidia برتره. برو تو قسمت مقایسه کارتهای گرافیک تا اونجا بحث کنیم برای موردی که جدا جدا به اینجا بی ربطه!

خوب ايا شما ميدونستي همين حجم با AVI با اين ابعاد حجمش 1/4 اين ميشه؟!
    شما اصل قضیه را ول کردی چسبیدی به Avi و Mp4! شما الان به من گوشی lg با توانایی فیلمبرداری hd که در حال حاضر موجود باشه معرفی کن. اگر 3gp هم فیلم میگرفت ما براش باز دست میزنیم.
    در مورد جاوا هم من به آینده اشاره کردم عزیز جان. من فکر نمیکنم حتی شما 5سال پیش میتونستی تصور کنی یه دوربین 12 مگاپیکسلی روی گوشیت باشه! پس آینده نگری یکی از کارهای کمپانیهای بابرنامه هست که تنها هفته آینده را نمیبینن بلکه چشم اندازشون برای سالهای آیندست

10. 2 کاربر از apoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه این چه بحثیه راه انداختین مثل قضیه ی استار و کوکی! قبول سامسونگ بهتره! خوب چیش به ما میرسه.
    من هم با شما موافقم. هیچیش به ما نمیرسه. البته من این بحثها را برای بالا رفتن اطلاعات دوطرف مناسب میدونم درصورتیکه از چارچوبش خارج نشه و به دمای کارت گرافیک!! و مقایسه کنسولها نرسه!!!
    مشکل من فقط اینجاست که این دوستمون نمیخواد قبول کنه سامسونگ در زمینه گوشی بهتر از ال جی هستش! شما بگو مایکروفر چی بهتره من میگم ال جی! اما موبایل سامسونگ...

12. 2 کاربر از apoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این بحث ها اصلا فایده نداره ( %100 سامسونگ بهتره )

ولی جدی این پدرسوخته ها تا سال 2013 هم میدونن چی میخوان تولید کنن . از همین الان میدونن مثلا 12 ژوئن 2010 چه گوشی میخوان معرفی کنن .

سامسونگ و الجی نداره . جفتشون باهمن .

Nvidia Tegra الان روی گوشی خود این کمپانی الان موجوده .

گرافیک خدا . سرعت خدا . 3D خدا . کلا خدا ولی دنیا ATI

مخلصیم .

14. 5 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

3

این وسط فقط سر نوکیا بی کلاه مونده!!!
    نوکیا ترجیح داده فقط روی قابلیت های ارتباطی تکیه کنه، در حالی که سامسونگ و ال جی دارن سر دوربین و توانایی های ارتباطی با هم می جنگن!!!

16. 2 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_dre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    تهران - آریاشهر

پيش فرض

من هم با شما موافقم. هیچیش به ما نمیرسه. البته من این بحثها را برای بالا رفتن اطلاعات دوطرف مناسب میدونم درصورتیکه از چارچوبش خارج نشه و به دمای کارت گرافیک!! و مقایسه کنسولها نرسه!!!
    مشکل من فقط اینجاست که این دوستمون نمیخواد قبول کنه سامسونگ در زمینه گوشی بهتر از ال جی هستش! شما بگو مایکروفر چی بهتره من میگم ال جی! اما موبایل سامسونگ...
    مقایسه یه اسمارت فون با یه گوشی پلتفرم جاوا کار درستی نیست
    اگه میخوایید مقایسه کنید این گوشی رو با پیکسون 12 مقایسه کنید
    الان سامسونگ الجی خیلی نسبت به گذشته پیشرفت کردن و از نوکیا و سونی اریکسون جلو زدن

18. 3 کاربر از amir_dre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سامسونگ را قبول دارم جلو زده (اونهم نه خیلی زیاد) اما ال جی...!؟
    در ضمن من بحث این مقایسه را شروع نکردم. بعضی از دوستان ادعا کردند این گوشی جدید lg که معلوم هم نیست کی میخواد بیاد میزنه رو دست همه گوشیهای سامسونگ! منم فقط یه جواب مختصری دادم که البته آخرش دوستان چیزی نداشتند بگن و کار دیگه به مقایسه کنسولهای بازی رسید!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •