تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 84

نام تاپيک: *.+/ کدامین یک ازین 2 : پژو پارس یا 206 صندوقدار *./+

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

من یه 5-6 ماهی هست گواهینامه گرفتم :
    خوب ؟؟ یه رنو گرفتیم توی این مدت که قلق رانندگی بیاد دستمون تمرین کنیم . فروختیمش
    حالا میخوایم ثبت نام کنیم

ال 90 : من خودم خیلی دوست دارم مخصا مشکیش با رینگ و اسپرت قشنگ میشه ولی مامانم دوست نداره . چون من و اون فقط هستیم .
    پرشیا : هم دوس دارم . همسایه مون هم داره . ازش راضی هستند . ولی شما میگید که هیچی نداره
    206صندوقدار : هم دوس دارم . ولی احتمالا یه دفعه دیدی رفتمم باهاش روی تاکسی تلفنی . میگید که قطعاتش گرونه و استهلاک داره و فلان

سمند ال ایکس : هم خوبه ها ولی بیشتر به درده این کاسبا و آدمهای سن بالاتر میخوره

علی ای حال نمیدونم

این راسیاتش

ممنون*یاحق

آخر فروم باز Ssarshar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من یه 5-6 ماهی هست گواهینامه گرفتم :
    خوب ؟؟ یه رنو گرفتیم توی این مدت که قلق رانندگی بیاد دستمون تمرین کنیم . فروختیمش
    حالا میخوایم ثبت نام کنیم

ال 90 : من خودم خیلی دوست دارم مخصا مشکیش با رینگ و اسپرت قشنگ میشه ولی مامانم دوست نداره . چون من و اون فقط هستیم .
    پرشیا : هم دوس دارم . همسایه مون هم داره . ازش راضی هستند . ولی شما میگید که هیچی نداره
    206صندوقدار : هم دوس دارم . ولی احتمالا یه دفعه دیدی رفتمم باهاش روی تاکسی تلفنی . میگید که قطعاتش گرونه و استهلاک داره و فلان

سمند ال ایکس : هم خوبه ها ولی بیشتر به درده این کاسبا و آدمهای سن بالاتر میخوره

علی ای حال نمیدونم

این راسیاتش

ممنون*یاحق
    پس با اين اوصاف پارس مناسبه ... ما نگفتيم هيچي نداره !! ... گفتيم امكاناتش كمتر از دو مدل ديگس ! ولي بقول فرشاد جان اونقدر محسوس نيست كه بخوايم بزرگش كنيم در يه حدن تقريبا همشون !! در ضمن صندليهاي پارس جنس مخملي و نرمي دارن كه فوق العاده براي سفر خوب هستند چيزي كه سمند و لوگان در بلند مدت آدم رو دچار مشكل ميكنن .
    در ضمن با اينكه پارس ترمز ضد قفل نداره ولي مجموعا ايمني قابل قبولي هم داره ضمن اينكه كيفيت سواري و تعليق نرم و لذت رانندگي خوبي هم بهت القا ميكنه !! در ضمن استهلاكش هم بالا نيست و همچنين با كلاس هست و بازار فروش بسيار خوبي هم داره . نظر من رو ميخواي برو يه پارس سفيد ثبت نام كن . البته شيريني يادت نره !

3. این کاربر از Ssarshar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

مرسی
    چشم ایشالله اومدین شیراز یا اومدم تهران حتما هنماهنگ میکنیم

پس پارس در کل و من حیث المجموع از اونا بهتر هست دیگه ؟؟
    حتمی ؟؟

آره خودم هم مشکی و سفید دوست دارم . ولی میگن اگر بعدش هم بخای اسپرتش کنی سفید قشنگتره
    از لحاظ کلاس (خیلی راستش اهل کلاس گذاشتن نیستم) هم پارس بهتره تا 206؟؟

علی ای حال ممنون از همه
    ولی باز هم نظر بدید اگر میدونید

ممنون**یا حق

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امير حسين جان نبود ABS توي پارس 17 ميليوني واقعا غير قابل بخششه !!!
    به نظر من پارس نگير چون در مقابل پولي كه ميدي اصلا نمي ارزه !!!
    من نميخوام تبليغ اي ماشينو يا اون ماشينو كنم . ولي به نظر خودت يه ال 90 E2‌ فول بگيري و بقيه پول رو خرج ماشين كني يا يه سمند ال ايكس بگيري و بقيه پول رو خرج ظاهر و سيستم كني بهتره يا اينكه يه پارس بگيري كه حتي ABS ، سنسور دنده عقب و خيلي چيز هاي ديگه نداره ؟؟؟؟
    حالا يه چيزي ميگم شايد بد نباشه . زمستون توي جاده داشتيم مي رفتيم هوا خيلي خراب بود . يهو يه پارس با سرعت اومد ازمون سبقت بگيره كه سر خورد و زد به ماشينمون و جفتمون منحرف شديم ولي به لطف ترمز ABS و EBD تونستيم تعادل خودمونو به دست بياريم و بايستيم ولي پارس كه ABS هم نداشت همونطوري چرخيد و چرخيد تا خورد به گارد هاي كنار جاده و دهن مهن راننده سرويس شد .
    حالا بگذريم من اين خاطره رو گفتم كه بدونين ترمز ABS واسه ماشين واقعا يه نعمته و نبودش توي يه ماشين 17 ميليوني غير قابل بخششه !!!

6. 2 کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

خوب با ترمز abs چنده پارس ؟؟
    راستش ال 90 رو به خاطر مادر نمیگیرم وگرنه خودم خوشم میاد .
    یعنی اینقد تاثیر داره ؟؟

ممنون**یا حق

در آغاز فعالیت mzzz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اگه تو این خط می خوای ماشین یگیری بهتره بری سمت سورن من خودم 3 سال پرشیا دارم تو بین ماشینای ایرانی زیر 20 میلیون نرم ترین اما موتورش ضعیف امکانات 0 فقط بدرد افراد مسن میخره .
    از وقتی که گرفتمش تا الان حدود 3 میلیون خرج کردم رو موتورش فقط آخرین بارم همین هفته قبل بود پیستوناش با تمام لوازم مرتبط به سر سیلندر عوض کردم تازه یه زره شتابش بیشتر شده .نهایتا تا 210 بیشتر نمیره
    اگه واسه سرعت می خوای مثل ماشین من میشه اما اگه آروم رانندگی میکنی بدک نیست مخصوصا که الان اتوماتش اومده در کل از من میشنوی برو سمت سورن چون به خاطر صادراتی بودنش هم امکاناتش خوبه هم کیفیت ساختش

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

امير حسين جان نبود ABS توي پارس 17 ميليوني واقعا غير قابل بخششه !!!
    به نظر من پارس نگير چون در مقابل پولي كه ميدي اصلا نمي ارزه !!!
    من نميخوام تبليغ اي ماشينو يا اون ماشينو كنم . ولي به نظر خودت يه ال 90 E2‌ فول بگيري و بقيه پول رو خرج ماشين كني يا يه سمند ال ايكس بگيري و بقيه پول رو خرج ظاهر و سيستم كني بهتره يا اينكه يه پارس بگيري كه حتي ABS ، سنسور دنده عقب و خيلي چيز هاي ديگه نداره ؟؟؟؟
    حالا يه چيزي ميگم شايد بد نباشه . زمستون توي جاده داشتيم مي رفتيم هوا خيلي خراب بود . يهو يه پارس با سرعت اومد ازمون سبقت بگيره كه سر خورد و زد به ماشينمون و جفتمون منحرف شديم ولي به لطف ترمز ABS و EBD تونستيم تعادل خودمونو به دست بياريم و بايستيم ولي پارس كه ABS هم نداشت همونطوري چرخيد و چرخيد تا خورد به گارد هاي كنار جاده و دهن مهن راننده سرويس شد .
    حالا بگذريم من اين خاطره رو گفتم كه بدونين ترمز ABS واسه ماشين واقعا يه نعمته و نبودش توي يه ماشين 17 ميليوني غير قابل بخششه !!!
    دوست عزيز ميشه اينقدر اين دوست عزيز رو در دوراهي قرار نديد ؟!!
    در ضمن من هم همين مسائل رو در غالبهاي ديگرش در اون دو مدل ديدم !
    بعدشم خود شما ميگي داشته با سرعت ميرفته ! خب احتياط شرط عقله ! ميخواست تند نره كه اين مشكل پيش بياد ! شرايطي توي رانندگي پيش مياد كه ميتونه يه bmw 530 رو براحتي سرنگون كنه ! پس تا وقتي خودمون اختيارمون توي رانندگي دست خودمونه و ميتونيم ايمنيمونو تامين كنيم نيازي نيست حتما ترمزمون ضد قفل باشه ! در ضمن پارس هم ايمني خوبي داره و فكر نكنم كسي منكرش بشه !

در ضمن بايد شرايط يك آدم 21 ساله رو درك كنيم كه خوشش نمياد بنشينه پشت يه خودروي نه چندان جالب توجه و همچنين مادرشون هم ناراضي هستند ! به هر حال هر جووني احساس داره !

درضمن سنسور دنده عقب هم ميشه روي خودرو نصب كرد !

ببخشيد كه اينطوري صحبت كردم ! ولي خسته شديم از بس نوشته ها رو حرف كرديم يه ذره هم احساسات و حرف دلمونو البته در( چهارچوب منطقش ) حرف كنيم !!

موفق باشيد محمد و برد عزيز

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

سلام
    خدا وکیل شما بودید مختون چت نمیکرد که هرکی یه چیزی میگه ؟؟

پارس سی دی داره ؟
    بعد این که مثلا ثبتنامیش در میاد 17میلیون و 200 هزار بیرون چند هست ؟
    اگر بعد از 9-10 ماه بخوایم یه زینگ بندازیم روش و اسپرت تر بشه سفید بهتره یا مشکی یا نقره ای
    خز هم نباشه

علی ای حال ممنون
    یا حق

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

آقایون . اساتید و همه

من چندتا سوال آخر رو میپرسم دیگه هیچ سوال ندارم

من دلمو خیلی 206صندقدار . پارس و بعدش هم سمند ال ایکس و یا سورن گرفته

یه باره دیگه انتظاراتو میگم شاید بهتر بگید :
    به سن و تریپ اسپرته من بخوره/دیر خراب شدن و مستهلک و خز بشه/راه دور خیلی نمیخام برم سالی شاید 1-2 بار مسافرت /شیک باشه و جوون پسند و همه پسند /قطعات خوش قیمت//به طور متوسط فوقه فوقش روزی باهاش رانندگی کنم/گفتم شاید شاید یه روزی بخوام باهاش تاکسی تلفنی هم برم/مجردی باشه/اگر یه وقت بخوام اسپرتش کنم خوب جواب بده//ما بعد کلی وقت میخایم یه ماشین بگیریم یه چیزی که پشیمون نشیم /راحت باشه و حالا کیفیت و لذت هم داشته باشه /آقا من دیگه نمیدونم/من حیث المجموع خوب باشه دیگه/آقا در کل سگ جون باشه چون دیگه پول نداریم بخایم وض کنیم و بفروشیم

ای خدااااا

چند سوال دیگه و والسلام
    پرشیا ای ال ایکس چنده ثبت نامی نه آزادا ؟ اون چیا داره؟
    تا 17 میلیون ثبت نامی چه تیپی ا 206صندوقدار میشه گرفت ؟

اگر میشه امکانات داخلی 206صندقدار اینارو بگید که پارس نداره ؟

در نهایت بدون هیچ تعصب و طرفداری بگید کدامیک دوستان عزیز ؟؟
    Last edited by brad pitt; 08-07-2009 at 10:34.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقایون . اساتید و همه

من چندتا سوال آخر رو میپرسم دیگه هیچ سوال ندارم

من دلمو خیلی 206صندقدار . پارس و بعدش هم سمند ال ایکس و یا سورن گرفته

یه باره دیگه انتظاراتو میگم شاید بهتر بگید :
    به سن و تریپ اسپرته من بخوره/دیر خراب شدن و مستهلک و خز بشه/راه دور خیلی نمیخام برم سالی شاید 1-2 بار مسافرت /شیک باشه و جوون پسند و همه پسند /قطعات خوش قیمت//به طور متوسط فوقه فوقش روزی باهاش رانندگی کنم/گفتم شاید شاید یه روزی بخوام باهاش تاکسی تلفنی هم برم/مجردی باشه/اگر یه وقت بخوام اسپرتش کنم خوب جواب بده//ما بعد کلی وقت میخایم یه ماشین بگیریم یه چیزی که پشیمون نشیم /راحت باشه و حالا کیفیت و لذت هم داشته باشه /آقا من دیگه نمیدونم/من حیث المجموع خوب باشه دیگه/آقا در کل سگ جون باشه چون دیگه پول نداریم بخایم وض کنیم و بفروشیم

ای خدااااا

چند سوال دیگه و والسلام
    پرشیا ای ال ایکس چنده ثبت نامی نه آزادا ؟ اون چیا داره؟
    تا 17 میلیون ثبت نامی چه تیپی ا 206صندوقدار میشه گرفت ؟

اگر میشه امکانات داخلی 206صندقدار اینارو بگید که پارس نداره ؟

در نهایت بدون هیچ تعصب و طرفداری بگید کدامیک دوستان عزیز ؟؟
    پارس ELX حتي ثبت ناميش هم بالاي 20 تومن در مياد .
    شما با 17 ميليون ميتوني SD V8 بگيري . كه امكاناتش كامله در حد 206 تيپ 5 هست
    اگر خوب و بموقع به 206 برسي كمتر اذيتت ميكنه ولي بايد بهش برسي تا ماشينت سالم بمونه و به خرج نيفته !
    در ضمن من فكر كنم دوستان 3 صفحه هست دارن جواب سوال شما رو ميدن و همه ي گفتنيا رو گفتن !
    به نظر من شما يه بار ديگه صفحات قبل رو بخون به نظر من شما خودت ميتوني با كمي درنگ ماشين خودت رو انتخاب كني ! حالا از ما گفتن بود !

سلام
    خدا وکیل شما بودید مختون چت نمیکرد که هرکی یه چیزی میگه ؟؟

پارس سی دی داره ؟
    بعد این که مثلا ثبتنامیش در میاد 17میلیون و 200 هزار بیرون چند هست ؟
    اگر بعد از 9-10 ماه بخوایم یه زینگ بندازیم روش و اسپرت تر بشه سفید بهتره یا مشکی یا نقره ای
    خز هم نباشه

علی ای حال ممنون
    یا حق
    پارس CD Player داره !
    اين سوالو متوجه نشدم
    من ميگم سفيد بهتره هم خز نميشه هم خيلي بهش مياد !

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •