تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 18 اولاول ... 51112131415161718 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 174

نام تاپيک: تعمیر لوازم خانگی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    من اف‌اف خونم وقتی گوشی رو برمی‌داری سوت می‌کشه. یک صدای ضعیفی هم میاد. ولی همسایه‌ها مشکلی ندارند و در بازکن هم کار می‌کنه. می‌شه راهنمایی کنید می‌شه تعمیرش کرد؟
    مارک اف‌اف: آیفون

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلاممن اف‌اف خونم وقتی گوشی رو برمی‌داری سوت می‌کشه. یک صدای ضعیفی هم میاد. ولی همسایه‌ها مشکلی ندارند و در بازکن هم کار می‌کنه. می‌شه راهنمایی کنید می‌شه تعمیرش کرد؟
    مارک اف‌اف: آیفون
    سلام
    آیا همه چیز کار میکنه و فقط صدای اضافه داره ؟
    اول کلید زنگ رو چک کنین که سیمهاش درست وصل شده باشه و یا به جائی اتصالی نکرده باشه
    ممکنه یکی از همسایه ها مهندسی کرده باشه و باعث اختلال در اف اف شما شده باشه
    باید یک نفر سیمهای دم در رو تکون بده و چک کنه و همزمان یک نفر در خونه گوشی دستش باشه تا هر تغییری رو خبر بده تا عیب پیدا بشه
    بعدش گوشی رو چک کنین چون ممکنه سیمهاش دست خورده باشه یا اتصالی کرده باشه
    بعدش باید سیمهای توی دیوار رو چک کنین در جعبه تقسیمهای بین راه . ممکنه دستکاری شده باشه

3. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی میدونه علت سوختن سیم های انتهایی که به کمپرسور وصل میشه چیه؟ تا الان دو بار از نمایندگی اومدن درستش کردن ولی باز بعد از یه مدت دوباره میسوزه.
    کولر اسپلیت ارت کول 24000

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام دوستانکسی میدونه علت سوختن سیم های انتهایی که به کمپرسور وصل میشه چیه؟ تا الان دو بار از نمایندگی اومدن درستش کردن ولی باز بعد از یه مدت دوباره میسوزه.کولر اسپلیت ارت کول 24000
    سلام
    کمپرسور تعمیر شده ؟ سیمهای اصلی عوض شده ؟

اگر سیمهای اصلی نباشه پس احتمالاً از سیم نازک استفاده میشه و خیلی داغ میشه و میسوزه
    اگر سر سیمها محکم نباشه هم باعث درست اتصال نداشتنش و داغ شدن و سوختنش میشه
    اگر سیمها استاندارد هست و محکم هم نصب شده پس کمپرسور نیم سوز شده یا بد تعمیر شده و خیلی جریان میکشه (آمپر زیاد میکشه) و باعث داغ شدن سیم و سوختنش میشه

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام
    کمپرسور تعمیر شده ؟ سیمهای اصلی عوض شده ؟

اگر سیمهای اصلی نباشه پس احتمالاً از سیم نازک استفاده میشه و خیلی داغ میشه و میسوزه
    اگر سر سیمها محکم نباشه هم باعث درست اتصال نداشتنش و داغ شدن و سوختنش میشه
    اگر سیمها استاندارد هست و محکم هم نصب شده پس کمپرسور نیم سوز شده یا بد تعمیر شده و خیلی جریان میکشه (آمپر زیاد میکشه) و باعث داغ شدن سیم و سوختنش میشه
    ممنون از پاسخ شما
    این کولر تقریبا هفت سال بدون هیچ مشکلی کار کرد تا حالا هیچ تعمیری روش صورت نگرفته حالا دو ماهه انتهای سیم متصل به کمپرسور می سوزه. من از کابل چهار استفاده کردم بازهم سوخت. حالا در حال حاضر خازنو عوض کردم از ترمینال های قوی صنعتی با سیم کابل چهار استفاده کردم و خیلی محکم هم بستم و چون کمپرسور خیلی داغ می شد نمد دورشو هم برداشتم تا شاید خنک بشه. این کارها رو کردم ببینم چی میشه. در ضمن تا حالا با امپرمتر مقدار جریانشو اندازه نگرفتم تا ببینم جریان زیاد می کشه یا نه؟ شما احتمالو به موتور می دید؟ در صورت معیوب بودن موتور پیشنهاد شما چی هستش؟ موتورو عوض کنم یا یونیت بیرونی دیگری بخرم ؟ در صورت عوض کردن موتور چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟ ایا موتور با مارک توشیبا هم خوبه؟ میشه جاش گذاشت یا فقط همین مارک و مدل باید باشه؟ ایا منطقی و به صرفه هست که یونیت رو عوض کنم یا موتورو؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

ممنون از پاسخ شمااین کولر تقریبا هفت سال بدون هیچ مشکلی کار کرد تا حالا هیچ تعمیری روش صورت نگرفته حالا دو ماهه انتهای سیم متصل به کمپرسور می سوزه. من از کابل چهار استفاده کردم بازهم سوخت. حالا در حال حاضر خازنو عوض کردم از ترمینال های قوی صنعتی با سیم کابل چهار استفاده کردم و خیلی محکم هم بستم و چون کمپرسور خیلی داغ می شد نمد دورشو هم برداشتم تا شاید خنک بشه. این کارها رو کردم ببینم چی میشه. در ضمن تا حالا با امپرمتر مقدار جریانشو اندازه نگرفتم تا ببینم جریان زیاد می کشه یا نه؟ شما احتمالو به موتور می دید؟ در صورت معیوب بودن موتور پیشنهاد شما چی هستش؟
    موتورو عوض کنم یا یونیت بیرونی دیگری بخرم ؟
    در صورت عوض کردن موتور چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
    ایا موتور با مارک توشیبا هم خوبه؟ میشه جاش گذاشت یا فقط همین مارک و مدل باید باشه؟
    ایا منطقی و به صرفه هست که یونیت رو عوض کنم یا موتورو؟
    سلام دوست عزیز
    ممنونِ خدا
    یونیتِ بیرونی یک موتور داره که پروانه ی رادیاتور رو میچرخونه و یک کمپرسور که گاز رو فشرده میکنه
    به احتمال زیاد کمپرسور نیم سوز شده اما ممکن هم هست موتور رادیاتور نیم سوز شده
    اگر کمپرسور به شدت داغ میشه پس به احتمال 99% همون نیم سوز شده و برق زیاد میکشه
    با کمک کنتور برق خونه میشه مصرفش رو مشخص کرد
    در ساعت کم باری (11شی تا 7 صبح ) یا ساعات میان باری ( از 7 صبح به بعد ) همه چیز رو از برق بکشید
    اعداد کنتور رو یادداشت کنین
    نیم ساعت کولر رو روی 19 درجه روشن کنین تا کمپرسور اصلا خاموش نشه
    بعد از نیم ساعت ببینین چقدر برق مصرف کرده
    روی بدنه ی کمپرسور توانش نوشته شده
    متاسفانه در مورد تعویض یا تعمیرش اطلاعات کافی ندارم
    فقط میدونم اگر تعمیرکار حرفه ای و با وجدان باشه و کمپرسور مشکل داشته باشه میتونه بازش کنه و اصولی تعمیرش کنه
    به هر حال بهتره با چند تعمیرکار تماس بگیرین و موضوع رو توضیح بدین ببینین چی میگن و چند میگیرند تعمیر میکنند و چقدر گارانتی میدن برای تعمیرشون یا تعویضشون

8. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    ممنونِ خدا
    یونیتِ بیرونی یک موتور داره که پروانه ی رادیاتور رو میچرخونه و یک کمپرسور که گاز رو فشرده میکنه
    به احتمال زیاد کمپرسور نیم سوز شده اما ممکن هم هست موتور رادیاتور نیم سوز شده
    اگر کمپرسور به شدت داغ میشه پس به احتمال 99% همون نیم سوز شده و برق زیاد میکشه
    با کمک کنتور برق خونه میشه مصرفش رو مشخص کرد
    در ساعت کم باری (11شی تا 7 صبح ) یا ساعات میان باری ( از 7 صبح به بعد ) همه چیز رو از برق بکشید
    اعداد کنتور رو یادداشت کنین
    نیم ساعت کولر رو روی 19 درجه روشن کنین تا کمپرسور اصلا خاموش نشه
    بعد از نیم ساعت ببینین چقدر برق مصرف کرده
    روی بدنه ی کمپرسور توانش نوشته شده
    متاسفانه در مورد تعویض یا تعمیرش اطلاعات کافی ندارم
    فقط میدونم اگر تعمیرکار حرفه ای و با وجدان باشه و کمپرسور مشکل داشته باشه میتونه بازش کنه و اصولی تعمیرش کنه
    به هر حال بهتره با چند تعمیرکار تماس بگیرین و موضوع رو توضیح بدین ببینین چی میگن و چند میگیرند تعمیر میکنند و چقدر گارانتی میدن برای تعمیرشون یا تعویضشون
    سلام یه چند تا سوال دیگر هم دارم ممنون میشم پاسخ بدید:

می خواستم نظرتونو در مورد مولتی اسپیلت بدونم اینایی که دو فن دارن ارتفاع یونیت خارجی شون هم بلندتره.
    1- وقتی میگن 30000 منظورشون چی هست چطوری این سرما تقسیم میشه بین دو پنل داخلی مثلا یکی بیست هزار یکیش 10000؟ می تونیم خودمون تنظیم کنیم که چه سرمایی از هر کدوم از پنل های داخلی خارج شود؟
    2- از نظر سر وصدا در چه وضعیتی هستند؟ ایا سر و صداشون زیاد نیست؟
    3- می تونم به جای یونیت خارجی 24000 خودمون از یونیت دو پنله استفاده کنم اونوقت ازهمون پنل ارت کول 24000 قبلی استفاده کنم و در کنارش یه دونه پنل دیگه خریداری کنم؟
    4- از انجایی که جایی برای اضافه کردن یونیت خارجی دیگری ندارم پیشنهاد شما چی هست یکی از همین کولرهای دو پنله بگیرم یا برای اتاق دیگه کولر پرتابل 14000 استفاده کنم؟ کولر پرتابل از نظر سرمایش و سر و صدا برای یه اتاق 12 متری مناسب هستش؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام ، یه سوال دارم کولر ابی ک تسمه رو نچرخونه یعنی موتورش سوخته؟اگه سوخته چجور وقتی تسمه رو دستی یه کم میچرخونی بعدش روشن میکنی کار میکنه؟و یه چیز دیگه اینه دکمه موتور رو میزنی صدا میاد انگار زور میزنه که تسمه رو بحرکت بده .این نکته رو بگم وقتی دو دقیقه روشنه ،موتورش داغ داغ میشه؟یکی راهنمایی کنه

تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

در خوزستان فوق العاده گرم هستم و مشکل اساسی یک کولر گازی gree نوزد هزار پنجره ای دارم که سه چهارسال خوب کار می کرد اما چند روز پیش بعد از حدود 10 ساعت بدون مشکل یکدفعه بدون اینکه خاموش بشه یا اف کنه ، هیچگونه بادی از کانالهاش خارج نشد یعنی حالتی مثل اینکه خفه شده باشه نه باد سرد نه باد گرم حتی یک ذره به بیرون پرتاپ نمی کرد فکر کردم شاید زیادی کار کرده بنابراین 1 روز روشنش نکردم اینبار هم بعد از چند ساعت همون حالت پیش اومد اگه امکان داره مشکلو پیدا کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

در خوزستان فوق العاده گرم هستم و مشکل اساسی یک کولر گازی gree نوزد هزار پنجره ای دارم که سه چهارسال خوب کار می کرد
    اما چند روز پیش بعد از حدود 10 ساعت بدون مشکل یکدفعه بدون اینکه خاموش بشه یا اف کنه ، هیچگونه بادی از کانالهاش خارج نشد یعنی حالتی مثل اینکه خفه شده باشه نه باد سرد نه باد گرم حتی یک ذره به بیرون پرتاپ نمی کرد
    فکر کردم شاید زیادی کار کرده بنابراین 1 روز روشنش نکردم اینبار هم بعد از چند ساعت همون حالت پیش اومد
    اگه امکان داره مشکلو پیدا کنید
    سلام
    یعنی کمپرسورش کار میکنه و صداش میاد اما فنش کار نمیکنه و باد نمیزنه ؟
    اگر بله , پس یا کلید خرابه یا موتور فن مشکل داره

آیا روی فن (بدون روشن کردن کمپرسور ) کار میکنه ؟

13. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •