تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: سوال درباره کارت گرافیک

پروفشنال khark11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    برازجان

پيش فرض

من قبول دارم كه اسم شركتي اين جور گرافيك ها رو ميگن توربو كش ولي اين اسم بازاريشه، منم بازاري ام ديگه عادت كردم به اين اسم ها، مشتري نمي دونه توربوكش چيه تازه وقتي ميگي توربو كش فكر ميكنه بهتره ولي تا ميگي گرافيك با حافظه شير شده راحت مي فهمه كه جريان چيه!!!

مجبوريم اصطلاح ريل رو در مقابل اين شير استفاده كنيم ديگه، خوبه بگيم Full cache ؟؟

تازه اصطلاح ريل مسما هم داره ديگه وقتي ميگي ريل در مقابل حافظه مجازي اي كه توربوكش از روي رم كشه ميكنه همچين دور از ذهن هم نيست

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من قبول دارم كه اسم شركتي اين جور گرافيك ها رو ميگن توربو كش ولي اين اسم بازاريشه، منم بازاري ام ديگه عادت كردم به اين اسم ها، مشتري نمي دونه توربوكش چيه تازه وقتي ميگي توربو كش فكر ميكنه بهتره ولي تا ميگي گرافيك با حافظه شير شده راحت مي فهمه كه جريان چيه!!!

مجبوريم اصطلاح ريل رو در مقابل اين شير استفاده كنيم ديگه، خوبه بگيم Full cache ؟؟
    سلام پس قبوله که ریل برای حافظه گرافیک مفهوم منطقی نیست!

تازه اصطلاح ريل مسما هم داره ديگه وقتي ميگي ريل در مقابل حافظه مجازي اي كه توربوكش از روي رم كشه ميكنه همچين دور از ذهن هم نيست
    ولی اینو قبول ندارم اشتراک گذاشتن گزینه بهتریه!

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اونی که می گن ریل معمولاً فروشنده ها برای جذب مشتری می نویسن " ولی در کل چنین چیزی وجود نداره مثلاً یکی 512 خالی باشه ولی واقعیتش کمتر و اونیکه ریل 512 دقیقاً همون 512 باشه !!! "
    دوست عزیز اینا برای ما ایرانی هاست که فکر می کنیم کامپیوتر اسمبل کردن آپولو هوا کردنه می ریم سیستم اسمبل شده می خریم ! با کلی ضرر مالی در آخر هم عشق می کنیم سیستم خریدیم !!!
    اینم درسته مخصوصا هر دو قسمتش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

سلام دوستان
    لپتاپ من ایسوس مدل ux550v است. دوتا خروجی تاندربولت و یک خروجی hdmi داره.
    کارت گرافیک مدل GTX1050 Ti است که 3 تا مانیتر را میتونه ساپورت کنه. من میخوام مانیتور خود لپتاپ قطع بشه و سه تا خروجی از hdmi و تاندر بولت ها بگیرم.
    الان وقتی 3 تا خروجی میگیرم فقط دوتاش جواب میده و حتی در حالتی که مانیتور لپتاپ را غیر فعال میکنم باز هم خروجی سوم اوکی نیست. راهی هست که به صورت نرم افزاری این مشکل را حل کنم یا مثلا سیم کشی از مانیتور لپتاپ به مانیتور سوم خارجی انجام بدم؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2018
    محل سكونت
    کوهپایه

پيش فرض

سلام خسته نباشید علت خرابی یاکاهش عمر کارت گرافیک چیه

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •