تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 19 از 19

نام تاپيک: ۞ شما برنده جایزه ایرانسل شده اید ۞

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi1360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مرند

پيش فرض

حتما شما هم با این تماس ها مواجه شدین که تماس میگیرن و میگن شما برنده جایزه ایرانسل شده اید فلان کد را بفرستید تا جایزه را بدهیم که البته از کارت شما شارژ کم و به حساب طرف اضافه میشه.

ولی گویا شکلش جدیدا عوض شده و یکی به من زنگ زد و گفت شما برنده شده اید مشخصاتتان را بدهید تا ببینیم سیم کارت واگذار شده یا نه تا جایزه را برایتان ارسال کنیم البته من به ان هم اعتماد نکردم و مشخصات ندادم و گفتم سره کاری است.

حالا این مشخصات به چه دردش میخوره نمیدونم؟؟؟

اصلا اگه کسی واقعا برنده بشه چطور بهش خبر میدن اگه تماس میگیرن از کجا مطمئن بشیم از طرف ایرانسل تماس میگیره و کلاهبرداری یا سره کاری نیست؟؟؟؟؟

اگه اس ام اس میزنه خاب با چه شماره ای؟؟؟؟ چون با بعضی سایتها و نرم افزارها میشه این ها رو هم جعل کرد و مثلا با اکانت ایرانسل برای طرف اس ام اس زد و طرف هم اصلا شک نکنه؟؟؟

در کل با کی تماس بگیریم یا در سایتش به کدوم قسمت مراجعه کنیم تا مطمئن بشیم واقعا برنده شدیم یا نه؟؟؟؟

اصلا در برخورد با این افراد جایی هست شماره طرف رو بدیم تا خودشون پی گیر بشن؟؟
    خوب دوست عزيز اگه چنين موردي پيش امد اول به طرفي كه باهاش داري حرف ميزني بگو كه قطع كن من خودم با140 تماس ميگيرم. بعد با 140 تماس بگير بعد صحبت كن اين تنها كاري كه ميتوني مطمن صحبت كني.

آخر فروم باز S E V E N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ببین کار به کجاها کشیده !!!

اینم یه جور کاسبیه. از این جور کلاهبرداری هال زیاده.نمونش تو ایمیل که طرف ایمیل زده گفته تو یه لاتاری گنده برنده شدی. پول

ارسال و گمرکیشو بدهو از این حرفا در صورتی که اصلا تو لاتاری شرکت نکردی !

در آغاز فعالیت jack15381's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با سلام ! به منم یه همچین اس ام اسی زدن ، منتها جایزه من بهتر از شما بود ! گوشی N95 8GB !!!!!!!!!!!!!
    اما من اعتماد نکردم ، زنگ زدم 140 ، گفت دروغه ، اگه شما برنده بشید ، مستقیماً باهاتون تماس می گیریم !
    راستش اونجا بود که یادم اومد ما از امکانات روز بلدیم در راه خلاف استفاده کنیم !

اگه نباشه جاش خالی می مونه y91z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    usa

پيش فرض

اگه برنده شی، تو سایتش اسمتو میزنه.ازونجا چک کن

کـاربـر بـاسـابـقـه mohammad hamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    بهشهر

پيش فرض

به ط ثابت بزنند شماره 0935935 میوفته و یه خط ایرانسلتون بزنند شماره های 09359351000 و 09359350000 میوفته

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

دستتون درد نکنه واقعا تاپیک خوبی بود! الان زنگ بزنم دوستم که ذوق کرده ،حالش گرفته شه!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه T_rex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

بچه ها برا من هم یه sms اومده بود که برنده شدی اونم چی موبایل n8 بعد گفته بود اسم و مشخصات و شماره شناسنامه و ... رو برامون sms کنید وقتی هم زنگ میزدی به شمارهه رو پیغامگیر میوفتاد مثل خود ایرانسل
    منم رفتم تو سایت ایرانسل نگاه کردم دیدم انواع جایزه ها از بی ام و هست تا 100 پیام کوتاه ولی اصلا جایزه ای بنام موبایل n8 توی ایرنسل وجود نداره فهمیدم که سر کارم
    عجب پدر سوخته هایی هستن
    باید پدر پدر سوختشونه در بیارن
    میخواهند ایرانسل رو زیره سوال ببرن
    کیه کیه . . ..............

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بچه ها برا من هم یه sms اومده بود که برنده شدی اونم چی موبایل n8 بعد گفته بود اسم و مشخصات و شماره شناسنامه و ... رو برامون sms کنید وقتی هم زنگ میزدی به شمارهه رو پیغامگیر میوفتاد مثل خود ایرانسل
    منم رفتم تو سایت ایرانسل نگاه کردم دیدم انواع جایزه ها از بی ام و هست تا 100 پیام کوتاه ولی اصلا جایزه ای بنام موبایل n8 توی ایرنسل وجود نداره فهمیدم که سر کارم
    عجب پدر سوخته هایی هستن
    باید پدر پدر سوختشونه در بیارن
    میخواهند ایرانسل رو زیره سوال ببرن
    کیه کیه . . ..............
    امروزم برای من اومد همین sms از شماره 989399050036 !! میگه در جشنواره بهاری 90 برنده شدی! گفته مشخصات بده! احتمالا بعدش میرسه به پول پست! سایته ایرانسلم که کلا برندگان سال 90 نداره!! همون یه sms ام نمیدم 20 تومن تو حلقومشون نره! چه مملکته با در و پیکری!

پروفشنال kkkaktoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اصلا وقتی قراره از ایرانسل تلفنی اس ام اسی زده بشه باید شماره های ایرانسل باشه .مثلا نوشته vitrin 8282 8284 irancell 140 یا غیره . ولی شماره های معمولی هرچند رند رو نباید گولش رو خورد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •