تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: کارت کپچر ارزان و با کیفیت چی خوبه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه R_M_1002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

14 کارت کپچر ارزان و با کیفیت چی خوبه ؟

کارت کپچر خوب با فکتور های
    قیمت مناسب+متوسط (نه حرفه ای) + مناسب یرای کار خانگی معرفی کنید

در حال حاضر چند سال است کارت \WinFastTV 2000 XP FM RM Deluxe
    استفاده میکنم و همه نظر عالی بوده ؛ بخصوص در استفاده از منابع سیستم نسبت به همه کارتها بهتر است
    SUPPORT نرم افزاری اش هم فوق العاده است. فقط چون 32 بیتی است به مشکل برخورد کرده ام.TV هم دارد

اگر از محصولات این شرکت ک 64 بیتی اش ؛ کسی استفاده کرده و راضی بوده معرفی کند !

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

استفاده میکنم و همه نظر عالی بوده ؛ بخصوص در استفاده از منابع سیستم نسبت به همه کارتها بهتر است
    SUPPORT نرم افزاری اش هم فوق العاده است. فقط چون 32 بیتی است به مشکل برخورد کرده ام.TV هم دارد

دوست عزیز
    کارت شما دستگاه خیلی خوبیه ، اگر بتونید بیشتر هزینه کنید میشه کارتهای بهتری خرید اما اگر قصد دارید در حد همین کارت (حدود 50 الی 60 تومان) هزینه کنید اصلا به صرفه نیست

موفق باشید

پروفشنال s_r_asadiyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام دوست من
    اگه دوربین و رایانت پورت 1394 داره اصلا از هیچ کارت کپچری استفاده نکن و فقط با خیال راحت با بهترین کیفیت این تبدیل رو داشته باش
    اما اگه این پورت رو نداری کارت 1394 رو تهیه کن فکر کنم 10 تا 15 تومن هست
    موفق باشی خداحافظ

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوست من
    اگه دوربین و رایانت پورت 1394 داره اصلا از هیچ کارت کپچری استفاده نکن و فقط با خیال راحت با بهترین کیفیت این تبدیل رو داشته باش
    موفق باشی خداحافظ
    متاسفانه خیر
    این پورت روی کارت گرافیکی باید باشد ؟
    چگونه با این پورت میتوان کار کپچر را انجام داد ؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

سلام دوست من
    موفق باشی خداحافظ
    دوست عزیز

این روش پیشنهادی شما فقط برای کپچر های کوتاه یا فاصله های زمانی بلند بین هر کپچر مناسبه ، بطور کلی میشه گفت برای کاربرد خانگی میشه ازش استفاده کرد.

کارت های کپچر حرفه ای فقط یک رابط Firewire نیستند و خیلی قابلیت های دیگه هم دارند ، در بیشتر این دستگاه ها تصویر و صدا توسط پردازنده ی کپچر پردازش میشه

موفق باشید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

متاسفانه خیر
    این پورت روی کارت گرافیکی باید باشد ؟
    چگونه با این پورت میتوان کار کپچر را انجام داد ؟
    دوست عزیز

ورودی (مادگی) فایروایر به این شکله

IEEE Firewire 6 pin

IEEE Firewire 4 pin

اگر شما از دورین های DV یا بالاتر استفاده میکنید میتویند از طریق این کابل ها تصاویر و اصوات رو با کمترین افت به سیستم انتقال بدین ، ورودی این پورت های در قسمت پشت کیس هستش .
    اگر سیستم شما فاقد ورودی 1394 هستش میتونید از آداپتر های زیر استفاده کنید.

اگر کار کپچر حرفه ای انجام میدید بهتره که از دستگاه های حرفه ای کپچر استفاده کنید

موفق باشید

7. این کاربر از vioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز

این روش پیشنهادی شما فقط برای کپچر های کوتاه یا فاصله های زمانی بلند بین هر کپچر مناسبه ، بطور کلی میشه گفت برای کاربرد خانگی میشه ازش استفاده کرد.

کارت های کپچر حرفه ای فقط یک رابط Firewire نیستند و خیلی قابلیت های دیگه هم دارند ، در بیشتر این دستگاه ها تصویر و صدا توسط پردازنده ی کپچر پردازش میشه

موفق باشید
    سلام
    دوست من تا چند وقت پیش همین نظر رو داشتم اماوقتی سرو کارم به یکی از همین کارگاه های حرفه ای افتاد و بااش رفیق شدم به من پیشنهاد همین پورت رو داد و گفت تمام کارایی که من انجام می دم اکثرش با همین 1394 هست برای خیلی از ادارات و نهاد ها و همین طور فیلمای عروسی و...

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوست عزیز vioman , منظورت از
    1) "کپچر های کوتاه یا فاصله های زمانی بلند بین هر کپچر مناسبه " چیه ؟
    2) نمی خواهم در حد کاملا حرفه ای کار کنم ؛ کیفیت اش در حد همین کارت کپچر های معمولی (در واقع کارت tv-tuner هایی که ورودی تصویر دارند ) باشد برایم کفایت میکند ؛ البته اینطور که دوستمان asadiayn گفتند از آن ها هم جلوتر است ؟!
    3)بجز خود کارت چه امکانلت دیگری نیاز است !

**** 4) مشکل اسصلی این است اینطور که در عکس پیداس این کارت ها ورودی compsite ندارند ؛ پس دستگاههای دارای خروج video compsite را چطور کپچر کنیم ؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

دوست عزیز vioman , منظورت از
    1) "کپچر های کوتاه یا فاصله های زمانی بلند بین هر کپچر مناسبه " چیه ؟
    2) نمی خواهم در حد کاملا حرفه ای کار کنم ؛ کیفیت اش در حد همین کارت کپچر های معمولی (در واقع کارت tv-tuner هایی که ورودی تصویر دارند ) باشد برایم کفایت میکند ؛ البته اینطور که دوستمان asadiayn گفتند از آن ها هم جلوتر است ؟!
    3)بجز خود کارت چه امکانلت دیگری نیاز است !

**** 4) مشکل اسصلی این است اینطور که در عکس پیداس این کارت ها ورودی compsite ندارند ؛ پس دستگاههای دارای خروج video compsite را چطور کپچر کنیم ؟
    1- منظورم اینه که خیلی کارتون زیاد نباشه
    البته این میون مشکل بیشتر برای دوربین درست میشه تا I/O مادربورد.(دوربین های حرفه ای معمولا مشکل کمتری دارند)

وقتی که کار حرفه ای انجام میشه یکی از نیاز های اصلی تصویر فینال هستش که تامین اون جزو مهمترین وظایف یک کارت کپچر حرفه ای بحساب میاد.
    اگر شما کارتون خونگی هستش پیشنهاد میکنم اصلا برای دستگاه های حرفه ای بالای 100 هزار تومان هزینه نکنید.

آداپتر های فایروایر که عکسش در پست های قبل قرار داده شد و افزایش دهنده ی پورت فایروایر سیستم هستند و کار کپچر رو انجام نمیدن.
    فقط دوربین های DV میتونند تصویر و صدا رو از طریق 1394 به سیسم انتقال بدن ، اگر قصد تبدیل تصاویر نوار های آنالوگ ویدئویی رو دارید باید از کارت کپچری استفاده کنید که ورودی RCA داشته باشه

موفق باشید

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

1- منظورم اینه که خیلی کارتون زیاد نباشه
    البته این میون مشکل بیشتر برای دوربین درست میشه تا I/O مادربورد.(دوربین های حرفه ای معمولا مشکل کمتری دارند)

وقتی که کار حرفه ای انجام میشه یکی از نیاز های اصلی تصویر فینال هستش که تامین اون جزو مهمترین وظایف یک کارت کپچر حرفه ای بحساب میاد.
    اگر شما کارتون خونگی هستش پیشنهاد میکنم اصلا برای دستگاه های حرفه ای بالای 100 هزار تومان هزینه نکنید.

آداپتر های فایروایر که عکسش در پست های قبل قرار داده شد و افزایش دهنده ی پورت فایروایر سیستم هستند و کار کپچر رو انجام نمیدن.
    فقط دوربین های DV میتونند تصویر و صدا رو از طریق 1394 به سیسم انتقال بدن ، اگر قصد تبدیل تصاویر نوار های آنالوگ ویدئویی رو دارید باید از کارت کپچری استفاده کنید که ورودی RCA داشته باشه

موفق باشید
    دوست من بنده نوارهای آنالوگ رو با همین پورت با کیفیت بالا تبدیل کردم !!!
    1394 فقط مخصوص دوربین های DV نیست

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •