تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 39

نام تاپيک: بهترین مادربرد برای Core i7 چی هست؟

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

من یه ماه پیش asus p6t گرفتم 340 تومن. اما الان قیمت main x58 به نسبت باقی قطعات lمورد نیاز i7 خیلی پایین اومده.
    به نظر من که یه ماهه برای خرید سیستم سرچ کردم برای شما که اهل overclock نیستی و می خوای بهترین game ها رو داشته باشی این main ها تفاوتی نمی کنن، چون همه از چیپست x58 استفاده می کنند و مشخصات ساختاری مشابهی دارند و بیشترین تفاوتشون روی تعداد پورت های خروجیشونه.
    مثلا یکی 6تا usb داره یکی 8تایکی 12تا
    یکی eSATA داره یکی نداره
    یا چیپ audio یا network شون فرق میکنه
    من توصیه می کنم که جز asus یا giga نگیر. به هر حال توی main اسمی ترین برندها هستند.
    اگه به گارانتی قطعات الکترونیکی می تونی اطمینان داشته باشی giga بگیر، اگه می خوای بیشترین کنترل رو روی سیستم داشته باشی و از brand صاحبنام تر استفاده کنی asus
    زیر 260 تومن. giga ud3r , asus p6t
    زیر 300 تومن. giga ud4 , asus p6t deluxe v2
    زیر 400 تومن . giga extreme
    بالای 400 . asus rampage II

من خودم شخصا با در نظر گرفتن تمام ویژگیها و قیمت asus p6t deluxe v2 رو پیشنهاد می کنم. 18 تیر هم دوباره توی پاساژ ایران قیمت کردم 296 تومن گفت.
    اگه در مورد سایر قطعات خواستی بگو
    خیلی ممنون.جواب کامل و خوبی بود.
    من هفت هشت روز دیگه میرم واسه خرید.بین asus p6t deluxe v2 و giga extreme هر کدومو که موجود داشت میگیرم.
    واسه رم هم میخوام triple channel ببندم.شما چی پیشنهاد میدی؟همینطور در مورد کارت گرافیک؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

Ram حتما باید tripple ببندی. در واقع x58 توانایی واقعی خودشو روی سه کاناله نشون میده.
    با توجه به اینکه که core i7 یه پردازنده 64 بیت محضه شما باید فقط دو گیگا بایت بذاری برای نصب سیستم عامل.
    بهت پیشنهاد می کنم سیستم عامل حتما 64 بیتی بریزی.
    من اول xp 32 بیتی ریختم. اما الان دو هفته است windows 7 بیت 64 ریختم تازه دارم تفاوت یه پردازنده محض 64 بیتی رو به همراه سیستم عامل 64 بیتی می فهمم.
    پس حداقل 3x1GB memory لازم داری.
    مهمترین نکات برای خرید Ram یکی FSB هست که باید به مادربردت نگاه کنی که تا چه FSB رو پشتیبانی می کنه. مثلا 1333و1600و1866و2000
    نکته مهم دیگه ولتاژ Ram هست که برای تمام main های x58 باید زیر 1.65 ولت باشه
    نکته دیگه timing هست که ارتباط مستقیمی با FSB داره.
    ویزگی های دیگه هم مثل Dominator بودن. Ram های پایه بلند. Fan دار که در حد i7 مخصوص overبازهای حرفه ایه.

در مورد brandهای مختلف هم تو بازار ما بیشترین ram های DDR3 از Corsair, Kingston, Patriot و OCZ هستند که من از کلی بررسی سایت های خارجی و بهترین سیستم های پیشنهادی اون سایتها انتخاب خودم رو روی Corsair متمرکز کردم. شما می تونی الان تو بازار تهران Ram Corsair 3x1GB,1.5v,1333 به قیمت 95 تهیه کنی
    اگر هم بخوای تا چند سالی خیالت نسبتا راحت تر باشه (برای زمانی که نرم افزارهای 64 بیتی بیشتر بشند) همون Ram منتها 3x2GB یعنی 6GB رو تا 150 تومن بگیری

3. 3 کاربر از iliyad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

اگه ویندوز 64 بیت بریزم,واسه درایورهای قطعات سخت افزاری دچار مشکل نمیشم؟درایورهای مخصوص 64 بیتشون موجود هست؟
    اون مدل رمی هم که گفتید 95 تومن,باس 1333 بود؟

5. این کاربر از Diego بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

مهمترین نکات برای خرید Ram یکی FSB هست که باید به مادربردت نگاه کنی که تا چه FSB رو پشتیبانی می کنه. مثلا 1333و1600و1866و2000
    نکته مهم دیگه ولتاژ Ram هست که برای تمام main های x58 باید زیر 1.65 ولت باشه
    نکته دیگه timing هست که ارتباط مستقیمی با FSB داره.
    ویزگی های دیگه هم مثل Dominator بودن. Ram های پایه بلند. Fan دار که در حد i7 مخصوص overبازهای حرفه ایه.

در مورد brandهای مختلف هم تو بازار ما بیشترین ram های DDR3 از Corsair, Kingston, Patriot و OCZ هستند که من از کلی بررسی سایت های خارجی و بهترین سیستم های پیشنهادی اون سایتها انتخاب خودم رو روی Corsair متمرکز کردم. شما می تونی الان تو بازار تهران Ram Corsair 3x1GB,1.5v,1333 به قیمت 95 تهیه کنی
    اگر هم بخوای تا چند سالی خیالت نسبتا راحت تر باشه (برای زمانی که نرم افزارهای 64 بیتی بیشتر بشند) همون Ram منتها 3x2GB یعنی 6GB رو تا 150 تومن بگیری
    البته قیمت ها تا باس 1600 کمی معقول و تعدیل شده هستن و بیقه هنوز گرونن
    تا اونجا که من شنیدم ولتاژ باید 1.65 باشه وگرنه ممکنه به cpu آسیب بزنه
    corsair 1333 معمولی 1.50 هست که خودم دارم و زیاد تاییدش نمیکنم

برای خرید رم حتمن از باس 1600 استفاده کنید که اگه اور کردین به مشکلی بر نخورین
    (من الان برای فرکانس 4000 با باس 1333 دارم عذاب میکشم)

اگه ویندوز 64 بیت بریزم,واسه درایورهای قطعات سخت افزاری دچار مشکل نمیشم؟درایورهای مخصوص 64 بیتشون موجود هست؟
    اون مدل رمی هم که گفتید 95 تومن,باس 1333 بود؟
    تقریبن میشه گفت الان اکثر قطعات درایور هاشون در دو ورژن 32 و 64 عرضه میشن و مشکلی از این بابت نخاهید داشت

7. 3 کاربر از harrypotter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

در مورد سیستم عامل 64 بیتی من windows 7 64 ریختم که خودش با نصب همه درایورها رو نصب کرد و من تا الان هنوز dvd مادربردمو استفاده نکردم
    جالب این که بعد خواستم درایورام رو با برنامه driver cure ببینم آپدیت هست یا نه همه آپدیت شده و آخرین نسخه خوشون بودند.
    واقعا از این نظر ویندوز 7 شاهکار کرده
    .

بله اون ram 1333 هست
    اگه خواستی 1600 بگیری حتما به مشخثات مادر بردت یه نگاه بنداز

9. 2 کاربر از iliyad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان این مدل asus p6t deluxe v2 چینش 3 کارت در 2 حالت SLI & CROSS FIRE

رو پشتیبانی میکند ؟

من وقتی مشخصات این مادربورد نگاه میکردم زده بود 2 کارت در حالت SLI
    ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ویزگی های دیگه هم مثل Dominator بودن
    Dominator ویژگی رم محسوب نمیشه. بلکه اسم مدل خاصی از رمهای Corsiar هستش.
    [QUOTE]

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض چی شد؟

خریدی بالاخره؟ چی گرفتی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    سفید شهر

پيش فرض

بنظر من انتخاب asus p6t deluxe v2 انتخاب هوشمندانه ای هست!!!!!!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض سوال

مادر بردی مناسب پردازنده های Core i7 که قیمتی زیر 200 هزار تومان و گیگا باشد
    و مادربرد
    M.B GIGABYTE GA P55A UD3L TMP ایا ساپورت می کنه چون در مشخصاتش نوشته
    Support for an Intel® Core™ i7 series processor/Intel® Core™ i5 series processor in the LGA1156 package

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •