تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 117

نام تاپيک: راهنمايي براي کنکور كارداني به كارشناسي [ آرشیو مباحث گذشته ]

پروفشنال wahid2003vj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    هرمزگان-بندرعباس-خلیج تا ابد فارس

14 راهنمايي براي کنکور كارداني به كارشناسي [ آرشیو مباحث گذشته ]

با سلام خدمت دوستان
    والا من به تازگی مدرک کاردانی خودم رو گرفتم و میخوام خودم رو برای کنکور کاردانی به کارشناسی (سراسری) که در مرداد ما برگزار میشه آماده کنم حالا میخواهم بدونم برای امادگی برای کنکور چه کاری باید انجام بدم خصوصا دروسی مثل ریاضی رو چه طوری بخونم تا تو ذهنم بمونه هر کدوم از دوستان که میتونند کمک کنند جواب بدن لطفا
    با تشکر

2. این کاربر از wahid2003vj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Hidden-H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط wahid2003vj
    با سلام خدمت دوستان
    والا من به تازگی مدرک کاردانی خودم رو گرفتم و میخوام خودم رو برای کنکور کاردانی به کارشناسی (سراسری) که در مرداد ما برگزار میشه آماده کنم حالا میخواهم بدونم برای امادگی برای کنکور چه کاری باید انجام بدم خصوصا دروسی مثل ریاضی رو چه طوری بخونم تا تو ذهنم بمونه هر کدوم از دوستان که میتونند کمک کنند جواب بدن لطفا
    با تشکر
    سلام
    دوست من اگه می شه بگید چه رشته ای هستید؟
    مدرک دیپلم شما چیه؟
    مدرک کاردانی؟
    و اینکه کی کاردانی رو گرفتین و در چه سطحی هستین؟
    مطمئن باشین من و دوستان دیگه کمکت می کنیم
    ممنون

4. این کاربر از Hidden-H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام
    آقا شرمنده از اینکه چند روزی نتونستم جواب بدم
    من دیپلم فنی کامپیوتر دارم و کاردانی پیوسته کامپیوتر (نرم افزار) خوندم (دانشگاه آزاد)و در بهمن فارغ التحصیل شدم منظورتون از سطح رو متوجه نمیشم و لی پایه درسیم زیاد قوی نیس اگر سوال دیگه ای داشتید من در خدمتم
    با تشکر

6. این کاربر از wahid2003vj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام
    همانطور كه مي دوني قبولي در كنكور سراسري در رشته كامپيوتر واقعا سخته
    از طرفي شما فني بوديدو كارداني پيوسته خونديد درست؟
    تو كنكور هم بايد با بچه هايي امتحن بدين كه ديپلم رياضي داشتن پس شما كار دشواري در پيش دارين
    اين قدم اول بود
    دوست عزيز چند دقيقه ديگه مي يام براون بيشتر توضيح مي دم

8. این کاربر از Hidden-H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض سلام

سلام
    خوب حالا مشخص شد که شما کار خیلی دشواری در پیش دارین پس رسیدن به چیزی که خیلی دشوار است نیاز به تلاش و کوشش بسیار و برنامه ریزی و جدیت در کار می باشد.
    5 ماه وقت خوبی برای درس خواندن و آماده کردن خود برای کنکور کاردانی به کارشناسی است
    توصیه ی من این است که از اونجایی که معمولا ما تا زور بالای سرمون نباشه درس نمی خونیم پس بهتره شما در یکی از موسسات معتبر که آزمونهای پیوسته برای آمادگی در کنکور می گیره حتما ثبت نام کنید. با ثبت نام یک دفترچه برنامه ریزی به شما داده می شه که مثلا هر دو هفته یک بار یه سری از بخشها باید خوانده و در پایان تست داده بشن. پس تا اینجا از یه مشکل به نام سردرگمی که چه بخوانم فارق شده اید . اما می ماند که چه جزوات و کتابهایی را بخوانید.
    اگه در موسساتی مثل پارسه ثبت نام کنید این موسسه جزوات خیلی خوبی در اختیارتان قرار می دهد که تا حدودی نیازتان را بر طرف می کند اما به هیچ وجه کافی نیست شما برای موفقیت در چنین کنکوری نیاز به تمرین و سرعت بیشتری در تحلیل و حل مسائل دارید پس لازم است از یه سری کتب تست هم استفاده نمایید که من کتب درس و کنکور گسترش علوم پایه رو توصیه می کنم که کتابهایی با جلد مشکی هستند و دارای بار علمی زیادی بوده و از هر نظر کتاب های خوبی می باشند. خوب حال می ماند خودتان و خودتان.
    حال شما زمینه رو برای درس خوندن آماده کرده اید و باید شروع به درس خوندن بکنید. شما پا به پای برنامه ای که در دستتان است پیش می روید در اینجاست که پشتکار خیلی مهم است. اینکه بگویید این هفته هیچی از هفته ی بعد می خونم اصلا خوب نیست و بدانید که هیچ وقت موفق نخواهید شد. توصیه ی من این است که هر بخش را طوری بخوانید که فکر کنید بهترین آمادگی را در آن بخش برای حل سوالات دارید. اگر سوالی را در بخش یادگیری درست زدید از پاسخش به راحتی نگزرید و خوب بخوانید چون نقطه ی قوت تستها در پاسخشان نهفته است .اما در مرحله ی تمرین سرعت تست زدن می توانید سطحی تر به جوابها نگاه کنید و تنها دلیلش هم این است که شما در مرحله ی قبل پاسخ تستها را خوب خوانده اید. توصیه ی من به شما دوست عزیز این است که از به دروس عمومی اهمیت زیادی بدهید . بالا زدن دروس عمومی در کنار دروس تخصصی به شما کمک زیادی می کند.
    توضیحاتم یه کم کلی بود اگه هر سوالی داشتید من در خدمتم
    ممنون

10. این کاربر از Hidden-H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام
    ممنون از راهنمایی شما
    حالا من اگر نخوام تو موسسسه ثبت نام کنم و خودم بخونم به نظر شما باید چی کار کنم

12. این کاربر از wahid2003vj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام
    خسته نباشی
    خوب حالا با این توضیحی که فرمودی یه کم مسئله عوض می شه
    شما باید برای خودتون یه برنامه ی دقیق بنویسید که بتونید تو این 5 ماه همه ی کتاب ها رو بخونین
    مهمترین چیزی که تو برنامه باید توجه کنین اینه که دروس عمومی و اختصاصی رو بهتره که با هم بخونین
    دوست عزیز نوشتن یه برنامه ی خوب سخت نیست اجرای اون برنامه سخته
    شما حتی اگه بتونین تا 70 درصد برنامه رو اجرا کنین آدم موفقی هستین. توصیه می کنم در نوشتن برنامه بسیار دقت کنین همه ی درسا رو بخونین چون هر درسی تو كنکور ارزش خاص خودشو داره . اینکه بگید یه درسو نمی خونم ولی جاش یه درسو بیشتر می خونم کاملا اشتباه و غلطه چون هر درسی واسه خودش ارزش خاصی داره.
    از اونجا که خیلی ها به دروس عمومی زیاد اهمیت نمی دن پس شمایی که به این دروس اهمیت می دید از اون گروه موفق ترید پس به امید خدا و تلاشتان امید وار باشید. برنامه رو طوری ننویسید که از انجام اون عاجز بمونید . بهتره که ابتدای برنامتون سبک باشه و کم کم شروع به درس خوندن بکنید همچنین با درسهای آسون تر شروع کنید. ابتدا درس رو خوب و کامل بخونین بعد برین سراغ تست. در ضمن تو زدن تستها به هیچ وجه خودتون رو گول نزنید. همچنین مثلا اگه یه بخشی 100 تا تست داشت شما به 20 تا از تست ها اصلا نگاه نکنین. 70 تای دیگرو 2 بار به صورت یادگیری و 1 بار به صورت سرعتی بزنید بعد به سراغ تستهای باقیمانده بروید و به صورت وقتی و کنکوری اون سوال ها رو جواب بدین ببینید چقدر قادر به حل مسائل هستید. در ضمن در مورد انتخاب این 20 سوال بگویم که نگویید مثلا سوال های 80 تا 100 بماند برای تست سرعت. بگویید مثلا سوالهای 5-10-14-18و...
    فعلا اینا به ذهنم رسید هر سوالی دارین باز هم بگین من در خدمتم
    ممنون

14. این کاربر از Hidden-H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام
    ممنون از راهنمایی های خوب شما
    میخواستم بدونم تو اینتر نت جایی هست که بشه سوالات تست برای دروس کاردانی به کارشناسی حالا چه عمومی چه تخصصی گیر اورد؟

16. این کاربر از wahid2003vj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

در مورد دروس عمومي و رشته ي كامپوتر اطلاعي ندارم
    شايد دوستان ديگه بدونن
    ممنون

دوست عزيز كتابهاي اينترنتي نمي تونه جوابگوت باشه
    بهتره كتاب رو بخري. پيشنهاد منم در مورد كتاب هموني بود كه تو چند تا پست قبلي گفتم
    ممنون

18. این کاربر از Hidden-H بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض soal

سوالم اينه كه كسي كه رشته ي كاردانيش كامپيوتره ميتونه تو
    كنكوره كارشناسي عمران يا رشته ديكه شركت كنه؟
    Last edited by oki; 02-04-2006 at 21:04.

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •