تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: lord or king or quantum

راي دهنده
49. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • LORD

20 40.82%
  • KING

11 22.45%
  • QUANTUM

18 36.73%
صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 99

نام تاپيک: lord or king or quantum

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

راهنماش تو دفتر چه جداگانس
    حالا این دی وی دی هشت که میبینین برنامه هاشه تحت ویندوز اما تحت بوت میشه ویندوز ویستا آخرین ویرایش

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

من همشونو امتحان کردم تا رسید به کوانتوم؟
    کینگ تا چند سال قبل خوب بود مثل همون دیپلمات که ناپدید شده اینم دیگه جوابگو نیست
    لورد نسبتا کامله یعنی نیاز ابتدایی رو برطرف میکنه فقط از لحاظ آپدیت نرمافزاری نسبت به تاریخ انتشارش عقب تره
    گردو هم مث لورد فرق زیادی با هم ندارن
    کوانتوم یه جورایی کامله البته نه صد در صد ولی معلومه که روش کار شده از نظر آپدیت هم خوبه به نظر من بهتره به
    جای اون تا dvd آخرو جاش رو با برنامه های مفیدتر پر کنن نمیدونم کدوم dvd بود در مورد نرم افزار های موسیقی و
    Music sequencer بود اونش چنگی به دل نمیزد خیلی ناقص بود به نظرم تو ورژن های بعدی این بخش کاملتر شه بهتره
    مخصوصا در رابطه با vst و vsti مربوطه.....................
    نه داری چیکار میکنی!!!!!!!!!!!!
    من به خاطر همین امکانات دیویدی 8 خریدمش
    یه برنامه میکسaudio داره به اسم FL Studio 8 که خیلی عالی و پرامکاناته(همچنین برنامه اسید و ...)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

لرد6 واقعا عالی بو اما لرد7 به اون خوبی نبود نرم افزارهای کم جحم و زیادی داره که به درد میخوره
    کینگ دی وی دی پر کنه وبا چندتا نرم افزار پر جحم وتاریخ گذشته از اسم پر سابقه کینگ استفاده میکنه
    کوانتم رو امتحان نکردم

داره خودمونی میشه mostafa akbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من کوانتوم را جدیدا خریدم و همچنین سه تا ورژن آخر لرد ها را و هر کدوم مزایا و معایب خودشون را دارند مثلا

اتوران لرد خیلی بهتره چون توضیحات هر برنامه را به فارسی توش داره هرچند برای همه برنامه ها کامل نیست ولی باز هم خوبه قابلیت سرچ داره عکس محیط هر برنامه را داره و همچنین راهنمای رجیستر یا کرک هر نرم افزار را به صورت جداگانه آخر توضیحات هر برنامه هست ولی اتوران کوانتوم بسیار ابتدایی و بدون هیچ توضیح و قابلیت جستجو و ...

نرم افزارهای کوانتوم نسبت به تاریخ انتشارش بسیار بروز تره در مقایسه با لرد و شاید به همین خاطره که برای کار رو اتوران وقت کم میارند.

دفترچه راهنمای هر دو تقریبا در یک سطحه و اکثر توضیحات ناقص یا نا مفهومه.

توی کوانتوم بعضی از نرم افزارها البته خیلی کمشون موقع نصب یه فایل را نمیتونند پیدا یا اکسترکت کنند و برنامه نصب نمیشه مثلا microsoft virtual pc و دو سه تا دیگه که من باهاشون مشکل داشتم اما توی لرد حداقل من به موردی برخورد نکردم

سریال کیجن یا کرک نرم افزار تو کوانتوم داخل پوشه خود نرم افزاره ولی لرد احتیاج به عملیات اکروباتیک داره تا یه سریال را بتونی ازش کپی کنی

dvd لرد نقره ایه ولی کوانتوم معمولی

بسته بندی هر دو افتضاحه جعبه های کوانتوم که بعد از دو سه بار استفاده همه پایه هاش شکست و راهی سطل زباله شد لرد هم که اصلا حرفشا نزن اگه بجای این جعبه های مزخرف همه را میزاشتن تو یه کیف 20 تایی بهتر بود .کاری که من کردم.

در کل اگر کاربر حرفه ای هستید و با اکثر نرم افزاها آشنایید یا حوصلتون مثل من زیاده برید کوانتوم بخرید اگر هم هیچ کدوم نیستید لرد بخرید .

فعلا کوانتوم تا ببینیم ورژن بعدیه لرد چیه.

پروفشنال sajjadgameactor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

من کوانتوم را جدیدا خریدم و همچنین سه تا ورژن آخر لرد ها را و هر کدوم مزایا و معایب خودشون را دارند مثلا

اتوران لرد خیلی بهتره چون توضیحات هر برنامه را به فارسی توش داره هرچند برای همه برنامه ها کامل نیست ولی باز هم خوبه قابلیت سرچ داره عکس محیط هر برنامه را داره و همچنین راهنمای رجیستر یا کرک هر نرم افزار را به صورت جداگانه آخر توضیحات هر برنامه هست ولی اتوران کوانتوم بسیار ابتدایی و بدون هیچ توضیح و قابلیت جستجو و ...

نرم افزارهای کوانتوم نسبت به تاریخ انتشارش بسیار بروز تره در مقایسه با لرد و شاید به همین خاطره که برای کار رو اتوران وقت کم میارند.

دفترچه راهنمای هر دو تقریبا در یک سطحه و اکثر توضیحات ناقص یا نا مفهومه.

توی کوانتوم بعضی از نرم افزارها البته خیلی کمشون موقع نصب یه فایل را نمیتونند پیدا یا اکسترکت کنند و برنامه نصب نمیشه مثلا microsoft virtual pc و دو سه تا دیگه که من باهاشون مشکل داشتم اما توی لرد حداقل من به موردی برخورد نکردم

سریال کیجن یا کرک نرم افزار تو کوانتوم داخل پوشه خود نرم افزاره ولی لرد احتیاج به عملیات اکروباتیک داره تا یه سریال را بتونی ازش کپی کنی

dvd لرد نقره ایه ولی کوانتوم معمولی

بسته بندی هر دو افتضاحه جعبه های کوانتوم که بعد از دو سه بار استفاده همه پایه هاش شکست و راهی سطل زباله شد لرد هم که اصلا حرفشا نزن اگه بجای این جعبه های مزخرف همه را میزاشتن تو یه کیف 20 تایی بهتر بود .کاری که من کردم.

در کل اگر کاربر حرفه ای هستید و با اکثر نرم افزاها آشنایید یا حوصلتون مثل من زیاده برید کوانتوم بخرید اگر هم هیچ کدوم نیستید لرد بخرید .

فعلا کوانتوم تا ببینیم ورژن بعدیه لرد چیه.
    به نظرت ورژن بعدی لرد چند ماه دیگه میاد اخه من حوصله ندارم تو دفترچه دنبال برنامه ها بگردم

داره خودمونی میشه mostafa akbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یکی از دوستام زنگ زده بود بهش گفته بودند تا یک ماه آینده.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

یکی از دوستام زنگ زده بود بهش گفته بودند تا یک ماه آینده.
    اگه درست باشه من منتظر میمونم امیدوارم لرد 16 دی وی دی نشه

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بهشت

پيش فرض

ادرس سایت لرد رو کسی بلد هست

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

خوب به جز اين سه تا
    مجموعه ي MRT هم هست
    كه بخصوص مجموعه ي ويندوزش از همه ي اينا كامل تره .
    و نرم افزار هاي متفرقه زياد داره
    البته هنوز كوانتوم بدستم نرسيده ....
    تازه ديروز از پي سي زنگ زدن گفتن برات ميفرستيم
    حتما رسيد خبر ميدم

پروفشنال tekken god's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    به نظرت ورژن بعدی لرد چند ماه دیگه میاد اخه من حوصله ندارم تو دفترچه دنبال برنامه ها بگردم
    مگه لرد سرچ نداره ؟
    من کینگ دارم ( :-& ) با این حال سرچ داره .
    علاوه بر بدی هایی که داره .
    راستی ، این لرد و کوانتوم که مثل کینگ خسیس بازی در نیاوردن ؟
    آخه کینگ فایل هاشو مخفی کرده آدم مثلاً می خواد یه برنامه بده دوستش تو نت هم گیر نمیاد فقط تو کینگ هست و ....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •