تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: كدوم سيستم عامل موبايل رو بيشتر مي پسنديد؟

راي دهنده
148. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Symbian

50 33.78%
  • Windows Mobile

98 66.22%
صفحه 5 از 13 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 127

نام تاپيک: Symbian يا Windows Mobile ؟

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

شما اون تاپیک رو سرچ کنید و بخونید!
    البته چندتا از پستاش پاک شده!

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

خوب بابا وقتی من دارم مثله آدم بحث می کنم طرف میگه نظرتون به درد خودتون می خوره.......

چی بگم ؟ تازه جوابشم با آرامش دادم و حرفشون رو تایید کردم !

3. 2 کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مک
    لینوکس
    ویندوز موبایل
    این ها از نظر منه معیارهام هم سرعت و هنگ نکردن و... هست
    که سیمبیان فوق العاده در معیارهای بالا ضعیف بود

5. 4 کاربر از s-b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

مک
    لینوکس
    ویندوز موبایل
    این ها از نظر منه معیارهام هم سرعت و هنگ نکردن و... هست
    که سیمبیان فوق العاده در معیارهای بالا ضعیف بود
    به
    قربون آدم چیز فهم
    آقا به نظر من که وین مو از مک ضعیف تره اینو قبول دارم ولی واقعآ سیمبین در مقابل وین مو؟؟؟؟ دیگه خیلی آدم باید .... باشه که بگه سیمبین بهتره
    بابا تعصب هم حدی داره به خدا
    انصافتون رو شکر!!!!

7. 2 کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ه
    قربون آدم چیز فهم
    آقا به نظر من که وین مو از مک ضعیف تره اینو قبول دارم ولی واقعآ سیمبین در مقابل وین مو؟؟؟؟ دیگه خیلی آدم باید .... باشه که بگه سیمبین بهتره
    انصافتون رو شکر!!!!
    دوست عزیز شما با چه هدفی اومدی تو این تاپیک پست زدی؟
    نظر شما یک نظر شخصی هست!
    شما اومدی که ببینی وین مو چه مزیتهای نسبت به سیمبین داره و بلعکس!

9. این کاربر از armin_software بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Bs_panzer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Not in your business tough guy !

پيش فرض

قربون آدم چیز فهم
    انصافتون رو شکر!!!!
    راست میگه دیگه زایده روی نکن
    بی آدبی اونل رو جواب نده تا معلوم بشه کی بی ادبه.........

11. این کاربر از Bs_panzer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بچه ها چرا مثل ... افتادید به جون هم بیاید مثل بچه آدم با هم بحث کنید...(اگه بی ادبی کردم ببخشید)

خداییش اینم شد بررسی ؟!؟!؟!؟!

یکی میاد میگه فقط سیمبین یکی میگه فقط وین مو واقعا" آدم از این بررسی ها به اطلاعات روز دنیا دست پیدا میکنه...

البته تا اینجا همه مقصر بودیم ولی خداییش از این پست به  بعد بیاید یه مقایسه حرفه ای انجام بدیم و اگه کسی از روی تعصب حرف زد هیچ جوابی بهش داده نشه و مطمئن باشید این نشانه ی نداشتن جواب نخواهد بود...

--------------------

به نظر من وین مو خیلی سره به دلایل مختلف:

1-وین مو رو میشه به ورژن بالاتر آپدیت کرد ولی سیمبیان نمیشه

2-سرعت وین مو ها بالاتره از سیمبین و مثلا" میخوای تو سیمبین یه عکس باز کنی جونت بالا میا تا نشون میده

3-تو وین مو هنگ کردن ها کمتره مخصوصا" که اگه یه ورژنی مشکل داشت راحت یه ورژن با مشکل هنگ کمتر میریزی رو گوشیت

تا اینجا شدیم 3-0 به نفع وین مو

حالا دوستان اگه با این موارد مخالف هستند اعلام کنند تا نتیجه تغییر داده بشه (البته با دلیل محکم)

و اگر موارد دیگه ای هم در نظر دارند اعلام کنند تا نتایج رو کامل کنیم...
    Last edited by smart00boy; 27-08-2009 at 22:36. دليل: غلط املایی

13. 5 کاربر از smart00boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

اول اینکه کسی بیاد بگه "just ..." یا "فقط ... " ، معلومه چقدر داره از روی اطلاعات حرف میزنه و اصلا از روی تعصب حرف نمیزنه ...
    یه مسئله ی دیگه ای که هست اینه که تا حالا شما چند نفرو دیدین که ازش بپرسی مثلا چرا N82 گرفتی ، یکی از دلیلا محکمش سیستم عامل گوشیش باشه؟
    چیزی که مسلمه بالای 70 در صد مردم این مملکت برای خرید گوشی به سیستم عاملش کاری ندارن.
    (همون شخصه بود که تو 3 تا خط بالاتر ) چرا N82 خریده؟چون با یه قیمت مناسب یه گوشی خوشکل (سلیقه ای) ، دوربین 5 مگاپیکسل ، یه گوشی سری N نوکیا (که یه کلاس الکی و بدون دلیل براش گذاشتن) خریده تازه صداش هم بلنده!!!
    قطعا این شخص که اکثر مردم هم مث اون هستند حاظر نیست با پول بسیار بیشتر چنین امکاناتی رو (گاها کمتر) داشته باشه.
    خود من حتی همین حالا به هرکی میگم مثلا این برنامه رو گوشیت نمیخوره چون سیستم عاملش سیمبینه و گوشی تو جاوا هست تا یه هفته هنگ میکنه!!!!
    و اما نظر خودم.
    با اینکه شاید یکم حرفام طرف ویندوز موبایل بود ، اما مطمئن باشید که دلیلش اینه که تا حالا با ویندوز موبایل کار نکردم.(ویندوزی ها اگه جرات دارید سال بعد بیاین)
    در نتیجه من به هیچ کدوم رای نمیدم چون تا حالا با ویندوز موبایل کار نکردم و تا موقعی که نداشته باشمش به این سوال جواب نمیدم.

اگه خدا بخواد میخوام تا چند روز آینده یه PPC بگیرم و این میتونه از ضعف سیمبین باشه که نتونسته منو علاقه مند به خودش نگه داره.البته ممکنه ویندوز موبایل هم این ضعفو داشته باشه و من فعلا ازش نمیدونم.
    فقط میدونم که تمام قابلیت های سیمبین (یا لااقل اکثرشون) رو تجربه کردم و چون حالا سوژه ای برا تجربه کردن تو سیمبین ندارم به سوی ویندوز موبایل میرم ببینم اون چطوره ....

15. 6 کاربر از ahmad72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه k i a r a s h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اديت كردم كه بنويسم و توضيح بدم(قبل اين كه پست منو بخونين)
    كه درسته لحن من جديه
    ولي دوست ندارم به هيچ وجه به كسي خدا نكرده توهين كرده باشم
    چون با بعضي از دوستان اولين باريه كه وارد جدل ميشم:دي !
    سلام . علی جان فکر می کنم منم برای اولین باره با شما و بقیه دوستان تو این سایت دارم وارد بحث میشم . اگه امکان داره از شما و بقیه دوستان می خوام یه ذره منطقی باشید و خیلی منطقی جوابم رو بدید .

منم موافقم تست كردن بهترين راهه !

شما تا حالا سيمبين داشتي ؟

بعدا از كجا به اين نتيجه رسيدي كه سيمبين 10 سال ديگه ميشه كرك خنده بچه ها ؟؟
    بر اساس كدام منطق سيستم عاملي كه 7 %بازار(وين موبايل) رو داره ميشه بهترين سيستم عامل
    و سيستم عاملي كه 45% بازار (سيمبين) رو داره ميشه كركر خنده ؟
    نكنه چون سامسونگ ديگه نمي خواد سيمبين هاي اند بزنه سيمبين ميشه كرك خنده ؟؟؟
    بله من قبل از ویندوز موبایل چندتا سیمبین داشتم . برای همین می خوام یه ذره پاسخ حرفاتون رو بدم . البته منم مثل شما این رو که سیمبین تا چند سال دیگه کرکر خنده میشه رو قبول ندارم . و فکر می کنم حرف زیاد درست و منطقی نیست .

بله اين يه مزيته ولي چه مزيتي ؟
    وقتي 2 سال از ورود يه گوشي ميگذره(مثل تاچ ويوا) با اون سخت افزار ضعيفش
    چطور ميخواد ويندوز هاي جديد رو كامل و روون پشتيباني كنه ؟؟
    اين مزيت در حد حرفه چون عمر مفيد يه پاكت پي سي يا گوشي 2 ساله
    و بعد از 2 اگه بشه نرم افزارش رو عوض كرد قابليت ارتقا سخت افزار رو نداره
    پس عملا ارزشي نداره
    به جاي اون گوشي هاي سيمبين رو ميشه با آپ ديت هايي كه براشون مياد
    در بالاترين حالت استفاده از سخت افزار و روون ترين حالت نرم افزاري نگه داشت !!

عزیزم به عنوان کسی که ویوا دارم خدمتت عرض می کنم که نصب ویندوز بالاتر در حد حرف نیست و من الان رو گوشیم ویندوز 6.5 نصب کردم . واصلا هم نه کم میاره و نه مشکلی داره . خیلی خیلی هم روونه . اگر هم اشکالی باشه از خود ویندوزه که هنوز بصورت بتاست و رسمی نیست . پس مشکل از گوشی نیست . در ضمن دوست من گوشی کاجم که تولید سال 2005 هستش اگه اشتباه نکنم به راحتی ویندوز های 6.5 رو اجرا می کنه و بسیاری از دوستان رو گوشیشون نصب کردن . پس خواهشا با این همه پست و این همه سابقه غیر منطقی حرف هایی رو نزنیم که به دیگران اطلاعات غلط بدیم .
    در مورد آپ دیت های سیمبین هم باید بگم که عزیزم شما تو ویندوز موبایل هم علاوه بر بالا بردن ویندوز گوشیت ، می تونی از آپ دیت های ویندوز خود گوشیت که از طرف شرکت چند وقت یک بار ارایه میشه بدون دردسر استفاده کنی و ورژن گوشیت رو ببری بالا .
    پس تو ویندوز موبایل هم می تونی ورژن ویندوز رو ببری بالا ، مثلا از ورژن 1 ویندوز 6.1 بیای به ورژن 4 ویندوز 6.1 ، هم می تونی خود ویندوز رو بالا ببری . مثلا از ویندوز 6.1 بری به ویندوز 6.5

همه ميدونن كه رابط كاربري وين موبايل بسيار افتضتح و مزخرفه
    و اگه مزخرف نبود هيچ كدام از شركت هاي سازندهپاك پي سي براش پوسته طراحي نميكردن !!!
    ضمنا اون پوسته ها هم پرورده سازنده اس و ربطي به وين موبايل نداره
    يه موضوع ديگه هم هست تو سيمبين هم ميشه
    آيكون ها رو عوض كرد
    هم چيدمان رو
    هم تم ها رو
    هم فونت ها
    چطور ميگي در سيمبين اينچنين نيست ؟؟
    متعصفانه شما در این مورد هم بدون اطلاع و غیر منطقی حرف زدید . می تونم بپرسم چرا میگید ویندوز رابط کاربری مسخره ای داره؟ لطفا این بار منطقی جواب بدین .
    در مورد پوسته هم باید بگم ، عزیزم پوسته ها رو شرکت های مختلف با توجه به قدرت طراحی که دارن برای راحت تر استفاده کردن کاربر ها طراحی می کنن . فراموش نکن که این پوسته ها تحت سیستم عامل ویندوز طراحی میشه . پس نشون میده که این سیستم عامل قدرت طراحی هر چندتا پوسته و رابط کاربری رو که بخوای داره و اگه بخوای 30 تا برنامه برای سلیقه های مختلف برات معرفی می کنم . ولی آیا سیمبین این قدرت رو داره؟ اگه داره چرا از اول منو ها و رابط کاربریش تو تمام گوشی هاش یه مدله؟
    در ضمن در ویندوز هم به راحتی می تونید این کارها رو بکنید:
    آيكون ها رو عوض كرد
    هم چيدمان رو
    هم تم ها رو
    هم فونت ها

اما شما 4 تا برنامه نام ببر واسه من كه و ين موبايل داشته باشه سيمبين نداشته باشه ؟!!!
    حالا همین سوال رو من از شما می کنم . شما 4 تا برنامه نام ببر که سیمبین داره ولی وین نداره !!

جديدا هم نوكيا با مايكروسافت قراداد بسته پك كامل آفيس رو مايكروسافت ارائه بده واسه سيمبين(يعني تنها برتري وين موبايل كه سازگاري با آفيس بود شد زرشك!!!)
    در مورد بازي هم شما بازي هاي ان گيج 2 رو اصلا ديدين و امتحان كردين ؟
    سيمبين بازي داره به حجم 1 گيگا بايت !!
    حالا 4 تا بازي 200 مگي واسه وين زدن خيلي خيال ميكنن وين موبايل چيه
    واسه سيمبين هر برنامه اي بخواي هست كه اگه در اين زمينه جلوتر نباشه
    مسلما عقب تر نيست
    تا این جا فکر می کنم چندتا برتری وین رو بهتون گفتم . پس فقط برتری وین داشتم آفیس نیست که هنوزم سیمبین حسرتش رو می خوره . در مورد بازی نمی تونم نظری بدم چون بازی های انگیج 2 رو ندیدم . امامنم مثل شما به جرات می گم هر برنامه و بازی بخوای برای وین هست . و این چیزیه که هر 2 سیستم عامل دارای برنامه های زیادین .

اما شما خييال كردي تو بخش موبايل كسي با وين موبايل كار نكرده ؟
    كه نكست ..نكست ميكني ؟؟
    علی جان حق با این دوست عزیز بود . تو ویندوز نصب کردن برنامه و بازی از این هم راحت تره . چون اکثرا دیگه cab هستن و فقط کافیه تا فایل رو انتقالش بدی تو گوشیت و یک بار روش کلیک کنی . تو هر جایی بخوای نصب می کنه . البته خداییش سیمبین هم تو نصب برنامه مشکل خاصی نداره و به راحتی نصب میشه .

خوبه همه ميدونن كه وين موبايل و كلا محصولات مايكروسافت در زمينه امنيت كلا تعطيل هستند
    و بايد رو ويندوزت(حالا از هر نوعي باشه) آنتي ويروس نصب كني . حالا مزيت ساين كردين كه جلوگيري ميكنه از ويروسي شدن گوشي شد عيب ؟
    اين حرف جاي ديگه باعث خنده ديگران ميشه
    متاسفانه شما بازم اطلاعات غلطی دارید . من در مورد محصولات مایکروسافت حرف نمی زنم در مورد ویندوز موبایل صحبت می کنم . دوست من علی عزیز بهتر بدونی که ویندوز موبایل اصلا ویروس نداره . و تمامی برنامه های آنتی ویروس برای ویندوز موبایل فقط برای کسب درامد این برنامه ها رو تولید می کنن . پس اگه به قول خودت رو سیمبین 1 درصد احتمال ویروسی شدن هست . تو ویندوز موبایل این احتمال صفره . پس به این نتیجه می رسیم که ساین کردن در برابر وین مزیت که به حساب نمیاد هیچ . بلکه دردسری بزرگ و اعصاب خورد کن هم هست . هی باید دنبال فایل cer تو این سایت و اون سایت .... بگردی و ....
    حالا این کار شاید برای شما آسون باشه ولی برای خیلی ها سخته و حوصله ی این کارا رو ندارن .

اما 4 تا برنامه درست حسابي رايگان واسه وين موبايل نيست همگي رو يا بايد بخري يا نسخه كرك شده و ناقص اش رو بريزي رو وين موبايلت !!!
    پس كجا رفت اون نكست نكستش ؟
    متاسفانه بازم اطلاعات کم و دادن اطلاعات غلط . دوست من ، من الان نزدیک 4 ساله که ویندوز موبایل دارم و هیچ وقت برنامه نخریدم و همیشه تمامی برنامه های جدید و بروز رو تو گوشیم بصورت کامله کامل داشتم و دارم . حالا شما چی میگی؟
    فقط فرق برنامه های وین با سیمبین اینه که سیمبین با بد بختی ساین کردن اکثر برنامه های اصلی رو اجرا می کنه اما تو ویندوز با زدن یه سریال نامبر مثلا 6 رقمی تو خود برنامه ، برنامه رجیستر میشه و بطور کامل می تونی ازش استفاده کنی . به نظرت کدوم دردسرش بیشتره؟

این نقل قول ها رو کردم تا اون جاهایی رو که اطلاعات غلط داده بودین متوجهتون کنم . اگه هر گونه بحث یا برتری که شما یا دیگر دوستان احساس می کنید سیبین نسبت به ویندوز داره بفرمایید تا بازم منطقی و با اطلاعات درست جواب همدیگرو بدیم . ببخشیداگه زیاد شد صحبت هام
    Last edited by k i a r a s h; 28-08-2009 at 06:41.

17. 5 کاربر از k i a r a s h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال ahmad72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

البته من یه چیزی بگم.
    یکی مث آقای ali racer یا k i a r a s h خان اومدن و با تعصب و البته با دلیل و مدرک از سیستم عامل مورد علاقشون دفاع کردن.نه اینکه خدای نکرده جاییش رو اشتباه گفته باشن اما یه قابلیت تو سیستم عاملشون رو بدون هیچ مشکلی بیان کردن.
    مثلا:
    1-من به شخصه تا حالا هیچ برنامه ای رو ساین نکردم(هک کردم).اون عوام مردم هستند که چون برنامه های سیمبین (نه همشون) ساین میخواد گاهی اوقات نمیتونن از این برنامه ها استفاده کنن.
    پس همون بهتر که نتونن.کسی که وقتی میگی ساین باید تا نیم ساعت بعد براش توضیح بدی که ینی چه ، همون بهتر که نتونه استفاده کنه ...
    جدیدا هم به روش Hallox2 (اگه اشتباه ننوشته باشم) فقط این فایل کم حجمو ساین میکنی و این فایل گوشیتو به راحتی هک میکنه.
    که البته باز هم برای کسایی که اصلا نمیدونن ساین و هک چی هستن به درد نمیخوره.
    2-من بازی های N.Gage 2 رو روی گوشیم داشتم.بازی های خوبی بود اوایل اما چیز شاخی نبودن.من بازی های ویندوز موبایل رو ندیدم که مقایسه کنم اما فقط میدونم که N.Gage 2 چیز شاخی نیست و فقط به نظر من 3-4 تا بازی در حد نام N.Gage 2 داره.
    جدیدا هم دارن بازی بعضی بازی های کامپیوتر رو با یه امولاتور روی گوشیشون اجرا میکنن که من تا حالا انجامش ندادم چون سرعت دانلودم اونقدر نبوده که بتونم بازیاشو دان کنم .
    حالا هم که دیگه نو بر شو آوردن و همش بازی های جاوا رو با پسوند N.Gage میدن به عنوان بازی های ان.گیج.
    Last edited by ahmad72; 28-08-2009 at 07:46.

19. 2 کاربر از ahmad72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •