تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 966 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 9655

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع مـــباحــث مرتبـــط با دانشـــگاه آزاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه locked account's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

کسی قیمت شهریه هر ترم دندانپزشکی یا پزشکی آزاد رو نداره؟
    ترمي نزديك 1 مليون شروع ميشه تا 1.5 جا داره!

آخر فروم باز LeBron's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

.......................
    Last edited by LeBron; 07-08-2008 at 01:54.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

اگه رشته ای بخونین که از روی علاقه نباشه و صرفا بخواین اسمتون دانشجو باشه و مثلا سربازی نرین دارین هم

عمر و هم پولتون رو هدر میدین.اما بعضا قضیه فرق میکنه.

مثلا من میخواستم معماری بخونم.نهایت باید 4000 بیاری تا بتونی تو تبریز قبول بشی.منم میتونستم کمترشم بیارم

یعنی تواناییش رو داشتم اما خودتون میدونید بعضا ادم از انگیزه میوفته و میشه باری به هر جهت.

وقتی هم که دانشگاه سراسری کم باشه خب معلومه باید بیای سمت دانشگاه ازاد.ولی خب چون

اکثر دانشگاه های ازاد محیط کوچکی دارن و از نظر تیپ دانشجو نماها!!! سطح خوبی ندارن همه نسبت بهش

بدبین شدن.اما همشون اینجوری نیست.مثلا علوم تحقیقات.شما اگه گذرتون اینورا افتاد من میبرمتون دانشگامون تا ببینین چی ساختن تو بناب!

اما اگه همین دانشگاه ازاد نبود الان باید میرفتم یه رشته ای میخوندم که نه دوست داشتم نه به دردم میخورد.

شما اینم در نظر بگیرین که خرج دانشگاه ازاد خیلی کمتز از درس خوندن تو کشور هایی مثل ترکیه و اوکراین

هست.چون کثر کسایی که میرن اونجا تو دانشگاه های پولی یا همون ازاد یا کالج! درس میخونن و اگه

اونقدر درسخون باشن که بتونن تو دانشگاه های دولتی اونجا قبول بشن خب میشینن تو مملکت و شهر خودشون

تو دانشگاه دولتی درس میخونن!!!!

من نمیگم شهریش ارزونه.اما چاره چیه؟وقتی دانشگاه دولتی کمه و نصف صندلی ها هم برای سهمیه بسیج

و... هست؟؟؟/

همگی موفق باشید.
    تماما تاييد ميشه! من در مورد كشورهاي ديگه خيلي پرس و جو كردم. همه از اول بالاي 1.5 براي رشته ي پزشكي ميخوان در حالي كه تو آزاد براي شروع كمتر 1 مليون لازمه.
    اگه رشته ي رويايي آدم باشه واقعا ميارزه. من سراسري پزشكي نيوردم. ولي اگه آزاد بيارم با سر ميرم. با يكي از دكترها كه اينترني دانشجوهاي پزشكي رو داشت صحبت كردم. گفت ار لحاظ علمي كمتر از سراسريها نيستن. تازه توي آزمون علوم پايه رتبه هم زياد ميارن!
    اينجا توي بوشهر، دانشجوهاي عمران آزاد خيلي قويتر از سراسري هستن. توي شهر معروفن! ولي مثلا معماريها نه ضعيفترن.
    يكي از دوستان كه سراسري ميخوند يه بار رفته بود از دانشگاه آزاد ديدن كرده بود. ميگفت بابا اينجا همه با كلاس آدمن! ما همش با لنگ و لوكها ميشينيم سر كلاس. آدم دلش ميگيره!!! (البته قصد توهين به دانشجوهاي سراسري رو ندارم ها!)
    به نظر من بهتره آدم بره آزاد رشته ي مورد علاقه تا بياد دولتي رشته ي غير مورد علاقه!
    ديگه گذشت زماني كه ميگفتن طرف آزاد خونده هيچي حاليش نيست. به قول دوستمون بريد ببينيد آزاد كجاها چيا ساخته.
    البته اينا گفتم به اين معني نيست كه شهريه خوبه ها، نه شهريه زياده خداييش ولي ميارزه!

داره خودمونی میشه Dunker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Planet Earth

پيش فرض

من امسال کنکور دادم میخوام بدونم اگه قبول بشم ولی یه واحد درسی پیش دانشگاهیم هنوز مونده باشه میتونم مرخصی بگیرم و بعد از پاس کردن اون درس سر کلاس برم؟؟

آخر فروم باز EHHASSATNI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پشت pc یا جلوی PS3

پيش فرض

من عمران کرج میخونم ترمی حدودا 600 میشه البته 250 یا 260 شهریه ثابته

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام بچه ها من میخواستم بدونم چقدر هزینه(شهریه) برای دانشگاه ازاد برای رشته اقتصاد و دامپزشکی کرج باید بپردازم حداقل و حداکثر هر کدومشون را بگید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آقا کسی میتونه لیست کل شهریه را بذاره؟
    Last edited by farhad_realmadrid; 07-08-2008 at 13:20.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

1-اگه آزاد خوب بود،با رتبه 30000 سراسری،مهندسیشو نمی شد قبول بشی.
    2-ضمنا دانشگاه آزادی ها فقط باکلاسن ولی آدم نیستن! اگه آدم بودن سراسری قبول می شدن.(قصد توهین به دانشگاه آزادی ها رو ندارم ها!!!)
    3-گربه دستش به گوشت نمی رسید...( یا بعبارتی قنبر پس بر!)

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

2-ضمنا دانشگاه آزادی ها فقط باکلاسن ولی آدم نیستن! اگه آدم بودن سراسری قبول می شدن.(قصد توهین به دانشگاه آزادی ها رو ندارم ها!!!)
    دقیقا همینه اصلا اهل درس نیستن
    من خیلی دوستم داشتم تهران قبول شم ولی رشته مورد علاقم تهران قبول نمیشم و شهرستان که خوشم نمیاد و نمیرم و به خاطر همین آزاد میرم.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دركت ميكنم دوست عزيز! از صميم قلب!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •