تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 175 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1744

نام تاپيک: iPhone 3GS | تاپيك مباحث و مسائل مربوط به آيفون 3جي اس

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_bijari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    mash

پيش فرض

من نمیدونم چرا تو ایران ملت بیشتر دنبال گوشی ای هستن که به قول معروف جواد/خز نشه...!
    مگه تو امریکا اکثرا iphone و blackberry ندارن ،ولی هیشکی به این چیزا فکر نمیکنه
    اگه یه گوشی خوبه خوب چی میشه همه داشته باشن
    آدم باید از چیزی که داره لذت ببره ،نه اینکه ببینه بقیه اگه مثل اون دارن دیگه سراغش نره...

2. 7 کاربر از hamed_bijari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    Vancouver

پيش فرض

من هم اول تو همین فکر بودم اما گوشی یک حال دیگه ای داره تا اینکه بخوای ipod touch بگیری.

بله...باعث خز شدن میشه که همین الان با درست کردن بلوتوث خودش این کار رو کرد.
    ....................
    راستی سامان تو فقط از هوا فیلم گرفتی؟؟؟ چون من از اولی فقط 1 مین دیدم و بستمش.........اصلش پایین بود.....دی

ا؟اون 1 مین دومش قشنگ بود : دی

منم قبلا بلوتوس و فیلم برداری واسم مهم بودن.ولی اینجا 1 سال گوشی بلوتوس دار دستم بود شاید 5.6 بار از بلوتوسش استفاده کردم.اونم واسه خودم فایل میفرستادم
    در کل اینجا واقعا استفاده از بلوتوس انقده کمه که نبودش حس نمیشه
    Last edited by saman65; 07-07-2009 at 08:19.

4. 2 کاربر از saman65 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

من هم دقیقا منظورم هموی بود که alex گفت..........
    من خودم از جمله کسایی هستم که ایفون 2g رو نگرفتم گفتم نه بلوتوث داره نه دوربین و وقتی 9 ماه پیش هم خواستم 3g بگیرم در اخرین لحظه پشیمون شدم و یک چیزه دیگه گرفتم.............ولی اگر بلوتوث داشت هیچ وقت پشیمون نمیشدم.....
    من نمیدونم چرا تو ایران ملت بیشتر دنبال گوشی ای هستن که به قول معروف جواد/خز نشه...!
    مگه تو امریکا اکثرا iphone و blackberry ندارن ،ولی هیشکی به این چیزا فکر نمیکنه
    اگه یه گوشی خوبه خوب چی میشه همه داشته باشن
    آدم باید از چیزی که داره لذت ببره ،نه اینکه ببینه بقیه اگه مثل اون دارن دیگه سراغش نره...
    تو حرفت درسته ولی تو ایران بیشتر مردم کور کورانه خرید می کنند و من از کسی که نتونه از گوشیش حداکثر استفاده رو بکنه اعصابم خورد میشه .....مثلا من وقتی n73 خریده بود 2 سال پیش.......یکی از فامیلامون هم خرید که هیچی بارش نبود و هر روز 3 بار زنگ میزد به من...........خب معلومه من هم کفری میشم و رفتم فروختمش........
    کلا تو ایران ملت گوشی رو واسه کلاسش می خرند که با گذاشتن بلوتوث ایفون هم تا کمی دیگر همین طوری میشه.........{ خدا نکنه دوربینش از 3 بالا تر بره که دیگه از خز هم میگذره }
    Last edited by s-a-l-i-m; 07-07-2009 at 07:55.

6. این کاربر از s-a-l-i-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه metal gear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    جلوى كامپيوتر

پيش فرض

salam

sorry farsi naneveshtam chon font nadaram

agha in 3gs too iran oomade??

key miad biad chande?

آخر فروم باز GiggleClub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اومدنش که اره اومده ولی خیلی گرونه
    ۱۶گیگش الان ۱۰۰۰-۱۳۰۰ و ۳۲گیگ ۱۴۰۰-۱۶۰۰

باید صبر کرد تا اولن آنلاک فکتوری بیاد و بعد قیمت زیر ۱۰۰۰

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

تو ایران شاید امده باشه و قیمتش هم معمولا باید از 900 شروع شه تا بالا...........چون این گوشی واقعا از قیمت هایه بالایی بر خوردارهست .........
    هر کی خواست بگه من بهش شماره بدم به به احتمال زیاد می تونه 900 بخره { اگر تمام نکرده باشه } فکر کنم 16 گیگ هم باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه metal gear's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    جلوى كامپيوتر

پيش فرض

salam

agha ma mikham age 900 bashe!!!

mishe adres bedi beman?

ye soal dige

man ta jaee ke fahmidam farghe koli va asliye in iphone3g va 3gs faghat dar 2 chize!!!

oonam aval dar doorbin ke oon 2 va oon yeki 3 mgp hast va dovomin chiz dar inke soratesh afzayesh yafte....

vali bahiyeye emkant mesle COMPASS gps ya voice memo ya....hame tooye 3gs betore pishfarz gozashte shode vali tamame in emkanatdar systeme jadide OS3 ham oomade ke agar kasi 3g dashte bashe mitoone hamaro mesle 3gs dasht bashe...dorost

rasti bacheha vaghean GPS ke dar iphone 3g hast dar iran kar mikone va dango fang nadare??

yani naghsheye tehran ba joziatesh hast? va inke masalan bezanim restourante BOOF..vaghean hamaro neshoon mide rahat?

rasti yeki az bachehae inja goft ke ye farghe dige ha daran kebazihaeeke gharare baraye 3gs biad rooye 3g digens nemishe!! in harf doroste??

chon man ala too site iphone khoondam ke banasb OS3 ke rooye 3gs ham vojood dae mitoonid iphone 2g va 3g ro update konid vaaz nasle jadide barname ha va baziha ke gharare biad barkhordar shin...!!!
    Last edited by metal gear; 07-07-2009 at 14:57.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

برنامه ها که برای هر دو یکی هست اما بعضی از بازی { حدس میزنیم } بیاد که روی 3g و 2g کار نکند چونکه گرافیک 3gs قوی تر هست ......و اینکه 3gs بلوتوث و قطب نمای داخلی و ..............
    نقشه که ایران باید اون رو درست کنه و در اختیار اون ها قرار بده که همچین کاری نکرده ولی من شنیدم که خوب کار می کنه و الان بیشتر بچه ها از نقشه افلاین استفاده می کنند که اموزشش تو سایت ها زیاده.......سرعت گوشی هم که سامان جان گفت خیلی بیشتر هست از 3g ....
    درسته که 3g و ... رو میشه اپدیت کرد اما نمیشه از تمام قابلیت ها استفاده کرد مثل بلوتوث و فرمان صوتی { امکان داره کار کنه که فکر نمی کنم } و فکر نکنم بشه فیلم هم گرفت و قطب نما و ....
    شماره رو بعد از گرفتن واست می فرستم.

آخر فروم باز ELVIS PRESLEY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    UFC Cage

پيش فرض

مشکل نقشه ای نداره.
    گوگل نقشه ی ایرانم اضافه کرده.
    البته فرق نقشه ی گوگل با اونی که خودت بسازی اینه که گول اسم کوچه ها و بن بستا رو نداره که تو افلاین هست.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

قیمت 16gb این گوشی امروز تو مجتمع پایتخت 1.250 تومن بود.

14. این کاربر از ninja3000sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •