تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 271 از 1024 اولاول ... 171221261267268269270271272273274275281321371771 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,701 به 2,710 از 10239

نام تاپيک: ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه skhammari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

ویرایش شد ..

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tabasom.Sweet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فکر میکنین قوی ترین کتابها برای تست فیزیک چه کتابهاییه؟
    لطفا اگر میدونید بگید

می گم اینجا کسی اطلاعاتی در مورد تغییر رشته از تجربی به هنر داره؟
    والا من که نمیدونم،راستش اکثرا بچه ها در مورده این چیزا نمیدونن،فکر میکنم بهتر باشه برای اینکه مطمئن باشید از
    اموزش پرورش بپرسید هم مطمئن هستین به جواب هم راحت پاسخ میدن بعد کتابهای اموزشی رو هم از خود بچه های رشته بپرسید یادمه چند سال پیش رتبه یک کنکور هنر ،رشتش ریاضی بود نیکان هم درس میخوند

یه دفتر برنامه ریزی درست حسابی میخوام
    در مورده قلم چی که موافقم، در مورده تاکتیک من اینجا از بچه ها پرسیدم ظاهرا کسی چیزی نمیدونه...
    گوگل هم سرچ کردم بجز اگهی فروشش چیزی پیدا نمیشه بهتره یه سر برید کتابفروشی و خودتون ببینید...
    در ضمن به راحتی هم میتونید خودتون جدول برنامه ریزی فیت کار خودتون رو تهییه کنید هر کسی به یه سری
    ایتم ها حساسیت داره و دوست داره که تو جدولش ثبت بشه یکم فکر کنید خودتون از پسش برمیاید

3. 3 کاربر از Tabasom.Sweet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه new life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

ببخشید من نمی دونم چرا توی خونه نمی تونم یک جا بند شم همش از اتاقم میام بیرون که مثلا اب بخورم همش می چرخم نمیتونم عین یک ادم بشینم پای درس کسی می تونه راهنمایی کنه که من چار باید بکنم ؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tabasom.Sweet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

رویا جون کیه که این مشکل رو اول راه نداشته باشه ... کم کم حل میشه من خودم انقدر وضعم وخیم بود و سابقه دار بودم
    همه ازم قطع امید بودن ولی الان خیلی بهتر شدم

1_ سعی کن وقتی شروع میکنی درس بخونی در درست غرق بشی یه راهش اینه که به ساعت نگاه نکنی
    (این خیلی بهم کمک کرد)
    حتی اگر برنامت مبحثی نیست و ساعتیه ریمایندر موبایلت رو بذار که سر مثلا 1ساعت دیگه زنگ بزنه و با زنگ اون به
    خودت بیای و لازم نباشه هی به ساعت نگاه کنی چقد مونده ...و این اب رو هم حتما بذار دم دستت!

2_موقع درس خوندن هر چی به ذهنت رسید مثلا یه کار یکه میخوای بکنی یه چیزی که باید به یکی بگی یه کتابی
    که باید در موردش بپرسی و ... یه برگه بذار کنار دستت هی هر چی اومد تو ذهنت سریع بنویس روش و درست رو ادامه بده
    بعضی وقتا اخر روز اون لیسته دیدن داره ))))))

موفق میشی

6. 4 کاربر از Tabasom.Sweet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

امروز صبح رفتم مدرسه.روز اول مدرسه هم بود.و روز اول مدرسه جدید.
    جو مدرسه رو که دیدم وحشت کردم.همه خرخون بودند.تا دیروز من فقط به رتبه 1 کنکور فکر می کردم این عقیده رو هم داشتم که فقط غیر ممکن،غیر ممکن است.
    ولی امروز خیلی حالم گرفته شد بچه هایی رو دیدم که هنوز دبیر درس رو کامل توضیح نداده بود ولی هی ازش سوال می پرسیدند.
    بدبخت شدیم رفت...
    کسی هست بگه که چه طور می تونم همه ی بچه های کلاس رو ضربه فنی کنم وخودم بشم نفر اول مدرسه؟
    کسی هست تجربشو داشته باشه؟
    اصلا یه سوال آیا من که از خیلی از اون بچه ها عقب هستم می تونم بیام وتو کنکور از همه جلو بزنم؟؟؟
    خیلی حالم گرفته شد.
    دوست عزیز،
    هر کسی خودشه و مسیر خودش رو داره .
    اگر شما میخواهید فقط از بقیه جلو بزنید و به جلوتون نگاه نکنید به هیچ چیزی نمیرسید به جز ضرر ...

شما باید در حد و توان خودتون تلاش کنید و برای پیشرفت کمی تلاش رو بیشتر کنید .
    همین .
    تو یک مسابقه ی دو لازم نیست رقیب رو هل بدید و بندازید روی زمین ! کافیه که خودتون کمی سریع تر و قوی تر عمل کنید .

8. 3 کاربر از Benygh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ببخشید من نمی دونم چرا توی خونه نمی تونم یک جا بند شم همش از اتاقم میام بیرون که مثلا اب بخورم همش می چرخم نمیتونم عین یک ادم بشینم پای درس کسی می تونه راهنمایی کنه که من چار باید بکنم ؟؟؟
    این جور موارد فکر کنم بخاطر بی انگیزگی باشه.همینطوره؟

جو مدرسه رو که دیدم وحشت کردم.همه خرخون بودند.تا دیروز من فقط به رتبه 1 کنکور فکر می کردم این عقیده رو هم داشتم که فقط غیر ممکن،غیر ممکن است.
    ولی امروز خیلی حالم گرفته شد بچه هایی رو دیدم که هنوز دبیر درس رو کامل توضیح نداده بود ولی هی ازش سوال می پرسیدند.
    بدبخت شدیم رفت...
    کسی هست بگه که چه طور می تونم همه ی بچه های کلاس رو ضربه فنی کنم وخودم بشم نفر اول مدرسه؟
    اصلا یه سوال آیا من که از خیلی از اون بچه ها عقب هستم می تونم بیام وتو کنکور از همه جلو بزنم؟؟؟
    خیلی حالم گرفته شد.
    شما سوم هستی؟یا پیش. دیدگاه شما کلا غلطه اصلا شما قرار نیست ونباید باکلاس رقابت کنی(حالا میخواد سطحش بالا باشه یا پایین). در حقیقت فقط باید با خودت رقابت کنی. تادرحد توانت پیشرفت کنی. متوجهی؟

10. 3 کاربر از danial_848 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه moraddad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بدبخت شدیم رفت...
    خیلی حالم گرفته شد.
    به جان خودم همش ادعای بیخوده!
    اکثرشون یه سری آدم جوگیرن که فانتزی درس میخونن و دنبال سوالای حاشیه ای و خارج از برنامن!
    کار خودتو بکن به زودی پوزشونو میزنی....

12. این کاربر از moraddad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من همه ی راه حل ها رو امتحان کردم.در اخر به این نتیجه رسیدم که فقط کتاب خانه می تونه مشکل من رو حل کنه.در ضمن این مشکل شما رو خیلی ها دارند پس زیاد نگران نباش

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به جان خودم همش ادعای بیخوده!
    اکثرشون یه سری آدم جوگیرن که فانتزی درس میخونن و دنبال سوالای حاشیه ای و خارج از برنامن!
    کار خودتو بکن به زودی پوزشونو میزنی....
    گول خر خونیشون رو نخر دوست عزیز اکثرآ بدون تجربه و بدون برنامه پیش می رن شما کار خودتو بکن و بعدشم توکل کن به خدا.
    من تو سال سوم دوستی داشتم که شاگرد درس خون مدرسه بود همه روش حساب می کردن همش کتاب دستش بود تازه خیلی هم باهوش بود اما اخرش رتبش شد 17000.پس خیالتو راحت کنم که تو کنکور برنامه ریزی و با کیفیت خواندن حرف اول رو می زنه نه خر خونی.

15. 2 کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehtoday's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    انقلاب سوم

پيش فرض

بچه هاي پيش دانشگاهي بدبخت شديم اساسي

بررسي محاسبه نمرات چهار درس پيش دانشگاهي در رتبه نهايي کنکور

معاون آموزش و نوآوري وزارت آموزش و پرورش از پيشنهاد محاسبه و ارزيابي چهار درس پيش دانشگاهي در سه رشته دوره نظري در کنکور سال 89 به کميته قانون حذف کنکور خبر داد. عباس رهي با اعلام اين خبر افزود: بنا بر تصميم کميته قانون حذف کنکور وزارت آموزش و پرورش بايد دو درس تخصصي و دو درس عمومي مورد نظر خود را براي تاثير در قانون حذف کنکور پيشنهاد مي داد که طي هفته گذشته آن را به اين کميته ارائه کرديم.طبق قانون حذف کنکور بايد نمرات دانش آموزان در برخي از دروس پيش دانشگاهي نيز تاثير داده شود که سال گذشته اين امر ميسر نشد و آموزش و پرورش موظف گرديد که در سال تحصيلي جاري اين دروس را به کميته ويژه اين قانون پيشنهاد دهد. همچنين آموزش و پرورش موظف است که براي دروس پيشنهادي در دوره پيش دانشگاهي آزمونهاي استاندارد به شکل نهايي و سراسري برگزار کند.طبق قانون حذف کنکور بايد سوابق تحصيلي دانش آموزان در کنکور سال آينده نيز افزايش يابد. اميدواريم که در سال آينده تاثير سوابق تحصيلي دانش آموزان از 15 درصد در سال جاري به 30 درصد افزايش يابد. در دوره متوسطه امسال نيز همچون سال گذشته 10 درس از دروس تخصصي و عمومي رشته هاي رياضي، تجربي، علوم انساني و معارف اسلامي سال سوم دبيرستان که امتحانات آنها به صورت نهايي برگزار مي گردد در سوابق تحصيلي کنکور تاثير داده مي شود. به منظور آمادگي دانش آموزان پيش دانشگاهي از دروسي که امسال در کنکور موثر خواهد بود، جلسه کارگروه ماده 4 قانون به زودي تشکيل مي شود و دروس را پس از نهايي شدن تا پايان مهرماه در اختيار دانش آموزان قرار مي دهيم.

آخ شانس ما !

من ميگم دو درسش تو رشته رياضي كه رشته خودمه : دين و زندگي و ادبيات عمومياشه و ديفرانسيل و فيزيك تخصصي

17. 4 کاربر از dehtoday بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •