تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 258 از 1024 اولاول ... 158208248254255256257258259260261262268308358758 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,571 به 2,580 از 10239

نام تاپيک: ✔ کنــکور 89 ؛ مشاوره - برنامه ریزی - شیوه های برتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tabasom.Sweet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس چطور تست کار کنم؟؟
    از کی شرو کنم تست زدن؟؟
    حالا نمیشه اینجا معرفی کنین؟؟
    سلام

برای اینکه از کجا و کی شروع کنی:

***مهم***
    بچه ها اونایی که ضعف برنامه ریزی دارن تابستون هم تنبلی کردنو میخوان از مهر شروع کنن و از این میترسن که نتونن تو مدت مشخص کتابها رو تموم کنن این لینک رو چک کنن

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای تمامی رشته ها از مهر شروع کرده تا خودِ اخر ِ خرداد سال بعد برای هر هفته مبحث مبحث تقسیم بندی کرده هم پیش هم پایه
    میتونید استفاده کنید

برای اینکه چطور تست کار کنی:

دروس عمومی: به عنوان مثال با ادبیات شروع میکنم
    هر بخش از ادبیان باید با 3 بار در هفته خونده بشه به چه صورت؟ اینطور که مثلا
    جلسه ی اول : مبحث مورد نظرت رو فقط میخونی نکته هاشو مشخص میکنی خلاصه نویسی میکنی و ...
    جلسه ی دوم: یه نگاه اجمالی به مبحثی که خوندی میندازی و شروع میکنی تستاشو زدن
    جلسه ی سوم: بدون اینکه هیچ نگاهی به منبع مطالعه ی مبحثت بکنی یه راست میری سراغ تستها

اینجوری اون مبحث کاملا تو ذهنت جا میفته
    برای فاصله هم فاصله ی جلسه اول و دوم میتونه یه روز باشه یعنی یکی امروز اون یکی فردا و جلسه ی سوم با دو روز فاصله

در جلسه ی دوم کمک میکنی که مطالب ار حافظهی کوتاه مدت به بلند مدتت بره
    و در جلسه ی سوم مطمئن هستی که اطلاعاتی که داری ارائه میدی با استفاده از اطلاعات ذخیره شده در حافظه ی بلند مدتت هست

دروس اختصاصی : رو باید همزمان با خوندن تمرین کنی و تست بزنی و همینطور در روزهای اینده به نوعی تستهای اختصاصی و باید بزنی و بزنی و بزنی تمرین و تکرار که کم کم دیگه سوالات به نظرت اشنا بیاد
    همین موفق باشی

2. این کاربر از Tabasom.Sweet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AEZ_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    یزد - زارچ - خونمون!

پيش فرض

سلام
    آقا اگه امسال خدايي نكرده قبول نشيم ميتونيم 90 هم شركت كنيم يا مشمول خدمتيم ؟!

شما از الان به این فکر میکنین؟!!!!!!
    یکم که نه بسیار باید اعتماد به نفس داشته باشید. شما حتی اگه هیچی هم بلد نباشید اگه خوب بخونید میتونید هر که بخواید قبول شید!
    کلا این فکرا خیلی ناجوره میگن فکر کردن به شکست، شکست میاره!

hosein adeli

فکر کنم تو هر آزمون هرکدوم رو زدید دیگه زدید فرقی نداره!!!

من هردو تا رو میخوام بخونم آزموناهم یکدر میون میزنم زوج درسا رو اون یکی هم در منزل!!

درسته برای انتشارات دریافت هست که ربطی هم به اندیشه فایق ندار ه فکر کنم!

زبان فارسی رو هم یه جای همین تایپیک خوندم که داره ویرایش میشه صبر کنید میاد

4. 3 کاربر از AEZ_Best بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز timsar jackson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

هامون سبطی که برای قرابت معنایی کتاب نوشته مال کدوم انتشارات است؟
    مال انتشارات دریافت.اگه خواستی کتابشو تهیه کنی یه پی ام به من بده شماره ی سبطی رو بهت بدم...

6. 2 کاربر از timsar jackson بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال majid_potter7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    یه کم مونده بفهمم کجام...!

پيش فرض

سلام به برو بچه های 89...
    چند صفحه قبل رو خوندم دیدم اکثرا رفتن قلمچی..به همشون تبریک میگم...میتونم بهتون قول بدم که موفق میشین اگه از برنامش جدا نشین...واقعا عالیه..گول سختیه آزمونای دیگه رو هم نخورین...نمیدونم چرا من به این کنکور 89 علاقه پیدا کردم...(خودم امسال کنکوری بود)..هر کمکی هم از دستم بر میاد در خدمتم...بیشتر هم از سایت پلی تکنیک باید پیغام بزارم،چون کمتر خونه میام..
    با آرزوی موفقیت واسه همتون..

8. 8 کاربر از majid_potter7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hossein Adeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان به نظرتون اگه با برنامه کانون و با مرورهایی که دارن پیش بریم میتونیم موفق باشیم نکنه مطالب ترم اول پیش رو که حدود 3 ماه ازش امتحان نمیگیرن و مرور نمیشه رو فراموش کنیم؟
    مثلا خود همین بینش پیش 1 که از دی تا فروردین مرور نخواهد شد!!!
    برای به دست آوردن رتبه زیر 5000 باید چه درصد و رتبه هایی در کانون آورد؟

منابع سوالات هر آزمون برای افرادی که پیش دانشگاهی رو قبلا خوندن و برای اونایی که تازه میخوان برن پیش دانشگاهی یکی هست یا فرق میکنه؟
    Last edited by Hossein Adeli; 23-09-2009 at 14:43.

آخر فروم باز reza-atom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

حالا واسه چي زير ٥٠٠٠ ؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mazg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    'gorgan

پيش فرض

میبینم که باز ساعت نزدیک 4 صبحه و من اینجا تهنام حتما همتون خوابین. من که ساعت 3 از خواب پریدم

دیگه هم خوابم نبرد

کتاب مشترک کانون و همگامان از رمزینه هم بهتره ولی اونم فکر کنم الان نیست تو بازار چون داره ویرایش جدیدش

چاپ میشه..
    سلام.میگم پیمان جان شما چرا شبا درس نمیخونید؟(مثل من)خیلی خوبه ها(البته فقط من میگم خوبه)
    در مورد کتاب زبان فارسی هم شک نکنید که کتاب مشترک کانون و همگامان از رمزینه بهتره.من پرسیدم گفتن آخرای مهر میاد.

دوستان به نظرتون اگه با برنامه کانون و با مرورهایی که دارن پیش بریم میتونیم موفق باشیم نکنه مطالب ترم اول پیش رو که حدود 3 ماه ازش امتحان نمیگیرن و مرور نمیشه رو فراموش کنیم؟
    مثلا خود همین بینش پیش 1 که از دی تا فروردین مرور نخواهد شد!!!
    برای به دست آوردن رتبه زیر 5000 باید چه درصد و رتبه هایی در کانون آورد؟
    حسین جان ،مطمین باش اگه همین برنامه کانون رو با دقت اجرا کنی موفقیتت تضمین شدس.دلیل حرفام هم همین بچه های پارسال که با برنامه قلمچی پیش رفتن و موفق شدن.
    برای رتبه زیر 5000 هم نمیشه درصد و..... گفت چون فرق میکنه هر آزمون ولی اگه ترازت 5500 به بالا باشه رتبت همین حدود میشه.

دوستان من به 1 مشکل اساسی برخورد کردم.من تو ماه رمضان به دلیل روزه داری عادت کردم که شبا درس بخونم.الان هم دارم شبا درس میخونم.یعنی شب تا 5 صبح بیدارم و تا 12 ظهر میخوابم.من چون عاشق فکر کردن توی تنهایی و سکوت هستم ،عاشق شبم.به همین دلیل شبا خیلی با لذت درس میخونم .ولی خانواده و دوستان به من فشار میارن که ساعت مطالعت رو عوض کن.به من میگن که تو داری بر خلاف قانون طبیعت و عرف و.... عمل میکنی.منم به شک افتادم که چیکارکنم؟لطفا اگه کسی تجربش رو داشته بگه.یا اگه کسی رو هم دیده که با این روش موفق بشه بگه.
    البته من این روش رو تا 1ماه قبل از کنکور ادامه میدم و تو اون 1ماه ساعت خوابم رو درست میکنم.شاید بعضی دوستان بگن که مثلا موقع آزمون دادن چرت میزنی ولی اصلا اینجوری نیست من آزمونایی رو که توی ماه رمضون دادم ترازم بالاتر بود.

12. 3 کاربر از mazg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

من رفتم امروز علوي ثبت نام كردم ؟!
    كلاساش چطوره ؟ خوبه ؟
    كسي هست اينجا كه رفته باشه يا بخواد بره علوي ؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه new life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام.میگم پیمان جان شما چرا شبا درس نمیخونید؟(مثل من)خیلی خوبه ها(البته فقط من میگم خوبه)
    در مورد کتاب زبان فارسی هم شک نکنید که کتاب مشترک کانون و همگامان از رمزینه بهتره.من پرسیدم گفتن آخرای مهر میاد.

حسین جان ،مطمین باش اگه همین برنامه کانون رو با دقت اجرا کنی موفقیتت تضمین شدس.دلیل حرفام هم همین بچه های پارسال که با برنامه قلمچی پیش رفتن و موفق شدن.
    برای رتبه زیر 5000 هم نمیشه درصد و..... گفت چون فرق میکنه هر آزمون ولی اگه ترازت 5500 به بالا باشه رتبت همین حدود میشه.

دوستان من به 1 مشکل اساسی برخورد کردم.من تو ماه رمضان به دلیل روزه داری عادت کردم که شبا درس بخونم.الان هم دارم شبا درس میخونم.یعنی شب تا 5 صبح بیدارم و تا 12 ظهر میخوابم.من چون عاشق فکر کردن توی تنهایی و سکوت هستم ،عاشق شبم.به همین دلیل شبا خیلی با لذت درس میخونم .ولی خانواده و دوستان به من فشار میارن که ساعت مطالعت رو عوض کن.به من میگن که تو داری بر خلاف قانون طبیعت و عرف و.... عمل میکنی.منم به شک افتادم که چیکارکنم؟لطفا اگه کسی تجربش رو داشته بگه.یا اگه کسی رو هم دیده که با این روش موفق بشه بگه.
    البته من این روش رو تا 1ماه قبل از کنکور ادامه میدم و تو اون 1ماه ساعت خوابم رو درست میکنم.شاید بعضی دوستان بگن که مثلا موقع آزمون دادن چرت میزنی ولی اصلا اینجوری نیست من آزمونایی رو که توی ماه رمضون دادم ترازم بالاتر بود.
    ببخشید دوست من شما رو چه حسابی گفتید 5500 من چند نفرو میشنایم با تراز 6500 رتبه اوردن 6000

15. 3 کاربر از new life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mazg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    'gorgan

پيش فرض

ببخشید دوست من شما رو چه حسابی گفتید 5500 من چند نفرو میشنایم با تراز 6500 رتبه اوردن 6000
    میبخشید دوست من.من رو حساب تابستون گفتم.

17. 3 کاربر از mazg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •